forum.naksu.org
 
 

Увага! На форумi введено правила поведiнки >>>

Питання, що не увійшли до інших тем, однак пов'язані з діяльністю кредитних спілок.

стор.:  ПопередняПерша...23456789101112...ОстанняНаступна
Поточна сторінка:7 з 80
Фінансові новини
Автор: Igor ( )
Дата: 06.04.2012 13:01:28

Банкам запретят забирать имущество должников без суда
[news.zn.ua]

Фінансові новини
Автор: кредитор ( )
Дата: 06.04.2012 14:24:44

Микола Т. пише:
-------------------------------------------------------
> Не пройде, кажете? А-а-а, ну то добре; а то я вже
> почав думати, чи не пройде раптом 15% на дивіденди
> по паях...
> А оце вам нічого не нагадує:
>
> Що будемо робити, кажете? Так отож...

_______________________________________________________________________________________________________________

Що будемо робити ? Ми колись платили податок з доходів на паїі 15%, а раніше навіть 20% . Сьогодні 5% з доходів на додаткові внески платимо. І нічого. Просто, в минулому році, відповідно, на 5% кредитну ставку підвищили. Позичальники почесали ріпу і ... погодилися брати кредити. Куди подінуться ? Треба буде - підвищимо і на 15%. Спілка не винна - влада так постановила. Не подобається - міняйте владу...

Фінансові новини
Автор: depart ( )
Дата: 06.04.2012 14:53:25

“Лабиан” — к вниманию вкладчиков: название фирмы следует читать с конца! ФИНАНСОВЫЕ ПИРАМИДЫ: жертвы и покровители
[credits.zp.ua]

Фінансові новини
Автор: Микола Т. ( )
Дата: 07.04.2012 12:01:50

кредитор пише:
-------------------------------------------------------
> Ми колись платили податок з доходів на паїі 15%, а раніше навіть 20% .
> Сьогодні 5% з доходів на додаткові внески платимо.
> І нічого. Просто, в минулому році, відповідно, на 5% кредитну ставку підвищили. Позичальники
> почесали ріпу і ... погодилися брати кредити. Куди подінуться ? Треба буде - підвищимо і на 15%.
> Спілка не винна - влада так постановила. Не подобається - міняйте владу...


Та ні, кредиторе, не можна так.
Владу міняти необхідно; але то окрема розмова. Тут ідеться про нашу власну позицію, яка не повинна залежати від влади. А позиція, яку Ви пропонуєте - вона ще гірша, ніж у банків. Ті, принаймні, переслідують лише власну вигоду, а все решта їм по барабану. Ви ж говорите: ну, добавила влада 5 (15, 20) відсотків податку - перекладаємо їх на позичальників, та й по всьому. Прислужуємо, значить, владі, допомагаємо зідрати з народу нові податки...
А уявіть, що ця проблема вирішується у спосіб, передбачений законом і всіма нашими красивими словами про кооперацію тощо.
Тобто, збираються збори, так як слід, 50% членства. Ставиться питання: звідки будемо гасити ті 5%? Джерел (поновлюваних), як відомо, три:
а) зниження ставки вкладникам (пайовикам);
б) підвищення ставки позичальникам;
в) зменшення операційних витрат, в т.ч. зарплати персоналу.
Враховуючи, що співвідношення чисельності персонал:вкладники:позичальники приблизно 1:10:100, як проголосують збори?
Отож...
Ну, звісно, справедливе і нетупе керівництво спілки запропонує розподілити навантаження пропорційно частці витрат всіх учасників, врятувавши свою зарплату від 95% загрози. Але справді мудре і відповідальне керівництво не має права думати, що ця халепа - остання. Вирішувати треба не фінансову, а стратегічну проблему...


Фінансові новини
Дата: 07.04.2012 21:35:10

Добрий вечів усім. Я абсолютно згоден, що 5% не такі вже і безобідні. Мене трохи здивували розрахунки "Кредитора", яких з тієї причини, що треба сплатити 5% податку із процентного дохода члена спілки, по його словах просто взяв та добавив 5% до кредитної ставки. Адже 5% від скажімо 20% річних по депозиту - це всього 1% річних додаткового фінансового навантаження на пасиви спілки. Ну то Бог із ним, 4% підуть у капітал спілки.

Але важливо не це. Десь пам'ятається на початку 2004 року я криком кричав, що оподаткування доходів вкладників кредитних спілок небезпечно не тим, що прийдеться сплачувати податок державі, а тим, що радикально хорониться таємниця вкладів у кредитних спілках. Адже якщо є податок, то необхідно перевіряти коректність його обрахування та сплати. Тому перевіряючі із суми сплаченого податку дегко переходять до бази нарахування, і делікатно просять надати їм і ставку доходу по депозиту, і .... залишок по окремому конкретному громадянину.

Тоді мене не почули. Великі асоціації спустили усе на гальмах, а пару років назад ВАКС прямо і активно підтримав ініціативи ДФП по впроваженню даного податку.

Інша серйозна проблема полягає у складності адміністрування. Якщо я не забув закон, він вимагає, щоб уповноважений орган (а тепер це Нацкомфінпослуг) спільно із органами ДПА визначив форму податкового розрахунку. Навіть якщо такий податковий розрахунок буде автоматизовано прекрасною програмою В.Трошина, можна собі уявити скільки листів паперу знадобиться, щоб відтворити відомості по утриманню та сплаті податків у КС із скажімо 5000 членів.

Не забуваймо при цьому, що банки уникнули, і вірогідно надалі уникнуть необхідності обліковувати податок індивідуально - а будуть просто сплачувати податок на загальну суму процентів, сплачених по депозитах.

Сумна перед нами вимальовується перспектива. Вкладники почнуть від нас тікати іще швидше, ніж до сьогодні.

Так що Ви праві, пане Миколо. Треба вирішувати проблему в принципі і копати глибоко.

Я пропоную у чистий четвер провести всеукраїнську акцію очищення кредитно-кооперативного руху України від банківського агента Андрія Оленчика та заборонити йому перетинати вхідні двері у приміщення, де обговорюються проблеми, приймаються рішення стосовно кредитних спілок, або де збираються їх лідери. Це було б правильно.

На додаток до цього, пропоную так само, як банківський фонд гарантування вкладів хоче це зробити для власників та менеджерів банків, увести персональну майнову та кримінальну відповідальність для державних посадовців (без строку давності), дії яких призвели до втрат громадянами та їх кредитними спілками будь-яких їх заощаджень або активів. Таким чином Андрій Ярославович, продавши все своє особисте майно, вклади у пов'язаних із ним кредитних спілках, повернувши в Україну кошти, вивезені ним за кордон, легко зможе розплатитись із всього 30-40 тисячами людей на суму всього близько 1,2 мільярда гривень.

Якщо ці цифри виявляться неправдиво великими і проблеми, як стверджує ВАКС насправді не існує - тоді він залишиться бомжем, але на свободі.


Дивитись тут [www.youtube.com]


Ну, а не розплатиться - у тюрму. Це зветься боргова яма. Щоб людина, яка не є ні адекватною ні симетричною, не могла нічого більше такого поганого накоїти.

Фінансові новини
Дата: 07.04.2012 22:01:09

А вот еще свеженькое в тему. Еще один государственник за наш счет. Правдоруб, блин:

>Суслов: Справедливая ставка налога на депозиты — минимум 15%

>05 апреля 2012, 09:37

> Налог на дивиденды с депозитов, который предлагается ввести со следующего года, позволит аккумулировать 1,5-2 млрд грн поступлений, подсчитали экономисты. Предлагаемая ставка >5% не приведет к оттоку вкладов, поскольку альтернативы депозитам в Украине нет
> Ставка налога на доходы с депозитов, которую предлагается установить в Украине на уровне 5%, не может быть меньше, чем средняя ставка подоходного налога. Такое мнение высказал
> заслуженный экономист Украины, бывший министр экономики Виктор Суслов. "Введение налога на доходы с депозитов я поддерживаю, но не на уровне 5%, а 15-17%, на уровне >подоходного налога", — сказал эксперт.

> Он подчеркнул, что в западной практике обычно используется прогрессивная система налогообложения, в которой учитываются все виды доходов, и наиболее богатые платят наибольшие >налоги. В Украине такого нет. Например, ставки налога по основному виду доходов собственника бизнеса меньше, чем 15% подоходного налога, которые платит самый бедный рабочий. >Почему самые богатые граждане меньше всего облагаются?" — отметил он.
> При средней депозитной ставке в Украине на уровне 16%, 5% налога равнозначны уменьшению доходов с депозита до 15%, отмечают эксперты. "Такое снижение никого не заставит >бежать и забирать деньги из банка. Пропаганда против введения этого налога — это не более чем выступления рантье, которые стараются не допустить своего налогообложения", — >говорит Виктор Суслов.
> Он отметил, что, несмотря на то что у богатейших слоев населения есть стремление "затягивать пояса не на себе, а на самых бедных", тем не менее постепенно будет происходить >перемещение тяжести налогообложения в сторону тех, кто имеет более высокие доходы.

Интересная у видного макроэкономиста и финансиста логика.

"Например, ставки налога по основному виду доходов собственника бизнеса меньше, чем 15% подоходного налога, которые платит самый бедный рабочий".

Из этой фразы видно, что для него реальной экономикой по всей видимости является только то, что приносит мгновенный кэш. То есть гражданам нужно идти на работу, а не откладывать сбережения в финансовую систему. Зачем им вообще сбережения? И кого автор гордо высказывания называет "собственниками бизнеса" - не иначе как пайщиков кредитных союзов.

Следующий вопрос. Речь ведут о налогообложении депозитов, а говорят о собственниках - это что, некомпетентность или умышленное запудривание мозгов?

При таких посылах не удивительно, что возглавляемое Сусловым ведомство довело кредитные союзы до ручки. Он ненавидит их лютой ненавистью и стремился и стремится уничтожить.

И с 15% макроэкономист переборщил. То ли не знает, то ли скрывает уровень налогообложения фонда зарплат в стране. Даже самый бедный рабочий не отделается 15%.

Можно подумать, что г-н (имеется в виду "господин", а не то, что вы подумали) Суслов не понимает, что банковское лобби позаботится о том, чтобы в банках богатые вкладчики платили поменьше, чем бедные. А вот лобби кредитных союзов вряд ли захочет чему- нибудь вообще противостоять и отстаивать в этом плане какие-то позиции.

Так что получится как всегда - банки обойдутся по минимуму, а кредитные союзы получат по полной.

Фінансові новини
Автор: кредитор ( )
Дата: 07.04.2012 22:31:09

Микола Т. ( ) пише
Прислужуємо, значить, владі, допомагаємо зідрати з народу нові податки...
______________________________________________________________________________

1.Якщо, не дай Бог, дякуючи владі, яку обрав народ, в спілці щось трапиться, то одна частина народу з криком -"віддайте мої кровні !" побіжить в прокуратуру, щоб посадити керівника спілки у в"язницю, а інша частина , користуючись моментом, буде радісно потирати руки, і не повертати кредити. І одна і друга частина народу за нього не заступиться, хоч він і буде невинен.. Так що, особливо пектись за народ не варто. Не пропаде, бувало й гірше :))

2.Кооператив кооперативом, збори зборами, а перетворювати кредитну спілку в колгосп не варто. Нас держава не субсидує, тільки шкодить. Тому діємо, виходячи з обставин, які склались на даний момент. Ціну товару визначають не збори, а попит і пропозиція.... А гроші такий же товар... Буде краще - зменшимо відсотки за кредитами. Таке в нас вже практикувалось.

3.В більшості кредитних спілок персонал не жирує (наша спілка політичних партій, телеканалів і медіахолдингів не утримує), а операційні витрати і так мінімальні, тому затягувати пояси вже нікуди...

4.При нинішній невизначеності, коли навіть наш регулятор не знає що з спілками робити (а може думає взагалі їх добити, щоб не мучились), вирішувати стратегічні питання немає сенсу... Прожили день, і слава Богу... :((



Редаґовано 5 раз(и). Останні правки 08.04.2012 12:42.

Фінансові новини
Автор: Микола Т. ( )
Дата: 09.04.2012 09:29:05

Я сподіваюся, що демонстрована Вами мізантропія - то значною мірою епатаж та провокація, бо з таким світоглядом треба або у владу, або у наркобізнес.

Що ж до суті обговорюваної проблеми, я розумію, що в критичних обставинах люди частіше демонструють, що вони слабкі і не надто розумні; але ж так, як Ви описуєте, поводиться - ну 1/10, ну хай 1/5; так, це неприємно і часом боляче, але ж не критично! І тим більше, це не причина ненавидіти решту людей!

"перетворювати кредитну спілку в колгосп не варто" не тому, що не варто, а тому що вона за визначенням і є колгоспом - почитайте законодавство. Саме отим совєцьким колхозом, який на папері управляється усіма, а на ділі - одним головою, який, дай Боже, має парочку таких, хто розуміє і допомагає, та десяток-другий таких, хто співчуває і довіряє. Решта - просто люди. ПРОСТО ЛЮДИ. Вони не підписувалися бути вашими фанатами, і не треба з них вимагати того, чого в них немає. А треба знати, що без них не буде ні помічників, ні співчуваючих, ні голови, ані самого колгоспу.

А стратегія - це зовсім не те, що визначається рішеннями регулятора. Регулятор - це лише одна із зовнішніх загроз, не більше.

Фінансові новини
Автор: кредитор ( )
Дата: 09.04.2012 13:31:34

Микола Т. ( ) пише
І тим більше, це не причина ненавидіти решту людей!
________________________________________________________

Ага, крім того, голова правління харчується немовлятами недобросовісних позичальників... :))

Дякую за поради, але ми за 15 років вже навчились розбиратись хто з людей є ХУ....і що таке збори... Ви часом лекції студентам не читаєте ? Про гуманізм там і подібні релігії ?...Теоретично кажете правильно, але впроваджувати в практику такі погляди шкідливо. Все одно поб"ють... Народ в своїй масі безжальний і добра не пам"ятає... Варто тільки спіткнутись - затопчуть...

Фінансові новини
Автор: Микола Т. ( )
Дата: 09.04.2012 15:02:15

Ну, коли Ви вважаєте написане мною порадами, дам іще одну.
Спробуйте не оперувати поняттям "народ".
Ми з Вами не маємо справи з народом. Ми працюємо з людьми.
Тобто коли відчиняються двері і до Вашого кабінету заходить людина - це не безжальний "народ" простягнув до вас своє безпамятне щупальце, то просто Іван Петрович, зі своїми маленькими проблемами, зі своїми недоліками і непонятками, і він не тільки хоче, але й заслуговує, щоб до нього поставились як до людини, а не до "народу". І якщо так зробити, я просто не уявляю, чого б то він від Вас побіг до прокуратури...

стор.:  ПопередняПерша...23456789101112...ОстанняНаступна
Поточна сторінка:7 з 80


Вибачайте, лише зареєстровані учасники можуть залишати повідомлення.

Вам треба УВIЙТИ НА ФОРУМ >>> або ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ >>>
This forum powered by Phorum.