forum.naksu.org
 
 

Увага! На форумi введено правила поведiнки >>>

Питання, що не увійшли до інших тем, однак пов'язані з діяльністю кредитних спілок.

стор.:  ПопередняПерша...1112131415161718192021Наступна
Поточна сторінка:18 з 21
КС "Християнська злагода"
Автор: Євген ( )
Дата: 22.06.2009 21:20:24

Linda, якщо Ви тернополянка, то про стан справ у Тернопільській філії КС "Християнська злагода" можете взнати особисто, звернувшись в робочі дні з 10-00 до 14-00 за адресою: м. Тернопіль, вул. В. Стуса, 1 (біля заводу "Оріон", за магазином "Фуршет", на другому поверсі триповерхового будинку з офісами різних фірм). В кінці травня новий бухгалтер і в.о. голови ТФ КС "ХЗ" отримали дозвіл на виготовлення копій з бухгалтерських документів, вилучених міліцією в рамках порушеної кримінальної справи, які потрібні для відновлення роботи філії. Якщо отримаю більш свіжу інформацію, повідомлю.



Редаґовано 1 раз(и). Останні правки 22.06.2009 21:23.

///
Автор: AndriyCivic ( )
Дата: 23.06.2009 10:09:47

Доброго дня!

Підкажіть будь-ласка, де знаходиться новий офіс КС "ХЗ" у Львові? Я обійшов цілу вулицю Вітовського і так до них не попав. І, можливо, хтось знає який перебіг останніх подій, пов'язаних із розслідуванням справи?

Наперед вдячний

КС "Християнська злагода"
Автор: Євген ( )
Дата: 26.06.2009 06:16:19

На понеділок, 29 червня, плануються збори ініціативної групи Тернопільської філії кредитної спілки "ХЗ". Збори повинні відбутися перед будинком, в якому міститься офіс філії (вул. В. Стуса, 1) о 10 год. 00 хв. 29.06.2009



Редаґовано 1 раз(и). Останні правки 30.06.2009 00:31.

КС "Християнська злагода"
Автор: Євген ( )
Дата: 30.06.2009 00:27:57

Голова Тернопільської філії кредитної спілки «Християнська злагода» ( ТФ КС «ХЗ» ) повідомив, що роботу філії повністю відновлено. У взаємодії з новообраними керівниками центрального офісу (Львівського) та співробітниками УМВС України у Львівській області, які розслідують кримінальну справу щодо діяльності попереднього керівництва спілки, визначено перелік позичальників-боржників Тернопільської філії, з якими проводиться робота щодо повернення отриманих кредитів.
Відповідно до вказівки нового керівництва спілки (м. Львів), здійснюється нарахування відсотків по вкладах усім членам спілки за період від останньої виплати (нарахування) по 10 травня 2009 року. Для Тернопільської філії загальна сума цих відсотків складає близько 1,5 мільйона гривень. Виплатити їх планують протягом наступних чотирьох місяців. Відповідно до прийнятого на загальних зборах членів ТФ КС «ХЗ» рішення, перший транш виплати відсотків буде здійснюватися в алфавітному порядку прізвищ членів філії. У зв’язку з відсутністю необхідних коштів, перша виплата буде здійснюватися у розмірі 10% від нарахованої суми кожному члену філії.
Про підсумки роботи (надходження і видатки) за попередній місяць керівництво філії зобов’язується інформувати членів ТФ КС «ХЗ» кожного першого понеділка наступного місяця (6 липня, 3 серпня, 7 вересня і т. д.)

КС "Християнська злагода"
Автор: vipet ( )
Дата: 30.06.2009 08:30:03

круто, а чому Львівська філія скупа на повідомлення в інтернеті? Іноді навіть нема коли забігти туди.

КС "Християнська злагода"
Дата: 01.07.2009 11:01:02

В Львівській філії повна дупа. Зміни в установчі документи не є зареєстровані. Згідно установчих документів головою правління і далі залишається Сусуловська.
Теперішнім керівником нібито є Богдан, який незаконно вибиває гроші з кредиторів. Сам тратить дані гроші. Нелегітимно підписує договори з колекторськими організаціями.

Всі хто має кредит в Злагоді - перераховуйте гроші виключно на розрахунковий рахунок злагоди, будь-які виплати готівкою -незаконні.

Я чув, що вже дехто звернувся в прокуратуру з заявою про порушення кримінальної справи проти Богдана і його оточення.

ДВС також не задоволена діяльністю керівництва Злагоди.

КС "Християнська злагода"
Автор: Крот ( )
Дата: 01.07.2009 11:51:00

Смішно, яка різниця куди сплачувати кошти. Якщо приймання готівки у касі незаконне то і перерахування на поточний рахунок також незаконне.
Кажіть вже правду – люди перераховуйте кошти на поточні рахунки, щоб виконавча служба була в змозі їх забрати.

КС "Християнська злагода"
Дата: 01.07.2009 16:20:58

Виконавча служба не може зараз забрати кошти з поточних рахунків, на нах накладений арешт.

А щодо готівкових операцій та видачі "своїм" членам спілки грошей - будуть розбиратись компетентні правоохоронні органи.

///
Автор: AndriyCivic ( )
Дата: 01.07.2009 22:30:14

А Богдан це хто? Той новообраний "голова" всім головам, тобто мєнт? Теж мені обрали...

Львівська філія, якщо я не помиляюся, знаходиться на вул. Костюшка, 4? Я там був і питав людей, які близько працюють, і ті кажуть, що офіс майже ніколи не є відкритим.

Я не дуже слідкую за перебігом подій, нема звідки отримувати інформацію. Що робити вкладникам, термін дії договору в яких вже закінчився навесні цього року? Коли чекати розрахунків? Зараз спілка може хоч якісь фінансові операції проводити?

Даруйте за атаку питаннями, але я дійсно маю мінімум інформації і практично жодного іншого достовірного доступу до неї, ніж цей портал. Якщо можна, дайте якомога стисліші і зрозуміліші відповіді.

Дякую

КС "Християнська злагода"
Автор: Vladyslav ( )
Дата: 02.07.2009 09:39:36

Новий офіс КС"ХЗ" Коцюбинського 4/2

стор.:  ПопередняПерша...1112131415161718192021Наступна
Поточна сторінка:18 з 21


Вибачайте, лише зареєстровані учасники можуть залишати повідомлення.

Вам треба УВIЙТИ НА ФОРУМ >>> або ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ >>>
This forum powered by Phorum.