forum.naksu.org
 
 

Увага! На форумi введено правила поведiнки >>>

Питання, що не увійшли до інших тем, однак пов'язані з діяльністю кредитних спілок.

стор.:  Попередня1234567891011...ОстанняНаступна
Поточна сторінка:4 з 80
Фінансові новини
Автор: Igor ( )
Дата: 12.02.2008 10:18:48

12.02.2008 о 13.55 на СТБ повтор передачі "За вікнами". В другій половині передачі про схему отримання готівкових грошей в КС
(лохотрон).

Фінансові новини
Автор: Serzh ( )
Дата: 12.02.2008 10:29:46

Хмельничане клюнули на приманку финансовой пирамиды

11 февраля 2008, 18:33


«МММ» хмельницкого масштаба. В этом областном центре милиция прекратили деятельность финансовой пирамиды, которую создал 48-летний местный житель. За два года предприимчивый хмельничанин надул своих земляков на три миллиона гривен.

Бесплатный сыр бывает только в мышеловке - эту истину забыли 12 хмельничан, которые добровольно распрощались с суммой более 3 миллиона гривен.

Как правило, банки привлекают депозитные взносы в среднем под 15% годовых. Председатель правления одного из кредитных союзов предложил прибыль почти вдвое больше. Обращался исключительно к знакомым, чем вызвал незаурядное доверие. Еще бы! Порядочный, умный, коммуникабельный человек с хорошей репутацией, и, к тому же, серьезную должность в кредитном союзе занимает! Чтобы предложение не вызывало сомнений, мошенник использовал служебное положение: заключал официальные договора с мокрыми печатями, выдавал прибыльные кассовые ордера.

Пострадавший: «Предложил мне выгодно вложить деньги на депозит в его кредитный союз. Предложил мне с этой целью взять кредит в банке и вложить эти деньги под процент, под 26%. В дальнейшем ни денег, ни процентов я от своего знакомого не получил. И, я так понял, и не получу».

Некоторые хмельничане настолько доверяли злоумышленнику, что вкладывали немалые суммы вообще без любых контрактов. Рекордсменкой стала 34-летняя женщина, которая отдала мошеннику почти 200 тысяч гривен. Деньги подозреваемый выманивал дольше года, а когда кредиторы начали требовать проценты, просто собрался и сбежал.

Юрий Гаврилюк, оперуполномоченный ГСБЭП УМВД Украины в Хмельницкой области: «По предварительным подсчетам гражданин присвоил средства жителей Хмельницкой области на общую сумму более трех миллионов гривен. Гражданин, скрываясь от досудебного следствия, был задержан в городе Одесса, где пытался покинуть территорию Украины».

Во время задержания денег вкладчиков у хмельничанина не обнаружили. Скорее всего, злоумышленник перевел их в один из заграничных банков, где и планировал снять, как только покинет родину. Теперь следствие выясняет, в какой из банков поступили деньги обманутых. // Алексей Бельский, Инесса Проник, НТН.

Фінансові новини
Автор: cred ( )
Дата: 12.02.2008 23:50:00

А до чого тут вина кредитної спілки ? У мене Приватбанк постійно з картки гроші краде то 5 то 10 грн. і скільки скаржився - НУЛЬ реакції. Кажуть: Прийдете через 3 тижні. За носа водять дівчатка і хлопчики народ і нічого. І скільки в Приватбанку таких як я. І чого вони так настійливо намагаються всучити клієнтам універсальні кредитні картки? А тут один шахрай "кинув" кількох своїх родичів багатих буратін і скільки шуму.

Фінансові новини
Автор: Serzh ( )
Дата: 13.02.2008 11:10:34

йдеться не про вину, а про піар

Фінансові новини
Автор: cred ( )
Дата: 13.02.2008 21:26:17

Так от і я про піар. Зразу видно банківський заказняк. Яка піраміда з 12 чоловік ? І ми нараховуємо 24 % річних на внески вже більше 6 років. І нічого. Працюємо з прибутком. Купу перевірок пережили. Банкірів жаба давить ? Видавав "прібильние касовие ордера" ? А це вже ментярська безграмотність. І куди він з Одеси думав податись ? Вплав до Туреччини ? Лопне ця справа як мильна булька.

Фінансові новини
Автор: Serzh ( )
Дата: 03.03.2008 14:44:08

Кредитні спілки вичерпали кредит довіри
Після перевірки ліцензії подовжили 29 фінустановам із 105.

Учора представники Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг заявили, що за результатами минулорічних перевірок кредитних спілок із 105 фінустанов 10% було виключено з державного реєстру, також вжито адміністративних заходів до кредитних спілок, що порушили умови ліцензій. Попри державний контроль ринку фінансових послуг, наразі в Україні діє низка фінансових пірамід. Фахівці фінансового ринку радять бути обережними, аби не потрапити до тіньових схем аферистів.

Учора «Вечірці» стало відомо, що за результатами перевірки 105 вітчизняних кредитних спілок Державною комісією з регулювання ринків фінансових послуг України з державного реєстру фінансових установ було виключено 10 кредитних спілок, 17 установ не отримали необхідної ліцензії на провадження діяльності із залучення внесків на депозитні рахунки членами спілки, до 26 спілок Держфінпослуг застосувала відповідні заходи впливу у вигляді тимчасового призупинення дії ліцензії, у 23 кредитних спілок термін дії ліцензії Держфінпослуг закінчився. Лише 29 кредитних спілок отримали ліцензії повторно.

Як повідомив кореспонденту «Вечірки» директор Департаменту нагляду за кредитними установами Держфінпослуг Андрій Оленчик, низка кредитних спілок не відповідали вимогам виданих ліцензій і вели несанкціоновану діяльність: «Наразі існують проблемні кредитні спілки, що можуть завдавати фінансової шкоди громадянам. Із 800 діючих спілок сумнівних фінансових установ - близько десяти. Проте, через суспільний резонанс, який викликає позбавлення спілок ліцензії, спостерігається чітка тенденція недовіри до всіх спілок. Це невиправдано. Держфінпослуг, зі свого боку, вживає відповідних заходів для унеможливлення діяльності фінансових пірамід та проблемних спілок на ринку фінпослуг».

Голова правління Об'єднання кредитних спілок «Програма захисту вкладів» Іван Вишневський позитивно оцінює регуляторну діяльність Державної комісії з регулювання фінансових послуг як фактор підвищення прозорості діяльності цих фінустанов: «Позбавлення ліцензій є постійним процесом. Гірше було б, якби не вживалися відповідні заходи. Проте, ще й нині діє низка фінансових пірамід, зокрема кредитна спілка «Всеукраїнський кредит» або King Capital. В Україні працюють і певні ризиковані для громадян спілки. Існують організації на кшталт «Еліта-центру», які працюють поза законом». Аби не «нарватися» на фінансову піраміду, пан Вишневський порадив звертатися до тих кредитних спілок, які демонструють відкритість у наданні вичерпної інформації про власний фінансовий стан, запрошують на загальні збори своїх членів, входять до Асоціації кредитних спілок та є учасниками поширення інформації про себе. «Клієнтам слід бути вкрай обережними з тими кредитними спілками, які не надають жодної інформації про свою фінансову діяльність. Також необхідно звертати увагу на умови видачі кредитів: багато спілок видають ризиковані кредити без довідок про доходи тощо», - сказав Іван Вишневський.

На думку керівника громадської ініціативи «За прозорість фінансових ринків» Тараса Загородного в столиці наразі працюють багато організацій без відповідних ліцензій на надання фінансових послуг. Тож громадянам слід бути вкрай обережними під час вибору фінансового партнера: «Фінансові піраміди існують, це пов'язано із законодавчою неврегульованістю сфери надання послуг кредитними спілками. Позитивні законодавчі ініціативи кредитних спілок наражаються на банківське лобі у Верховній раді. Враховуючи темпи інфляції, громадянам не вигідно розміщувати кошти на депозитах ані в банках, ані в кредитних спілках».

Вирішити проблему неповернення грошей кредитними спілками повинен Державний фонд гарантування вкладів клієнтів, що наразі створюється. Крім того, за програмою захисту вкладів кредитні спілки ініціювали створення механізмів страхування вкладів населення від існуючих ризиків.

Довідка «Вечірки»

Рейтинг фінансових пірамід за масштабами нанесених збитків громадянам:

1) Кредитна спілка «Народна скриня» - 9,8 млн грн.

2) Кредитна спілка «Українська група Капітал» - 5 млн грн.

3) Кредитний союз Berliner Bausparkasse - близько 1 млн грн.

26.02.08
Дмитро Дубенський
[www.vechirnij.kiev.ua]

Фінансові новини
Автор: Igor ( )
Дата: 08.07.2011 10:49:58

От ипотечника до бомжа - один шаг
[www.odnako.org]

Фінансові новини
Дата: 08.07.2011 11:27:25

"Главной новацией, бесспорно, является норма о принудительном выселении должников" - и это правильно!.
А это - нет: "Второе по значимости нововведение - разрешение банкам устанавливать плавающие ставки по кредитам" потому, что и кредитор и заемщик находятся в одной среде, т.е. при ухудшении условий существования одного одновременно происходит ухудшение условий существования другого (как правило ...). Почему же одному предоставляется преимущество за счет другого, а другому наоборот ухудшение условий в пользу первого?
И это правильно: "Им придется отказаться от этого самого мелкого шрифта в договорах и раскрывать истинную стоимость кредита!".
"Курильщик не воспринимает абстрактные цифры и буквы как угрозу своему личному здоровью. Ипотечник не воспринимает заковыристые обороты договора как угрозу лично для него стать бомжом." - а это частные проблемы курильщиков и ипотетчиков. Не воспринимает, - значит не хочет воспринимать, а надо. За то и пострадает ...
"И последнее, но не наименее важное. В этой чудесной стране отсутствует орган, защищающий права потребителя в сфере финансовых услуг." Эти всякие органы создаются от неумения тех, кто сидит во власти, управлять страной. Кто у нас при власти? Та отож ... Такие защищающие (контролирующие) органы вовсе не нужны. Они - не более чем рассадник корупции. Регулятором должен быть закон и только он. За ним должны следовать хорошо работающая судебная система и не менее хорошо работающая система исполнения решений судов. Для текущего надзора за соблюдением законодательства достаточно одной прокуратуры. Больше ничего не надо. Просто и сравнительно дешево ... Государство должно создавать для своих граждан эффективные и доступные механизмы защиты их прав и интересов, развивать их и совершенствовать, а воспользуется отдельно взятое лицо этими механизмами или нет, - на то должна быть его личная воля ....



Редаґовано 2 раз(и). Останні правки 08.07.2011 18:39.

Фінансові новини
Автор: Igor ( )
Дата: 08.07.2011 15:03:57

Верховная Рада Украины приняла Закон "О внесении изменений в некоторые законодательные акты Украины относительно урегулирования правовых отношений между кредиторами и потребителями финансовых услуг". [mignews.com.ua]

Фінансові новини
Автор: AVK ( )
Дата: 17.07.2011 18:33:05

Якщо це допоможе повернути депозит то я тільки за, в кредит брали і не повертають ЧУЖІ гроші, а по депозиту забрали і не повертають ОСОБИСТІ кошти!.

стор.:  Попередня1234567891011...ОстанняНаступна
Поточна сторінка:4 з 80


Вибачайте, лише зареєстровані учасники можуть залишати повідомлення.

Вам треба УВIЙТИ НА ФОРУМ >>> або ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ >>>
This forum powered by Phorum.