forum.naksu.org
 
 

Увага! На форумi введено правила поведiнки >>>

Питання, що не увійшли до інших тем, однак пов'язані з діяльністю кредитних спілок.

стор.:  ПопередняПерша...678910111213141516...ОстанняНаступна
Поточна сторінка:11 з 21
КС "Християнська злагода"
Автор: valik75 ( )
Дата: 26.03.2009 11:44:20

дорогий наш,vipet,зустрінемось там і вирішемо.Звичайно,краще мати своє приміщення,де могли б спокійно,в теплі,при світлі спілкуватись.

КС "Християнська злагода"
Автор: vipet ( )
Дата: 26.03.2009 12:07:14

ок

КС "Християнська злагода"
Автор: serg69m ( )
Дата: 26.03.2009 14:30:20

повідомленя для небайдужих та тверезомислячих членів спілки з інших філіалів.

прошу скликати легітимні збори членів філіалу (50%+1 голос). на ваших зборах ініціювати питання скликання загальних зборів спілки.
крім цього, вашим ініціативним групам (чи спостережним радам) необхідно закріпити принцип делегування кандитатів на збори за принципом 1:100 (чи в іншій пропорції). це треба зробити для того щоб загальні збори не були перетворені в балаган, а 10-20 чоловік чітко виконали свою функцію - змінити існуюче правління в ценрофісі та, при потребі, на місцях (у філіях).
тільки після цього ми зможемо отримати доступ до бази даних щодо кредиторів та дебіторів і розпочати роботу з неплатниками і нормального функціонування спілки.

хочу наголосити, що члени спілки можуть працювати на штатних посадах у спілці та отримувати гроші за працю. але, думаю в наших же інтересах наймати кредитних інспекторів та бухгалтерів з ринку праці. думаю, ми всі ці нюанси обговоримо на зборах.

а все що ви тут обговорюєте, під час керування спілкою Сусуловською - це пуста балаканина.

мій адрес для звязку serg.m@i.ua
мобільний поки не даю з причини відсікання пустопорожніх розмов.

з повагою,
serg69m з Тернополя.

КС "Християнська злагода"
Автор: vipet ( )
Дата: 26.03.2009 14:56:05

це э правильним ходом подый але всы документи вилучені слідчими. Немає списку членів спілки, немає доступу до справ, немає контактів ні з слідчою групою ні з постраждалими. Але збори будуть обовязково коли все хоч трохи проясниться.

КС "Християнська злагода"
Автор: victor ( )
Дата: 26.03.2009 15:21:28

Сколько всего насчитывает членов ваш кредитный союз ? Если, в КС вкладов на более чем 40 млн. то, я так думаю, членов союза как вкладчиком так и заемщиков будет несколько тысяч человек. Ну пусть собрание будет действительно при 51 % явке. Это где же вы собираетесь проводить собрание с такой толпой ? На стадионе ? И как вы их всех соберете ? Вы думаете, если придет 10 человек потолкаться в корридоре то это можно считать собранием ? Прочитайте внимательно Положение о проведении Общего собрания КС, утвержденное Госфинуслуг и примите во внимание, что если что то не так, то любой суд признает собрание нелигитимным. Адвокату выиграть такое дело - как два пальца об асфальт.

КС "Християнська злагода"
Автор: vipet ( )
Дата: 26.03.2009 15:33:46

не думаю що більше 2000 чоловік. Є зал у львові на 640 місць, можна і більші знайти. То діло таке, потрібно лише присікти паніку і балаган, при цьому донести до кожного інформацію і врахувати думку. Головне щоб був список членів.

КС "Християнська злагода"
Автор: М.Тищенко ( )
Дата: 26.03.2009 16:25:01

victor пише:
-------------------------------------------------------
> Прочитайте внимательно Положение о проведении
> Общего собрания КС, утвержденное Госфинуслуг

Такого положення не існує.

У всьому іншому з Вами погоджуюсь і членам ХЗ (ну й абревіатура...) радив би використати зібрання по філіях для організації збору доручень на представлення їх на зборах невеликою кількістю кваліфікованих людей.
Щодо порядку скликання та проведення зборів - він ВИЧЕРПНО описаний у ст.14 ЗУ "Про КС" на одній сторінці, все, що понад те - ВІД ЛУКАВОГО (я це серйозно).

З нього, зокрема, випливає, що без посадових осіб спілки ( і знову підтримую висловлене victorом) провести ЛЕГІТИМНІ збори практично неможливо. Знайдіть їх, у кайдани закуйте, але примусьте зробити необхідне.


КС "Християнська злагода"
Автор: serg69m ( )
Дата: 26.03.2009 17:41:48

victor, зважаючи на те що ви, здається, не є членом нашої спілки, прошу не перетворювати цю гілку на поле для критики і не відволікати членів спілки від об"єднання. а об"єднати можна навіть і 5000 людей...

є таке правило: якщо хочеш "завалити" справу, то починай її обговорення. прикро, що ви victor, здається, саме цим на цій гілці та на цьому форумі в цілому і займаєтесь. тільки без образ, ок?

стосовно порядку скликання загальних зборів: в ст. 14 ЗУ "Про КС" НІДЕ не сказано про обов"язкову присутність голови правління спілки. делегати зборів виберуть голову та секретаря зборів, які будуть мати легітимне право затвердити результати зборів!

не виправдовую "революційну потребу", але НІХТО (включно з адвокатами) не зупинить обурених вкладників від справедливих вимог - зупинити явне шахрайство сьогоднішнього керівництва спілки і нормалізувати діяльність спілки з метою повернення кредитів та виплати депозитів.

і повірте, що з правоохоронними органами ми знайдемо порозуміння. серед членів спілки є не тільки довірливі бабці та дідки.
крім того, певний інформаційний привід та громадську думку вже створено.

отже, пропоную припинити пустопорожню балачку і перейти до консультацій, організації і вирішення питання по суті!

КС "Християнська злагода"
Автор: Крот ( )
Дата: 26.03.2009 18:34:28

Шановний serg69m, особисто я Вам бажаю ВЕЛИКИХ успіхів і порозуміння із правоохоронними органами. При цьому моє побажання грунтується на підставі власної практики спілкування з такими органами.
Мені прикро, що поради пана victora Ви ототожнюєте із бажанням “завалити справу” шляхом її обговорення. Прикро тому, що саме victor підказував Вам дієві заходи реалізація яких прискорила б повернення Ваших коштів. На мою думку краще було використовувати прислів’я “у суперечці народжується істина” замість “якщо хочеш "завалити" справу, то починай її обговорення”.
Мабуть все це відбувається внаслідок того, що Ви відноситесь то так названий китайських комсомольців, які спочатку створюють для себе перепони, а потім героїчно їх долають.
тільки без образ, ок?

КС "Християнська злагода"
Автор: serg69m ( )
Дата: 26.03.2009 18:54:41

Автор: Крот ( )
Дата: 26.03.2009 18:34:28

Крот, ок! тільки героїчно тепер треба щось долати... часи такі... чи ви пропонуєте далі надіятись на Сусуловську? але ж ви, здається, теж не член спілки?

звичайно, я як і переважаюча більшість не цікавився допори-дочасу діяльністю спілки. проклята словянська натура: про "пєтуха, клюв і жопу" чули? а про "моя хата скраю"? але ж тепер треба цікавитись і працювати в напрямку вирішення проблеми.

депозит в КС ХЗ від початку був ризикованим активом. але це була одна з корзин куди я клав яйця... :)))

тепер треба крутитись щоб повернути.



Редаґовано 4 раз(и). Останні правки 26.03.2009 21:40.

стор.:  ПопередняПерша...678910111213141516...ОстанняНаступна
Поточна сторінка:11 з 21


Вибачайте, лише зареєстровані учасники можуть залишати повідомлення.

Вам треба УВIЙТИ НА ФОРУМ >>> або ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ >>>
This forum powered by Phorum.