forum.naksu.org
 
 

Увага! На форумi введено правила поведiнки >>>

Питання, що не увійшли до інших тем, однак пов'язані з діяльністю кредитних спілок.

стор.:  ПопередняПерша...23456789101112
Поточна сторінка:12 з 12
"Осторожно, афера!" Это кредитные союзы, значит.
Автор: Igor ( )
Дата: 13.11.2014 11:36:25

Ніколи не повірив би що це правда, але в нашій країні все можливо.
Прочитайте самі: [www.hvilya.com]

"Осторожно, афера!" Это кредитные союзы, значит.
Автор: Mangust ( )
Дата: 21.11.2014 13:54:49

Думаю, що стаття має і "художественный" зміст. Так, в нашій країні все можливо, але реалізувати з торгів навіть частину квартири з такими порушеннями процедур не реально. Гадаю, навіть самий "безпредельный" суддя побоявся б не скасувати ті торги. Дуже шито все "білими" нитками. Хоча, наразі, все можливо.....Думаю, що статтю замовили. Жаль, що фігурантом в цій статті є кредитна спілка.



Редаґовано 1 раз(и). Останні правки 21.11.2014 13:56.

"Осторожно, афера!" Это кредитные союзы, значит.
Автор: vazonov11 ( )
Дата: 09.07.2015 10:51:23

Да, такое везде происходит на постсоветских государствах.

[antipark.ru]



Редаґовано 3 раз(и). Останні правки 16.07.2015 09:08.

"Осторожно, афера!" Это кредитные союзы, значит.
Автор: Igor ( )
Дата: 19.05.2016 10:40:56

Співробітники СБУ в області викрили протиправний механізм відмивання понад 40 мільйонів гривень за допомогою Закарпатської ощадної кредитної спілки.
[zakarpattya.net.ua]


"Осторожно, афера!" Это кредитные союзы, значит.
Автор: кредитор ( )
Дата: 22.09.2016 15:54:39

От що творять кляті власники кредитних спілок :)) [tsn.ua]

"Осторожно, афера!" Это кредитные союзы, значит.
Дата: 23.09.2016 16:23:10

Ну й хто ті гідні люди? Щось у Харкові про таке я нічого не чув. Яка кредитна спілка? Коли то було? Що то за кредитна спілка, у якої ДВОЄ (організатор і помічниця) власників? А Держ-НацКомФінПослуг куди дивилося?

Про що та стаття? Ні про що. Я такі пустопорожні байки теж можу вигадувати скільки завгодно, але ж совість ... Якісь люди за підробними документами створили контору на зразок "Роги та копита", назбирали грошей з довірливих людей та вкрали. У чому новина? Але прихований зміст таки є: "Не довіряйте кредитним спілкам, бо там бандюгани".



Редаґовано 1 раз(и). Останні правки 23.09.2016 16:54.

"Осторожно, афера!" Это кредитные союзы, значит.
Автор: кредитор ( )
Дата: 24.09.2016 00:04:35

Необхідно, щоб Нацфінпослуг та й наші асоцації розмістили в пресі, або хоча б на своїх сайтах спростування тієї дурні, що бовкнув, не розібравшись, телеканал ТСН ... Але то навряд чи буде... Отак і живемо. На нас гавкають, а ми мовчимо.

П.М. Колего Малюк, (Ви там ближче), може Вам вдасться щось дізнатись, напишіть сюди, бо люди звонять, розпитують.



Редаґовано 1 раз(и). Останні правки 24.09.2016 00:12.

"Осторожно, афера!" Это кредитные союзы, значит.
Автор: кредитор ( )
Дата: 28.10.2016 23:51:54

Кожний день на емейл приходить таке:

ІКЦ ВАКС запрошує взяти участь у Семінарі:
«Міжнародні стандарти фінансової звітності для кредитних спілок. Теорія та практика застосування.»

Для проведення семінару запрошений Володимир Московченко - засновник та директор аудиторської фірми «Аудит - Класика». Має великий досвід аудиторських перевірок фінансової звітності та трансформації фінансової звітності у відповідності до МСФЗ.
Володимир має досвід викладаня на навчальних семінарах з питань МСФЗ.
На наше прохання, зміст семінару та матеріалів спеціально адаптований до специфіки діяльності кредитних спілок.

ЗВЕРТАЄМО УВАГУ!!! Семінар буде проводитись 3 дні у місті Києві. 8, 9, 10 листопада 2016 року.

Участь у семінарі для кредитних спілок - 3000 грн.

______________________________________________________________________________________________________________________________________

Цікаво, чи є бажаючі заплатити 3000 грн. + дорога + проживання і втрата 3 днів часу за те, про що можна прочитати самому ?



Редаґовано 1 раз(и). Останні правки 29.10.2016 00:01.

"Осторожно, афера!" Это кредитные союзы, значит.
Дата: 01.11.2016 12:41:23

Згоден, але є люди які люблять саме так отримувати знання. Знаю голову правління, яка їздила по усіх семінарах, нарадах тощо, а тим часом працівники розтринькали та розікрали спілку.

стор.:  ПопередняПерша...23456789101112
Поточна сторінка:12 з 12


Вибачайте, лише зареєстровані учасники можуть залишати повідомлення.

Вам треба УВIЙТИ НА ФОРУМ >>> або ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ >>>
This forum powered by Phorum.