forum.naksu.org
 
 

Увага! На форумi введено правила поведiнки >>>

Розглядаються будь-які організаційні моменти пов'язані з діяльністю кредитних спілок.

стор.:  ПопередняПерша...23456789101112...ОстанняНаступна
Поточна сторінка:7 з 13
КС Альянс м. Черекаси
Автор: Саньок ( )
Дата: 26.04.2010 11:08:54

А чому не можна закинути кс порушення конфіденцяійності. Вкладники які написали апеляційну скаргу до суду не зверталися про надання їм документів по справі, так як вони не були учасниками судового процесу. Коли я поспілкувався з кожним окремо то вони мені повідомили , що всі документи їм надала кс і навіть написала їм апеляційну скаргу, а вони тільки підписалися. Так як рішення суду було прийняте ще у вересні 2009 р., а кс не скористалася своїм правом і не подала апеляційну скаргу в термін визначений ЦПК то вони тепер шукаю шляхи через вкладників, щоб тільки затягнути мою справу в апеляційний суд. Так як я контролюю в ДВС хід виконання виконавчого листа то і ДВС і в кс дуже багато не приємностей. Тому і хочуть позбутися такого настирливого.

КС Альянс м. Черекаси
Автор: Микола Т. ( )
Дата: 26.04.2010 13:19:41

1. Пропоную питання конфіденційності зняти. Може я чогось не знаю, але в описаній Вами ситуації на ЦЮ тему підстав для розмови не бачу.
2. Натомість спроба спілки нацькувати на Вас інших вкладників не тільки погано пахне з морально-етичного боку, але і з ЮРИДИЧНОГО виглядає цілком безперспективно (або я чогось не зрозумів). Суд просто не може прийняти таку апеляцію.

КС Альянс м. Черекаси
Автор: Саньок ( )
Дата: 26.04.2010 13:46:05

Добре не буду Вам морочити голову, почикаємо трохи я напишу чи прийняв чи ні, бо на даний час це питання розглядається і вирішується апеляційним судом чи приймати або відмовити у прийняті апеляційної скарги.

КС Альянс м. Черекаси
Автор: Саньок ( )
Дата: 17.05.2010 21:27:41

Проінформуйте, що робити коли спілка не виключає із членів кс, суд тоже не хоче виключити за рішенням суду, аргументуючи тим, що це внутрішні проблеми спілки, а може кс судю купила.

КС Альянс м. Черекаси
Автор: Владимир 4791 ( )
Дата: 17.05.2010 23:18:29

13.04.2010 судья Романенко приняла решение удовлетворить иск и обязать КС Альянс исключить из членов кредитного союза. КС подала апелляцию.

КС Альянс м. Черекаси
Автор: Владимир 4791 ( )
Дата: 17.05.2010 23:38:18

Бо на загальних зборах було прийняте рішення не нараховувати на депозити відсотки і виплачувати рівними частинами усім вкладникам в розмірі 0,16 % від суми вкладу. Але суд визнав такі дії не законі.

Можете прислать решение суда о незаконности решения КС Альянс, нужно для подачи апелляции, т.к. решением от 30.04.2010 судьи Бащенко решение КС признано законным.

vlad59164@gmail.com



Редаґовано 1 раз(и). Останні правки 17.05.2010 23:56.

КС Альянс м. Черекаси
Автор: Саньок ( )
Дата: 18.05.2010 18:25:05

Володимир якщо у вас є рішення де прийнято виключати чи зобязати КС виключити із членів то скиньте потрібно в суд. У мене суддя Марцішенвська яка не хоче приймати рішення щодо виключення чи навіть щоб зобовязати спілку це зробити посилаючись на те що це внутрішні проблеми спілки. Своє рішення я Вам скину потрібно отсканувати.Kilivniks@gmail.com.

КС Альянс м. Черекаси
Автор: victor ( )
Дата: 18.05.2010 20:02:57

Ваш юридичний ентузіазм і боротьбу з судами, хлопці, краще спрямувати на більш корисну роботу. Що з того, що суд прийме рішення на вашу користь? Гроші від того в касі спілки не з"являться. Ви , замість того, щоб відволікати спілку на всякі судові дурниці, краще допоможіть правлінню спілки та виконавчій службі стягнути борги з недобросовісних позичальників.

КС Альянс м. Черекаси
Автор: Саньок ( )
Дата: 18.05.2010 21:02:03

Можна було допомагати якби спілка була порядна. А так уже півтора року користується грошима вкладників, видає кредити, і заявляє, що отримує дохід. Тому гроші у кс є, а користуючись таким положення яке відбувається у нашій країні керівництво спілки непогано заробляє, тим самим забезпечує робочими місцями свою рідню, а вкладники не мають ні грошей ні роботи.

КС Альянс м. Черекаси
Автор: Крот ( )
Дата: 19.05.2010 11:29:28

А я повністю згодний із victor. Що Вам заважає запропонувати спілці власні послуги коллектора? Або така робота не для Вас та Ви зазіхаєте на місце голови правління? :)

стор.:  ПопередняПерша...23456789101112...ОстанняНаступна
Поточна сторінка:7 з 13


Вибачайте, лише зареєстровані учасники можуть залишати повідомлення.

Вам треба УВIЙТИ НА ФОРУМ >>> або ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ >>>
This forum powered by Phorum.