forum.naksu.org
 
 

Увага! На форумi введено правила поведiнки >>>

Питання, що не увійшли до інших тем, однак пов'язані з діяльністю кредитних спілок.

стор.:  Попередня1234567891011Наступна
Поточна сторінка:6 з 11
Кредитні спілки - загальна інформація
Автор: кредитор ( )
Дата: 25.07.2011 14:31:20

Знаю. В.Малюк теж висловив таку думку, що працювати не дадуть і треба закриватись. А він справжній боєць. І коли вже його довели до такої думки, то що нам залишається ? У нас, більшості спілок, таких грошей як в Першій КС немає, щоб хабара дати кому слід, аби відчепились... А сидіти в СІЗО не хочеться...

Читали що цей Пінчук бовкнув ?
"Процес буде ефективнішим, якщо населення співпрацюватиме з державними органами, вказуючи на порушення у роботі конкретних установ" . Це всяка мерзота, щоб кредит не віддавати буде на мене тєлєги в ментярню строчити, а я замість роботи буду на допитах сидіти... Нєєєє



Редаґовано 1 раз(и). Останні правки 25.07.2011 16:07.

Кредитні спілки - загальна інформація
Автор: AVK ( )
Дата: 25.07.2011 15:53:16

Раньше при Союзе были поселенцы так званые химики,(днем работали вольно с отчислениями с зарплаты, но ночевали в казарме), так может для должников по кредитам вернуть эту систему, пусть отрабатывают.

Кредитні спілки - загальна інформація
Автор: кредитор ( )
Дата: 25.07.2011 16:37:32

AVK ( ) Вашу ідею можна сприйняти лише як жарт. Я знаю безліч прикладів, коли кредит не може віддати порядна людина (скажімо, зненацька захворіла, а Ви знаете, скільки коштує в наш час попасти в лікарню, або стихійне лихо, коли пропав врожай з якого планувалось погасити кредит, або гинуть домашні тварини). А скільки лиха підприємцям приніс податковий кодекс та свавілля різних фіскальних органів. Я знаю, коли бізнес накривався мідним тазом бо ніхто, внаслідок безгрошів"я населення, не купує твій товар, під закупівлю якого взято кредит.

Звичайно, є і шахраї, але то мізерна частка.


Кредитні спілки - загальна інформація
Автор: AVK ( )
Дата: 25.07.2011 17:27:41

Так мізерна частка шахраїв чи постаждалих вкладників КС ?.
А я ж не пропоную їм фізичної болі, а навпаки, допомогти з працевлаштуванням(на тих роботах де в держави є потреба), щоб всім користь була!



Редаґовано 1 раз(и). Останні правки 25.07.2011 17:29.

Кредитні спілки - загальна інформація
Дата: 25.07.2011 18:46:01

Ввести уголовную ответственность за не возврат кредита,мы конечно за.Но на это никто не пойдет, т.к. самые крупные невозврат кредиты у депутатов, ментов и госслужащих или их родственников. А их коррупционные связи между собой не пробить.

Кредитні спілки - загальна інформація
Дата: 25.07.2011 19:19:31

Микола Т. пише:
-------------------------------------------------------
> Слухайте, від Вас уже другого чую: "будемо
> закриватись,".
> Ви що, когось хочете цим налякати? (я здогадуюсь,
> кого).

Та ні, не налякати, нажаль, а справді закриватись ... І ми навіть вже готували план заходів з закриття, аж раптом почали коїтись дивні речі та ще і у правільному напрямку. Тепер ми вирішили ще трохи почекати і подивитись, - що то воно буде далі? Як то воно далеко зайде? Так що поки-що працюємо у звичайному режимі.

Кредитні спілки - загальна інформація
Автор: AVK ( )
Дата: 25.07.2011 19:35:22

Малюк Вячеслав пише:
-------------------------------------------------------
> працюємо у звичайному режимі.

І що депозити повертаєте вчасно?
У моєї кредитної спілки (я вкладник, а не власник), було все гаразд до цього місяця, а тут на тобі - майбутній "дефолт долара" є привід об"явити про об"єктивні причини не повертати депозит.
Як Вам це?






Редаґовано 1 раз(и). Останні правки 25.07.2011 19:36.

Кредитні спілки - загальна інформація
Дата: 25.07.2011 19:49:20

кредитор пише:
-------------------------------------------------------
>
> Читали що цей Пінчук бовкнув ?
> "Процес буде ефективнішим, якщо населення
> співпрацюватиме з державними органами, вказуючи на
> порушення у роботі конкретних установ" . Це всяка
> мерзота, щоб кредит не віддавати буде на мене
> тєлєги в ментярню строчити, а я замість роботи
> буду на допитах сидіти... Нєєєє
>
Ви подивіться на речення, що передує процитованому Вами: "Держава робить усе можливе, аби громадяни могли впевнено користуватися послугами кредитної кооперації." Бачите, що воно не розуміє того, як працюють кредитні спілки? За його розумінням, - кредитні спілки надають послуги громадянам, а насправді? А на справді - тільки своїм членам. І тут велика!!! різниця є! А отже державі не тільки не слід робити усе можливе, а взагалі не слід нічого робити, бо не слід лізти у приватні справи, не слід лізти туди, куди лізти державі не слід, - самі розбируться. Державі, і перш за все саме народним (від використання цього слова стосовно тих пройдисвітів мене аж бісить. Якіж вони у чорта народні, як вони - партійні? Та ще і повилазили з закритих списків) депутатам треба створювати досконалі закони. (Досконалі, це коли: 1. їх мало; 2. вони невеличкі за змістом; 3. вони зрозумілі; 4. вони логічні; 5. вони не суперечать одне одному; 5. вони спрямовані на розвиток, а не на розікрасти чи знищити; 5. вони ... 6. ... ...) А як не розберуться, то є суди, виконавчі служби, правоохоронні органи ... Що погано працюють? Погано? Так от ними, - судами, виконавчою службою, правоохоронними органами і слід опікуватись. Чому воно тим не опікується? Та просто на тому політичного капітала не збудуєш, а на популізмі, на пустих, та ще і дурних обіцянках, бач, як добре виходить ...

Кредитні спілки - загальна інформація
Автор: Микола Т. ( )
Дата: 25.07.2011 20:13:57

В.А. висловив гіпотезу, що події почали розвиватися у правильному напрямку.
Розчарую всіх, але НІКОЛИ події не розвиваються у правильному/неправильному напрямку. Земля крутиться в один бік - правильний? У хуртовину вітер дме то справа, то ззаду, а частіше за все - прямо в морду. Неправильно? "Правильність" подій, на які ви не можете вплинути - це у кращому разі - самообман, а зазвичай це - гординя, за неї Бог карає.
Те, що боцмана зняли й посадять - навіть не А.Азарова заслуга; думаю, що і він це розуміє, що б він не говорив. У коробці лежить сто сірників, і дивно було б, якби один з них став говорити, що то він, а не Герострат, спалив храм Артеміди.
Не треба сподіватися на те, що події стануть розвиватися в правильному напрямку. Треба, щоб ми вміли повертатись до до будь-якого вітру спиною.

Кредитні спілки - загальна інформація
Автор: AVK ( )
Дата: 25.07.2011 20:13:58

-Читали що цей Пінчук бовкнув ? "
-----------------------------------
Згоден тільки держава має конролювати та пред"являти претензії !


> "Держава робить усе можливе, аби громадяни могли впевнено користуватися послугами кредитної кооперації." списків)
------------------------------------------------------------------------
Держава є основній гравець та регулятор тих установ які нею дозволені.

-Треба створювати досконалі закони.
--------------------------------------------------
Абсолютно згоден!!!

-(Досконалі, це коли: 1. їх мало; 2. вони невеличкі за змістом; 3. вони зрозумілі; 4. вони логічні; 5. вони не суперечать одне одному; 5. вони спрямовані на розвиток, а не на розікрасти чи знищити; 5. вони ... 6. ... ...)
А як не розберуться, то є суди, виконавчі служби,
------------------------------------------------------------------
Суд це слово з трьох букв середня, У, воно рурательне і тому прошу його не вживати!


> правоохоронні органи ... Що погано працюють?
--------------------------------
Міліції дати статус вищий від депутата, перед міліціонером депутат повинен стояти по стійці струнко, а не навпаки, і цим все сказано.






Редаґовано 4 раз(и). Останні правки 25.07.2011 20:32.

стор.:  Попередня1234567891011Наступна
Поточна сторінка:6 з 11


Вибачайте, лише зареєстровані учасники можуть залишати повідомлення.

Вам треба УВIЙТИ НА ФОРУМ >>> або ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ >>>
This forum powered by Phorum.