forum.naksu.org
 
 

Увага! На форумi введено правила поведiнки >>>

Розглядаються будь-які організаційні моменти пов'язані з діяльністю кредитних спілок.

стор.:  ПопередняПерша...345678910111213Наступна
Поточна сторінка:10 з 13
КС Альянс м. Черекаси
Автор: Ієронім ( )
Дата: 22.05.2010 18:41:03

А что не правда? То, что ПЗВ выплатит деньги вкладчикам?

Вы что-то, господин Николай, не на шутку распереживались. Ваши мысли сумбурны. Граждан никто не обманывал. Они просто прочитали закон, посмотрели на стенку, где висел подписанный Оленчиком сертификат о повышении квалификации председателем правления, оценили дизайн лицензии, выданной Госфинуслуг, и приняли СВОЕ решение. Никто их не уговаривал. Они сами забрали свои деньги в союзе, который начислял и до сих пор начисляет 19% годовых и побежали туда, где предлагали 28%, некоторые причем в валюте.

Они не вчитались в идиотскую норму закона, разработанного некоторыми лидерами кредитной кооперации (надо полагать являющими для Вас, Микола, непререкаемый авторитет) о том, что резервный фонд нужно будет отдать державе. Сами Вы ездили по семинарам и тусовкам, на халяву распивая спонсированный канадцами винчик, и годами не замечали, что совершенно законно пайщики разделены в правах на "быдло" и "привелегированных (обязательные и дополнительные паи). Таким образом
при прямом и сознательном попустительстве регулятора в КС годами игнорировался принцип равноправия членства. Эффективная работа органов внутреннего контроля, например Ревизионной Коммиссии, была подменена государственным контролем за порядком созыва и проведения общих собраний, причем без законных оснований. В результате получилось то, что получилось. И это - прямая ответственность и представителей ассоциаций и госрегулятора и самих вкладчиков.

Члены КС поверили, что если так написано в законе, то по первому их требованию, если они подадут заявление о выходе из КС, КС исключит их из членов и выплатит все вклады. А что, простите, и государство и многочисленные ассоциации сделали для того, чтобы эта сказка стала былью?

Вы тут взялись ярлычки вешать на нас, что это мы вам прекрасным имидж портим. А вы только тем и отличаетесь, что союз Ваш не смог развиться до уровня 10-30 миллионов, где все уже не зависит от одного лица, а уязвима становится вся система. Это еще не известно кто настоящий кооператор. Время безусловно покажет. Но хочу Вас огорчить. Развитые союзы вроде союза "Альянса" не оставят Вам и Вам подобным ни единого шанса выжить в честной кооперативной конкуренции. Просто потому, что они крупнее. И Вам прийдется сливаться с ними, чтобы хоть как-то продолжать свое присутствие на рынке и процесс получения зарплат. Поэтому вполне понятно стремление Вас и Вам подобных в трудную годину уничтожить тех, кто лучше.

Для Вас важно записаться в какую-нибудь ассоциацию, вовремя заплатить за консалтинговые услуги, по сути являющиеся форменной взяткой, и показать своим членам лицензию на стенке. А еще если Ваш союз - член ПЗВ - так это вообще круто. Но поверьте, опытного вкладчика не просто обмануть, и "ПЗВ" таки придется предъявить обществу серьезные активы, составляющие хотя бы 15-20 % активов обслуживаемой им системы КС. Поэтому блеф и профанация с законопроектом №3265 более очевидны, чем Вам кажется. И обманываете общество Вы, а не мы. Кто из нас "псевдо" врема покажет. Поэтому пожалуйста, оставьте свое морализаторство на тему наших трудностей с выплатами. Мы эти трудности безусловно преодолеем. Те, кто просто украл деньги (например некто Остапенко Сергей, друг и подельник директора департамента Оленчика), уже давно в бегах и уж точно никому ничего возвращать не собирается. Как это стало возможным Оленчик объяснит в свое время кому надо. А Вы что об этом думаете?

КС Альянс м. Черекаси
Автор: victor ( )
Дата: 22.05.2010 21:29:31

Не думаю, що КС "Альянс" шахрайська структура. Просто великі і швидкі гроші розбещують навіть порядних людей. Купа незапитаної готівки в касі, це гроші які не працюють, а проценти на депозити платити треба. Це призвело до зниження пильності і вимогливості до позичальників. Голова боліла - кому кредит всучити бо гроші зависають. І не лише кредитні спілки на цьому погоріли. Банки теж масово роздавали кредити студентам на купівлю мобільних телефонів лише при наявності паспорта. Час такий був. "Кредитний бум" :)). Згадайте рекламу: КРЕДИТИ БЕЗ ДОВІДКИ ПРО ДОХОДИ ! ПІД 0% ! Мало не за барки людей хапали, щоб всучити кредит. І, хай Бог простить, може й добре, що цей позичальницький восторг припинила криза. Влетіли всі. І хто позичав і хто давав кредити. Зараз всі стали розумними. Як в тому прислів"ї - "Дай Бог мені бути сьогодні таким розумним як моя жінка потім ".
Тому я вважаю, що звинувачувати спілку в тому, що вона не віддає депозити в 30-денний термін - некорректно.



Редаґовано 3 раз(и). Останні правки 23.05.2010 20:13.

КС Альянс м. Черекаси
Автор: Микола Т. ( )
Дата: 24.05.2010 13:18:20

victor е, я Вам дивуюся.
Ієроніму не дивуюся, навіть і сперечатися не хочу, у нього ж і нік відповідний.
Але як Ви можете твердити, "що звинувачувати спілку в тому, що вона не віддає депозити в 30-денний термін - некорректно. ". А кого ж? "Не вини коня, вини дорогу"? Міжнародний сіонізм винен?
Якщо я у Вас позичу десятку, пообіцявши повернути за 30 днів, а за місяць скажу, що грошей нема, то хто з нас двох буде ВИНЕН? Підкреслюю - З НАС ДВОХ? І якщо Ви говорите, що ніхто - то де ж десятка?!...

Щось перестаю розуміти, на якому світі я є.


КС Альянс м. Черекаси
Автор: Ієронім ( )
Дата: 24.05.2010 13:35:36

От те, що пан Микола загубився - вже вірю, хоча мені це було зрозуміло з перших па нашої дискусії. Як знайдете себе та повернете собі здатність логічно мислити, повертайтесь, пане Миколо. З Вами надзвичайно цікаво. Ви дійсно таки не усвідомлюєте чому вимагати від кредитної спілки повернути всім вкладникам всі вклади в період кризи - наївно. Я зачарований.

КС Альянс м. Черекаси
Автор: Микола Т. ( )
Дата: 24.05.2010 16:26:27

А хто ж то той монстр, що виставив таку наївну, я би сказав, звірячу вимогу до спілки?
Наскільки мені відомо, ОДИН вкладник має право вимагати повернути вклади лише ОДНОГО члена спілки.
А всі та ще й усім - такого, по-моєму, навіть у 1917 р. не бувало. А вже яка тоді криза була - не приведи, господи.
А тепер - хіба то криза? Ну, прийшли за всі 20 місяців кризи може 10% наших вкладників, ну забрали; так потім половина все назад принесла. НУ? Чого я їм мав не віддавати, поясніть мені нарешті?

КС Альянс м. Черекаси
Автор: Ієронім ( )
Дата: 24.05.2010 16:36:41

Щось Ви мені, пане Миколо, революційні настрої не шийте. Я не по цих справах. Просто світ клином на Вашій спілці не зійшовся. Якщо Вам вдалось погасити піковий попит відносно безболісно, це зовсім не означає, що всі, кому це не вдалось у належній мірі, крадії та шахраї. От і усе. Я взагалі дивуюсь як у Альянсі народ розібрався у принципі що відбувається та не розніс спілку на частки. Ви подивітося що у "Турботі" відбувається. Це не жарти. Дозвольте запитати у Вас, якою Ви володієте інформацією про стан справ у "Альянсі" (окрім інформації про те, що Іванову не виплатили увесь його вклад"), щоб стверджувати, що керівники цієї спілки якісь злодії, що неправомірно збагатились за рахунок нещасних вкладників?

Я знаю лише одну обізнану у кредитноспілчаних справах людину, яка свідомо діє на знищення КС "Альянс", розхитує ситуацію, робить провокативні заяви у пресі. Але ця людина - відвертий негідник та крадій, на якому й шапка горить. А ле ж щодо Вас - я притримувався іншої думки. То чому ж так легко підхоплюєте безпідставні звинувачення на адресу колег? Яким мотивом керуєтесь Ви? Невже прагненням вселенської справедливості?

КС Альянс м. Черекаси
Автор: victor ( )
Дата: 24.05.2010 17:03:22

Микола Т. ( )
Зразу ж скажу, що в нашій спілці паніки серед вкладників не було. Мабуть тому, що з депозитами ми не грались і гроші від будь-кого не приймали. Щоб стати членом нашої спілки і внести пайовий внесок - то треба було трохи почекати. А тепер по темі.
Одного разу був випадок, коли треба було повернути члену спілки 180 тисяч (квартиру купували). Ми віддавали по частинах на протязі 2-х місяців. І людина була не в претензії бо розуміла ситуацію. Можна було б віддати трохи скоріше, але ми б тоді втратили позичальників, які б пішли за грішми в іншу фінустанову. Бо гроші теж були потрібні на невідкладні справи. Тому ми мусили і кредитувати і частково повертати внески.
Це і відповідь для Саньок, який не розуміє, чому спілка отримує гроші, а не віддає. Віддасть, тільки гарячку пороти не треба і по судах не бігати. Банки не віддають вклади і ніхто їх шахраями не обзиває, а на кредитні спілки всіх собак вішають. Але там Нацбанк своїх захищає, а ДФП навпаки нас топить, замість того, щоб захищати.

КС Альянс м. Черекаси
Автор: Микола Т. ( )
Дата: 24.05.2010 18:38:46

Ієронім ( )
Пройшовся вздовж усієї гілки, і не знайшов у своїх постах не те що жодного поганого слова про "Альянс", але й самого слова "Альянс". Ніколи не дозволяю собі говорити щось поганого про організації, щодо яких не маю удокументованої інформації, а про КС "Альянс" не знаю практично нічого, ну хіба що от Саньок на нього скаржиться.
Я дискутую не з захисниками "Альянса", а з твердженнями типу "КС яка не віддає депозити, не відпускає людей з членства .. заслуговує на те, щоб брати з неї приклад". Та ще й подають це як "елітний бізнес". І мені фіолетово, яка це КС і які в неї були обставини, бо прикладу з таких "КС" я ніколи не братиму.

КС Альянс м. Черекаси
Автор: Ієронім ( )
Дата: 24.05.2010 19:33:22

О!!! А що ж Ви тут робили допоки не з'явилось це моє твердження? Просто я трохи знаю про "Альянс", тому й дозволяю собі висловлюватись стосовно нього. А Ви, виявляється, "просто так, на вогник" зайшли.... Ну, тоді все зрозуміло ;) Тоді в принципі до серця можна і не приймати близько те, що Ви говорите у цій гілці. Як на мене - можна стояти у трьох позиціях - "ЗА" Альянс, "ЗА" вкладника і "ЗА" істину. Очевидно, Ви з усією об'єктивністю стоїте на третій?

КС Альянс м. Черекаси
Автор: Микола Т. ( )
Дата: 24.05.2010 19:55:20

До серця приймати те, що я говорю, не треба, ми не на побаченні. Тим більше, що я стараюся апелювати головно до розуму. І стою саме на цій позиції, з якої мені, наприклад, зовсім незрозуміло, як це можна ПРОТИСТАВЛЯТИ кредитну спілку (якщо вона справжня) і її вкладника??
Істинна позиція справді третя, а якщо позиції

ЦИТАТА "ЗА" Альянс, "ЗА" вкладника КІНЕЦЬ ЦИТАТИ

протилежні, то чого тоді дивуватися, що одного чудового дня вкладник числом так до кількасот приходить і починає ту спілку трясти, як грушу.

Зрозуміли, чи ні? Спілка - це вкладники і позичальники. А не "елітний бізнес", блін...

стор.:  ПопередняПерша...345678910111213Наступна
Поточна сторінка:10 з 13


Вибачайте, лише зареєстровані учасники можуть залишати повідомлення.

Вам треба УВIЙТИ НА ФОРУМ >>> або ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ >>>
This forum powered by Phorum.