forum.naksu.org
 
 

Увага! На форумi введено правила поведiнки >>>

Питання, що не увійшли до інших тем, однак пов'язані з діяльністю кредитних спілок.

стор.:  Попередня1234567891011Наступна
Поточна сторінка:5 з 11
Кредитні спілки - загальна інформація
Дата: 15.07.2011 20:33:56

А тут Ви не праві:
1. "Це не кредит тому ніякої плати за допомогу, а дохід оподатковується у найманих працівніків з трудовою книжкою, або у зареєстрованих підприємців",
2. "КС не можна ні з чим порівнювати, це окрема фінансова гілка яка регулюється і контролюється державою".
З першого - раджу Вам почитати Податковий кодекс України. Запевняю Вас, - якщо будете уважно читати, знайдете там багато дивних речей.
З другого - не зважаючи на те, що у ЗУ "Про КС" ця інституція не назвивається кооперативом, але насправді вона є саме такою. Є навіть міжнародні акти за участю України, де ці організації не називаються кредитними спілками, а інакше, але мова іде саме про них. Ось, наприклад (дослівно перевожу на українську мову):
"Стаття 50. Кредитні кооперативи.
Громадяни можуть створювати на підставі добровільного об'єднання кредитні споживчі кооперативи для задоволення потреб у фінансовій взаємодопомозі. Діяльність кредитних кооперативів регулюється законодавчими актами про кредитні споживчі кооперативи".
Звертаю Вашу увагу на слова: "кредитні споживчі кооперативи для задоволення потреб у фінансовій взаємодопомозі".



Редаґовано 1 раз(и). Останні правки 15.07.2011 20:55.

Кредитні спілки - загальна інформація
Автор: AVK ( )
Дата: 15.07.2011 21:53:59

Та я не проти назви "кредитні споживчі кооперативи для задоволення потреб у фінансовій взаємодопомозі".
Я проти щоб назву Кредитні спілки підміняли назвою Каса Взаємодопомоги, або трактували як комусь щось здалося, в ЗУ чітко сказано що це закон про Кредитні Спілки, а не про щось інше, і навіть законодавчо заборонили підміняти суть з назвою:
Закон України
ПРО КРЕДИТНI СПIЛКИ
Стаття 4. Обмеження використання терміна "кредитна спілка" у найменуваннях підприємств, установ та організацій
Підприємства, установи та організації не мають права використовувати у своїх найменуваннях термін "кредитна спілка" і не підлягають державній реєстрації під найменуваннями, які включають цей термін, якщо вони створені в іншому порядку, ніж це передбачено цим Законом.

А що в налоговому кодексі є стаття що доходи від депозитів оподатковуються?

Кредитні спілки - загальна інформація
Дата: 15.07.2011 23:54:29

Є, але поки-що не оподатковуються.

Кредитні спілки - загальна інформація
Автор: AVK ( )
Дата: 16.07.2011 00:20:50

Малюк Вячеслав пише:
-------------------------------------------------------
> Є, але поки-що не оподатковуються.

Це всерівно що - живий але не дихає.


Кредитні спілки - загальна інформація
Автор: кредитор ( )
Дата: 17.07.2011 00:54:09


Кредитні спілки - загальна інформація
Автор: AVK ( )
Дата: 17.07.2011 18:23:09

Так кто-ж депозиты народные присвоил и не отдает??? Что только Волга и его команда??? А где правовая агресия против тех кто присвоил народные депозиты?, или те мошенники хорошие и пушистые, и перевод стрелок на наказание Волги можно считать дело закрытым???

Кредитні спілки - загальна інформація
Автор: AVK ( )
Дата: 25.07.2011 11:37:39

25.07.2011 _ Уряд взявся за кредитні спілки
Недобросовісні керівники і засновники мали вдосталь часу та можливостей, аби на власний розсуд розпоряджатися капіталами кредитних спілок. Часто ці кошти використовувалися винятково для власного збагачення.
Фінансова система України побудована таким чином, що у багатьох аспектах громадяни мають право вибору. Зокрема, це стосується кредитних послуг.
З одного боку, комплекс кредитних та депозитних послуг надають банки, та у кризовий період довіра до них була втрачена. Відмова від зобов'язань, затримка виплати коштів громадянам, неможливість зняти гроші з рахунка та фактичне припинення існування низки банків завдали важкого удару всій фінансовій системі.
Альтернативний варіант отримання кредитних коштів для громадян - послуги кредитних спілок, які за своєю суттю є неприбутковими організаціями.
Їх засновують фізичні особи, професійні спілки та їхні об'єднання на кооперативних засадах для задоволення потреб членів спілки у взаємному кредитуванні та наданні фінансових послуг за рахунок об'єднання грошових внесків учасників.
Під час економічного підйому у 2008 році кредитні послуги набули популярності серед громадян, а саме явище стало масовим.
Якщо банківська система знаходилася у жорсткому законодавчому полі, то багато питань діяльності кредитних спілок і досі залишаються відкритими - не мають чітких норм та регулювання. Такі недоліки стали загрожувати громадянам і фінансовій системі України під час світової економічної кризи.
По-перше, погіршилося матеріальне становище громадян і знизилася платоспроможність населення. Кредитні спілки не отримували вчасно платежі, які повинні були надходити за кредитними договорами.
По-друге, прорахунки у кредитно-фінансовій політиці установ та недостатня увага до можливих ризиків призвели до розбалансування системи та кожної кредитної спілки.
Взявши на озброєння образ непереборного лиха у вигляді логічних наслідків економічної кризи, недобросовісні кредитні спілки відмовлялися виплачувати кошти громадянам за депозитними договорами, термін дії яких вичерпався.
За скаргами клієнтів держоргани перевіряли кредитні спілки, але карали їх лише незначними штрафами. Причому Держфінпослуг не мала права двічі штрафувати за одне і те ж порушення, хоча скарги від громадян продовжували надходити. Проблема залишалася невирішеною - люди не отримували власні гроші.
Недобросовісні керівники та засновники мали вдосталь часу та можливостей, аби на власний розсуд розпоряджатися капіталами своїх кредитних спілок. Часто ці кошти використовувалися винятково для власного збагачення.
Бувало, кредити видавалися знайомим на акційних умовах, а громадянам - під заставу майна, вартість якого була у рази вища від суми позики.
Хоча закрилося відносно небагато спілок - 10% від загальної кількості, однак це призвело до зростання напруги у фінансовій системі та втрати довіри громадян. Головне, що без коштів залишилися найбільш уразливі верстви населення - пенсіонери, які довірливо вкладали усі свої збереження на депозитні рахунки.
Для вирішення проблем галузі та ефективної роботи кредитних спілок Кабінет міністрів доручив Держфінпослуг розробити комплексний план заходів з врегулювання діяльності кредитних спілок.
Урядовий план, представлений у червні 2011 року, передбачає створення державного фонду гарантування вкладів членів спілок, обмеження суми кредиту на одного члена спілки, ретельні перевірки осіб, які претендують на керівні посади в спілках. Звертатиметься увага на наявність судимостей, освіту і досвід роботи.
Також будуть обмежені операції з готівкою як найменш контрольовані.
Перегляд фінансових нормативів роботи спілки, введення елементів наочності для оцінки ризиків і попередня діагностика проблемних аспектів повинні гарантувати належний рівень діяльності організації. План також передбачає удосконалення програмного забезпечення, пов'язаного з наданням фінансових послуг.
Передбачається обов'язкове членство кредитних спілок в об'єднаннях даних організацій, які будуть самоврядними структурами і самі себе контролюватимуть.
Обов'язковим буде передавання відомостей про осіб, що отримали кредит і не виконали своїх зобов'язань, в Бюро кредитних історій, яке створює базу даних для обмеження кредитування ненадійних позичальників.
Для зменшення ризику сімейного несумлінного бізнесу за рахунок коштів чесних громадян передбачається встановити обмеження для формування органів управління кредитних спілок особами першого-третього ступеня спорідненості.
Реалізація плану передбачає розробку механізмів досудового врегулювання спорів між споживачами послуг і кредитними спілками з урахуванням міжнародного досвіду.
Документ також зобов'язує керівництво спілок інформувати громадськість про умови діяльності компаній, можливості і ризики кредитної кооперації, захист управлінських і майнових прав членів спілок.
Держава робить усе можливе, аби громадяни могли впевнено користуватися послугами кредитної кооперації. Процес буде ефективнішим, якщо населення співпрацюватиме з державними органами, вказуючи на порушення у роботі конкретних установ. Захищаючи свої права, люди вдосконалюватимуть усю систему.
Андрій Пінчук, народний депутат України, фракція Партії регіонів
[www.epravda.com.ua]

Кредитні спілки - загальна інформація
Автор: Микола Т. ( )
Дата: 25.07.2011 12:28:48

О, нарешті засвітила політична адреса усього цього дебілізму.
А то ж ми тут думаємо - волга, волга,мать родная...
А нє - фракція Партії регіонів.
Все стає на свої місця.

Кредитні спілки - загальна інформація
Автор: кредитор ( )
Дата: 25.07.2011 12:46:42

Чисто комуняцький підхід під регіональним соусом - неугодних прибрати з дороги. Крутяться під ногами - у молодих банкірів клієнтуру відбивають. Ще й брикаються. Все це регулювання і контроль створюється лише задля того, щоб ще раз пограбувати людей. Довести спілки до банкрутства нормативами і перевірками, заволодіти активами, а всю вину перекласти на керівника спілки і посадити, або довести до самогубства...
Можна сказати, що фінансова кооперація в Україні, як і все позитивне, що успішно діє у всьому світі - в Україні зазнала краху... :((

Мабуть будемо закриватись, хоча пропрацювали 15 років... Жаль.

Кредитні спілки - загальна інформація
Автор: Микола Т. ( )
Дата: 25.07.2011 12:57:37

Слухайте, від Вас уже другого чую: "будемо закриватись,".
Ви що, когось хочете цим налякати? (я здогадуюсь, кого). Думаєте, вони почитають і скажуть: ой-йой, що ж ми робимо, народ же постраждає... Та (чх)ать вони хотіли на весь народ і на спілки зокрема.
Так, треба закриватись. Але не у значенні "припиняти діяльність". Закриватись, замикатись, обгороджуватись, окопуватись, рити тунелі, ходи сполучення, ...

"Та добре вигострить сокиру,
Та й заходиться вже...."
(Т.Г.Шевченко)

стор.:  Попередня1234567891011Наступна
Поточна сторінка:5 з 11


Вибачайте, лише зареєстровані учасники можуть залишати повідомлення.

Вам треба УВIЙТИ НА ФОРУМ >>> або ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ >>>
This forum powered by Phorum.