forum.naksu.org
 
 

Увага! На форумi введено правила поведiнки >>>

Питання, що не увійшли до інших тем, однак пов'язані з діяльністю кредитних спілок.

стор.:  Попередня1234567891011...ОстанняНаступна
Поточна сторінка:6 з 21
КС "Християнська злагода"
Автор: vipet ( )
Дата: 23.03.2009 10:45:22

ok,тоді по можливості звяжіться і зі мною: Вівчар Петро 8-066-398-74-24

КС "Християнська злагода"
Автор: victor ( )
Дата: 23.03.2009 18:38:30

Интересно. Имеются ли в истории т.н. проблеммных кредитных союзов факты, когда прокуратура возвращала вкладчикам их деньги ? Лично я таких случаев не знаю. Как правило, вкладчики получали только моральное удовлетворение от того, что руководителя КС по прокуратурам и судам таскают. А потом дело глохнет или дают пару лет условно и тут же амнистируют. А денежки вкладчиков тю-тю.

КС "Християнська злагода"
Автор: zita ( )
Дата: 23.03.2009 19:45:45

да уж.истину говоришь.

КС "Християнська злагода"
Автор: zita ( )
Дата: 23.03.2009 20:54:26

это выходит пока нет контроля,ответственности и закона создавайте КС, и гребите деньги лопатой. надежда на коллекторные службы и беспредельщиков.

КС "Християнська злагода"
Автор: valik75 ( )
Дата: 23.03.2009 20:59:05

Друзі,але ж не може бути все так "плачевно"-має ж бути якийсь вихід?!

КС "Християнська злагода"
Автор: victor ( )
Дата: 23.03.2009 23:30:05

Выход? Это напоминает мне анекдот. Из любой ситуации есть как минимум 2 выхода. Кроме единственной. Это когда тебя съели. Тогда только один выход. Так вот. Вы в такой ситуации. И вы сами её создали. Не надо было прокуратуру привлекать. В лучшем случае, свои деньги отбьют несколько самых хитрых, которые имеют или найдут подход к следователю. Остальные получат моральное удовлетворение.

КС "Християнська злагода"
Автор: valik75 ( )
Дата: 24.03.2009 09:03:36

Знаєте,говорити - не мішки носити!!! і дії членів спілки були вірні!!! А який вихід,коли Сусуловська просто ухилялась від сплати грошей і,постійно всіх обманювали,це фальш читої води,афера?!!! І кроки мають мають бути,і що з того вийде-побачимо!А моральне зодоволення тут ні до чого! Всі настроєнні оптимістично і реально забрати гроші!! Ось так.

КС "Християнська злагода"
Автор: vipet ( )
Дата: 24.03.2009 09:21:40

Тобто зараз йде боротьба за шкурні інтереси? Думав дії прокуратури спрямовані на захист прав членів спілки і сприяння зміні керівництва.....

КС "Християнська злагода"
Автор: valik75 ( )
Дата: 24.03.2009 09:32:27

думаю,що інтереси тут є шкурні і багато всяких.Це логічно,не було б шкурних не було б і діла,правильно? Звичайно,дії прокуратури можуть бути спочатку законні:арешт,слідство,а там ніхто незнає як воно буде?Якщо будуть зацікавленні деякі високопосадовці щоб грошики "уйшли" то ми залишимся ні з чим!!! Думаю,що гроші є в Сусуловської і,тому треба любими шляхами їх вицупити!!! Ось так.

КС "Християнська злагода"
Автор: vipet ( )
Дата: 24.03.2009 09:40:16

Тупо гроші у відстійнику тримати.... думаю гроші вкладені в нерухомість або землю і це підвело.... можливо нендуже правильно вкладено і тому зараз фізично заморожені....

стор.:  Попередня1234567891011...ОстанняНаступна
Поточна сторінка:6 з 21


Вибачайте, лише зареєстровані учасники можуть залишати повідомлення.

Вам треба УВIЙТИ НА ФОРУМ >>> або ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ >>>
This forum powered by Phorum.