forum.naksu.org
 
 

Увага! На форумi введено правила поведiнки >>>

Питання, що не увійшли до інших тем, однак пов'язані з діяльністю кредитних спілок.

стор.:  Попередня1234567891011...ОстанняНаступна
Поточна сторінка:3 з 80
Фінансові новини
Автор: cred ( )
Дата: 14.12.2007 17:02:35

Я б сказав - в основному об"єктивна ця стаття в Контрактах хоча і замовна. А шахраї - вони і в Африці шахраї. Однак казати що КС ненадійні ФО, тому, що там немає фондів гарантування вкладів це нісенітниця. Навіщо тоді нам резервний фонд, фонд неповернених кредитів ? Просто комусь дуже хочеться нахаляву створити страхову компанію чи ще щось подібне і крутити чужими грішми. Зараз це модно - гребти гроші на голому місці нічим власним не ризикуючи. У мене зовсім немає впевненості в тому, що коли наша спілка з якихось причин прогорить(тричі сплюнув), то вкладники отримають свої вклади за рахунок страхової компанії. Я вже з ними стикався коли у знайомого загорілася застрахована по системі КАСКО автомашина на бензоколонці. При 10 свідках. Вже два роки як мізки крутять щоб не платити. Навіть посадити хлопця хотіли, ніби за підпал, виродки.

Фінансові новини та страхування вкладів
Автор: cred ( )
Дата: 14.12.2007 20:43:53

[usgrovno.pp.net.ua] Так у нас працюють страхові компанії які страхують автомобілі . Де гарантія, що вклади будуть страхуватись краще ? І чи не перетвориться страхування в пошук козлів відпущення, коли голів правлінь і інших працівників спілки будуть віддавати під суд і конфісковувати їх майно? Бо придертися до роботи працівників спілки - то "як два пальці об асфальт". Тому перш як говорити про страхування вкладів слід окремо поговорити, як буде здійснюватись виплата страхових виплат вкладникам у випадку неплатоспроможності спілки.
І хто буде винен у випадку, коли наш уряд своїми непередбачуваними діями доведе вкладників до того, що вони рвануть забирати свої гроші як це було в 1998 році ?

Фінансові новини та страхування вкладів
Автор: cred ( )
Дата: 17.12.2007 16:19:50

Кредитные союзы станут нерушимыми
// Вкладчикам будет гарантирован возврат части депозитов

Национальная ассоциация кредитных союзов утвердила механизм работы фонда гарантирования вкладов членов кредитных союзов (КС), который должен сделать депозиты в КС такими же надежными, как и банковские. В случае ликвидации кредитного союза вкладчики получат до 25 тыс. грн за счет средств участников фонда. В КС отмечают, что гарантировать вклады необходимо, но при банкротстве крупного союза организация не сможет осуществить необходимые выплаты.
Совет Национальной ассоциации кредитных союзов (НАКСУ) 15 декабря утвердил пилотную "Программу компенсации потерь вкладчиков" – аналог Фонда гарантирования вкладов физических лиц (ФГВФЛ) у банков. В документе, копией которого располагает Ъ, отмечается, что, если кредитный союз–участник программы не сможет вернуть своим вкладчикам депозитные средства, фонд должен будет выплатить им долг в размере до 25 тыс. грн (ФГВФЛ возвращает до 50 тыс. грн).
Фонд будет финансироваться за счет части резервного капитала НАКСУ в 200 тыс. грн, ежеквартальных отчислений в размере 0,01% от суммы вкладов КС, благотворительных взносов, членских взносов КС (сумма не определена) и вкладчиков КС (единоразово 2,5 грн). Для получения дополнительного дохода средства фонда будут размещаться на депозите в банке, который выберет комитет программы. При этом в случае банкротства банка средства фонда как юридического лица будут возвращены ему в последнюю очередь.
Президент НАКСУ Петр Козинец уверен, что программа сделает союзы более надежными и повысит доверие вкладчиков, которых у членов НАКСУ уже насчитывается 78 тыс. (в НАКСУ входит 173 КС, из них 166 – участники стабилизационного фонда ассоциации). Председатель правления КС "Азовсталь" Юрий Ковалев уверен, что реализация программы позволит привлечь новых вкладчиков. "Если клиент будет знать, что его вклад в кредитном союзе гарантирован, у него будет больше уверенности в будущем",– сказал он. В работе фонда намерено участвовать и государство. "Как только появятся соответствующие решения Кабмина, в Украине должна быть внедрена государственная система гарантирования вкладов членов КС по накопительной схеме",– сообщил Ъ директор департамента по надзору над кредитными учреждениями Госфинуслуг Андрей Олечик.
Впрочем, глава исполнительного комитета Донецкой областной ассоциации кредитных союзов Николай Тищенко опасается, что программа будет реализовываться только до первого крупного страхового случая. "Если один из больших союзов – с 10 млн грн в активах – рухнет, то участники программы окажутся в ситуации, когда нужно будет возвращать эти деньги вкладчикам. Но даже если и наберется 5 млн грн, на каждого участника 'свалятся' новые обязательства. У половины союзов возникнет вопрос 'За что мы платим?', и они уйдут из программы",– считает он. Чтобы отвечать по обязательствам, фонду необходимо повышать сумму гарантирования постепенно, уверен господин Тищенко: "Есть в фонде, например, миллион гривен – мы гарантируем примерно 1 тыс. грн. Стало больше денег – выдаем 3 тыс. грн и так далее".
Один из участников собрания НАКСУ на условиях анонимности рассказал, что неофициально многие члены организации высказывали сомнение в эффективности программы. "Возмещение вкладов происходит при определенных обстоятельствах, и моменту выплаты компенсации должна предшествовать целая цепь событий. И если хотя бы одно из них не произойдет, вкладчику никто ничего не будет должен",– объяснил собеседник Ъ суть одобренной НАКСУ схемы.
НИКОЛАЙ Ъ-МАКСИМЧУК

Фінансові новини
Автор: Igor ( )
Дата: 18.01.2008 16:13:11

Нечувана чорна піар-компанія проти кредитних спілок.
Газета "Сім"я і дім" в №2 (10-16 січня 2008 року), що виходить переважно на території Волинської області надрукувала статтю, в якій діяльність кредитних спілок називається шахрайською. Текст статті буде подано нижче. Газета має свою web-сторінку, проте даної статті на ній не поміщено. Зі сторони Обласної Волинської Асоціації Кредитних Спілок (ОВАКС) відбулась розмова з головним редактором газети. Планується , що 31 січня 2008 року вийде на цілу газетну сторінку наданий ОВАКС матеріал про кредитні спілки, буде роз"яснена різниця між позиками і кредитами, а також буде опубліковано вибачення за підірваний імідж кредитних спілок. Звичайно, багато читачів газети, що ознайомились з цим чорним піаром, не прочитають ці вибачення, адже багато хто читає газету не регулярно. Додатково додам, що матеріал розміщений на цілу газетну сторінку. В інших статтях фактично такий самий чорний піар, де товариство "Капітал" асоціюється з кредитною спілкою і підміняється поняття кредиту і позики. Далі текст статті.
ЯК ПРАЦЮЄ ФІНАНСОВИЙ ЛОХОТРОН
Бажання отримати халявний кредит - це пряма дорога до фінансової афери. Сьогодні, як стверджують експерти, кредитна спілка - найпривабливіша галузь для шахраїв. А викрити кредитних злодіїв зможете, якщо пам'ятатимете про таке...
Сумнівні кредитні спілки намагаються розмістити власну рекламу на перших сторінках газет. У ній — численні обі¬цянки розв'язатн-ваші житлові проблеми всього за кілька днів. Часто до квартири, яку ви «неодмінно» отрймаєте обіцяють ще й дармовий евроремонт чи побутову техніку.
Кредитори-аферисти приваблюють людей неприродно низь¬кими відсотками (1-6 % річних, а подекуди взагалі без¬платний кредит). У банку гроші позичають приблизно під 15 %.
Треба бути особливо обачними; якщо для отримання креди¬ту на житлгі від вас вимагають тільки паспорт та ідентифі¬каційний номер, а про доходи навіть не запитують.
Засумніватися у порядності фірми мусите й у разі швидкого оформлення кредиту. Якщо це півгодини, а не один день (як, наприклад, у банку), не варто ризикувати.
Більшість кредитних і спілок пропонують багатосторінкові заплутані договори. Оформити їх можна безплатно, а пла¬тити доведеться за членство в організації —від символічної 1 гривні до значно більших сум.
Кредитна спілка може відразу вимагати і вступний, і пайовий, і мінімальний перший накопичувальний внески. Ве¬личина кожного з них коливається в межах 3-5 % від суми кре¬диту.
перші місяці рекомендують сплачувати навіть більші суми, ніж вам вирахували, щоб організація побачила, який ви заможний і дисциплінований платник.; Таким чином спеціальна комісія (зазвичай вона складається тільки з представників спілки) щомісяця визначає переможця, якому надають обі¬цяний кредит.
У договорах є ще такий цікавий момент: інформація про те, хто скільки коштів назбирав і кому першому випаде щасливий лотерейний білету вигляді кредиту, є конфіденційною.
Тобто ви, щоб потрапити до платоспроможних членів спілки, у травні внесли 500 гривень, у червні - 1 000, а у липні – аж 2000 гривень і щиро вірите, що довели і свою фінансову ста¬більність та надійність керівництву спілки. А вам кажуть, що клієнт Петренко сплатив цього місяця на 10 гривень більше,
тому -кредит отримує він. І годі щось довести чи перевірити, бо інформація конфіденційнаю. І
Комісія у таких хитрих фірмах розподіляє кредити без пре¬тендентів. На запитання «Чому?» отримаєте відповідь: щоб людей не відвертати від їхніх справ, бо офіс фірми у Києві (Львові, Вінниці, Донецьку і т. ін.).
Коли людина все ж отримає гроші, у пунктах договорів не вказують. А повернути вкладене можна лише у разі лік¬відації всієї групи учасників програми. А ліквідується вона, коли всі отримають кредити. Оскільки насправді їх ніхто не отримує, то й ліквідація неможлива. Замкнуте коло...

Фінансові новини
Автор: cred ( )
Дата: 18.01.2008 16:41:31

Ну, в принципі про цю групу КАПІТАЛ і т.п. ми вже тут вели мову. Нам то все ясно і своїм людям ми пояснюємо різницю. Народ вже не настільки дурний, щоб не розібратись. Мене тільки дивує чому правоохоронні органи не розберуться і дозволяють розбійничати таким псевдоКС ? Що Ви скажете колего Ігор з цього приводу, як голова ОВАКС ? Ви мабуть зверталися до них, а відповіді, як звичайно - НУЛЬ ? Щось там говорили про створення антикорупційного бюро на базі УБОЗУ і при Мінюсті. Може до них написати ?

Фінансові новини
Автор: Igor ( )
Дата: 18.01.2008 17:20:14

Автору: cred. Я з Вами цілком поділяю думку щодо бездіяльності правоохоронних органів щодо даних позикових товариств. Дійсно, передавались матеріали в прокуратуру, СБУ. Були запевнення, що наведуть порядок, проте ефективних дій не видно. Щодо цієї статті, то біда вся в тому, що завдячуючи горе-журналістам, люди, які нічого не чули про кредитні спілки, будуть мати відповідну про нас думку. А всім людям довести правду надзвичайно важко, особливо заочно.

Фінансові новини
Автор: cred ( )
Дата: 18.01.2008 22:12:22

Почитайте про ПРАВЕКСБАНК [dibrov-s.livejournal.com]

Фінансові новини
Автор: Igor ( )
Дата: 08.02.2008 10:22:08

Шановні колеги! Можливо хтось не звернув увагу на сьогоднішній номер газети "Факти" (№25 від 08/02/2008).
Стаття називається "ЧЕРЕЗ ГОД ПОСЛЕ ТОГО, КАК ЖЕНЩИНА ПОГАСИЛА КРЕДИТ, КОТОРЫЙ БРАЛА ДЛЯ ПОКУПКИ МОБИЛЬНОГО ТЕЛЕФОНА, СОТРУДНИК БАНКА СООБЩИЛ ЕЙ, ЧТО У НЕЕ ДОЛГ... БОЛЬШЕ 6 ТЫСЯЧ ГРИВЕН".
Залишаю посилання.
[www.facts.kiev.ua]

Фінансові новини
Автор: Serzh ( )
Дата: 08.02.2008 12:00:50

Майже на 10 млн. гривень ошукали людей у фіктивній кредитній спілці на Буковині

Фіктивна кредитна спілка на Буковині ошукала майже 200 буковинців на суму 9 мільйонів 800 тисяч гривень.

Як повідомив на прес-конференції заступник начальника УМВС у Чернівецькій області, начальник УБОЗ Сергій Горбатюк, "кредитну спілку" за документами інших громадян без їхньої згоди заснували двоє чернівчанок віком 36 і 40 років та 29-річний мешканець Тернопільської області.

Майже 200 буковинцям, переважно мешканцям Заставнівського району Чернівецької області, пропонували вкласти гроші у кредитну спілку під нереально високі відсотки та отримати право на отримання значних кредитів лише під 1-2% річних, передає УНІАН.

"Були роздані кредити іншим особам, з них і будуть стягуватися ці кредити. Частина грошей буде стягуватися з накладеного арешту на майно учасників цієї організованої групи. Частина грошей залишилася у кредитної спілки", - сказав начальник буковинського УБОЗу.

За словами С.Горбатюка, усіх членів злочинної групи заарештували. Двоє з них перебувають в СІЗО, один - на підписці про невиїзд. Порушено кримінальну справу за різними статтями, зокрема за шахрайство та відмивання грошей, здобутих злочинним шляхом. Кримінальну справу вже передали до суду. Злочинцям загрожує від 5 до 12 років ув`язнення з конфіскацією майна.

[www.ictv.ua]
[5tv.com.ua]

Що це за КС?

Фінансові новини
Автор: cred ( )
Дата: 08.02.2008 20:45:46

Рекомендую подивитись на цей жах, що люди пробанки пишуть: [forum.finance.ua]

стор.:  Попередня1234567891011...ОстанняНаступна
Поточна сторінка:3 з 80


Вибачайте, лише зареєстровані учасники можуть залишати повідомлення.

Вам треба УВIЙТИ НА ФОРУМ >>> або ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ >>>
This forum powered by Phorum.