forum.naksu.org
 
 

Увага! На форумi введено правила поведiнки >>>

Розглядаються будь-які організаційні моменти пов'язані з діяльністю кредитних спілок.

стор.:  ПопередняПерша...345678910111213Наступна
Поточна сторінка:8 з 13
КС Альянс м. Черекаси
Автор: Oleksandr ( )
Дата: 19.05.2010 12:39:01

Шановний "Саньок"! Ваша тирада на форумі , щодо кредитної спілки наводить мене на різні думки та висновки.

1.Згодний з Viktorom, що Вас більше цікавлять розмови і публічні дебати, ніж конкретні кроки та допомога у розв'язанні непростої ситуації, що склалася в спілці.
2.Якщо , як Ви пишите:"... спілка заявляє , що отримує дохід" , то дохід в КС - це не обов'язково гроші в касі ( правило бухобліку).
3.Взагалі дивуюсь, як в таких умовах спілка працює... В умовах, коли кожен вкладник думає тільки про себе і діє проти спілки-значить діє проти себе. Загальноукраїнська практика останнього часу це доводить. До того ж "начуваниЙ про ситуацію в Черкасах... А що стосується спілки про яку Ви пишите, можу сказати наступне.
Якби в спілках та і у владі працювали фахівці та люди з подібною мораллю , заннням справи та небайдужістю , то для простих людей жилося б краще.
Впевнений ,що за кращих часів, спілка заробила для вкладників немало коштів. З Вашими поглядамим "Саньок" кошти потрібно було вкладати тільки в банк. Там гарантовано (у разі чого) отримали б 150 тисяч.
Погналися мабуть за легкими доходами...

КС Альянс м. Черекаси
Автор: victor ( )
Дата: 19.05.2010 13:23:05

Саньок ( )_
Не беріть дурного прикладу з керівництва країни. Розбрат в системі управління ні до чого доброго не призводить. Самі бачите. Я дивуюсь як ваша кредитна спілка ще працює в умовах, які Ви їй створюєте ? Краще допомогайте їй, а не вставляйте дрючки в колеса. Чи може у Вас інші плані, про які каже шановний Крот.

КС Альянс м. Черекаси
Автор: Саньок ( )
Дата: 19.05.2010 22:38:28

Шановний Олександр, Віктор і Крот було б добре, якщо Ви повідомите які посади займаєте, чи являєтесь правлінням інших спілок. Дебати я тут розвів, щоб відстояти свої права які передбачені Конституцією та ЗУ Про кс. Як можна допомогти спілці коли на початкових етапах тісного спілкування з правлінням ішла повна брехня, ігнорування, глузування надавалась не правдива інформація. Повідомлю Вам, що наданий час спілка робить договори переуступки, одним закриває борги а іншим видає вклади на папері, а на практиці хто пішов на такий крок мають проблеми тепер із людиною. Ви радите щоб не шкодити, а допомагати користуючись договорами
переуступки спілка покращує свої показники і звітність на папері уже кредит повернено а вклад виплачено, а фактично вкладник із позичальником порядним!!!! ще будуть спілкуватися в кращому випадку років два. Також користуючись цим спілка кошти які надходять до каси нікому не надає чим покращує собі кредитний портфель, який поступово стає більш продуктивним. Відсотки за користуванням коштами спілка не сплачує, а за видані кредити отримує чому б не покращувався фінансовий стан. Кошти в спілки є в час кризи у спілки працює 15 відділень і жодне не закрилося просто працює повна династія правління. В даній спілці проблеми навіть не з тим, що кредити не повертають, а з тим, що вона хоче ще заробити. Керівницво спілки дійсно має високий рівень і професіоналізму з цим погоджуюся. Колектором виступити не можу так як кредити я не надавав, а кредитному комітету якраз є над чим працювати.

КС Альянс м. Черекаси
Автор: victor ( )
Дата: 20.05.2010 13:45:27

Даруйте, що не знаю особливостей діяльності Вашої кредитної спілки. Я суджу по нашій кредитівці. Коли треба, то члени нашої спілки з числа керівних органів, інколи з судовими виконавцями, на своїх автомашинах їздять по домівках до недобросовісних позичальників, в якості охорони, а також розвозять листи і проводять з ними роз"яснювальну роботу, допомагаючи цим правлінню. Але якщо Ваша спілка має 15 відділень, то дійсно, бардаку там достатньо. Однак, наголошую - звертання за допомогою до суду і інших правоохоронних органів - не є виходом з ситуації. Шукайте інші методи. Вам на місці видніше. Бажаю успіхів.

КС Альянс м. Черекаси
Автор: Oleksandr ( )
Дата: 20.05.2010 19:19:23

Шановний Саньок! Я не є членом правління кредитної спілки. Як працюють спілки знаю з досвіду (працював в одній чотири роки тому в службі безпеки.Звільнився, бо на таку зарплату в Київі не проживеш).
Безспірно людина має відстоювати свої права. Але ж бачите , як- но сьогодні виходить...
Правий той у кого "більше прав"...
Самі усвідомлюєте ,що прийдеться років зо два повоювати із позичальником.
Але скажу відверто,що в умовах сьогодення відвоювати кошти не так швидко. А в спілці боржників напевно багато;а навіть те ,що стягнуто через суд,виконавча служба стягне не швидко.Отже справа часу...А кредитна спілка - це не палатка на базарі.Вранці розклався ,а ввечері зібрав...І ті спілки,які ще працюють в умовах "кооперативної кризи" мабуть чогось варті.Сам собі зізнаюся,що нести такий "хрест" відповідальності мабуть не зміг би. І вкладники,і колектив,і контролюючі органи...

КС Альянс м. Черекаси
Автор: Саньок ( )
Дата: 20.05.2010 20:02:21

[www.alliance.cherkassy.ua] Це їхній сайт якщо цікаво можете зайти і почитати.

КС Альянс м. Черекаси
Автор: Ієронім ( )
Дата: 20.05.2010 22:25:20

Як на мене, з КС "Альянс" треба всім брати приклад. Самі владнали свої проблеми, і всі спроби недругів "качнути" спілку марні. І у пресі, і у інтернеті її хаяли. Усе сподівались завалити міцного конкурента. Тільки підірвались на цьому та самі на дно у цій боротьбі потрапили. Тут, у "Альянсі", хоч зрозуміло хто і що робить і у якій послідовності і який буде результат. А інші просто вважають за краще замовчувати проблеми та посміхаючись гордо іти на дно. Недоброзичливцям "Альянсу" все одно прийдеться визнати свою поразку. Рано чи пізно.

КС Альянс м. Черекаси
Автор: Саньок ( )
Дата: 21.05.2010 14:17:04

Хто на вашу думку відноситься до недоброзичливих конкуренти чи вкладники поясніть якщо можете.

КС Альянс м. Черекаси
Автор: Ієронім ( )
Дата: 21.05.2010 19:11:44

Знаю напевне, що вони є. Особливо минулого року ціла низка публікацій в інтернеті, нашій місцевій Черкаській пресі, і все або за результатами інтервью,або із прямим посиланням на так звану програму захисту чогось там. Хто слідкує - той знає хто розколов кредитно-кооперативний рух і намагається маніпулювати ним за принципом "розділяй та володарюй". На "О" прізвище, на "Г", на "К", на "В". Ну не правильно їх тут перераховувати. Багато честі.

КС Альянс м. Черекаси
Автор: Микола Т. ( )
Дата: 21.05.2010 19:39:15

Я бачу, на цій гілці складається класична ситуація: семеро на одного. Тому, перепрошую, колеги, за некорпоративність, але коли член спілки скаржиться, що
1.спілка не повертає ЙОГО внесок (вклад)
2. спілка не випускає ЙОГО з членства %((

то це називається

"з КС... треба всім брати приклад."???

це називається
"Самі владнали свої проблеми..."???
Ієронім ( )?????
Як писав пролетарський поет: "Вы в своем уме ли?"



стор.:  ПопередняПерша...345678910111213Наступна
Поточна сторінка:8 з 13


Вибачайте, лише зареєстровані учасники можуть залишати повідомлення.

Вам треба УВIЙТИ НА ФОРУМ >>> або ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ >>>
This forum powered by Phorum.