forum.naksu.org
 
 

Увага! На форумi введено правила поведiнки >>>

Питання, що не увійшли до інших тем, однак пов'язані з діяльністю кредитних спілок.

стор.:  Попередня1234567891011Наступна
Поточна сторінка:3 з 11
Кредитні спілки - загальна інформація
Автор: AVK ( )
Дата: 15.06.2011 04:25:19

[vaks.org.ua]

Я не зрозумів, кому що пропонується виплачувати, які такі додаткові пайові внески?, це що хозяевам КС які обікрали своїх вкладників, та штучно довели КС до банкрутства, та щей внески їм компенсувати?

Кредитні спілки - загальна інформація
Автор: victor ( )
Дата: 15.06.2011 11:09:56

Ви правильно "не зрозуміли"... ;)) Про одну спілку, яка зібрала гроші з таких митців як автор закону, вже писали. Там великі гроші крутились. Вони маєтків та землі біля Києва накупили з метою перепродати дорожче, а тут криза - ціни впали, маєтків не купують... От мабуть для такої спілки і Закон протягують...



Редаґовано 1 раз(и). Останні правки 15.06.2011 11:14.

Кредитні спілки - загальна інформація
Автор: Микола Т. ( )
Дата: 15.06.2011 12:15:28

Ну, тут є легенькі нестиковочки...
Перша - "постраждали від світової кризи" всі спілки; хіба ні? Але деякі виявилися "неспроможні", а абсолютна більшість не дурня клеїла, а продовжувала працювати, і виконувати зобовязання. Так тепер їм за це - дуля, а "неспроможним" - безпроцентний довгостроковий кредит.
Друга нестиковочка: "на термін та у розмірах, необхідних для оздоровлення та відновлення".
Про відновлення я помовчу, але, скажімо, якщо донецький "Добробуд" просрав понад 100 млн. грн. вкладів, то щоб їх повернути, треба заробити певну суму. Заробити можна, видавши кредити. Дрібні споживчі. А скільки кредитів уміє видавати ця "спілка"? Відповідь очевидна: не більше 100 млн. грн. Це, між іншим, 10 000 штук по 10 000 грн. На таке сьогодні здатні 1-2 спілки в Україні - з мережею, персоналом, інфраструктурою, а не з головою правління у СІЗО.
Далі, заробити 100 млн. на 100 мільйонах удасться (за конкурентоспроможної % ставки) років за 7-8. За дуже великої економії накладні витрати за цей час складуть млн.200. Отже, піде на все років 20-25.
Найбільша нестиковка в тому, що кредит видається для погашення ЗОБОВЯЗАНЬ, але компенсувати треба ПАЙОВІ ВНЕСКИ.
Я вже мовчу про цивільно-правову грамотність автора, проте із цієї конструкції явно стирчать вуха мертвого - не осла, а КС "Україна" з Одеси. саме там було провернуто авантюру по перейменуванню депозитів у паї. Десь так на півмільярда.
Отож і виходить, що "Добробуд" та решта пролітають.
Але насправді я сподіваюся, що концентрація дебілів у Верховній раді ще не сягнула того рівня, щоб прийняти такий "закон".

Кредитні спілки - загальна інформація
Автор: AVK ( )
Дата: 16.06.2011 18:18:15

Ещё один законопроект. 06.06.2011 18:12
Председатель фракции Коммунистической партии в Верховной Раде Петр Симоненко и депутат от КПУ Алла Александровская предлагают парламенту одобрить погашение задолженности кредитных союзов перед вкладчиками за счет бюджетных средств, в частности сверхплановых поступлений от налога на добавленную стоимость.
Об этом говорится в проекте закона № 8628, зарегистрированном в Раде 3 июня.
Данный законопроект, как отмечается в пояснительной записке, разработан с целью урегулирования проблемы с невыполнением кредитными союзами своих обязательств перед вкладчиками.
Предусматривается, что в 2011 году средства, полученные от сверхплановых поступлений доходов в государственный бюджет от НДС, чроектастично направляются на финансовое оздоровление кредитных союзов и погашение обязательств перед вкладчиками союзов, в которых введена временная администрация или изъятых из государственного реестра финансовых услуг.
С этой целью депутаты предлагают Раде обязать Кабинет министров создать государственное предприятие, которому будут переданы данные средства госбюджета.
Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2011 рік" (щодо забезпечення державної підтримки оздоровлення кредитної кооперації) №8628 від 03.06.2011
[w1.c1.rada.gov.ua] ... 3511=40591
Верховна Рада України п о с т а н о в л я є:
І. Внести до Закону України "Про Державний бюджет України на 2011 рік" (Відомості Верховної Ради України, 2011, N 7-8, ст.52) такі зміни:
1). У статті 1:
у частині першій цифру "285.072.779,4", замінити відповідно цифрою "286.572.779,4" та цифру "239.630.292,9", замінити відповідно цифрою "241.130.292,9";
у частині другій цифру "325.528.750,3", замінити відповідно цифрою "327.028.750,3" та цифру "280.136.119,8", замінити відповідно цифрою"281.636.119,8".
2). Внести зміни до додатку № 3 до Закону України «Про Державний бюджет України на 2011 рік» згідно з додатком до цього Закону.
ІІ. Прикінцеві положення
1. Цей Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.
2. Кабінету Міністрів України з метою фінансового оздоровлення системи кредитних спілок та для погашення зобов'язань перед вкладниками кредитних спілок, у яких введено тимчасову адміністрацію або які вилучені з державного реєстру фінансових послуг, створити державне підприємство, віднесши його до сфери управління спеціально уповноваженого органу у сфері регулювання ринків фінансових послуг. Порядок використання коштів визначається Кабінетом Міністрів України.
ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА
до проекту Закону України «Про внесення змін до Закону України
«Про Державний бюджет України на 2011 рік»
(щодо забезпечення державної підтримки оздоровлення кредитної кооперації)
1.Обґрунтування необхідності прийняття законопроекту
Внаслідок фінансової кризи 2008-2009 років на ринку кредитної кооперації сформувалась проблема погашення зобов’язань перед вкладниками. За оцінками спеціально уповноваженого органу у сфері регулювання ринків фінансових послуг така проблемна заборгованість кредитних спілок складає 1,5 млрд. грн. Система кредитної кооперації не в стані самостійно розв’язати цю проблему.
При цьому кредитні спілки, на відміну від банків, не мають доступу до системи рефінансування Національного банку України або іноземних джерел фінансування. Механізми Фонду гарантування вкладів фізичних осіб не поширюється на депозити членів кредитних спілок.
Таким чином єдиним можливим зовнішнім джерелом розв’язання окресленої проблеми в 2011 році є використання на ці цілі коштів Державного бюджету України.
2.Мета і шляхи досягнення
Проект Закону підготовлено з метою врегулювання проблеми із невиконанням кредитними спілками своїх зобов’язань перед вкладниками, зняття соціальної напруги в суспільстві та відновлення майнових прав потерпілих вкладників на загальну суму 1,5 млрд. грн.
Розв’язання проблеми можливе шляхом виділення коштів з державного бюджету державному підприємству створеному Кабінетом Міністрів України для погашення зобов'язань перед вкладниками кредитних спілок, у яких введено тимчасову адміністрацію, або які вилучені з державного реєстру фінансових послуг.
3.Загальна характеристика і основні положення законопроекту
Проектом пропонується встановити, що у 20011 році кошти, отримані від понадпланових надходжень доходів до Державного бюджету податку на додану вартість частково спрямовуються на державну підтримку кредитної кооперації.
Крім того, Кабінету Міністрів України з метою фінансового оздоровлення кредитних спілок запропоновано створити державне підприємство, віднісши його до сфери управління спеціально уповноваженого органу у сфері регулювання ринків фінансових послуг.
4. Правові аспекти
У даній сфері правового регулювання діють:
Конституція України;
Бюджетний кодекс України;
Закон України «Про Державний бюджет України на 2011 рік»;
Закон України «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг України».
Прийняття Закону внесення змін до інших законів не потребує.
5. Фінансово-економічне обґрунтування
Реалізація Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2011 рік» потребує додаткових витрат в сумі 1,5 млрд. грн.
Зазначені видатки пропонується покрити за рахунок понадпланових надходжень доходів до Державного бюджету податку на додану вартість. За інформацією Державного казначейства України у січні-квітні поточного року надходження податку на додану вартість становлять 40 472,2 млн. грн.( 109,6 відсотків до планових показників за січень-квітень 2011 року), що на 3,5 млрд. грн. більше від запланованого показника.
6. Прогноз соціально-економічних та інших наслідків прийняття акта.
Реалізація Закону України дозволить розв’язати проблеми впливу кризових явищ на діяльність кредитних спілок , запровадити дієвий механізм кредитування населення, забезпечити надійну роботу кредитних спілок, захистити законні права та інтереси громадян України, що є членами кредитних спілок та врегулювати проблеми, пов’язані із невиконанням кредитними спілками своїх зобов’язань перед вкладниками для зняття соціальної напруги в суспільстві.
Народні депутати України П.М. Симоненко (реєстр. №404)
А.О. Александровська (реєстр. №422)Irinab
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Це реальна турбота за ВСІХ ошуканих вкладників, чи вибірково, в межах предвиборного піару?

Кредитні спілки - загальна інформація
Автор: кредитор ( )
Дата: 16.06.2011 19:48:01

AVK ( ) Ещё один законопроект. 06.06.2011

"Кабінету Міністрів України з метою фінансового оздоровлення кредитних спілок запропоновано створити державне підприємство, віднісши його до сфери управління спеціально уповноваженого органу у сфері регулювання ринків фінансових послуг".

"Розв’язання проблеми можливе шляхом виділення коштів з державного бюджету державному підприємству створеному Кабінетом Міністрів України для погашення зобов'язань перед вкладниками кредитних спілок, у яких введено тимчасову адміністрацію, або які вилучені з державного реєстру фінансових послуг".
................................................................................................................................................................

На мою думку, готується черговий дерибан бюджетних коштів під благовидним приводом. Для цього і створюється спеціальна контора. Вибори скоро. Ставку комуністи будуть робити на "ошуканих" вкладників КС.



Редаґовано 1 раз(и). Останні правки 16.06.2011 19:51.

Кредитні спілки - загальна інформація
Автор: AVK ( )
Дата: 16.06.2011 22:38:40

Я не розумію одного, депозит не розтанув в повітрі, його взяв кредитчик, чому не направляти зусилля на поверненя кредитів, чи кредит це святе, а депозит, це корм для тих хто має різні пріорітети та пільги?

Кредитні спілки - загальна інформація
Автор: Микола Т. ( )
Дата: 17.06.2011 08:56:05

AVK пише:
-------------------------------------------------------
> депозит не розтанув в повітрі, його взяв кредитчик,

По-перше. Переказую епізод з розслідування краху однієї КС. Слідство викликало як свідків усіх вкладників. Частина (велика!)вкладників не прийшла; не просто не прийшла - їх доставлятимуть ПРИМУСОВО.
Це про повітря.
По-друге. Словом "кредитчик" Ви, очевидно, позначаєте позичальника. У попередньому пості (не полінуйтеся, гляньте) я грубо, але арифметично пояснив, чому спілка не може роздати 100 млн.грн. ПОЗИЧАЛЬНИКАМ. От і забирають ці гроші ... "кредитчики". Голова правління однієї відомої спілки поскаржилася, що залеглі кредити, виявляється, видано ТАКИМ позичальникам, з ТАКИМИ мандатами, що їй страшно навіть подзвонити їм, щоб нагадати про борг.
Оце відповідь -

>чому не направляти зусилля на поверненя кредитів?



Кредитні спілки - загальна інформація
Автор: AVK ( )
Дата: 17.06.2011 18:54:36

Так і я ж про те, чому немає закону однакового для всіх, чому те що пану можна кріпаку зась.
Такий стан в Україні мені дійсно нагадуе кріпосне право.

Кредитні спілки - загальна інформація
Автор: maksevrodim ( )
Дата: 10.07.2011 22:40:50

Вкладчикам мозгами думать надо было, перед тем как отдавать свои деньги мошенникам.
---------------
таобао

Кредитні спілки - загальна інформація
Автор: victor ( )
Дата: 11.07.2011 15:07:14

maksevrodim ( )

Розумна Ви людина. І де Ви раніше були, коли вкладники гроші несли не тільки в кредитні спілки, а й спочатку в Ощадбанк, а потім в Надра, Родовід, Західінкомбанк і ще сотню збанкрутілих банків ? Чому завчасно не попередили, що треба мізками думати ? А вони наївні не знали цього і думали чимсь іншим... І зараз продовжують нести. Може не в шахраях справа, а в умовах, в яких працюють фінансові установи в Україні ?

Правильно сказав Микола Т.
" Голова правління однієї відомої спілки поскаржилася, що залеглі кредити, виявляється, видано ТАКИМ позичальникам, з ТАКИМИ мандатами, що їй страшно навіть подзвонити їм, щоб нагадати про борг.






Редаґовано 2 раз(и). Останні правки 11.07.2011 17:49.

стор.:  Попередня1234567891011Наступна
Поточна сторінка:3 з 11


Вибачайте, лише зареєстровані учасники можуть залишати повідомлення.

Вам треба УВIЙТИ НА ФОРУМ >>> або ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ >>>
This forum powered by Phorum.