forum.naksu.org
 
 

Увага! На форумi введено правила поведiнки >>>

Питання, що не увійшли до інших тем, однак пов'язані з діяльністю кредитних спілок.

Фінансові новини
Автор: Джентльмен ( )
Дата: 29.05.2012 10:30:55

Товарищ Гайдаенко, вы к сожалению ошибаетесь думая, что пишущий автор это Оленчик, мне конечно это льстит, но вы ошибаетесь.
Я наблюдаю вашу эволюцию достаточно давно, чтобы сложить свое мнение о вас. Вы не простой человек, иногда с вами приятно было даже поговорить. Основная проблема заключается в «патологическом» быть правым во всем, чужое мнение если оно не совпадает с вашим, то это ВСЕ. Я не говорю, что вы говорите всегда только, бред, нет, вы достаточно понятно и аргументировано рассказываете свое видение кредитной кооперации Украины, и оно имеет право на жизнь, как и другие мнения, которые высказываются на этом форуме. Но, к сожалению ваши дела, а вернее, ваши действия показывают немного другое. Если с вашей точкой зрения не согласен оппонент, то сразу идут угрозы. ЗАЧЕМ. (пример Тищенка)

Идет разговор, без обид, только факты, а факты вещь упертая, рассматривая причины создания фонда гарантирования для кредитных союзов, нужно смотреть не только на финансовую сторону наполнения, а на сторону такую не мало важную профессиональности многих руководителей КС да и персонала в общем.

То, что вы по «кооперативному» с Мельниченко и некоторыми другими «кооператорами» поступили с пайщиками, не у кого сомнения не вызывает, вы же лично надеюсь объясняли всем людям (членам КС), которые вкладывали деньги на паи о всех рисках возникающих, думаю нет. Ведь вы даже не думали, что такой сценарий возможен изначально.
А создание фонда, по большому это реакция государства на всех «горе кооператоров», которые обокрали по «кооперативному» граждан этой страны.

Или форумчане не согласны.

Вы же сами товарищ Гайдаенко кричали о «1,5 миллионов вкладчиков КС и о 4,5 миллиардах потерянных сбережений» на всех углах, ИЛИ ВЫ СНОВА СКАЖИТЕ, ЧТО ВЫ НЕ ПРИЧЕМ.

Вот видите.

С фондом не так все просто, это все понимают. Вопрос надо обсуждать.

Фінансові новини
Автор: Андрей С. ( )
Дата: 29.05.2012 10:47:06

Да уж.... Созидатель блин......

Фінансові новини
Автор: кредитор ( )
Дата: 29.05.2012 12:05:33

......"А создание фонда, по большому это реакция государства на всех «горе кооператоров», которые обокрали по «кооперативному» граждан этой страны"....

Джентльмен, не смешите нас. Если бы государство не лазило своими липкими лапами в наши дела, то таких безобразий, какие творил, к примеру, от имени государства В.Волга с компанией, не было бы. И Стасевский, видим, тоже облавы думает устраивать. Мы сами разберемся в своих проблеммах. Для этого и созданы в кредитных союзах органы управления и контроля. И резервный фонд, на всякий пожарный случай, в КС есть. В любой деятельности есть как прибыли так и убытки. Ну и что ? А государство всегда эффективно тратит деньги ? Влетели так влетели. Проанализировали причины потерь - будем исправлять ошибки. А надо будет помощь государства - обратимся сами. Пусть бы государство озаботилось деятельностью, скорее, бездеятельностью государственной исполнительной службы. Почему исполнения решений суда надо годами ожидать ? Это была бы помощь.

Фінансові новини
Дата: 29.05.2012 13:29:54

видалено модератором



Редаґовано 1 раз(и). Останні правки 29.05.2012 14:46.

Фінансові новини
Дата: 29.05.2012 13:37:03

P.S. Джентльмен, с чего Вы взяли, что я Вас принял за Оленчика? Я прекрасно знаю, что Оленчик не владеет русским. Кроме того, я знаю, что Оленчик даже в чужом образе не смог бы назвать меня "Товарищ". Я для него - "загублений друг" и "брат", - это его собственные формулировки из последнего нашего общения;)

Фінансові новини
Дата: 29.05.2012 14:29:24

Героям слава !!! (без так сказать ...)

Ростислав Гайдаєнко пише:
-------------------------------------------------------
>
> 1. Данный законопроект открывает путь к
> легальному уничтожению в ближайшие два-три года
> как минимум 300 кредитных союзов с помощью фонда
> гарантирования вкладов.
>

Не вижу никаких предпосылок для уничтожения 300 кредитных союзов. Все они просто откажутся от привлечения депозитов и останутся работать на паях ... Поэтому, еще до того, как этот законопроект не стал законом, я призываю все кредитные союзы и ассоциации упредительно инициировать другой контрпроект закона: об исключении из перечня дозволенных кредитным союзам видов деятельности "залучення внесків (вкладів) членів кредитної спілки на депозитні рахунки". Всего-то делов ...



Редаґовано 1 раз(и). Останні правки 29.05.2012 14:30.

Фінансові новини
Автор: кредитор ( )
Дата: 29.05.2012 16:20:00

Малюк Вячеслав пише:

>
> Не вижу никаких предпосылок для уничтожения 300
> кредитных союзов. Все они просто откажутся от
> привлечения депозитов и останутся работать на паях
> ... Поэтому, еще до того, как этот законопроект не
> стал законом, я призываю все кредитные союзы и
> ассоциации упредительно инициировать другой
> контрпроект закона: об исключении из перечня
> дозволенных кредитным союзам видов деятельности
> "залучення внесків (вкладів) членів кредитної
> спілки на депозитні рахунки". Всего-то делов ...
>
>
> Это же закон Полунеева насмарку пойдет... Такая лафа чиновникам обламывается.
Но какой депутат возьмет на себя инициативу внести такой проект или изменения к существующему закону ? Если оппозиционный, то Чечетов не пропустит. Надо бы коммунисту, что ли, поручить. Они, считается, защищают трудящихся от произвола капиталистов.


Фінансові новини
Автор: Оленка ( )
Дата: 29.05.2012 16:25:43

Панове, а давайте підійдемо з іншого боку:

Як ви вважаєте, що утримує мільйони людей роками на нудній і низькооплачуваній офісній (чи будь-якій іншій, але обов"язково офіційній) роботі?
Правильно - відносна стабільність. Тобто зарплата маленька, але - чітко двічі на місяць. І відрахування у всілякі соціальні фонди капають, тож захворіти страшно, але лікарняний таки оплатять. Ну і пенсія хоч мінімальна та буде. І виплати на випадок безробіття - теж.

До чого я веду так здалеку? Переважну більшість ваших вкладників у спілках тримає не кооперативний дух (я, сподіваюся, нікого особливо не здивувала?), не можливість брати участь у управлінні спілкою і т.п. В першу чергу це все-таки можливість періодично гарантовано отримувати якийсь дохід по своїх вкладах. А все інше - зручність і доступність навіть у селах, чудове обслуговування (це зараз є і в більшості банків) - це вже приємні бонуси. Тобто для більшості ваших вкладників спілка - це просто один з різновидів ФІНАНСОВОЇ установи. І якщо постане питання про переведення депозитних вкладів у паї, тобто про отримання доходу за результатами року, і то не гарантовано, а як карта ляже, то, переконана - 90 % вкладників заберуть свої депозити при першій же нагоді. Навіть при величеній повазі і довірі до обраного ними ж Голови Правління. Бо свої гроші все ж таки рідніші. Таким чином, ініціювання КС законодавчої норми щодо "об исключении из перечня дозволенных кредитным союзам видов деятельности "залучення внесків (вкладів) членів кредитної спілки на депозитні рахунки" обвалить кредитні спілки легко й весело, значно швидше, ніж законопроект про гарантування вкладів і членам КС. Паніка вкладників - жахлива стихія: згадайте-но лише Промінвестбанк...

Я розумію, що ми з вами зараз по різні сторони барикад. Так само я розумію, що обов"язково почую аргументи на кшталт "члени КС мають можливість здійнювати керівництво спілкою через свою участь у Загальних Зборах". Так, згодна, законодавчо ця норма передбачена. Але я так само переконана, шановні Голови Правлінь, що менше всього вам хотілося б, щоб всі декілька сотень чи то навіть тисяч членів спілки почали активно реалізовувати цю норму на практиці і докучати Вам своїми, часто далекими від компетентних, порадами (краще навіть у письмовому вигляді і з вимогою надати відповідь у законодавчо встановлені терміни;). Чи я не права?

Для мене, і, думаю, переважної більшості членів КС ознакою хорошої роботи спілки є те, що спілка роками знаходиться за однією і тією ж адресою (питання зручності), відсотки виплачуються своєчасно і в повному обсязі, кредити видаються, депозити повертаються за першою ж вимогою, запрошення на Загальні Збори приходить, сайт є, на сайті звітність - теж є (кому цікаво - хай розбирається). От і все. А вникати у повсякденну роботу спілки мені, по-перше, ніхто особливо не дасть - у період між Зборами на це є голова правління, а по-друге - банально нІколи: робочий час у мене зайнятий тим, щоб заробити грошей і, можливо, принести в спілку ще частину. Тож, у моєму розумінні, кожен з нас двох займається саме своєю справою. Якщо я почну думати, як краще працювати спілці, постраждає моя власна діяльність.

І ще. Так, я розумію, що "прогоріти", причому не навмисне, а просто з огляду на різні поважні обставини, може будь-яка КС: як із депозитами, так і на паях. Але в першому випадку держава робить спроби (мотивація цих спроб - це вже інша тема) якось поставити вкладників банків і вкладників КС в рівні умови. Навіть якщо вкладники КС формально "теж винні" у неефективному управлінні КС. Винні тим, що не втручалися (хоч мій погляд на реальне залучення членів КС до управління кредитною спілкою я вже пояснила вище).

Тому в мене питання: які ще небезпеки несе даний законопроект саме для вкладників?

Фінансові новини
Дата: 29.05.2012 16:47:10

Всем спасибо. Убедили. Особенно модератор, удалив весь мой последний постинг на целую страницу. Всем успехов. Законопроект отличный и вообще все в кредитном движении здорово. Еще раз спасибо за интересное общение.

Фінансові новини
Дата: 29.05.2012 16:50:33

Оленка пише:
-------------------------------------------------------
> І якщо постане
> питання про переведення депозитних вкладів у паї,
> тобто про отримання доходу за результатами року, ...
>

Оленка, тут: "отримання доходу за результатами року" Ви не праві, бо дохід на паї може розподілятися хоч щодня ... Ми розподіляєм щоквартально (до введення податку розподіляли щомісячно), а на наступний рік нерозподіленого доходу ніколи не лишаєм ... Інше не коментую ...



Редаґовано 1 раз(и). Останні правки 29.05.2012 16:58.



Вибачайте, лише зареєстровані учасники можуть залишати повідомлення.

Вам треба УВIЙТИ НА ФОРУМ >>> або ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ >>>
This forum powered by Phorum.