forum.naksu.org
 
 

Увага! На форумi введено правила поведiнки >>>

Питання, що не увійшли до інших тем, однак пов'язані з діяльністю кредитних спілок.

Фінансові новини
Дата: 23.05.2012 11:57:52


"Особлива трійка НКВС" — орган позасудового винесення вироків в СРСР, що існував в 1937—1938 роках під час Великий терор Великого терору. Трійки формувалися зазвичай на рівні області. Складалися з начальника підрозділу НКВС, секретаря обкому партії і прокурора.

31 липня 1937 голова НКВС Микола Єжов підписав наказ НКВС № 00447 «Стосовно операції з репресування колишніх куркуль куркулів, карних злочинців і інших антирадянських елементів», в якому визначалося завдання розгрому «антирадянських елементів» і склад «оперативних трійок» з прискореного розгляду справ такого роду. Цей наказ був схвалений на пленумі ЦК КПРС ВКП(б). До складу трійки зазвичай входили: як голова— місцевий начальник НКВC, члени— місцеві прокурор і перший секретар обласного, краєвого або республіканського комітету ВКП(б). Для кожного регіону СРСР Радянського Союзу встановлювалися ліміти з «Першої категорії» (розстріл), і з «Другої категорії» (заслання в табір на термін від 8 до 10 років).

Фінансові новини
Автор: Igor ( )
Дата: 23.05.2012 15:40:01

Такі гарні ідеї "комплексної" перевірки потрібно запозичити Нацбанку.
А то приходиться антимонопольному комітету самим напрягатись.

Ноль внимания. АМКУ пытается бороться с неправдивой рекламой банков
[www.kommersant.ua]

Фінансові новини
Автор: кредитор ( )
Дата: 24.05.2012 11:24:43

[www.kommersant.ua]

....."Представители кредитных союзов согласны на ужесточение требований. "Фонд гарантирования вкладов не должен превратиться в фонд компенсаций: гарантии фонда должны распространяться только на здоровые союзы",— соглашается глава правления КС "Калина" Олег Луцишин..."
_______________________________________________________________________________________________________________________________________

Виникає питання:
Навіщо здався той фонд гарантування "здоровій" кредитній спілці ? Їй той фонд, як кажуть, по-барабану, бо вона нікого не дурить і дурити не буде. А відповідь проста. Той фонд потрібен лише як годівниця паразитуючому чиновництву, бо платити внески до цього фонду може тільки "здорова", тобто життєдайна, діюча, чесно працююча спілка, яка дорожить своєю репутацією. Шахрайські спілки фондам не потрібні, фонди самі дурити вміють..



Редаґовано 5 раз(и). Останні правки 24.05.2012 13:46.

Фінансові новини
Дата: 24.05.2012 19:38:59

Дурня те всьо, годівничка для пройдисвіта ..., а кредитним спілкам чергове ярмо, якщо не цвях у домовину (далі побачимо ...).



Редаґовано 1 раз(и). Останні правки 24.05.2012 19:41.

Аргументы "против"?
Автор: Василь Ч ( )
Дата: 24.05.2012 23:21:25

Я не особый дока в этих вопросах, но понимаю то, что в цивилизованном мире кредитные союзы, которые привлекают депозиты всегда есть участниками фондов гаранторования.
Может ли кто - либо привести хоть один аргумент почему у нас не должно быть так, как это в нормальных развитых странах.

Заранее спасибо за просвещение.

Фінансові новини
Автор: Igor ( )
Дата: 25.05.2012 10:16:48

Та яка тут може бути просвіта.
Ви самі пишете : "в цивилизованном мире кредитные союзы", "в нормальных развитых странах".
А в меншовартісній державі, де свавілля переважає над правом, де більшість чиновників розглядають державну службу як спосіб збагачення, навіть дуже гарна ідея приносить меньше користі, чим проблем.
До речі, на цьому форумі приводились неодноразово повідомлення про практику "ефективного" використання грошей з фонду гарантування вкладів банківських установ.

Аргументы "против"?
Дата: 25.05.2012 10:17:29

Я не знаю, как там в цивилизованом мире, - привлекают кредитные союзы депозиты или нет, есть фонды гарантирования или нет, и принципиально знать не хочу, потому что мы живем в нашем мире таком, как он есть. Возможло ли в цивилизованом мире, чтобы дважды судимый вор был избран президентом страны? ...
Поэтому, знаю только то, что у нас должно быть (должно быть, но к сожалению не есть) так, как разумно и справедливо. А разумно и справедливо, применительно к деятельности кредитных союзов, вычеркнуть из перечня дозволенной кредитным союзам деятельности, что предусмотрена в ст.21 ЗУ "Про КС", - привлечение взносов (вкладов) членов кредитных союзов на депозитные счета. Все остальные проблемы и нездоровая корыстная возня вокруг отпадут сами собой ...
Т.е., другими словами, у кредитных союзов не должно быть фонда гарантирования депозитных вкладов потому, что у кредитных союзов не должно быть депозитных вкладов. Явление - "депозитные вклады" противно самой природе кооперации. Это явление в кредитную кооперацию протащили предприниматели, которые используют форму кредитного союза, как прикрытие настоящего содержания своей деятельности по спекуляции денежными средствами.
Вот Вам один аргумент.



Редаґовано 3 раз(и). Останні правки 25.05.2012 10:38.

Фінансові новини
Автор: кредитор ( )
Дата: 25.05.2012 13:28:21

На 90% всі негаразди в кредитних спілках (і не тільки в них) виникають не від неграмотних чи , якщо навіть допустити, злочинних дій менеджменту КС, а від банальної жадібності влади, яка веде себе як слон в посудній лавці, намагаючись тупо все поламати, зарегулювати, законтролювати, заборонити і кінець кінцем розікрасти народні гроші, тим самим знищити спілку , переклавши відповідальність на її керівництво ... Головне для них - посадити голову правління, а вкладникам залишити лише моральне задоволення.
Дивлячись як використовується фонд гарантування для банків, не слід сподіватись, що вкладникам колись повернуть вклади.




Редаґовано 2 раз(и). Останні правки 25.05.2012 18:39.

Фінансові новини
Дата: 25.05.2012 14:51:30

кредитор пише:
-------------------------------------------------------
>
> Правильно каже колега Малюк - влада зумисне
> навязала кредитним спілкам депозити, щоб
> безперешкодно лазити до кишень вкладників.
>
>

Я такого не казав (мабуть неправільно мене зрозуміли), але я на те не ображаюсь ...
Я кажу, що можливість залучення депозитів кредитними спілками протягнули до закону не кооператори, а підприємці (ділки), які тільки видають себе за кооператорів. Кооператорам цілком достатньо пайових внесків, бо кооператори, якщо і заробляють дохід, то лише від обігу власних грошей. Підприємці заробляють на обігу чужих грошей. Підприємцям потрібні депозити, бо чим більше чужих грошей вони залучать і продадуть у кредит, тим більший прибуток отримають ...



Редаґовано 2 раз(и). Останні правки 25.05.2012 16:47.



Вибачайте, лише зареєстровані учасники можуть залишати повідомлення.

Вам треба УВIЙТИ НА ФОРУМ >>> або ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ >>>
This forum powered by Phorum.