forum.naksu.org
 
 

Увага! На форумi введено правила поведiнки >>>

Розглядаються будь-які організаційні моменти пов'язані з діяльністю кредитних спілок.

стор.:  Попередня1234567891011...ОстанняНаступна
Поточна сторінка:6 з 23
Фінмоніторинг
Автор: Шуруп ( )
Дата: 28.12.2010 14:54:02

Для Малюк Вячеслав: не могу понять, откуда информация, что "Положення... пощирюється лише на су'бєктів, визначених у п.8 ч.1 ст.14 ЗУ "Про запобігання ..."????

Фінмоніторинг
Дата: 28.12.2010 18:26:31

Та я ж наче як пояснив. Цікаво виходить: Ви не розумієте мого пояснення, а я не розмію, що Вам незрозуміло.
Спробую так: нагляд та регулювання фінмоніторингу щодо кредитних спілок здійснює Держфінпослуг. Держфінмоніторинг здійснює нагляд та регулювання фінмоніторингу щодо інших осіб, байдуже для яких, просто не для кредитних спілок. А отже той нормативний акт, що Держфінмоніторинг видав для інших осіб, не стосується кредитних спілок. Нормативний акт щодо кредитних спілок повинен видати саме Держфінпослуг.
Від себе додам, що той номативний акт, що видасть Держфінпослуг для кредитних спілок і інших фінансових установ, на мою думку, буде майже ідентичним Держфінмоніторинговському.

Фінмоніторинг
Автор: Шуруп ( )
Дата: 29.12.2010 14:07:11

Я очень сомневаюсь, что Госфинуслуг выдаст какой то нормативный акт. До сих пор этого не сделали. А что касается, "Положення", то вряд ли Финмониторинг с вами согласится. Вы общались с ними на эту тему?

Фінмоніторинг
Дата: 29.12.2010 16:38:55

До сих пор они не могли этого сделать. А теперь могут, и даже обязаны, - по образу и подобию. Зачем мне спрашивать мнение ДФМ, если оно понятно изложено в 1.2 ПОЛОЖЕНИЯ №128 от 5.08.2010. А Вам какая разница? До тех пор, пока вопросы по финмониторингу не урегулированы ДФП, ни к одному финучреждению ни ДФП, ни кто либо другой, не может предъявить ни каких претензий, ни применить каких либо наказаний. Старое отменено ДФМом, а нового просто нет, - ДФП сама не сподобилася написать. Выполняйте ЗУ "Про протидію ..." в той части, которую можете выполнить, и ждите подзаконного нормативного акта от ДФП. Я думаю, что если все же будем делать, как написано в ПОЛОЖЕНИИ №128 от 5.08.2010, то тоже будет правильно.

Фінмоніторинг
Автор: Шуруп ( )
Дата: 25.01.2011 13:47:44

Всем доброго дня!!!! Откликнитесь, кто уже подавал сведения об операциях, попадающих под финмониторинг. Не могу разобраться с новыми формами, в частности интересует форма 2-ФМ: каким образом подаются сведения о втором участнике операции, если форма на сайте мониторинга не предусматривает сведения об этом участнике. Заранее спасибо

Фінмоніторинг
Автор: Деловод ( )
Дата: 22.02.2011 12:08:51

Всім доброго дня!

Маємо ДФП №25 п.5.2:

«Порядок ідентифікації осіб повинен містити: заходи щодо проведення ідентифікації особи у разі зміни інформації, необхідної для проведення ідентифікації, або закінчення строку дії документів, на підставі яких вона проводилася;»

Але також читаємо у Законі п.9.13:
« Ідентифікація клієнта не є обов'язковою у разі: проведення фінансової операції особами, які раніше були ідентифіковані;»

Задача: треба вирішити, чи проводити повторну ідентифікацію для осіб, яким виповнилось 25 та 45 років, або які змінили адресу, або змінили призвище?


Фінмоніторинг
Автор: Юлія ( )
Дата: 25.02.2011 16:57:04

Якщо ще актуальне запитання - розділ ІІІ. Відомості №__ про учасника фіноперації заповнюється на кожного такого учасника. Учасників повинно бути більше одного, а саме: КС + клієнт, або, як Вашому випадку: КС + клієнт + клієнт

Фінмоніторинг
Автор: Юлія ( )
Дата: 25.02.2011 17:04:54

Доброго дня. Прошу допомоги: КС повинен встановити режим доступу до внутрішніх док-тів по фінмоніторингу. На скільки я зрозуміла, це окремий документ. Який він має вигляд. І в яких частинах Правил (чи і в т.ч. Програми?) потрібно надавати доступ працівникам спілки. Дякую

Фінмоніторинг
Автор: Деловод ( )
Дата: 03.03.2011 12:50:37

Юлія пише:
-------------------------------------------------------
> Доброго дня. Прошу допомоги: КС повинен встановити
> режим доступу до внутрішніх док-тів по
> фінмоніторингу. На скільки я зрозуміла, це окремий
> документ. Який він має вигляд. І в яких частинах
> Правил (чи і в т.ч. Програми?) потрібно надавати
> доступ працівникам спілки. Дякую


Ніякими документами не рагламентується зміст порядку та режиму доступу до внутрішніх документів спілки по ФМ, - вільна форма.
Не замикайтеся лише на працівниках спілки, ще є члени СР та РК.

Фінмоніторинг
Автор: Деловод ( )
Дата: 03.03.2011 12:54:45

Юлія пише:
-------------------------------------------------------
> Якщо ще актуальне запитання - розділ ІІІ.
> Відомості №__ про учасника фіноперації
> заповнюється на кожного такого учасника.
> Учасників повинно бути більше одного, а саме: КС +
> клієнт, або, як Вашому випадку: КС + клієнт +
> клієнт


Це відповідь на питання про повторну ідентифікацію особи у разі зміни інформації? Ви нічого не плутаєте? Може слід більш уважніше перечитати питання?


стор.:  Попередня1234567891011...ОстанняНаступна
Поточна сторінка:6 з 23


Вибачайте, лише зареєстровані учасники можуть залишати повідомлення.

Вам треба УВIЙТИ НА ФОРУМ >>> або ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ >>>
This forum powered by Phorum.