forum.naksu.org
 
 

Увага! На форумi введено правила поведiнки >>>

Питання, що не увійшли до інших тем, однак пов'язані з діяльністю кредитних спілок.

стор.:  Попередня1234567891011Наступна
Поточна сторінка:10 з 11
Кредитні спілки - загальна інформація
Автор: Микола Т. ( )
Дата: 01.12.2011 15:55:50

Ось краща новина

[www.gp.gov.ua]
Направлено до суду кримінальну справу стосовно Голови Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг України
Головним управлінням з розслідування особливо важливих справ Генеральної прокуратури закінчено розслідування кримінальної справи стосовно Голови Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг України, двох директорів департаментів зазначеної установи, а також помічника Голови у вимаганні та одержанні хабара в сумі 2 млн. грн., а також у заволодінні державними коштами на суму 47 тис. грн.
Зазначену кримінальну справу 1 грудня 2011 року, за обвинуваченням вище вказаних осіб за ч. 2 ст. 15 ч.3 ст. 368; ч. 5 ст. 27 ч. 3 ст. 368; ч.3 ст.191; ч.ч. 2,3 ст. 358 КК України, із обвинувальним висновком направлено до Шевченківського районного суду м. Києва.

Кредитні спілки - загальна інформація
Автор: кредитор ( )
Дата: 03.12.2011 21:32:39

Мені здається, що на базі кредитних спілок створюється нова релігійно-фінансова секта Стрийська кооперативна ініціатива. Чи ще один черговий лохотрон ?
Послухайте проповідь "пастора" Андрія О...:))

[www.youtube.com]



Редаґовано 1 раз(и). Останні правки 03.12.2011 21:34.

Кредитні спілки - загальна інформація
Автор: Микола Т. ( )
Дата: 05.12.2011 09:00:30

Не судіть - і не судимі будете - поспішно. Що там такого було сказано, чого б ми не знали чи не прагнули раніше? Основний месидж: роби чесно і сумлінно свою роботу на своєму місці, і буде тобі щастя. Нас зашугали до такої міри, що хто б і що нам не сказав, перше, що приходить в голову: а де ж він нас кидає?
Вже кому, як не нам, знати, що єдиною дійсно конвертованою валютою є довіра. Гроші - то тільки такі розписочки, якими брак довіри ніби компенсується. Шкода, звісно, що цю формулу найкраще вивчили і найкраще використовують шахраї. А нам що заважає? Та брак довіри ж... Істинно: бідні, бо дурні....
Зрештою, ніхто ж нічого не просить, та навіть нікуди й не кличе.

Кредитні спілки - загальна інформація
Дата: 05.12.2011 11:41:06

Для меня вообще непонятна связь кредитной деятельности с хрестианством, ведь Библия запрещает давать деньги в рост. Почему хрестианскими священнослужителями это игнорируется, почему они не осуждают ростовщичество?

Кредитні спілки - загальна інформація
Автор: кредитор ( )
Дата: 05.12.2011 11:55:21

Ну-ну, подивимося. Це що, назад к "істокам" кооперації ? ;)) Свій до свого по своє ? Церкву залучили для більшої довіри. Однак ми пам"ятаємо, як руками "пастора" Андрія О. та іже з ним було створене терористично-корупційне угруповання, іменоване Держфінпослуг (нині ліквідоване), запроваджено інститут депозитних вкладів, непритаманний для кредитних спілок, що призвело до масового обкрадання населення шахраями, заплутана нормотворчість, ліцензування і т.п. Так що, будемо з цікавістю спостерігати як довго протримається цей новий проект і скільки він буде коштувати його членам... бо задарма організатори цієї акції нічого не роблять...

Кредитні спілки - загальна інформація
Автор: Микола Т. ( )
Дата: 05.12.2011 13:26:18

Ага, "к істокам". Тільки не назад, а вперед. Сподіваюся, тут же ніхто всерйоз не вважає, що за майже 20 років спроб/імітування спроб перейти від совкової ментальності і практики до чогось кооперативного ми якось масово до цих істоков наблизилися? В основному збочували, дехто в особливо цинічній формі...
А щодо християнства - ви ж бачите, не так усе просто. Та й спілка не віддає гроші "в рост" (боюся, не вистачить оперативки, щоб детально обгрунтувати).
До речі, Вячеславе, давно (ну, як давно... та, власне, знедавна) хотів запропонувати: оскільки з державно-бандитською допомогою Ваша ідея щодо знищення депозитів як явища скоро остаточно переможе, давайте думати над тим, щоб гроші, які спілка надає своїм членам, так само не мали форми фінансового кредиту. Як Ви розумієте, це потрібно не тільки для дотримання симетрії....

Кредитні спілки - загальна інформація
Дата: 05.12.2011 13:29:24

Я думаю, що церква мала б стронитися, кредитної діяльності. "для більшої довіри" кого? Вкладників? Позичальників? Думаю, що дотримуватись релігійних моральних принципів перш завсе треба змушувати керівників та працівників кредитних спілок.
Я не думаю, що Андрій О. хотів побудувати Держфінпослуг таким, як воно стало. Я думаю, що прагнення було більш досконале, а вишло ... А вийшло так, як сказав С.Чорномирдін: "Хотели как лучше, а вышло как всегда" (рос.) Чому? Відповідь проста: невміння писати закони. Ось найдосконаліші закони: "Не вбий. Не вкради ..." і начебто від Бога. Люди пишуть закони гірше ... Люди, які працювали у ДФП писали нормативні акти під власні потреби керувати, не розуміючи того, що так робити не можна ... Закон має бути однаковий на всі часи, як у Бога.

Кредитні спілки - загальна інформація
Автор: AVK ( )
Дата: 11.04.2013 16:54:33

Малюк Вячеслав пише:
-------------------------------------------------------
> > ... Закон має бути однаковий на всі часи,
> як у Бога.
Цілком згоден, закон оди для всіх, не можеш повернути кредит відпрацьовуй все до копійки по закону, а не шукай законні шляхи для ухилення від виконання закону " не укради".



Кредитні спілки - загальна інформація
Автор: =Сталкер= ( )
Дата: 16.04.2013 22:06:53

"...відпрацьовуй все до копійки по закону"

Полностью поддерживая, задумалсо ;): а как заставить "відпрацьовати"? ...по нашим з-нам?


Кредитні спілки - загальна інформація
Автор: Igor ( )
Дата: 14.11.2013 11:11:09

Прочитав статтю: вклад в кредитном союзе ( [www.banki.ua] ).
Звичайна стаття, якби не одна цікава арифметика:
"Доход из паевого взноса зависит не только от успешности деятельности кредитного союза, но и срока размещения средств. Так, например, если доходы распределяются в конце каждого квартала, а вы оформили дополнительный взнос за неделю до его окончания, то ваша прибыль будет намного больше, чем если бы вы оформили его в начале квартала."

стор.:  Попередня1234567891011Наступна
Поточна сторінка:10 з 11


Вибачайте, лише зареєстровані учасники можуть залишати повідомлення.

Вам треба УВIЙТИ НА ФОРУМ >>> або ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ >>>
This forum powered by Phorum.