forum.naksu.org
 
 

Увага! На форумi введено правила поведiнки >>>

Питання, що не увійшли до інших тем, однак пов'язані з діяльністю кредитних спілок.

стор.:  Попередня1234567891011...ОстанняНаступна
Поточна сторінка:6 з 12
"Осторожно, афера!" Это кредитные союзы, значит.
Дата: 25.01.2012 23:00:52

Пане Igor(), я не знаю що таке ОВАКС, і власне, не хочу. Мені також байдуже як саме і де Ви себе називали три роки назад. Проте право звертатись відповідно до кожного, хто ховається за псевдонімами (деколи десятками різних псевдонімів) і робить паскудства з-тиха, як "Прожектор" чи "Кредитор", я залишаю за собою, рівно як і ігнорувати всі непідписані справжнім іменем звернення та запитання. Така моя примха, якщо дозволите.

І останнє – до Світланки Воробйової. Не уводьте шановних форумчан у оману. У нас із Вами не було ніякого приватного листування у фейсбуці. Ви щось запитали, я щось відповів. Як тільки я зрозумів, що Ви повністю на своїй хвилі, і попри те, що мало знаєте про своїх друзів, повністю їм довіряєте, я перестав втрачати на Вас час. Ви можете на форумі НАКСУ відкрити окрему тему, де будете висвітлювати переваги членства у ВАКС-ПЗВ, але Вам не вдасться мене переконати у тому, про що я знаю на порядок більше за Вас.

Коли я говорив Вам про ворога, якого треба винищувати, я не мав на увазі Вас, а мав на увазі своїх ворогів, і одному Господу відомо чому Ви так це подаєте тут у цій гілці. Тут не обговорюють Ростислава Гайдаєнка, тут обговорюють провокатора і брехуна, який фальсифікував звернення. Тема тут зовсім інша, і Ви від неї – на відстані тисячі світових років. Так що я не зрозумів за що я повинен перед Вами вибачатись, за приватну переписку дворічної давнини, яку Ви вирішили оприлюднити? То може Ви вибачитесь?

Власне все.

"Осторожно, афера!" Это кредитные союзы, значит.
Дата: 26.01.2012 00:21:41

Всім доброго дня.
Багато чого бачив та читав, але останній допис, в якому ображається жінка - це вже перебор.
Я не розумію, невже якісь там чвари і дискусії, які затіяли собі кілька мужиків є підставою, аби так вести розмову з жінкою, яка багато років працює в кредитній спілці, і розвиває її незважаючи на всі старання нашої держави.
Пане Ростислав, я не знаю, котрий з Вас настоящий; де "Ростислав Гайдаєнко роздвоюється", хто такий кредитор, але майте гідність не говорити в такому тоні з жінкою.

Це я говорю, як Іван Вишневський, котрий вже 10 років знає Світлану Анатоліївну Воробйову; котрий з першого дня починав з нею роботу в кредитній спілці; котрий знає, що вона ввічлива та вихована, і якщо вже написала на форумі "крик душі", то через те, що рівень "негативу" зашкалює.

А те, що кожен по - різному оцінює роботу тієї чи іншої організації - то це його право, яке, в той самий час, не дає підстав, влаштовувати "грязьові ванни". У переважної більшості учасників форуму місія спільна - розвивати спілки!
Інструменти можуть бути різні!

Всім гарного дня та гарних новин.

Іван Вишневський




Редаґовано 1 раз(и). Останні правки 26.01.2012 00:42.

"Осторожно, афера!" Это кредитные союзы, значит.
Дата: 26.01.2012 09:50:15

Доброе утро, все.

Пан Иван,

Вы, так же, как и "Кредитор", придерживаетесь позиции "Какая разница кто из Гайдаенков настоящий?". Это в принципе не правильная позиция. Я понимаю почему Вы лично заинтересованы поанализировать мой характер, дела и поступки на публике - это часть Вашего долгосрочного плана поливания лично меня грязью. Вы таким образом уводите разговор с обсуждения преступных действий Вашего друга на меня. И при чем тут женщина? Она высказалась не по теме, и я деликатно на это указал.

Нам нужны аргументы и факты, а не эмоции и выяснение взаимоотношений. Я, поверьте, тоже с большим уважением отношусь к Светлане Воробьевой как женщине, но как оппонент она не предложила никаких аргументов, кроме "сам дурак". Вы можете не только уважать, но даже и искренне любить Светлану Воробьеву, однако образ джентльмена лично Вам совершенно не подходит.

Конструктив - так конструктив. Хотите бросить мне перчатку - я принимаю вызов. Давайте под эгидой Национальной Ассоциации соберем круглый столик. Я обещаю Вам присутствие кучи журналистов, и мы там обменяемся документами и аргументами. Мы представим доказательства преступной деятельности группы ВАКС-ПЗВ и ее лидеров, а вы - расскажете о личной жизни и характере наших, ну тех, кого Вы годами клеймите позором в СМИ, наивно полагая, что Вам за это ничего не будет. Как на счет этого предложения? Открытая дискусия? Слабо?

Удачного дня

"Осторожно, афера!" Это кредитные союзы, значит.
Дата: 26.01.2012 12:11:52

????Пане Ростислав,для початку хочу уяснити для себе одну річ Чому до всіх дописувачів ви звертаєтесь пане Вячеславе,пане Ігоре,пане Іване ,а до мене голови правління КС ХКТ Світланка?Воробйова

"Осторожно, афера!" Это кредитные союзы, значит.
Автор: Масяня ( )
Дата: 26.01.2012 12:27:12

Наверное, Светланка, это потому шо у Вас со знаками препинания проблема.
> ,а до мене голови правління КС ХКТ
Начальник?


-
Best regards,

Масяня
Голова правління КС АБВГД


ПС. Выставлять личную переписку на форуме не этично.


Світлана Воробйова КС "ХКТ" пише:
-------------------------------------------------------
> ????Пане Ростислав,для початку хочу уяснити для
> себе одну річ Чому до всіх дописувачів ви
> звертаєтесь пане Вячеславе,пане Ігоре,пане Іване
> ,а до мене голови правління КС ХКТ
> Світланка?Воробйова






Редаґовано 1 раз(и). Останні правки 26.01.2012 12:32.

"Осторожно, афера!" Это кредитные союзы, значит.
Дата: 26.01.2012 13:26:49

Голова праління кредитної спілки Хмельницьке кредитне товариство,а також за сумісництвом голова правління Хмельницької обласної асоціації кредитних спілок Світлана Воробйова З "масянями" не спілкується!Вона "МАСЯНЬ" ЗНЕВАЖАЄ і ігнорує(на майбутнє іншим Масянькам)

"Осторожно, афера!" Это кредитные союзы, значит.
Автор: Масяня ( )
Дата: 26.01.2012 14:20:56

Гиде модератор???
Думаю, ветку можно закрывать... Это ж надо так задавить задавить авторитетом!
Светлана, Вам больше никто на фейсбуке (твиттере, одноклассниках, вконтакте, назаборе) не писал за последнее десятилетие? Вы выкладывайте помаленьку...

А ведь тему так и не раскрыли:
кредитор пише:
-------------------------------------------------------
> Шотанипанятно :)) Кто этот человек "при высокой
> должности", алчный монстр - пожиратель кредитных
> союзов, терминатор председалей правлений КС ?

Скажите жеж как его зовут (теряюсь в догадках)!


Світлана Воробйова КС "ХКТ" пише:
-------------------------------------------------------
> Голова праління кредитної спілки Хмельницьке
> кредитне товариство,а також за сумісництвом голова
> правління Хмельницької обласної асоціації
> кредитних спілок

"Осторожно, афера!" Это кредитные союзы, значит.
Автор: Igor ( )
Дата: 26.01.2012 18:00:18

Прикро, що з конструктивного діалогу дискусія перейшла на взаємні звинувачення.
Дійсно, якщо і продовжувати розмову на цій гілці, то тільки фахово з конкретними посиланнями і фактами.
На жаль, значна частина спілок штучно поділена на різні "табори". Форум НАКСУ є на сьогодні можливо єдиним острівцем, де, не залежно від "табору", можна висловити свою думку. Давайте будемо думати на благо кредитних спілок.

"Осторожно, афера!" Это кредитные союзы, значит.
Дата: 26.01.2012 21:21:15

Давайте ... Будем думати ... Будем думати? Чи не будем думати? Чи будем сваритись? Ось вам на благо ... Не мені, бо я збираюсь підти з кредитних спілок, а вам ... Ви залишитесь ... Вам те треба, не мені ... Тож для вас: Розділ форуму: "Право та нормативні документи", Тема: "Юристам" останній мій меседж. Дуже раджу приділити увагу. Знаю, що тяжко те второпати, але ви вже постарайтесь ... Для себе постарайтесь ... До останіх змін у ЗУ "Про фінпослуги ..." до кредитних спілок не можна було застосовувати штрафи за порушення законодавства про фінансові послуги, а тепер стало все інакше ...

"Осторожно, афера!" Это кредитные союзы, значит.
Дата: 26.01.2012 23:51:53

Шановний пане Вячеславе, не впадайте у відчай та не полишайте нас. Те, що Ви бачите, як проблему - ми вже давно вирішили. І нічого, нормально живемо.

У вже далекому 2004 році, коли Оленчик почав формувати те ідіотичне нормативне середовище, я один на всю країну волав, що до добра це не доведе. Але тоді Петро Миколайович сподівався, що НАКСУ зроблять таки саморегулівною організацією, Андрій Азаров з висоти стрімкого та технічного росту спостерігав цю метушню та годував і НАКСУ і Оленчика. Остапенко носив Оленчику доляху від реалізації програмного забезпечення та сподівався, що ця програма буде обов'язковим стандартом для всіх. Про те саме мріяв інший програміст Трошин, а у 2005 цією мрією захворів програміст Бриль. Цією ж, або подібоню хворобою захворіли аудитори, які почали боротись за право обслуговувати кредитні спілки під патронатом Держфінпослуг. Цією хворобою захворіли Полтавські професори від кооперації, бо дуже хотілось піднятись на обовязковому підвищенні кваліцікації кадрів. А заразив їх всіх Оленчик.

Коли Оленчик сказав мені при перереєстрації нашої спілки у вересні 2004 року, що він збирається легко надавати ліцензії, але створити умови, за яких їх буде важко втримати, а іще забажав, щоб я виконував слухняно його забаганки щодо членства у нашій спілці (вимоги не законні), я зрозумів, що він буде зловживати своїм службовим становищем і не має розумних меж у своїх фантазіях. Я доповів ситуацію своїй спостережній раді і протягом 2005 року ми переоформили всі депозитні договори та перейшли на паї. Я радив деяким моїм колегам наслідувати наш приклад, але не всі почули. З того часу оленчик зуби свої згриз наполовину, щоб знищити нашу спілку, але досі це йому не вдалось і не вдасться. Якби я тут почав перераховувати епізоди цієї травлі, двох сторінок не вистачило б.

Ви тепер пропонуєте вести діалог із Держфінпослуг і про щось звертатись до них тоді, коли там не залишилось навіть компетентних злочинців, яким був Оленчик. Подивіться на їх законопроект про фінансових омбудсменів, і Ви зрозумієте, що ВАКС-ПЗВ-ДФП маразм тільки поширюється. Коли некомпетентна людина сідає писати, і свято увірує, що вона-геній, виходить багато документів, але жити по них не можна.

Я щиро радий, що більше і більше людей це усвідомлюють, більше і більше приходять до того, що треба діяти. Світ повний цікавих ідей, і скажу Вам, що ми переживемо цю навалу. Ми вже подолали її тому, що у наших опонентів просто немає чого сказати на правильно поставлене питання.

Ось подивіться, я поставив просте запитання - чи була розсилка фальшивою? І за тиждень Ви один, пане Вячеслав, відповіли на нього так, як Ви думаєте. То чого втрачати час? В нас вже готові комплексні зміни до законодавства про кредитні спілки, що спираються на неупереджений та об'єктивний аналіз багаторічних наслідків застосування законодавства, написаного Оленчиком. Думаю, кожен розуміє, що тут нічого особистого. Слова "Оленчик" немає у жодному тексті законопроекту. Проте є гіркий досвід втрат наших братів та сестер та зловживань чиновників із минулого.

2012 рік - міжнародний рік кооперації, і я знову пропоную поставити на порядок денний питання консолідації кредитно-кооперативного руху на основі лише однієї асоціації. Тут звучало питання розділення та розколу. То я мушу сказати, що створивши ВАКС, я створив передумови для цього розколу. І я у минулому році публічно просив вибачення за цей вчинок, хоча в умовах 2003 року ВАКС і могла дати продуктивний конкурентний поштовх у розвитку руху.

Проте справжній розкол почався тоді, коли директор департаменту кредитних установ Оленчик, використовуючи свої службові повноваження, розділив всі кредитні спілки на "своїх" та "Всіх інших". Я памятаю списки стажуванців до Польщі, які він тримав на своєму столі у тісному, як погреб кабінеті №739. Вже тоді цей розподіл чітко відчувався.

Йому потрібен був час, щоб остаточно визначити для себе список лояльних та найбільш лякливих перед тим, як прямо поперти на НАКСУ і її членів. Відкрийте очі, шановні форумчани. Адекватної реакції ДФП на прояви кризи не було саме тому, що до 2008 року Оленчик вже переконав і Суслова, і його наступників, що завдання знищити опонентів і скоротити загальну чисельність кредитних спілок в Україні, а решту заставити платити стільки, скільки вони скажуть, реалістичне до виконання. Були і залякування, і погрози, і заманухи. Кожен з них продався за свою ціну. І тепер, коли тут чарівні жінки співають пісні про своє задоволення якістю послуг та радісну і добровільну плату членських внесків до ВАКС, ми з Вами розуміємо, що в неї насправді аж зуби заціпило від цього щастя. Особливо коли вона погляне на те, що сталось у КС "Благо", "ПКТ", "Флагмані", "Альянсі", "Кредексі", "Турботі", "КСВУ", "Маяку", "МКС", "Кредо", "Партнерський кредит", "Поліський кредит", десятках та сотнях інших. І я тут говорю лише про ті спілки, з керівниками яких я сам спілкувався, які частенько, дзвонячи мені з СИЗО, цікавляться як там на свободі живеться пану Оленчику. В цих спілках факт розкрадання коштів головами правлінь досі не доведений. У кожній з них поряд із індивідуальними проблемами є багато спільного. Вони не були достатньо лояльним до нашого карлика.

Я сам був присутній на суді, де за гратами сидів керівник спілки, а у залі - зо три десятки вкладників. Свідчить голова юридичного відділу спілки, який замовив та здійснив заколот. "Наприкінці 2008 року", говорить він, - "коли я побачив, що спілка не встигає виплачувати гроші по всіх заявках її членів, я вирішив прочитати закон "Про кредитні спілки" (!!!!!!) "Тут я зрозумів, ЩО ЗАКОННИМ ШЛЯХОМ ТУТ НІЧОГО НЕ ОТРИМАЄШ, АБО ПРИЙДЕТЬСЯ ДОВГО ЧЕКАТИ". "Тому ми з товаришами вирішили - відкриємо кримінальну справу по ньому та посадимо, а він тоді все-все нам віддасть". Суддя питає у свідка - "То вже три роки, як він за гратами, ви очікуване отримали?" Серед вкладників, здебільшого людей похилого віку - гомін (Так він за грати заховався, і не віддає).

Оце нам всім тут картина маслом. Так що ж таке там написав у законі Оленчик, що так довго і важко сотні судів вирішують питання кредитних спілок по всій Україні. Чи може хтось скаже, що це злий Гайдаєнко закон написав?

У мене є всі підстави вважати, що Оленчик використав фінансову кризу для зухвалого знищення та пограбування всіх не лояльних до нього та його структур кредитних спілок. У мене є і докази цього. Так що мляве муркотіння від пана Івана не прокотить. Виклик, озвучений мною, треба приймати, або відхиляти. Волга сидить не зовсім за свій злочин. Він просто почав втілювати те, що придумали для нього Дзьобак із Оленчиком. То що нам тепер, може з'їздити на Тернопільщину, знайти той дітсадок та школу, де не недовиховали у нашому герої моральних якостей порядної юдини - поваги до чужої власності та доброти до людей? А може візьмемо його на поруки? Тут єдина пані, що влізла у чоловічу розмову, говорила, що вона по доброті душевній все готова йому простити... А я казав, що вона про це замало знає.

Не йдіть від нас, пане Вячеславе. Скоро все стане на свої місця і медалі знайдуть своїх героїв. Повірте мені вже на слові...

стор.:  Попередня1234567891011...ОстанняНаступна
Поточна сторінка:6 з 12


Вибачайте, лише зареєстровані учасники можуть залишати повідомлення.

Вам треба УВIЙТИ НА ФОРУМ >>> або ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ >>>
This forum powered by Phorum.