forum.naksu.org
 
 

Увага! На форумi введено правила поведiнки >>>

Розглядаються будь-які організаційні моменти пов'язані з діяльністю кредитних спілок.

стор.:  Попередня1234567891011...ОстанняНаступна
Поточна сторінка:5 з 13
КС Альянс м. Черекаси
Автор: Саньок ( )
Дата: 14.04.2010 19:25:18

Проінформуйте будь ласка чи можна на загальних зборам делагувати права щодо прийняття рішення ними про вихід із кредитної спілки. Тобто зробити так щоб тільки загальні збори приймали рішення про вихід із кредитної спілки а не правління чи спостережна рада.

КС Альянс м. Черекаси
Автор: Микола Т. ( )
Дата: 15.04.2010 08:22:19

Це вже зробили:

ЗУ "Про кредитні спілки" Ст.10

3. Прийняття до кредитної спілки та виключення з її складу провадяться на підставі письмової заяви особи за рішенням спостережної ради кредитної спілки,
крім випадків припинення членства у зв'язку
із смертю особи
або виключенням члена за рішенням загальних зборів у разі порушення ним статуту кредитної спілки.

КС Альянс м. Черекаси
Автор: Саньок ( )
Дата: 15.04.2010 14:39:57

Поясніть я звернувся з заявою про вихід з КС до Голови спостережної ради. Коли діло дійшло до Суду то вияснилося , що статутом кс передбачено що спостережна рада делегувала такі повноваження голові правління кс, і вона не може розглядати такі заяви., чи правомірно поступила спостережна рада. Бо може потрібно застосовувати ЗУ про звернення громадян і звертатися до прокуратури так як спостережна рада не може розглядати такі питання і заяву не передала голові правління до розгляду, розумію , що це робиться із принципу , але як бути в такій ситуації. Як захистити свої права ,щоб мене не змушували залишатися членом кс, і виключили з членів кс .

КС Альянс м. Черекаси
Автор: Микола Т. ( )
Дата: 16.04.2010 10:22:47

Чи правильно я зрозумів, що Ви хочете вийти з членства (нп., щоб забрати свій пайовий внесок), а правління саботує розгляд заяви про вихід?

КС Альянс м. Черекаси
Автор: Саньок ( )
Дата: 16.04.2010 10:57:27

Так точно я хочу вийти і забрати свої вклади а правління перешкоджає

КС Альянс м. Черекаси
Автор: Микола Т. ( )
Дата: 16.04.2010 12:59:40

Право на вихід зі спілки захищене ст.11 ЗУ "Про кредитні спілки", а також відповідною нормою Конституції.
Ваша заява повинна бути ПРИЙНЯТА і РОЗГЛЯНУТА, як я розумію, в даному випадку правлінням. Отже, її треба вручити ПОСАДОВІЙ ОСОБІ спілки з відміткою на копії про її отримання, з указанням дати.
Відмова у прийнятті є підставою для скарги у ПРОКУРАТУРУ, яка, придостатній наполегливості заявника, не промине можливості завдати спілці ще купи неприємностей.
Заява має бути розглянута у розумний строк, нп. протягом місяця. Підстав для її незадоволення, очевидно, немає.
Далі - перехід до повернення внесків.
Якщо в статуті чи інших вн. положеннях прописана процедура, яка робить неможливою прийняття або розгляд заяви, це є підставою для
а) скасування реєстрації статуту в судовому порядку (це реально і серйозно для спілки)
б) притягнення до відповідальності державних службовців, які зареєстрували такий статут (не так реально, зате прикольно).


КС Альянс м. Черекаси
Автор: Саньок ( )
Дата: 16.04.2010 18:18:10

Відповідно до п.2 ст. 15 ЗУ Про кредитні спілки до компетенції спостережної ради кредитної спілки належить: вирішення питань про прийняття нових членів до кредитної спілки та припинення членства у кредитній спілці;
Я звернувся із заявою Голові спостережної ради кредитної спілки «Альянс»
вул. Лазарєва, 6\1,м. Черкаси, 18000Кілівніка О.В.

Заява

Відповідно пункту 1 статті 2 Закону України «Про кредитні спілки», одним із основним принципів діяльності кредитної спілки є добровільність вступу та свобода виходу з кредитної спілки.
Виходячи з вищевикладеного, прошу прийняти рішення щодо припинення мого членства у кредитній спілці, а також повернення мені основної суми по внескам згідно договорів:
 № 1788 Традиційний від 27.09.2008 р.
 № 1204 Традиційний від 12.07.2008 р.
 № 40 Традиційний від 22.01.2009 р.
 № 348 Класичний від 21.03.2009 р.
Відповідь прошу надати на поштову адресу вул. Г.Сталінграда, 16, кв.14, м. Черкаси, 18016 в терміни визначені законодавством.

24.06. 2009 р. Кілівнік О.В.

Надали відповідь: КС Альянс розглянула Вашу заяву від 24.06.2009 р та повідомляє, що питання щодо припинення членства в КС Альянс розглядається правлінням КС Альянс.

Згідно п.п. 17.4 п.17 Статуту Кожен член кс спілки має право в будь який час вийти з кс за власним бажанням. Для цього він повинен подати письмову заяву до правління кс про добровільний вихід з кс.
Пройшло 9 місяців тепер посилаються на те, що вони повідомили мене до кого потрібно звертатися, тобто спостережна рада не розглядає заяви про вихід з кс, а розглядає правління згідно статуту. Підскажіть чи могла в такому випадку розргянути заяву спостережна рада чи хотьби передати заяву до правління. Чи можна звертатися до прокуратури з приводу того що голова спостережної ради не вчиних жодних дій щодо розгляду заяви.

КС Альянс м. Черекаси
Автор: Микола Т. ( )
Дата: 16.04.2010 21:16:30

Так Ваші внески - депозитні? Чого ж Ви тоді з членством морочитеся?

КС Альянс м. Черекаси
Автор: Саньок ( )
Дата: 17.04.2010 08:37:42

Да внески депозитні. А як розуміти мороку з членством, це те що я хочу вийти і забрати внески.

КС Альянс м. Черекаси
Автор: Микола Т. ( )
Дата: 17.04.2010 15:52:08

Бо депозитні внески належать членові спілки на правах приватної власності, тзн., що їх можна забрати, не виходячи.
І чого Ви не вимагаєте виплати %%, а лише основної суми?

стор.:  Попередня1234567891011...ОстанняНаступна
Поточна сторінка:5 з 13


Вибачайте, лише зареєстровані учасники можуть залишати повідомлення.

Вам треба УВIЙТИ НА ФОРУМ >>> або ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ >>>
This forum powered by Phorum.