forum.naksu.org
 
 

Увага! На форумi введено правила поведiнки >>>

Питання, що не увійшли до інших тем, однак пов'язані з діяльністю кредитних спілок.

КС "Християнська злагода"
Автор: kiev ( )
Дата: 31.03.2009 12:32:19

К сожалению, скорее всего количество форумов по нашей проблеме на конечный результат не повлияет. Лично мне этот форум интересен возможностью получения новой информации не только по злагоде, но и другим вопросам "кредитной темы" - сам я не очень силен, почему бы не послушать знающих людей, и совсем не обязательно они должны быть членами КС "Христианская злагода". Но здесь не все можно выложить именно по злагоде - для этого полезен отдельный сайт (надеюсь, он скоро заработает), например - список и контакты членов инициативной группы. Как по мне, этого достаточно, если придерживаться правила - хотите высказать свое мнение, высказывайте, но уважайте мнение других.
свежая информация о злагоде в печати: [www.wz.lviv.ua]

Желаю всем удачи.

КС "Християнська злагода"
Автор: valik75 ( )
Дата: 31.03.2009 14:24:11

Шановний viktor,краще дивіться за своїми ошибками,думаю що у Вас їх також багато.
Лучше смотрите себе под ноги -будем и вам хорошо и окружающим,Вас людей.

КС "Християнська злагода"
Автор: vipet ( )
Дата: 01.04.2009 09:34:17

мда.... там що в контакті цукром помазано???

КС "Християнська злагода"
Автор: Andrij ( )
Дата: 01.04.2009 09:52:03

ініціативна група ау-ууу
дайте мені прізвища хто проводив арешт і хто веде слідцтво
які документи вилучили і чи встигли ви отримати список позичальників
я спробую в органах пошуршати - хоча на сьогодні очевидно вони її кришують на даний момент
пропоную всім по-можливості взнати всю її родину - там наші гроші і не збираюсь їм їх дарувати...(вибити зних бало або забрати їх здоровя

КС "Християнська злагода"
Автор: victor ( )
Дата: 01.04.2009 13:49:03

Автору: valik75 ( )
А Вы хотите, чтобы Вас хвалили за то, что Вы в своем кредитном союзе накуролесили ?

КС "Християнська злагода"
Автор: vipet ( )
Дата: 01.04.2009 14:21:21

хто може повідомити що з сайтом який відкрили для членів спілки і коли він буде працювати???

КС "Християнська злагода"
Автор: vipet ( )
Дата: 03.04.2009 09:11:38

Знову відсутність інформації по справі!!! Велике прохання до ініціативної групи трохи пролити світло на хід справи!!! Відсутність інформації робить з громади сліпе полохливе стадо! Дайте хоч якусь інформацію!

КС "Християнська злагода"
Автор: xz-ter ( )
Дата: 09.04.2009 22:18:13

Допоможу повернути вклад в КС "Християнська злагода" (перевага тим хто з Тернополя).
Головна умова - наявність виконавчого листа з суду та бажання повернути свої гроші!
Пишіть на xz-ter@ukr.net

КС "Християнська злагода"
Автор: vipet ( )
Дата: 10.04.2009 09:43:24

круто, почалось колекторська діяльність!!!! спочатку проти сусоловської виступилиб змінюємо правління, а тепер- кожен шакалитиме в свою сторону?

КС "Християнська злагода"
Автор: victor ( )
Дата: 10.04.2009 12:06:57

Ожидаю Великого Чуда Возвращения Вклада ! Я поставлю ящик коньяка тому счастливчику, которому милиция, прокуратура или суд реально вернет его вклад в Христианской злагоде или в другом КС. Неужто такое будет ? До сих пор подобное не случалось.



Вибачайте, лише зареєстровані учасники можуть залишати повідомлення.

Вам треба УВIЙТИ НА ФОРУМ >>> або ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ >>>
This forum powered by Phorum.