forum.naksu.org
 
 

Увага! На форумi введено правила поведiнки >>>

Питання, що не увійшли до інших тем, однак пов'язані з діяльністю кредитних спілок.

стор.:  ПопередняПерша...345678910111213...ОстанняНаступна
Поточна сторінка:8 з 80
Фінансові новини
Автор: кредитор ( )
Дата: 09.04.2012 18:00:21

Микола Т. пише:
-------------------------------------------------------
> Ну, коли Ви вважаєте написане мною порадами, дам
> іще одну.
> Спробуйте не оперувати поняттям "народ".
> Ми з Вами не маємо справи з народом. Ми працюємо з
> людьми.
> Тобто коли відчиняються двері і до Вашого кабінету
> заходить людина - це не безжальний "народ"
> простягнув до вас своє безпамятне щупальце, то
> просто Іван Петрович, зі своїми маленькими
> проблемами, зі своїми недоліками і непонятками, і
> він не тільки хоче, але й заслуговує, щоб до нього
> поставились як до людини, а не до "народу". І
> якщо так зробити, я просто не уявляю, чого б то
> він від Вас побіг до прокуратури...

Як казав мій армійський старшина: "Куди солдата не цілуй - все ж...па". Тут як не стій на цирлах перед нар..., або, коли хочете, людиною, куди її не лижи, але коли, не дай Бог, наші т.з правоохоронні органи захочуть знищити голову правління і спілку на додаток (приклади знаєте) то люди тебе не захистять. А придертись до кожного з нас, то як два пальці ..... Навпаки побіжать в прокуратуру, напишуть, що їм скажуть, будуть перекривати дороги, мітингувати... І нічого з цим не подієш, такий у нас, на жаль, народ. Своя тисяча грн. набагато дорожча ніж рік тюрми для голови правління...

Фінансові новини
Автор: Микола Т. ( )
Дата: 09.04.2012 19:38:04

кредитор пише:
-------------------------------------------------------
> люди тебе не захистять.

ТАК І Є. Якщо вже вони навіть Христа не захистили, що вже про нас, грішних...

>А придертись до кожного з нас, то як два пальці .....

100%. ОСОБЛИВО НАШИМ СЬОГОДНІШНІМ ПРАВООХОРОНЦЯМ, ЯКИМ НАВІТЬ І ПРИВОДУ ДАВАТИ НЕ ТРЕБА, ТІЛЬКИ КОМАНДУ.

>Своя тисяча грн. набагато дорожча ніж рік тюрми для голови правління...

+100500. АБО НІЖ 7 РОКІВ ТЮРМИ ДЛЯ ГОЛОВИ УРЯДУ.

Так що іще парочка ітерацій, і ми з Вами, як каже В.Малюк, порозуміємось.
Залишились дрібниці. От, нп.

>... І нічого з цим не подієш, такий у нас, на жаль, народ.

Знову Ви за народ... В смислі проти...
Та хіба ж Ви Наполеон, а я Ющенко, щоб ото "у нас народ", "моя нація"...
Який у нас народ - скажуть історики та поети років так через 200. Або промовчать. Ото й буде ясно, що ми були "за народ такий" .
А коли ви в лісі, та ще й заблукавши - хіба ви знаєте, який він, ліс? Щоб його належно оцінити, треба з нього видертись, далеченько відійти та височенько піднятись... А ми? А ми по кущах, по норах...


Фінансові новини
Автор: кредитор ( )
Дата: 10.04.2012 14:05:05

Микола Т. пише:
А ми? А ми по кущах, по норах...


Так і я про те.... Он вибори скоро. Знов виборців надурять. І думаєте народ ламанеться свої попрані права боронити ? Ага... щас... Тут 200 років не потрібно, щоб скласти враження про наш народ. Чужого собаку, кота чи курку, які ненароком в двір забіжать, вб"є, бо то його, а буде чути, як сусіда вночі грабують чи вбивають то і носа не висуне, щоб допомогти. Жінку п"яний мажор буде за волосся по підлозі волочити - ніхто не вступиться. Я щось не чув, щоб члени кредитної спілки суд, міліцію чи прокуратуру пікетували з вимогою звільнити арештованого голову правління...




Фінансові новини
Автор: Микола Т. ( )
Дата: 10.04.2012 15:26:54

Та не переймайтеся Ви так... "Люди, как люди. Вот только квартирный вопрос их испортил..." (с)
За Тимошенко проголосувало мало не 12 млн. осіб, а не знайшлося і сотні людей, що бодай спробували б її відбити у бандитів.
Тільки не кажіть, що то "у нас народ" такий. 2000 років тому зовсім інший народ не схотів відбити у окупаційної жандармерії свого абсолютно ні в чому не винного одноплемінника. І той не прокляв свій народ, бо знав: вони просто люди... Такими створив їх Бог. Не станете ж Ви нарікати на Бога, що Він не заклав у їхній генетичний код властивості "прокуратуру пікетувати з вимогою звільнити арештованого голову правління...". Імовірно, Він мав якусь іншу мету...

Фінансові новини
Автор: кредитор ( )
Дата: 10.04.2012 16:42:01

Я й не переймаюсь.... Допоки влада буде пресувати спілки різними поборами на кшалт ліцензій, навчань, семінарів, оподаткувань, програмних забезпечень і т.п., то, нічого грішного в тому не буде, як адекватно і безжально збільшувати для цього "народу" ставки за кредитами. Нас давлять - і ми, відповідно....

П.М. А стосовно того чоловіка, якого не відбили 2000 років назад, то хто його знає, що тоді там насправді було ? Чи не так само як в Україні сьогодні ? Може через 2000 років і українську жінку славити будуть, яку на 7 років засадили ?

Фінансові новини
Автор: Микола Т. ( )
Дата: 10.04.2012 17:38:44

Так. Погарячкував я трохи з прогнозом щодо консенсусу. Ну, не біда. І Москва, як то кажуть, не зразу під землю піде... Тут, бачте, проблема в позиціонуванні; чомусь для Вас що "влада", що "народ" - фактори зовнішні, і, здається, однаково Вам ворожі. А це не зовсім так. Але в обгрунтування мені доведеться, мабуть, написати книжку. Я вже і назву придумав: "Происхождение семьи, частной собственности и государства".

А сподобалося мені знаєте що? Яка у нас гречна, статечна і витримана бесіда. Як і годиться на Великому тижні. А то глянув на сусідні гілки - рятуйте! Це просто якийсь капець... Ні Великого посту на них нема, ні модератора...

Фінансові новини
Автор: кредитор ( )
Дата: 10.04.2012 17:52:20

.....для Вас що "влада", що "народ" - фактори зовнішні, і, здається, однаково Вам ворожі.


Ну навіщо казати, що ворожі ? Я теж частина народу і теж маю сяку-таку маленьку владу.... І те, що коїть влада з народом, в тому теж є користь. Влада своїми незграбними діями спонукає народ почати думати і, зрештою, взятись за вила ....

Фінансові новини
Автор: Микола Т. ( )
Дата: 10.04.2012 18:04:58

Не встиг похвалитись, яка в нас розмова благочестива, а Ви вже й за вила...

Але не плутайте! Як ото Тарас Григорович казав:"Які з нас люде?!", так і я скажу: яка з Вас влада?!
Цим словом Ви, імовірно, позначаєте розпорядчі чи там управительські функції в межах колективу. Це, як один казав, юринда, а не влада. Натомість владою у загальновживаному розумінні називаємо певну страту, чи, якщо хочете, клас людей, що вирізняється способом та формами ПРИВЛАСНЕННЯ.
Щоб мені не переповідати анонсовану мною ж книжку, назову лише одну характеристичну прикмету: люди, що належать до цього класу, НІЧОГО НЕ ПРОДУКУЮТЬ - ні товарів, ні послуг, ні знань, ні естетичних цінностей. Натомість усе це вони у довільних обсягах ПРИВЛАСНЮЮТЬ за допомогою тієї чи іншої форми НАСИЛЬСТВА.
Ну, це так, коротко.
Примірте на себе, і побачите, що до влади нам з Вами, як Куцому до зайця...




Редаґовано 1 раз(и). Останні правки 10.04.2012 18:43.

Фінансові новини
Автор: кредитор ( )
Дата: 11.04.2012 12:30:09

Микола Т. ( )
Але в обгрунтування мені доведеться, мабуть, написати книжку. Я вже і назву придумав: "Происхождение семьи, частной собственности и государства".
_________________________________________________________________________________________________________________________________________

Я в співавторство в написанні книги не набиваюсь. Хіма що самі запросите ? :)) Але натрапив на подібну полеміку на іншому форумі щодо народу. Вирішив допомогти. Безоплатно... Може пригодиться ? Правда нецезурщини забагато, зате як точно... Творчих Вам успіхів !

[forum.pravda.com.ua]

Фінансові новини
Автор: Микола Т. ( )
Дата: 11.04.2012 13:55:51

Та я-то запросив би, але чесно признаюсь, що я там не головний... Вести ж "полеміку щодо народу" не хочу - ні на іншому форумі, ні тим паче на цьому. Це те ж саме, що полемізувати щодо величини атмосферного тиску чи там діаметру земної кулі: може, вони комусь і не подобаються, так що ж тепер?
Але натяк стосовно того, що є іще багато інших хороших форумів я зрозумів і погоджуюся; сподіваюся, що ми тут нікому своєю бесідою не заважали.

стор.:  ПопередняПерша...345678910111213...ОстанняНаступна
Поточна сторінка:8 з 80


Вибачайте, лише зареєстровані учасники можуть залишати повідомлення.

Вам треба УВIЙТИ НА ФОРУМ >>> або ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ >>>
This forum powered by Phorum.