forum.naksu.org
 
 

Увага! На форумi введено правила поведiнки >>>

Питання, що не увійшли до інших тем, однак пов'язані з діяльністю кредитних спілок.

стор.:  Попередня1234567891011...ОстанняНаступна
Поточна сторінка:5 з 12
"Осторожно, афера!" Это кредитные союзы, значит.
Автор: кредитор ( )
Дата: 25.01.2012 14:15:46

Пане Гайдаєнко з форуму НАКСУ ! На відміну від Ваших хамських висловів на мою адресу, я не відповім Вам тим же. Ви не відповіли на моє питання: Так хто ж написав того листа, що був розісланий всім нам ? Інакше в мене складеться думка, що того листа написали Ви самі .... для власного піару. І тепер починаєте боротись з самим собою, попутно шукаючи ворогів. Не там шукаєте.

"Осторожно, афера!" Это кредитные союзы, значит.
Автор: Igor ( )
Дата: 25.01.2012 15:52:59

Ростислав Гайдаєнко пише:
-------------------------------------------------------
> А ты говоришь "какие мотивы дискредитировать..."
>
> И вообще предлагаю на "Вы" называть здесть только
> тех, кто выступает под своим именем. А этих с
> собачьими кличками типа "Вася С." нужно называть
> только "Ты", и только в
> снисходительно-пренебрежительном наклонении. Что
> скажешь, "Кредитор"? Не обидишься, гавкать не
> будешь?

Ростиславе Гайдаєнко. Вам не здається, що Ви щось перепутали, що б перейти на "ти". Я завжди виступав лише під своїм іменем. Постійні учасники форуму знають, що перший рік я підписувався повністю - Лащук І.Н. - Голова ОВАКС .
Тому надалі, попросив би притримуватись правил ввічливості, офіцер Гайдаєнко.

"Осторожно, афера!" Это кредитные союзы, значит.
Автор: Андрей С. ( )
Дата: 25.01.2012 15:55:41

Вот и у меня почему то сложилось такое впечатление. При внимательном прочтении по стилю, манере изложения, применяемых оборотах закрадываются сомнения. По этому нет желания вступать в полемику.

"Осторожно, афера!" Это кредитные союзы, значит.
Автор: Андрей С. ( )
Дата: 25.01.2012 16:00:38

Свой пост хотел вставить Igor. Чуть не успел.

"Осторожно, афера!" Это кредитные союзы, значит.
Дата: 25.01.2012 16:34:37

Друзі мої, я теж зізнаюсь, що стиль, манера викладення, хамство форумного "Ростислава Гайдаєнко", яке ми спостерігаємо тут на форумі, не схожі на спражнього Гайдаєнка Р.В.. Я, здається, справжнього не бачив ніколи, але телефоном спілкувався неодноразово (я більше слухав, а він говорив). Зважаючи на стиль і фрази, я у більшій мірі готовий повірити у те, що автором листа є справжній, а той, що тут на форумі, - фальшивка ...



Редаґовано 1 раз(и). Останні правки 25.01.2012 16:37.

"Осторожно, афера!" Это кредитные союзы, значит.
Дата: 25.01.2012 17:46:22

Пане Ростиславе,на мою думку,Ви глибоко помиляєтесь,коли в усіх гріхах кредитного руху звинувачуєте одну ,дві ,три людини( І про це ми з вами говорили в приватній переписці на фейсбуці...)з моменту нашої з Вами переписки пройшло здається ,майже 2 роки,а згадка про враження від того спілкування ГНІТЮЧЕ...Приведу одну тільки цитату з Вашого листа до мене" Ви та Ваша спілка, нажаль, прихильники ворожого табору, а ворогів, тим більше смертельних, винищують, а не лікують"Хіба це нормальна риторика??????Який я ворог???КОМУ ВОРОГ????За що мене потрібно Вам знищити? Ваша біда в тому ,що ви поділили кредитний рух на "ворожі табори" і воюєте як справжнісінький ДОН КІХОТ з примарними воргами.Всі ми люди і кожен з нас не застрахований від помилок!І мені,і Вам,і Оленчику і будь якій людині на планеті Земля властиво помилятися.Але "задовбувати"кого б то не було за це знаєте ,якось не по-людські Якщо є якісь проблеми ,то їх потрібно вирішувати всім разом.Геніальність пропозицій мають оцінювати учасники ринку звичайним голосуванням І якщо чиясь пропозиція не знаходить належної підтримки,то це не привід для істерії і обвнувачень ,а привід для нових роздумів і пошуку.Життя не зупиняється.Воно продовжується:)Воно все і всіх розставляє по своїх місцях не залежно від наших амбіцій....Хтось отримає розуміння і прощення своїх помилок,А когось в одиночестві буде загризати злість,заздрість і нерозуміння:(Що ж до тих листів,то після "Ви та Ваша спілка, нажаль, прихильники ворожого табору, а ворогів, тим більше смертельних, винищують, а не лікують" особисто я маю право на впевненість у вашій неадекватності,перепрошую звичайно,але я маю право на цю думку...І Вам думаю ВАРТО ВИБАЧИТИСЬ ЗА СВОЮ РИТОРИКУ ПЕРЕДІ МНОЮ.Я Вам нічого поганого не зробила.Просто мої погляди на деякі речі відмінні від Ваших.Так я член ВАКС,ПЗВ,ОКС і своїми членськими внесками підтримую їхню діяльність,але мене задовільняє той спектр послуг і якість, які вони надають.Я також постійний дописувач Бюлетня кредитних спілок.Я потребую їхньої участі в своїй діяльності ,то мене що за це потрібно казнити?Божевілля якесь,чесне слово Але як писав Булат Окуджава Каждый пишет, как он слышит,
Каждый слышит, как он дышит.
Как он дышит, так и пишет,
Не стараясь угодить.
Так природа захотела. Почему - не наше дело,
Для чего, не нам судить.

"Осторожно, афера!" Это кредитные союзы, значит.
Дата: 25.01.2012 22:52:21

Поки тут не був, так багато цікавого відбулось, стільки людей, виявляється, не тільки удавано образились, але й обізвались на хамське до себе ставлення. Приємно. Хоч щось розбурхує.

По-перше, хочу подякувати панові Вячеславу Малюку за те, що він однозначно висловився стосовно того, хто на його думку, висловлену о 10:52:34, є справжнім Ростиславом Гайдаєнко. Але вже о 16:34:37 Ви чомусь змінили свою думку? Досить дивно.

За час, поки ми з Вами не спілкувались по телефону, і я змінився, і довкола нас багато чого змінилось. Тоді ще не було кризи, не було тимчасових адміністрацій, 70 керівників кредитних спілок не сиділи по тюрмах, тоді ми всі нібито бавились. Я думав, що деякі мої опоненти помиляються, намагався апелювати до їх розуму та совісті. Проте вони вирішили, що це-ознака моєї слабкості, і перейшли в наступ. Тому я тепер так само, як вони. Тільки що не по-моєму – у пику, тільки за що зачепив – у тюрму.


"Осторожно, афера!" Это кредитные союзы, значит.
Дата: 25.01.2012 22:52:58

Я дійсно помітив неточність і повинен вибачитись.

"Осторожно, афера!" Это кредитные союзы, значит.
Автор: кредитор ( )
Дата: 24.01.2012 23:29:57

Малюк Вячеслав ( )
Перечитав і прийшов до висновку, що слово "боротися" то занадто сказано. Це не схоже на боротьбу. Скоріше істерика. Тому й виправив...


Це цитування із посиланням на Вас використав «Кредитор». Я також вважаю, як і Ви, що той, хто фальсифікував і розіслав від мого імені фальшивку, знаходиться у стані, пограничному до психічного захворювання, і саме він впав у істерику.

"Осторожно, афера!" Это кредитные союзы, значит.
Дата: 25.01.2012 22:53:46

Психологи кажуть, що атакує той, хто нашкодив, і хто боїться відповідальності. Це і відбулось із фальсифікатором мого листа. Думаю, не всі форумчани ходили по посиланню на сайт Кужель Олександри Володимирівни. Тоді всім було б зрозуміло, що 5 січня хтось опублікував матеріали, автором яких я не міг бути за визначенням. Обгрунтовуючи свого часу для Кабінету Міністрів проект рефінансування для кредитних спілок у 2009-2010 роках, я занадто добре знаю цифри, щоб не стверджувати, що у спілках вкрадено 4,5 мільярди гривень і вкладників – 1,5 мільйони осіб.

Проте хтось 10 січня на тому ж самому сайті, думаючи, що саме я – автор публікації, під собачим поганяловом «Прожектор», написав відповідь, де у брудний спосіб образив мене і декількох моїх товаришів, в черговий раз опублікувавши брехливу інформацію. Цей хтось, демонструючи свої дедуктивні здібності, почав вираховувати хто саме почав тему «Оленчик та Суслов – хронологія злочину!!!», і попав у просак. Він назвав моє прізвище, прізвище Генадія Мельниченка, розмістив посилання на скандальні публікації у ЗМІ тих часів, про які ми вже майже забули.

Цей хтось послався також на сайт жовтого дописувача (ім’я не знаю і пам’ятати не хочу), який у замовний спосіб висвітлював конструктивну діяльність тимчасового адміністратора Сільчука у Першому Кредитному товаристві у липні 2010 рку, коли там виламували двері, сейфи, серед ночі потай виносили документацію, обладнання, гроші. Там же міститься посилання на замовну публікацію у Голосі України, де в черговий раз роздмухувався скандал довкола КС «Турбота» та її Голови Правління Жулинської Г.С. Саме сміливе, що він сказав про мене – що я – номер 1 серед його недругів, і що моє резюме рік назад було розміщено на сайті rabota.ua. Очевидно, факт розміщення резюме на його думку вичерпно негативно характеризує будь-яку людину.

Сам того не усвідомлюючи, цей пан виказав, що саме він прямо причетний до координації зусиль цілої групи людей, яка свідомо іще у 2006 році планувала знищення 200-300 кредитних спілок по всій Україні, застосовуючи для цього тимчасові адміністрації та внутрішні скандали, які виникали у спілках під час кризи (зокрема у «Турботі»). Ця група, я прямо скажу, пов’язана із ВАКС-ПЗВ-Профконсалтом-Першою Всеукраїнською Фінансовою Компанією, очолюваною товаришем Дзьобаком, вирішила кризу в Україні прямо використати для власного збагачення та знищення опонентів, до яких я безумовно належу. Але в них це не вдалось. Тому, що коли стало важко і всі скрізь відвернулись від тих спілок, на які було поставлено маркером, я допоміг у міру сил та можливості і Альянсу, і Флагману, і ПКТ, і Турботі, і деяким іншим. Я вже не кажу, що до Сузіря, Аврори наші опоненти навіть наблизитись не можуть.

З 10 по 18 січня ця людина, Прожектор, обдзвонювала всю компетентну частину кооперативної України, намагаючись для себе підтвердити або спростувати свою гіпотезу про належність цієї публікації саме моєму перу. А я просто не знав і не цікавився тим під час свят. Як всі нормальні люди, я святкував новорічні свята.

І от напередодні Хрещення, цю зовні набожну людину під ніком «Прожектор» біси порвали на шматки, і в німому екстазі, із заціпленими зубами вона розіслала сотні сльозливо-сопливих листів, написаних нібито від мого імені по всіх кредитних спілках України. Тут форум чани вже помітили, що сльози і соплі – не мій стиль. Просто в ті часи, коли ми спілкувались із Малюком, я ще розмовляв із нелюдами тією мовою, яку вони лише й розуміють.

"Осторожно, афера!" Это кредитные союзы, значит.
Дата: 25.01.2012 22:55:37

19 січня мені про наявність такого листа повідомило з десяток людей, які зрозуміли, що я такого просто не міг написати, і тільки після цього я зайшов на сайт Кужель, під своїм ім’ям, і прочитав діалоги від 5 та 10 січня. Я вимушений був там відповісти, і «Прожектор» з тієї гілки назавжди хутко зник…

Я звернув увагу, що дописувач під погоняловом «Прожектор», не тільки ретельно відслідковував діяльність всіх підприємств та проектів, якими я будь-коли займався, але й постійно вживає такі рідкісні слова як «маячня», намагається робити вигляд, що думки його чітко структуровані – викладає думки свої під номерами -1,2,3,4. Він сам зв’язав досить різні спілки – ПКТ, Флагман, Благо, Турботу, Сузір’я, Альянс у ланцюг своїх ворогів, очолюваних, звісно, мною. Дійсно хто чого боїться, те із ним і стається.

Розсилання фальшивки було його «асиметричною та неадекватною» реакцією на ці постигни із сайту Кужель. У фальшивці ціла купа перебріхувань і відвертої дезінформації щодо мене і моїх проектів, але не всім воно цікаво. Більшість дійсно це просто проковтнула та вирішила, що Гайдаєнко із глузду з’їхав. Проте не ця дезінформація була головною у розісланій фальшивці. Головним було те, що озвучив «Кредитор» на цьому форумі – це спроба зробити мене частиною політичного проекту під проводом Олександри Кужель, що у його очах повинно було б дискредитувати мене в очах влади. Це видно неозброєним оком.

Я з повагою відношусь і до пані Олександри, і до того, як мужньо вона визначила свою позицію. Проте це не означає, що я займаюсь політикою, стовідсотково поділяю її платформу і готовий змінити кропітку, але надзвичайно корисну і цікаву роботу по виявленню корупціонерів на пусте волання «дайте грошей». У мене є власні ідеологічні переконання, і безумовно буде можливість втілити їх у життя. Грошей мені достатньо, пані Кужель дала відповідь, що фінансуванням своїх заходів вона займається сама, і посередництва у зборі коштів не потребує.

А користь від нашої рутинної, зовні не видної роботи набагато більша. Хто слідкує, той на відміну від Igor() знає, що я останній рік не байдикував.

стор.:  Попередня1234567891011...ОстанняНаступна
Поточна сторінка:5 з 12


Вибачайте, лише зареєстровані учасники можуть залишати повідомлення.

Вам треба УВIЙТИ НА ФОРУМ >>> або ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ >>>
This forum powered by Phorum.