forum.naksu.org
 
 

Увага! На форумi введено правила поведiнки >>>

Питання, що не увійшли до інших тем, однак пов'язані з діяльністю кредитних спілок.

стор.:  ПопередняПерша...23456789101112Наступна
Поточна сторінка:8 з 12
"Осторожно, афера!" Это кредитные союзы, значит.
Дата: 28.01.2012 12:31:35

Так, дуже добре, що дискусія про моральний облік, професійну кваліфікацію та вчинки по життю Гайдаєнка перемістилась туди, де вона завжди й точилась - у надра ВАКС-ПЗВ та їх лідерів. Ми тепер зможемо зосередитись на тому, чому в нашому секторі так багато скандалів та проблем, не залежно від особистостей. Адже я глибоко переконаний, що якщо афери відбуваються, то для цього існують передумови. У першу чергу - недосконале законодавство.

Болісно сприймаючи страждання людей, позбавлених волі, я хочу порадитись із учасниками форуму стосовно того, як, якими нормами та змінами до законів, захистити права невинних у кредитному русі, і зробити покарання для мерзотників невідворотнім. Мені відомо досить багато випадків, коли за підозрою у злочині посадової особи КС, силовики вилучають документацію кредитної спілки, всю, скопом і надовго. Такі дії наносять непоправної шкоди спілці, але оскаржити їх швидко вдається не кожному. Приходиться або звертатись до "телеіонного права", що саом по собі не безкоштовно, або роками терпіти несправедливість і боротись більш дешевими методами.

Я вже більше двох років тільки тим і займаюсь, і мене дійсно цікавить, чи роблять відповідну роботу спеціалізовані підрозділи ВАКС та НАКСУ, наскільки ця робота ефективна. Із великою цікавістю слухав, як і багато із вас, презентацію змін до кримінально-процесуального кодексу А. Портнова. Можна сподіватись, що із його прийняттям свавілля слідчо-дізнавальної братії стане меншим, чи ні? Яке Ваше враження? Давайте складемо рейтинг із десяти самих актуальних проблем чинного Закону "Про кредитні спілки", щоб зрозуміти чи є у нашому розумінні зусилля ВАКС, наших явних опонентів у законодавчому процесі, адекватними.

"Осторожно, афера!" Это кредитные союзы, значит.
Автор: Мавка ( )
Дата: 28.01.2012 19:42:38

Що "ДЕЦКИЙ" то "ДЕЦКИЙ"

"Осторожно, афера!" Это кредитные союзы, значит.
Автор: Мавка ( )
Дата: 30.01.2012 12:32:02

Як би ж то всі гутром ..... Я це бачу так:
1. зробити повний перелік вимог (умов) законодавства зі сфери діяльності КС - повний перелік набудованих пасток;
2. Проти кожної такої умовності- аргументи на користь того чи можна обійти таку умови, як обійти, а отже і її доцільність;
І після цього побачимо, що 50% (а може і більше) це надумані проблеми чиновників різного рангу, що навмисно роблять існування - я не помиляюсь, коли пишу існування, бо чесні керівники КС існують, а не займаються бізнесом.

Як бачите, я замріялась, адже ж я МАВКА і можу собі мріяти- бо ж є така поговірка в українців - дурень думкою багатіє.


"Осторожно, афера!" Это кредитные союзы, значит.
Автор: кредитор ( )
Дата: 30.01.2012 13:45:13

....чи є у нашому розумінні зусилля ВАКС, наших явних опонентів у законодавчому процесі, адекватними.
______________________________________________________________________________________
Я не вважаю адекватними зусилля жодної асоціації, якщо вони підтримують, непритаманну для кредитних спілок, діяльність по залученню депозитів, та ганебне навчання і екзаменування керівників КС. Це не що інше, як корупційні годівниці для чиновників...

"Осторожно, афера!" Это кредитные союзы, значит.
Автор: Левченко ( )
Дата: 30.01.2012 15:53:10

Доброго дня , шановні колеги ! З фразою: "Оленчик використав фінансову кризу для зухвалого знищення та пограбування всіх не лояльних до нього та його структур кредитних спілок" , як і з багатьма іншими твердженнями Ростислава Вікторовича згоден повністю. І тут немає ніяких пліток - єлементарна обізнаність в процесах які відбуваються в кредитній кооперації. Погрози , шантаж , наклепи - короткий перелік методів " роботи " новоявленого Аделаджи від кредитного руху. МЕСІЯ ??? Хто йому дав право судити керівників КС , звинувачуючи в розкраданні і т.д. ( 2009 р.). А тепер коли в ВАКС-ПЗВ немає чим давати здачі - говорять про кризу , неповернення кредитів , проблеми з ліквідністю. ( але про розкрадання вже не йдеться , бо тож СВОЇ ). Так що мені зрозуміліша і ближча позиція Гайдаєнко ніж Аделаджи.

"Осторожно, афера!" Это кредитные союзы, значит.
Автор: Igor ( )
Дата: 20.06.2012 14:29:59

Фиктивный кредитный союз выманил у киевлян 12 млн гривен
20.06.2012

Работники управления по борьбе с организованной преступностью ГУМВД Украины в Киеве разоблачили преступную группу из шести лиц, которые на протяжении 2007—2009 годов под видом деятельности кредитного союза нагло обманывали людей. Об этом Банки.ua сообщили в пресс-службе ГУБОП МВД Украины.
Согласно сообщению, мошенники заключали договоры с гражданами о внесении вкладов на депозитный счет, обещая при этом большие проценты. Тем не менее возвращать вклады они не собирались, а деньги оседали в их карманах.
Потерпевшими оказались граждане, которые, желая сохранить и приумножить свои сбережения, привлеченные большими процентами, нередко отдавали последние средства или даже брали в долг.
В целом задокументировано 297 эпизодов преступной деятельности указанной группы на общую сумму 12 млн гривен.
На имущество злоумышленников наложен арест.
В отношении участников группы возбуждено уголовное дело по признакам преступления, предусмотренного ст. 190 ч. 4 Уголовного кодекса Украины (мошенничество, совершенное в особо крупных размерах или организованной группой), что карается лишением свободы на срок от пяти до двенадцати лет с конфискацией имущества.

Источник: Банки.ua

"Осторожно, афера!" Это кредитные союзы, значит.
Автор: Igor ( )
Дата: 27.08.2012 17:23:32

Кредитна спілка "Централь-Старт" готує нову аферу?
[zaholovok.com.ua]

Голова кредитної спілки «наварив» на киянах мільйони гривень
[kyiv.comments.ua]



Редаґовано 1 раз(и). Останні правки 27.08.2012 17:31.

"Осторожно, афера!" Это кредитные союзы, значит.
Автор: Igor ( )
Дата: 06.09.2012 15:16:51

Міліція просить вкладників «стукати» на кредитні спілки
[procherk.info]

Инициативная группа Кредитного Союза
"Украинский Финансовый Союз" (КС УФС)
[vkladnyk.livejournal.com]

На Закарпатті начальник кредитної спілки змушував десятки людей сплачувати чужі кредити
[cripo.com.ua]

"Осторожно, афера!" Это кредитные союзы, значит.
Автор: кредитор ( )
Дата: 06.09.2012 21:05:49

"Украинский Финансовый Союз" (КС УФС)

Люди на нахраписту рекламу повелись... Тут пенсіонеру важко встояти.

[www.new-ark.biz]



Редаґовано 1 раз(и). Останні правки 06.09.2012 22:08.

"Осторожно, афера!" Это кредитные союзы, значит.
Автор: Igor ( )
Дата: 07.09.2012 10:10:58

Цікаво, кому дісталися сапфіри та діаманти?
Мабуть, якийсь пенсіонер носить. А тепер ще на мітинги ходить і гроші хоче повернути.
Єдине, в чому ще не допрацювало агентство «Нью Арк» - це в отриманні КС УФС звання спілка року.

стор.:  ПопередняПерша...23456789101112Наступна
Поточна сторінка:8 з 12


Вибачайте, лише зареєстровані учасники можуть залишати повідомлення.

Вам треба УВIЙТИ НА ФОРУМ >>> або ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ >>>
This forum powered by Phorum.