forum.naksu.org
 
 

Увага! На форумi введено правила поведiнки >>>

Питання, що не увійшли до інших тем, однак пов'язані з діяльністю кредитних спілок.

стор.:  1234567891011...ОстанняНаступна
Поточна сторінка:1 з 21
КС "Християнська злагода"
Автор: Франківчанка ( )
Дата: 18.02.2009 18:37:32

Доброго дня всім!
Хочу дізнатися, кому що відомо про КС "Християнська злагода". Я на даний момент є членом спілки. Виникли проблеми з виплатою відсотків., їх виплачують частково. Заяву на дострокове розірвання договору не приймають. Можливо хтось також в схожій ситуації. Підкажіть щось, порадьте або просто скажіть свою думку.

КС "Християнська злагода"
Автор: victor ( )
Дата: 21.02.2009 21:23:33

Прочтите здесь: [www.novaera.te.ua]
А "думка" у меня такая: Проценты на вклады под 24% годовых - реальны. А кредиты под 70% - напряжны. Вот вам и невозвраты. А привязка вкладов к доллару - это вообще полный абзац. Поэтому такая ситуация. Исходя из возникшей ситуации рекомендую:
1. Вкладчикам забыть о %% на вклады, а ориентироваться на возвращении хотя бы основной суммы вклада.
2. Выкинуть из головы невыполнимую привязку к доллару. Телевизор смотреть надо. О забастовке дальнобойщиков.
3. Меньше бегать по прокуратурам, редакциям и милициям - они вам не помогут.
4. Разберитесь с теми, кто получил кредиты. Всем кагалом начните давить тех, кто не возвращает кредиты. Для этого надо помочь руководству КС получить решения судов. И если можно то скостить или даже простить проценты позычальникам. Всякие бывают ситуации. Их тоже понять надо. В нашей стране влететь может каждый.

Желаю удачи.

КС "Християнська злагода"
Автор: Франківчанка ( )
Дата: 25.02.2009 08:52:13

Доброго дня! Скажіть будь ласка, чи можливо на даний момент достроково розірвати депозитний договір в кредитній спілці(по закону)? Що робити, якщо спілка відмовляється приймати заяву на дострокове розірвання?

КС "Християнська злагода"
Автор: victor ( )
Дата: 25.02.2009 13:45:18

Не вижу смысла в досрочном расторжении договора в Вашей ситуации. У них все равно денег нет, чтобы Вам вернуть депозит. Кроме того Госфинуслуг своим распоряжением запретил (рекомендовал, как хотите так и понимайте) досрочно разрывать депозитные договора. Аналог как сделал НБУ для банков. Подадите в суд - суд будет долго рассматривать Ваш иск и даже если через полгода примет решение в Вашу пользу - то еще не факт, что свои деньги Вы с них тут же стянете. Лучше сделайте так, как я Вам рекомендую. Не давите на несчастного старика-руководителя кредитного союза, который взвалил на себя этот крест, а лучше помогите ему. Разберитесь с кредитами. Кому дали ? Кто не отдаёт ? Почему ?

КС "Християнська злагода"
Автор: Франківчанка ( )
Дата: 25.02.2009 18:23:39

Віктор, ну по-перше, я не думаю, що працівники спілки захочуть давати інформацію про своїх позичальників. Це ж конфіденційна інформація. А по-друге, я ж не безпека чи міліція, як я можу заставити когось з людей віддавати борги.
А куди можна звернутися (м Івано-Франківськ), щоб в цьому випадку якось захистити свої права? Ну тому що якщо у спілки немає грошей, вона ж повинна щось робити, звертатися по допомогу до відповідних органів (просити рефінансування чи що). Просто дуже страшно стає, як взагалі повернути свої гроші?

КС "Християнська злагода"
Автор: Крот ( )
Дата: 26.02.2009 11:20:21

Також як Ви намагаєтесь вплинути на голову правління, також впливайте на недобросовісних позичальників.
Я вважаю, що якщо кожен вкладник навіть один раз зателефонує одному позичальнику то телефон у такого позичальника буде “червоним”. Я не кажу, що це дасть 100 відсотковий результат але на мою думку краще тріпати нерви позичальникам, це більш дієво для повернення коштів. А якщо кожен вкладник напише листа до міліції на такого позичальника “веселе життя” йому забезпечене.

КС "Християнська злагода"
Автор: victor ( )
Дата: 26.02.2009 13:22:46

Вы как член кредитного союза имеете полное право на получение информации - куда ушли Ваши деньги. Спасение утопающих - дело рук самих утопающих. И тот несчастный, бесквартирный мент-следователь с окладом 1200 грн., которому Вы пожалуетесь - в душе Вас, "богача", тихо ненавидит. Он может сделать паскудно но законно, а именно - тупо изьять из спилки все докуметы с компютером вместе и парализовать её работу. Документы будут свалены в кучу в углу его кабинета, по которым будут ходить ногами все кому не лень. Следствие будет длиться годами. Часть документов пропадет. Тогда Вашим деньгам уже будет полный ......ц. Засучивайте рукава, ребята и работайте сами !!!! И меньше слез и жалоб.

Р.С. Тот временный старичок, и.о. руководителя вашего кредитного союза, ИМХО потому и взял на себя бразды правления, чтобы в первую очередь вытянуть свои деньги.



Редаґовано 1 раз(и). Останні правки 26.02.2009 13:27.

КС "Християнська злагода"
Автор: Linda ( )
Дата: 26.02.2009 15:27:18

Я тернополянка. У нас взагалі проблеми: ніяких відсотків не виплачують давно. І термін угоди закінчився, а грошиків нема...І що робити???? Взяли у свій час кредит у банку, який планували погасити, коли заберемо зі спілки депозит, а його не віддають....Складається враження, що вже взагалі не віддадуть ніколи

КС "Християнська злагода"
Автор: Франківчанка ( )
Дата: 26.02.2009 18:10:42

І що ви збираєтесь робити? Куди звертаєтесь?

КС "Християнська злагода"
Автор: Linda ( )
Дата: 26.02.2009 22:50:56

та збираємось..у суд.. Але, якщо чесно, чомусь не віриться вже у повернення кровно зароблених грошиків. Можливо хтось стикався з подібною ситуацією і щось може порадити

стор.:  1234567891011...ОстанняНаступна
Поточна сторінка:1 з 21


Вибачайте, лише зареєстровані учасники можуть залишати повідомлення.

Вам треба УВIЙТИ НА ФОРУМ >>> або ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ >>>
This forum powered by Phorum.