forum.naksu.org
 
 

Увага! На форумi введено правила поведiнки >>>

Розглядаються будь-які організаційні моменти пов'язані з діяльністю кредитних спілок.

стор.:  Попередня1234567891011...ОстанняНаступна
Поточна сторінка:3 з 23
Фінмоніторинг
Дата: 09.12.2009 20:37:00

Деловоду: ось тут [malyuk.pochta.ru] є живі документи з бійки за перевіркою ДФП КС"ХОКТ" (Харків), у тому числі з фінмоніторингу. Бійка ще тільки починається, і буде тривати аж до остаточної перемоги. Я обіцяю, що та бійка на підставі реальних документів буде висвітлена мною повністю. Думаю, що Вам буде цікаво, і для Вашої роботи корисно...
Доречі, буду вдячний за поради (юридичні, тактичні тощо) щодо здобуття перемоги над ДФП. Поради на зразок: "дешевше заплатити штраф" не потрібні, бо нам потрібна тільки перемога. Перемога важлива не тільки для КС"ХОКТ", але і для усього ощадно-кредитного кооперативного руху, бо створює певні судові прецеденти, хоч зветься у нас це судовою практикою, і спрощує захист іншим від свавілля чиновництва. Пам`ятаєте, як у пісні: "А значит нам нужна победа одна на всех мы за ценой не постоим" (рос.)



Фінмоніторинг
Автор: Oleksandr ( )
Дата: 10.12.2009 10:33:23

Досить глибоко займався питаннями фіномоніторингу.Пишітьу чому проблема,може допоможу.

Фінмоніторинг
Дата: 15.12.2009 18:11:52

Нарешті тут [malyuk.pochta.ru] (на сторінці у самому низу) виклав перший проект позовної заяви. Ще зовсім сирий, і ще навіть голова правління не бачила. Буду вдячний за будь-які рецензії.

Фінмоніторинг
Автор: Деловод ( )
Дата: 16.12.2009 06:26:15

Малюку Вячеславу:

Хочу ответить словами Быкова из очень уважаемого мною фильма: "В бой идут одни старики": " Споёмся !" !!!


Спасение утопающих - дело рук...

Фінмоніторинг
Дата: 12.01.2010 16:54:25

Шановні колеги, 11.01.10 набув чинності цей нормативний акт: [zakon1.rada.gov.ua]
Скажіть будь-ласка: Яка конкретно норма ЗУ "Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом" дає право Державному комітету фінансового моніторингу України на визначення вимог до кваліфікації працівника суб'єкта первинного фінансового моніторингу, відповідального за проведення фінансового моніторингу, а також на запровадження обов`язкового навчання?
Ось вам ссилка на закон: [zakon.rada.gov.ua]



Редаґовано 1 раз(и). Останні правки 12.01.2010 16:55.

Фінмоніторинг
Автор: Деловод ( )
Дата: 12.01.2010 18:01:58

Нажаль, ось ця (ст. 14):

"видавати нормативно-правові акти, необхідні для виконання
ним завдань та функцій, передбачених статтею 13 цього Закону."

Фінмоніторинг
Дата: 12.01.2010 19:41:52

Нехай буде так. А назвіть тоді норму ст.13 "цього Закону" передбачені якою завдання та функції виконуються виданням такого нормативно-правового акту.

Фінмоніторинг
Автор: Деловод ( )
Дата: 14.01.2010 06:44:19

До чого приведе моя відповідь? До якого результату?

Можно писати повідомлення для збору загальних охів і ахів, а навіщо? Ми всі розуміємо загальну тендецію - нас і далі будуть давити. Так що будемо робити?

Або препону будемо обходити, тоді треба ставити питання: "Як?".
Або її будемо руйнувати - питання теж саме.

ЯК ?



Спасение утопающих - дело рук...

Фінмоніторинг
Дата: 14.01.2010 13:40:21

Тож, Деловод, відповіді нема. Оце і є результат, якого я від Вас чекав та на інше не сподівався. Відповідно до частини другої статті 19 Конституції України "органи державної влади, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.
А на Ваше питання "Так що будемо робити?", відповідаю: "Ставити зухвале чиновництво на місце..."

Фінмоніторинг
Автор: Деловод ( )
Дата: 14.01.2010 18:37:55

Тобто - ігнорувати наказ № 147 ДФМ. А в суді (коли оштрафують) вовсю ізголятися, ставлячи "зухвале чиновництво на місце".

Згоден. Це варіант. Але чи всі його оберуть ?

Ставлячи питання "Як?", я очікував сценарієв або "руйнування", або "обходу".

Пропоную розглянути варіант "Франчайзінг":

Кредитна спілка, у якої виникли проблеми з відповідністю Вимогам свого відповідального за проведення фінмоніторингу, бере на роботу такого спеца з іншої дружної спілки, у якої все гаразд. Тобто просто оформлює його, як свого працівника. Той формально є відповідальним в обох спілках, - не забороняється. Чи не так ?

Нагло і красиво.



Редаґовано 1 раз(и). Останні правки 14.01.2010 18:39.

стор.:  Попередня1234567891011...ОстанняНаступна
Поточна сторінка:3 з 23


Вибачайте, лише зареєстровані учасники можуть залишати повідомлення.

Вам треба УВIЙТИ НА ФОРУМ >>> або ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ >>>
This forum powered by Phorum.