forum.naksu.org
 
 

Увага! На форумi введено правила поведiнки >>>

Розглядаються будь-які організаційні моменти пов'язані з діяльністю кредитних спілок.

стор.:  Попередня1234567891011...ОстанняНаступна
Поточна сторінка:6 з 13
КС Альянс м. Черекаси
Автор: Саньок ( )
Дата: 17.04.2010 16:16:21

Не виходячи з кс забрати внески не можна, спілка не відає і не нараховує проценти вже рік, відбулися загальні збори і постановили, що кошти будуть повертати по 0,2% від залишку основної суми як по діючим договорам так і по тим що закінчилися. Не зважаючи на те, що в договорі прописано чіткі зобовязання спілки і кошти згідно ЗУ Про кредитні спілки належать на праві привотної власності всі ці норми спілка ігнорує і не повертає кошти. Я хочу повернути кошти ті, що заніс процентів вже і не хочиться, коли розумієш, що не так легко повернути основну суму.





Редаґовано 3 раз(и). Останні правки 18.04.2010 22:52.

КС Альянс м. Черекаси
Автор: Саньок ( )
Дата: 18.04.2010 22:54:18

Надайте відповідь чи може суд зобовязати правління чи спостережну раду кредитної спілки прийняти рішення про вихід із кредитної спілки.

КС Альянс м. Черекаси
Автор: Serzh ( )
Дата: 19.04.2010 18:04:40

може

КС Альянс м. Черекаси
Автор: Саньок ( )
Дата: 20.04.2010 09:44:01

Якщо може то на піставі якрго закону чи ст.

КС Альянс м. Черекаси
Автор: Микола Т. ( )
Дата: 20.04.2010 13:24:37

Микола Т. пише:
-------------------------------------------------------
> Право на вихід зі спілки захищене ст.11 ЗУ "Про
> кредитні спілки", а також відповідною нормою
> Конституції.
> Ваша заява повинна бути ПРИЙНЯТА і РОЗГЛЯНУТА, як
> я розумію, в даному випадку правлінням. Отже, її
> треба вручити ПОСАДОВІЙ ОСОБІ спілки з відміткою
> на копії про її отримання, з указанням дати.
> Відмова у прийнятті є підставою для скарги у
> ПРОКУРАТУРУ, яка, придостатній наполегливості
> заявника, не промине можливості завдати спілці ще
> купи неприємностей.
> Заява має бути розглянута у розумний строк, нп.
> протягом місяця. Підстав для її незадоволення,
> очевидно, немає.
> Далі - перехід до повернення внесків.
> Якщо в статуті чи інших вн. положеннях прописана
> процедура, яка робить неможливою прийняття або
> розгляд заяви, це є підставою для
> а) скасування реєстрації статуту в судовому
> порядку (це реально і серйозно для спілки)
> б) притягнення до відповідальності державних
> службовців, які зареєстрували такий статут (не так
> реально, зате прикольно).
>
>

Саньок, Ви взагалі-то читаєте, що тут пишуть?

КС Альянс м. Черекаси
Автор: Саньок ( )
Дата: 20.04.2010 20:22:50

Дуже вдячний Миколо за відповідь так я читаю, що мені пишуть.
Якщо у Вас є наглядний позов про скасування реєстрації статуту то скиньте на адресу kilivniks@gmail.com якщо це можливо.

КС Альянс м. Черекаси
Автор: Саньок ( )
Дата: 22.04.2010 20:12:12

Підскажіть з відки можуть довідатися інші члени КС про те, що я виграв у КС цивільну справу. А тепер подають апеляційну скаргу. Чи Це законно? Чи можна звернутися до пркуратури щоб притягнути кс за те ,що вана порушує конфіденційність, якщо вона розголошує такі відомості.

КС Альянс м. Черекаси
Автор: Микола Т. ( )
Дата: 24.04.2010 14:00:14

ЦПК України
Стаття 6. Гласність та відкритість судового розгляду
1. Розгляд справ у всіх судах проводиться усно і відкрито.
2. Ніхто не може бути позбавлений права на інформацію про час і місце розгляду своєї справи.
3. Закритий судовий розгляд допускається у разі, якщо відкритий розгляд може привести до розголошення державної або іншої таємниці, яка охороняється законом, а також за клопотанням осіб, які беруть участь у справі, з метою забезпечення таємниці усиновлення, запобігання розголошенню відомостей про інтимні чи інші особисті сторони життя осіб, які беруть участь у справі, або відомостей, що принижують їх честь і гідність.
7. Про розгляд справи в закритому судовому засіданні суд зобов'язаний постановити мотивовану ухвалу в нарадчій кімнаті, яка оголошується негайно.
8. Учасники цивільного процесу та інші особи, присутні на відкритому судовому засіданні, мають право робити письмові записи, а також використовувати портативні аудіотехнічні пристрої. Проведення в залі судового засідання фото- і кінозйомки, відео-, звукозапису із застосуванням стаціонарної апаратури, а також транслювання судового засідання по радіо і телебаченню допускаються на підставі ухвали суду за наявності згоди на це осіб, які беруть участь у справі.
9. Рішення суду проголошується прилюдно, крім випадків, коли розгляд проводився у закритому судовому засіданні. Особи, які беруть участь у справі, а також особи, які не брали участі у справі, якщо суд вирішив питання про їх права, свободи чи обов'язки, мають право на отримання в суді усної або письмової інформації про результати розгляду відповідної справи. Особи, які не брали участі у справі, якщо суд вирішив питання про їх права, свободи чи обов'язки, мають право знайомитися з матеріалами справи, робити з них витяги, знімати копії з документів, долучених до справи, одержувати копії рішень і ухвал.


ТАКИМ ЧИНОМ, ДОВІДАТИСЯ МОЖНА ЗВІДУСІЛЬ, БУЛО Б БАЖАННЯ.

КС Альянс м. Черекаси
Автор: Саньок ( )
Дата: 25.04.2010 20:09:24

Якщо інші вкладники не брали участі у судовому процесі. В кс з кожним вкладником заключений окремий депозитний договір в якому чітко описуються права і зобовязання обох сторін. Як моє рішення яке прийняте на мою користь може порушувати права чи обовязки інших вкладників. Коли я у суді захищаю свої права і хочу щоб спілка виконала свої зобовязання які вона прописала в договорі. І в рішенні не має такого щоб обмежети у виплаті чи не виплачувати кошти іншим вкладникам, а виплатити мені. Весь цей казус в тому, що кс відчуває що прийдеться все таки виконувати свої зобовязання, і починає інформувати вкладників які не зверталися до суду невірною інформацією, а ті не розібравшись починають протидіяти проти тих вкладників які вже виграли справи.



Редаґовано 1 раз(и). Останні правки 25.04.2010 22:38.

КС Альянс м. Черекаси
Автор: Микола Т. ( )
Дата: 26.04.2010 10:33:51

Я розумію ситуацію; і згоден та солідарний з Вами майже в усьому, крім одного: закинути спілці порушення конфіденційності не можна, бо такого не було і бути, як я бачу, не могло. Щодо методів, якими оперує спілка - ну що Ви хочете, коли підступність, ошуканство, зрадництво тепер стали принципами державної політики?

стор.:  Попередня1234567891011...ОстанняНаступна
Поточна сторінка:6 з 13


Вибачайте, лише зареєстровані учасники можуть залишати повідомлення.

Вам треба УВIЙТИ НА ФОРУМ >>> або ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ >>>
This forum powered by Phorum.