forum.naksu.org
 
 

Увага! На форумi введено правила поведiнки >>>

Питання, що не увійшли до інших тем, однак пов'язані з діяльністю кредитних спілок.

стор.:  Попередня1234567891011Наступна
Поточна сторінка:7 з 11
Кредитні спілки - загальна інформація
Автор: AVK ( )
Дата: 25.07.2011 20:42:26

Микола Т. пише:
-------------------------------------------------------
> Треба, щоб ми вміли повертатись до до будь-якого вітру спиною.
-------------------------------------------------------

Ви (кредитчики) спиною, а ми (вкладники), обличчям, і хто кого?
З нами держава!!!






Редаґовано 1 раз(и). Останні правки 25.07.2011 20:43.

Кредитні спілки - загальна інформація
Автор: Микола Т. ( )
Дата: 25.07.2011 20:55:28

AVK пише:
-------------------------------------------------------
>> Ви (кредитчики) спиною, а ми (вкладники),
> обличчям, і хто кого?
> З нами держава!!!

Хотів було відповісти серйозно, але остання фраза мене просто .... просвітила. Ви троль?!

Кредитні спілки - загальна інформація
Дата: 25.07.2011 22:42:41

AVK пише:
-------------------------------------------------------
>
> І що депозити повертаєте вчасно?
>
Депозити вчасно не повертаєм. Депозити не повертаєм. Взагалі не повертаєм. Ніколи. Чому? У нас просто нема. Нема депозитів. Ми зараз не залучаєм депозитів. Ми не залучали депозитів. Ніколи. Це принципово ... Я може Вас здивую, але я не вважю кредитними спілками такі, які залучають депозити. Чому? А тому, що залучення грошей у депозит під менший процент з наступним їх наданням у кредит під більший процент є звичайною спекуляцією на грошових коштах. Ті спілки, що спекулюють грошима, називають себе класичними кредитними спілками, а ті кредитні спілки, які не грішать з депозитами, - справжніми. Тому поздоровляю Вас, - Ви віддали свої гроші до несправжньої кредитної спілки, класичної, але несправжньої. :-))


Кредитні спілки - загальна інформація
Дата: 25.07.2011 22:56:52

Микола Т. пише:
-------------------------------------------------------
> В.А. висловив гіпотезу, що події почали
> розвиватися у правильному напрямку.
>
Ні, пане Микола, я не висловлював такої гепотези. Просто сталася одна єдина правільна подія, яка здатна вплинути на наше майбутнє. Здатна, але вряд чи вплине. Почекаємо, подивимось, що буде далі? Щоб сталися зміни на краще недостатньої цієї однієї правільної події, а треба ще багато багато багато таких. Але, чи таке можливо?

Кредитні спілки - загальна інформація
Автор: кредитор ( )
Дата: 26.07.2011 00:39:46

Сьогодні по 5 каналу якийсь партієць з волгівського СЛС намагався незграбно захищати свого боса. Такі дурниці плів, що ні в які ворота не лізло. Опонував йому по телефону Козинець. Припертий фактами корупції до стіни член СЛС тільки й зміг сказати банальність - суд мовляв встановить вину Волги. Погано тільки, що ведуча Лариса Губіна через ліміт часу часто перебивала пана Петра, не даючи завершити думку. Почекаємо суду...

Кредитні спілки - загальна інформація
Автор: Микола Т. ( )
Дата: 26.07.2011 08:33:13

Вячеславе, Ви абсолютно правильно сумніваєтеся, "чи таке можливо?"
А оскільки всі ми знаємо, що ТАКЕ неможливо, то я вважаю, що слід пробувати, скориставшися ситуацією, що виникла:
1. клопотатися, щоб Уповноважений орган у розумінні відповідних законів, що стосуються КС, називався "Національний банк України". Як говориться у відомому анекдоті :"Там все-таки ідіотів менше".
2.Тим часом пробувати встановити (не "чекати", чого там від них чекати) конструктивні стосунки з актуальним регулятором, який відтепер іменуватиметься "Національною комісією....". Не дружні - з ворогом не можна дружити, але можна домовитися. Сподіватися слід не на те, що наступна команда нас любитиме, а на те, що вона буде більш притомною і хоч трохи освіченою.
3. Тим часом ...вибачте, що набридаю... окопуватися, замикатися, рити схрони і ходи сполучення... Карфаген має бути врятовано...

Кредитні спілки - загальна інформація
Дата: 26.07.2011 10:47:30

Та я ж не проти. Я за. Я ще можу назвати і четвертий тактичний захід, і п`ятий і шостий. Але що з того? Хто те почує? Сподіватися, що почує хтось з Великих асоціацій? Ми вже навіть з членства обласної вийшли. Збиралися до однієї з Великих асоціацій, але невідомо, - чи будем там, чи на узбіччі історії.



Редаґовано 1 раз(и). Останні правки 26.07.2011 10:48.

Кредитні спілки - загальна інформація
Дата: 26.07.2011 11:35:22

AVK пише:
-------------------------------------------------------
>
> Ви (кредитчики) спиною, а ми (вкладники),
> обличчям, і хто кого?
> З нами держава!!!
>
Не лукавте, AVK, Ви такий самий "кредитчик", як і ми. Різниця тільки у тому, що ми безпосередньо приймаємо рішення про надання чи ненадання кредиту, а потім ведемо той кредит. А Ви всю ту роботу доручили робити нам. Ви, що не знаєте на яке діло пішли ваші гроші? Знаєте, - на кредити. І прагните того. І хочете, щоб від тих кредитів був дохід, бо той дохід частково стане Вашим доходом на Ваші гроші. Тож і Ви такий самый кредитчик. "Вітер" той, про який пише Микола Т., так само дме Вам, як і нам. Якби не дув, то Ви б тут не писали. Тож, і Ви один із нас.
А держава наша, на привеликий жаль, не з нами. А як би хотілось ...

Кредитні спілки - загальна інформація
Автор: Микола Т. ( )
Дата: 26.07.2011 12:59:25

Малюк Вячеслав пише:
-------------------------------------------------------
> що з того? Хто те почує? Сподіватися, що почує
> хтось з Великих асоціацій? Ми вже навіть з
> членства обласної вийшли. Збиралися до однієї з
> Великих асоціацій, але невідомо, - чи будем там,
> чи на узбіччі історії. >

При всій повазі до Великих асоціацій асоціювати неперебування у них зі знаходженням на узбіччі історії - то вже занадто скромно. Проте я вважаю гасло "Вареники всіх країв, злипайтеся!" актуальним як ніколи - звісно, такий великий злепок не кожна свиня проковтне, а по одному - бач, як вони з кожною окремою спілкою поводяться...

Кредитні спілки - загальна інформація
Автор: AVK ( )
Дата: 26.07.2011 14:39:17

Я маю на увазі : депозитчик - той хто вклав кошти на депозит, а кредитчик - той хто взяв кошти в кредит.

стор.:  Попередня1234567891011Наступна
Поточна сторінка:7 з 11


Вибачайте, лише зареєстровані учасники можуть залишати повідомлення.

Вам треба УВIЙТИ НА ФОРУМ >>> або ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ >>>
This forum powered by Phorum.