forum.naksu.org
 
 

Увага! На форумi введено правила поведiнки >>>

Питання, що не увійшли до інших тем, однак пов'язані з діяльністю кредитних спілок.

стор.:  ПопередняПерша...23456789101112Наступна
Поточна сторінка:7 з 12
"Осторожно, афера!" Это кредитные союзы, значит.
Дата: 27.01.2012 10:00:23

Я збираюсь кинути справу кредитної кооперації не з відчаю. Але, правди ради, зазначаю, що безглузде чиновництво довело справу кредитної кооперації, як доречі і багато інших, якщо не майже всі, до абсурду: безпосередньо на заняття кредитною кооперацією лишається зовсім мало часу, весь робочий час витрачається на усяку нікому не потрібну дурню. Сама значуща дурня, це: фінансовий моніторинг, захист персональних даних та боротьба з перевірками і їх наслідками ... Насправді з кредитної кооперації я пішов давно ... Пішов, але, нажаль, вирватись не зміг ... Ось одна з моїх справ: [toloka.land.ru] Гарна ідея, гарна справа, корисна для людей, але хрест на ній намалював Податковий кодекс ... І навіть не Податковий кодекс, як такий, а помилки, які у ньому містяця ... Але є нова ідея, до реалізації якої йде активна підготовка ... До тієї сфери чиновник покищо ще не добрався, ще не нашкодив ...

"Осторожно, афера!" Это кредитные союзы, значит.
Автор: кредитор ( )
Дата: 27.01.2012 11:44:43

Я так і не зрозумів, чого ми тут перегризлись ? Ніби всі робимо одну справу, намагаємося її поліпшити, боремося з спільними ворогами і наперекір їм виживаємо і розвиваємося. Давайте припинимо суперечку, пробачимо один одному деякі нетактовні вислови і спишемо нашу емоційність на підвищену сонячну радіацію ;)) яка аккурат на цей період досягла Землі. Лікарі попереджали про негативну дію цього природного явища на людський організм. Так що, тримаймося... і не піддаємося розгулу природної і чиновницької стихії....

"Осторожно, афера!" Это кредитные союзы, значит.
Автор: Микола Т. ( )
Дата: 27.01.2012 12:27:09

Малюк Вячеслав пише:
-------------------------------------------------------
> Я збираюсь кинути справу кредитної кооперації ... Але є
> нова ідея, до реалізації якої йде активна
> підготовка ... До тієї сфери чиновник покищо ще не
> добрався, ще не нашкодив ...

Ну, ми не можемо Вячеслава Анатолійовича ні вмовити, ні примусити залишитися в кредитних спілках. Кріпосне право скасовано в 1861 р. Але втрата буде серйозною, я би сказав, непоправною. І цього разу я не жартую. Проте хотів би звернути увагу всіх присутніх на те, що кредитні спілки теж належать "До тієї сфери" де чиновник хоч і нашкодив, але до живого не добрався, і не зможе добратися ... Знову-таки цілком серйозно кажу: нам випала висока честь і велике щастя працювати у такій сфері людських стосунків, яка самим своїм існуванням протистоїть усій тій гидоті, що на нас тепер звалилася - беззаконню, бандитизму, шахрайству...
Тож ШАНУЙМОСЯ!

"Осторожно, афера!" Это кредитные союзы, значит.
Дата: 27.01.2012 13:21:38

Всім доброго дня.
Прошу вибачення перед форумчанами, що дещо затримався з відповіддю на словесний потік. На жаль, не маю можливості на відміну від свого так би мовити опонента круглодобово перебувати на форумі – є постійна робота, яка має набагато більший пріоритет.
Та й власне на цей форум я вийшов не для полеміки з ким би то не було, тим більше з ним, а лише для того, щоби нагадати особі чоловічої статі, про елементарні правила спілкування з жінкою. Визнаю – мої сподівання виявились завищеними. Можу лише припустити, що уроки етики в Пушкінському вищому училищі радіоелектроніки ПВС курсант Гайдаєнко прогуляв.
Але американський проект може гордитись – в спілкуванні з жінками пан Гайдаєнко демонструє повну гендерну рівність – в кращих традиціях настанов американців.
І дійсно, чого панькатися з тими, хто має відмінну думку і ще й має нахабство її публічно висловлювати.
Спочатку я було погоджувався з паном Малюком у його припущенні, що відомий лист написав сам Гайдаєнко, а на форум під його іменем вийшов хтось інший. Тепер схиляюся до припущення Кредитора, що швидше всього в обох випадках ми маємо справу із одним і тим самим персонажем. Реальним як ніколи.
Підтвердженням цьому, думаю є і наступне (не полініться - перегляньте посилання):
[www.facebook.com]
[www.facebook.com]
Невже пан Ростислав скаже, що і тут його атакують клони? І це є «підстава» та «происки» колишнього високопосадовця з Держфінпослуг?
А ще дивнішим є те, що обидва Гайдаєнки з Фейсбуку дружать один з одним. (подивіться приєднані файли)

Я навчався на юриста, а не на медика, і тому не можу охарактеризувати стан особи, яка клонується, сама з собою дружить та підозрюю «тихо сам с собой ведет беседу».
Але Бог з ним. Йому і так не позаздриш. Гріх ображатися.
Інша справа, що цей форум дійсно на очах перестає бути тим острівцем, де, незалежно від «табору», можна висловити свою думку, як про це висловивися Ігор Лащук. Повільно, але впевнено він перетворюється на паркан, на якому крейдою шкрябають «інтелігентні екс - офіцери»
Подібної риторики Гайдаєнка з його побратимами на форумі «Опору народу» не стерпіла навіть Олександра Кужель (фейсбучний друг обох Гайдаєнків)- 20 січня пані Кужель відреагувала на своєму форумі так: «Участникам темы форума о кредитных союзах мы бы рекомендовали увести дискуссию от банального сведения личных счетов и удовлетворения частных амбиций и поднять обсуждение до конструктивного уровня. Мне кажется, что для всех нас более важно сейчас найти механизм защиты вкладчиков, пострадавших от недобросовестных руководителей кредитных союзов».
Цілком поділяю думку тих, хто висловився за припинення подальшого обговорення у цій гілці, якщо, звичайно, це можна назвати обговоренням. Принаймі я надалі від участі у цьому «обговоренні» утримаюся.
Реєструвався я тут, не для того, аби спростовувати наклепи пана Гайдаєнка – вже 3 роки їх читаю і не перестаю дивуватися тому – звідки з стільки «желчи». Якщо Вам, пане Ростиславе ( одному чи другому, чи обом відразу), стає легше від того, що Ви там висловлюєтесь про Об'єднання кредитних спілок «Програма захисту вкладів» - то не стримуйтесь – будьте здорові.

До речі, про виклик Гайдаєнка провести круглий столик, який або треба прийняти, або відхилити. Не ображайтеся, Ростислав Вікторович - є ще третій варіант розвитку подій. Ваша пропозиція залишається без розгляду – вона буде розглянута після того, як «Сузір'я» поверне одному з учасників «Програми захисту вкладів» (Ви самі знаєте кому) списаний пайовий внесок. Чи знову скажете, що такого не було? Не знаю чи всі члени «Сузір'я» отримували листи щастя від Вас, але ця спілка його отримала. З етичних міркувань копію не викладаю – уроки етики не прогулював.
Ще раз прошу вибачення, але каравану зараз не до вас. Надто багато проблем, щоби відволікатися на сторонні звукові поміхи.
А якщо у Вас, за вашим внутрішнім переконанням, накопилося стільки цінних доказів злочинних дій проти кредитного руху і людства з боку злих чиновників і підступних іноземних урядів, які насправді і викрали всі гроші вкладників із неплатоспроможних кредитних спілок в силу наївності їх голів правлінь, то виконайте свій громадянський обов’язок і відвантажте все це у численні правоохоронні органи. Нехай розважаться. І не забудьте про тотальну корупцію часів перебування Оленчика в ДФП детально написати. Бо дивна вона була якась ця корупція – з одного боку тотальна, а з іншого боку ніхто з керівників кредитних спілок чомусь з нею на практиці не пересікався. Просто магія з полтергейстом, як і у випадку з фантомом 1,5 мільйонів ошуканих вкладників.
За ВАКС і ПЗВ також не хвилюйтеся. У нас все добре. Наші члени самі оцінюють нашу роботу. Ну от і все. Достатньо. Розумію, що тепер послідує новий водопад жовчі, але прошу з розумінням віднестися до факту, що відповіді на це все не буде. Це не професійна дискусія.
Але все, що міг для Вас, я уже зробив. Далі якось самі.
І головне - жінкам хамити не треба. Хоча би якийсь натяк на благородство Вашому іміджу не зашкодить. І не ображайтеся, бо і я Вам все уже наперед пробачив. Так що не мучте себе докорами сумління, якщо такі несподівано дадуть про себе знати.

Всім успіхів.
Завжди відкритий для професійної дискусії. Пишіть, дзвоніть, заходьте. Всі мої координати відомі. Принагідно скажу, що давно одним з майданчиків для професійного обговорення є сторінка «Українські кредитні спіоки» на фейсбуці [www.facebook.com]


Всім гарних вихідних та оптимізму
Іван Вишневський
Пане адміністратор, прошу заблокувати мій аккаунт на форумі.




Редаґовано 2 раз(и). Останні правки 27.01.2012 13:42.

Приєднані матеріали: R1.jpg (209kB)   R2.jpg (221kB)  
"Осторожно, афера!" Это кредитные союзы, значит.
Дата: 27.01.2012 17:10:20

П.Гайдаєнко ,якщо Ви по відношенню до мене дозволяєте собі такий маразм ,"ми з Вами розуміємо, що в неї насправді аж зуби заціпило від цього щастяОсобливо коли вона погляне на те, що сталось у КС "Благо", "ПКТ", "Флагмані", "Альянсі", "Кредексі", "Турботі", "КСВУ", "Маяку", "МКС", "Кредо", "Партнерський кредит", "Поліський кредит", то навіщо вже аналізувати Ваші припущення,висловлювання щодо інших лідерів КС або бувших держслужбовців.Зупинятись,виправдовуватись не буду НЕМАЄ ЗА ЩО!Ніколи не злорадствувала над чиєюсь бідою,так само як і не виживала за чийсь рахунок, не перекладала свої прорахунки й ризики на інших людей ,не шукала винних на стороні за власні помилки...В межах можливостей допомогаю всім спілкам в Хмельницькому ,які потребують фінансової допомоги.У нас в асоціації дружні й відверті стосунки і це ФАКТ. Нелегкі часи пережили завдяки взаємовиручці...Ніколи вступати з Вами в діалог більше не буду.(Ви ,перепрошую,неадекватний ) І мій останній штрих до Вашого портрету "Оце нам всім тут картина маслом. Так що ж таке там написав у законі Оленчик, що так довго і важко сотні судів вирішують питання кредитних спілок по всій Україні. Чи може хтось скаже, що це злий Гайдаєнко закон написав? " Заходим гугл ... читаємо... "Женат, имею двое детей. Постоянно проживаю в Киеве. Гибок и коммуникативен. Люблю общение с людьми, интенсивный труд, обладаю развитыми навыками и опытом самообразования. Предпочитаю некоммерческие, неприбыльные виды бизнеса, являюсь одним из носителей кооперативной философии. Самосовершенствуюсь, ориентирован на конечный результат. Основной опыт работы в сфере развития кооперативного движения в Украине, имею опят работы и оперативные контакты с смежным страховым сектором, оперативны контакты с госрегулятором (Госфинуслуг). Перевел и адаптировал к условиям Украины международный стандарт PEARLS™ (система анализа и мониторинга поведения финансовых организаций). Являюсь одним из соавторов временного законодательства о кредитных союзах и действующего ныне закона о КС.

Увлечения, хобби: Музыка, искусства, психология, аквариум, чтение и анализ развития политической и бизнес – среды в Украине." Кому цікаво чія це біографія, то за цією зсилкою біографія з фото...[blog.liga.net] Пане Ростиславе,це вороги,чи чергове роздвоєння особистості?Знаєте п.Ростиславе мій дідусь говорив колись "Одна справа горло дерти ,інша справа воза перти"Як на мене,то ви 20 років горло дерете про те, як ви любите кооперацію....фінансову,а хтось пре воза,то НЕ МІШАЙТЕ,хоч ,будь-ласка Р.S.Вань,дякую за підтримку :)Хоч ти і не "джентельмен":))),але людина порядна і професіонал з великої літери!Мені завжди приємно ,коли колеги з різних куточків України,говорять про тебе з повагою. Ти на це заслуговуєш,Я знаю що всього в житті ти добиваєшся працею,а не завдяки інтригам,блатам,знайомствам...(Вибач, що із за мене попав під "роздачу"Жаль,також, що деякі дорослі дяді забули"что никакие связи не помогут сделать ножку маленькой, а сердце - справедливым" Модераторе ,видаляйте і мене з цієї сторінкиПродовжувати розмову,в такому тоні немає сенсу Це не розмова:(Це маячня Всі не такі Один такий ,то ж не будемо йому мішати,наші думки,зайві!!!!....?Дивно,як на мене...:(

"Осторожно, афера!" Это кредитные союзы, значит.
Дата: 27.01.2012 17:21:46

погоджуюсь:)

"Осторожно, афера!" Это кредитные союзы, значит.
Дата: 27.01.2012 17:44:33

[www.youtube.com] І "Ворогам":)))) і друзям на згадку

"Осторожно, афера!" Это кредитные союзы, значит.
Дата: 27.01.2012 18:37:27

Ну, слава Богу, так без бою Іван і пішов. Тепер можна спокійно говорити про нього у третій особі, не чекаючи хворобливої реакції на неввічливе звернення до жінки.

Для тих, хто не був присутній на засіданні в кабінеті у Суслова у листопаді 2009 року, коли мова йшла про рефінансування, скажу, що на тому засіданні пан Іван замість говорити про об’єктивність чи не об’єктивність потреби у рефінансуванні для кредитних спілок України, чомусь почав розповідати присутнім про те, що на його думку ВОКС "Сузіря" знаходиться у поганому фінансовому стані, а Асоціацію військовослужбовців взагалі слухати не треба, бо до неї входять мало кредитних спілок.

Мені особисто не було зрозуміло що у тому кабінеті робить представник ПЗВ, яка за своїм статутом не уповноважена представляти інтереси ніякої групи кредитних спілок. Адже за законом цю функцію виконують лише асоціації, а ПЗВ взагалі має досить сумнівний юридичний статус, зовні дуже схожий на чергову піраміду. Принаймні іще нікому не вдалось розібратись у господарській суті взаємовідносин між власниками ПЗВ.

Окрім того, як може пан Вишневський судити про фінансовий стан "Сузір’я", якщо "Сузір’я" не є членом ні ВАКС, ні ПЗВ, їм не звітує, а сам законослухняний лідер всіх гарантерів України не має нібито без порушення законодавства права почитати наші звіти, що ми подаємо ДФП. Але що там, Господь із ним та його совістю. Він значить і був запрошений в той кабінет тільки для того, щоб кинути ту брудну репліку на мою адресу. Хазяїн накаже – собака гавкне.

Після завершення зустрічі, почувши мою відповідь на його репліку у тій кімнаті і зрозумівши, що зарвався, він тихенько підійшов до мене, та просив пробачення, що облив брудом. Тільки от один ньюанс. Ображав він мене та мою спілку привселюдно, а пробачення просив - один на один, щоб ніхто не побачив і не почув як він «принижується».

Так само його господар, Андрій Оленчик, травив кредитну спілку «Альянс» та її керівника Мельниченка Генадія, погрожував за ослух, за те, що вийшов із ВАКСу. А потім, вже навесні 2011 року, просив пробачення і у Мельниченка, і у мене за свої козні. Один нюанс тільки маленький. Ославлював він нас на всю Україну, у засобах масової інформації, Інтернеті та закритих розсилках до силових структур, а пробачення просив тихенько, надіславши нам обом однаковісінькі за змістом СМСочки.

Ну як, нічого подібного форумчани у діях Оленчика та Вишневського не помічають?

Тепер Іван Вишневський очевидно засвоїв певні уроки, і на цьому форумі, посилаючись на високу зайнятість, і перед тим, як піти від нас назавжди, тим не менше багаторазово вибачається переді мною. Це правильно. Публічно ображаєш-публічно треба і вибачатись. І це стосується не лише його появи на цьому форумі. Так треба, на мою думку, робити завжди, коли розповсюджуєш про товариша по цеху брехню. Я впевнений, і автор тієї дурної фальшивки переді мною іще вибачиться.

Стосовно того, що на думку пана Івана цей форум "перестав бути острівцем" - не зовсім погоджуюсь. Де іще він міг би вступитись за Жінку і звернути увагу громадськості на те, що у мене на фейсбуці дві сторінки – одна на російській, а інша-на українській мові? Так, я вчився 4 роки у Росії, і служив на крайній півночі 5 років після того. В мене багато друзів і в Росії, і в Україні, і у Польщі, і у Чехії, і у Німеччині, і в США. То що тут говорить про моє психічне захворювання, яке пан Іван відмовився лікувати, посилаючись на те, що він юрист?

І в цьому своєму випаді пан Іван діє подібно і до Жінки, яку він захищав (бо вона послалась на фейсбук), і до свого боса, який розсилає масово листи під чужим ім’ям, а на правильно поставлене питання відповідає неадекватно і асиметрично.

Стосовно претензій до ВОКС «Сузір’я» з боку КС «Слобожанська» - треба все-таки дещо розповісти форумчанам, бо не всі розуміють про що йдеться, і можуть подумати, що «Сузір’я» не повертає кошти якійсь кредитній спілці.

Як кваліфікований юрист, співавтор цілої низки законів, пан Вишневський знає, що відповідно до Статті 19 Закону України «Про кредитні спілки», написаного його товаришем по боротьбі Оленчиком А.Я., обов’язкові пайові та інші внески членів кредитної спілки відносяться до її майна, тобто у даному випадку внесок КС «Слобожанська» є майном ВОКС «Сузір’я». Цю дурницю не я написав, і наша спілка не відмовлялась від своїх зобов’язань перед «Слобожанською».

Після того, як саме пан Вишневський наприкінці 2009 року почав на публіці жонглювати «збитковістю» ВОКС «Сузір’я» та зловмисно дискредитувати нашу спілку на найвищому рівні, ми дуже критично віднеслись до цих зауважень і зробили висновки. Дійсно, згідно нормативних актів Держфінпослуг активом кредитної спілки не вважаються нараховані, але не сплачені проценти по кредитах (цю дурницю не я писав). А у нас таких процентів вже на той час трохи накопичилось. Тому за звітом до ДФП виглядало, що ми маємо збитки.

Ну, що робити – треба розподілити збитки та стати нормальною беззбитковою спілкою, як всі, кого любить Андрій Оленчик і Іван Вишневський. Тож у повній відповідності до вимог Статті Закону «Про КС», ми розподілили накопичені збитки спілки між всіма членами КС за результатами 2009 року. Це призвело до втрати кожним з наших пайовиків приблизно половини їх паїв. Що тут не подобається панові Вишневському?

КС «Слобожанська» та її керівник повірили, що «системі кредитної кооперації» від Оленчика, за допомогою державних чиновників вдасться знищити всі кредитні спілки, окрім членів ВАКС, і особливо ВОКС «Сузір’я». Тому «Слобожанська» вступила до ВАКСУ та систематично «стукала» своїм новим босам про події, що відбуваються у ВАКС військовослужбовців, оскільки певний час залишалась членом обох асоціацій. Ці факти доведено, тому КС «Слобожанську» було виключено із складу ВАКС військовослужбовців за зраду і систематичну несплату членських внесків.

КС «Слобожанська», замість піти до суду, та отримати за його рішенням вд нас те, що гарантує написаний Оленчиком Закон, спробувала порушити проти мене кримінальну справу та накатала кляузу у правоохоронні органи на 58 сторінок. Ну, слава Богу, органи слідства та дізнання у нас не заангажовані, і розуміють, що ніякого злочину тут немає. Є законні і послідовні дії ВОКС «Сузір’я» щодо своїх пайовиків. А що кому не подобається – нехай заплатять юристу Вишневському (бо він безкоштовно нічого робити не буде), а той нехай складе для «Слобожанського» грамотний позов до суду.

А Світлані Воробйовій - щирий кооперативний привіт

"Осторожно, афера!" Это кредитные союзы, значит.
Дата: 27.01.2012 18:54:23

Друзі мої, у цієї примітивної, але багатослівної сварки, є один позитивний момент, на форум повернулися прибічник вічливості Ігор, захісник жінок Іван Вишневський, борець з корупціонерами Росислав Гайдаєнко, кумедна Масяня, вразливий Андрей.С., з`явилася Світлана Воробйова. Здається нікого не забув. Бачите скільки зразу! Це ж добре! Форум оживає! Оживає, чи ні? Ви у верхньому правому кутку можете натиснути на напис "архів старого форуму" і подивитись, - скільки різних колоритних персонажів було раніше. А які сварки були!!! Постійні сварки ... А тепер лишилось нас тут три постійні фігури ... Порозумілися ... Ніхто нікого не ображає. Туга ... Оце, як ця сварка скінчиться, я теж щось таке утілющу ... Буде весело!

"Осторожно, афера!" Это кредитные союзы, значит.
Дата: 27.01.2012 19:20:24

Ні, я оце вирішив, що навіщо утілющувати, щось потім, коли краще підігрівати те, що є. The show must go on ...
Тож я скажу так: Я багато у чому згоден з Росиславом Гайдаєнко, викладеному ним у вчорашньому меседжі, який адресований мені і починається словами: "Шановний пане Вячеславе ..." З цим: "Оленчик використав фінансову кризу для зухвалого знищення та пограбування всіх не лояльних до нього та його структур кредитних спілок", звісно, я не згоден. Багато чого мені, звісно, не зрозуміло, бо я не збираю плітки. Але з цим конкретно я згоден: "У вже далекому 2004 році, коли Оленчик почав формувати те ідіотичне нормативне середовище, я один на всю країну волав, що до добра це не доведе", бо кожен день маю справу з тим ідіотичним нормативним середовищем. Я теж волав і у 2004 і пізніше. Від волання я охрип ...
Тож піду я додому ... Усім приємних вихідних!

стор.:  ПопередняПерша...23456789101112Наступна
Поточна сторінка:7 з 12


Вибачайте, лише зареєстровані учасники можуть залишати повідомлення.

Вам треба УВIЙТИ НА ФОРУМ >>> або ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ >>>
This forum powered by Phorum.