forum.naksu.org
 
 

Увага! На форумi введено правила поведiнки >>>

Розглядаються будь-які організаційні моменти пов'язані з діяльністю кредитних спілок.

стор.:  Попередня12345678910Наступна
Поточна сторінка:5 з 10
КОНЦЕПЦИЯ РЕФОРМИРОВАНИЯ КРЕДИТНЫХ СОЮЗОВ
Дата: 17.10.2012 15:24:07

=Сталкер= пише:

> ...
> Это из пресс-релиза, который НАКСУ рассылает,
> поэтому не стал выкладывать всю простынь, надеюс
> вы тоже получаете.

это оперативные новости

> ник менять не буду. Впрочем, хотел поменять на
> такой : "Сталк:)р", но система не дала. Мож, А.
> Козинец поможет, а, Андрей ;)?

Изменить ник достаточно сложно в этой системе, но Вы можете зарегистрировать другой.




--

З повагою,

Андрiй Козинець
Адміністратор та модератор форуму НАКСУ
тел./факс: (044) 501-18-78
akozynets@unascu.org.ua
[www.unascu.org.ua]

КОНЦЕПЦИЯ РЕФОРМИРОВАНИЯ КРЕДИТНЫХ СОЮЗОВ
Автор: Микола Т. ( )
Дата: 17.10.2012 19:16:58

=Сталкер= пише:
-------------------------------------------------------
> > ник менять не буду. Впрочем, хотел поменять на
> такой : "Сталк:)р", но система не дала. >

А це тому, мабуть, що Ви не ту букву хотіли поміняти. Треба сусідню.

КОНЦЕПЦИЯ РЕФОРМИРОВАНИЯ КРЕДИТНЫХ СОЮЗОВ
Автор: =Сталкер= ( )
Дата: 17.10.2012 21:19:05

Микола Т. пише:
-------------------------------------------------------

> А це тому, мабуть, що Ви не ту букву хотіли
> поміняти. Треба сусідню.
Ну если б смайлик поставил, а так мучаюсь: какую соседнюю? :)



КОНЦЕПЦИЯ РЕФОРМИРОВАНИЯ КРЕДИТНЫХ СОЮЗОВ
Автор: =Сталкер= ( )
Дата: 22.10.2012 08:55:55

Трехдневное молчание ;) ... подведем предварительные итоги:
1. Это - форум "молчунов", почти 400 просмотров и только 4-5 активных участников.
2. Из этих участников еще 2- паевики ;), которые признались, что это "не их проблемы".
3. Поэтому общее неприятие (без внятной критики) отнесем к чистой психологии: люди не склонны принимать реформаторские идеи с ходу.
4. Переходим к следующему этапу ;) - убеждению...

Деление урана фигня по сравнению с делением денег

КОНЦЕПЦИЯ РЕФОРМИРОВАНИЯ КРЕДИТНЫХ СОЮЗОВ
Дата: 22.10.2012 10:14:49

Всем доброго утра.

=Сталкер=, давай реформаторскую идею во всей глубине.

Большинство молчат потому, что между теорией и практикой всегда стоят люди. Я могу понять, что люди интересуются темой, но опасаются говорить о персоналиях, которые вершат историю и решают взять или не взять ту или иную тему на вооружение. Так может действительно поговорить о концепции? Здесь вполне можно теоретизировать, не переходя на личности ;)

КОНЦЕПЦИЯ РЕФОРМИРОВАНИЯ КРЕДИТНЫХ СОЮЗОВ
Автор: Микола Т. ( )
Дата: 22.10.2012 16:56:31

Я не стану висловлюватися на тему: чому мовчить більшість, хоча б з тієї простої причини, що більшість мене на це не уповноважувала. Але можу пояснити, чому майже мовчу я.
По-перше, попри 5 списаних сторінок та великі літери у назві теми, ніякої концепції розвитку кредитної кооперації тут не проглядається. Окремі думки є, але від них до концепції – як до Києва рачки.
По-друге. Мені дуже соромно, що я такий обмежений, але скажу, як є. Ніякої концепції ні мені, ні нашій спілці, ні її членам в даний момент не треба. Тут дуже влучно зауважив В.Малюк, що такого гарного для нормальної роботи року не було вже років з 10.

Сьогоднішні проблеми кредитної кооперації в Україні лежать поза межами кредитної кооперації. Не має значення, чи ви своє просо посіяли вздовж чи впоперек, як пололи та чим поливали, якщо концепція сусідів „а ми просо витопчем, витопчем!”.
Біда наша в тому, що народ стає все злиденнішим, а не в тому, що держава не хоче створити для спілок спеціальний банк. Хай би вона вдавилася тими, що вже є.

Говорячи серйозно, я би вбачав перспективу розвитку кредитних спілок тільки у напрямі саморегулювання. Але у найближчі роки імовірність запровадження СРО трохи менша за імовірність окупації України марсіанами. Тому зосередитись слід на збереженні і розвитку тих форм „міжспілчанської” кооперації і взаємодопомоги, що вже є, і з їх допомогою поліпшувати стан справ кожен у своїй спілці. А нормальні спілки, як і нормальні люди, завжди між собою порозуміються.

КОНЦЕПЦИЯ РЕФОРМИРОВАНИЯ КРЕДИТНЫХ СОЮЗОВ
Автор: кредитор ( )
Дата: 22.10.2012 17:07:24

Що обговорювати ? Той прожект =Сталкера= , якого Малюк обізвав "чушь ......" ? Тобто маячня. Воно так і є і немає чого обговорювати. Шкода час тратити на порожні теорії. Нам працювати треба. Тут на форумі Гайдаєнко - майстер епістолярного жанру. Митець. П"єси пише... Драматург кредитноспілчанський ;)) Куди нам до нього ? От хай і творить... А ми, як будемо мати час, почитаємо... задоволення отримаемо ;))




Редаґовано 1 раз(и). Останні правки 22.10.2012 20:43.

КОНЦЕПЦИЯ РЕФОРМИРОВАНИЯ КРЕДИТНЫХ СОЮЗОВ
Автор: Левченко ( )
Дата: 23.10.2012 08:29:01

КРЕДИТОР
"Тут на форумі Гайдаєнко - майстер епістолярного жанру. Митець. П"єси пише... Драматург кредитноспілчанський ;)) Куди нам до нього ? От хай і творить... А ми, як будемо мати час, почитаємо... задоволення отримаемо ;))",

осмілюся доповнити -
Подякуємо за небайдужість , громадянську позицію , сміливість та непримиримість з мерзотниками від кредитного руху.

КОНЦЕПЦИЯ РЕФОРМИРОВАНИЯ КРЕДИТНЫХ СОЮЗОВ
Автор: кредитор ( )
Дата: 23.10.2012 11:06:37

Левченко пише:
-------------------------------------------------------
> КРЕДИТОР
> "Тут на форумі Гайдаєнко - майстер
> епістолярного жанру. Митець. П"єси пише...
> Драматург кредитноспілчанський ;)) Куди нам до
> нього ? От хай і творить... А ми, як будемо мати
> час, почитаємо... задоволення отримаемо ;))",
>
> осмілюся доповнити -
> Подякуємо за небайдужість , громадянську
> позицію , сміливість та непримиримість з
> мерзотниками від кредитного руху.


Доповнення Левченка приймається !



КОНЦЕПЦИЯ РЕФОРМИРОВАНИЯ КРЕДИТНЫХ СОЮЗОВ
Автор: =Сталкер= ( )
Дата: 23.10.2012 21:16:41

по просьбе читателей ;) показываю, как кредиты увеличивают кол-во денег, а займы - нет.
А,Б,В - держатели счетов в ОДНОМ банке, на счетах денег 0 (нет). Вдруг А - положил на депозит 1000 грн. Банк эти деньги выдал в кредит Б, Б заплатил В за товар. В балансе банка мы увидим (П -пассив, Р -актив):
депозит: П=1000; Р=1000 (касса)
выдача кредита - П=1000; Р=2000 (касса + кредит), вот оно - увеличение! (но проводка не завершена)
оплата товара (завершение проводки) - П=2000 (безнал, нарисованный банком, записан на счет В); Р=2000 (касса+кредит).
При займе эта 1000 перетечет со счета А на счет В, не увеличивая баланс, пнятно ;)?



Деление урана фигня по сравнению с делением денег

стор.:  Попередня12345678910Наступна
Поточна сторінка:5 з 10


Вибачайте, лише зареєстровані учасники можуть залишати повідомлення.

Вам треба УВIЙТИ НА ФОРУМ >>> або ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ >>>
This forum powered by Phorum.