forum.naksu.org
 
 

Увага! На форумi введено правила поведiнки >>>

Розглядаються будь-які організаційні моменти пов'язані з діяльністю кредитних спілок.

стор.:  ПопередняПерша...56789101112131415...ОстанняНаступна
Поточна сторінка:10 з 23
Фінмоніторинг
Автор: Деловод ( )
Дата: 24.05.2011 17:08:24

Да, вызывает сильное беспокойство это:

за порушення обов'язків, визначених статтями 6, 8-12, 17, 22
Закону ( 249-15 ) та не зазначених в абзацах першому - п'ятому
частини третьої статті 23 Закону

Нам будут пытаться инкриминировать еще какие-нибудь обязанности "не указанные в абзацах 1-5", а нам придется просить доказать, что это наши обязанности...

Фінмоніторинг
Автор: Деловод ( )
Дата: 27.05.2011 23:53:58

Имеем ограничение по должности ответственного за ФМ в наказе ДФМ 125:

"посада на рівні керівництва суб'єкта первинного фінансового
моніторингу (керівна посада) - посада, що передбачає здійснення
функцій управління суб'єктом первинного фінансового моніторингу в
цілому та всіма його підрозділами або управління окремими
(окремим) підрозділами (підрозділом) суб'єкта первинного
фінансового моніторингу."

У кого-то же есть ответственнй за ФМ, но не председатель и не главбух? Как решаете этот вопрос ?

Фінмоніторинг
Автор: Деловод ( )
Дата: 07.06.2011 16:26:49

Должна ли быть в личном деле ответственного за финмониторинг справка об отсутствии судимости?
Тут [fm.samocvet.info] я привел ссылки на регулирующие этот момент документы.

Ваше мнение?

Фінмоніторинг
Автор: Микола Т. ( )
Дата: 08.06.2011 09:40:41

РОЗПОРЯДЖЕННЯ ДФП 05.08.2003 N 25
(у редакції розпорядження Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг України від 24.02.2011 N 102)
НАБУЛО ЧИННОСТІ 03.06.11

2.8.
....Ділова репутація відповідального працівника установи (відокремленого підрозділу) повинна відповідати таким вимогам:

відповідальний працівник установи (відокремленого підрозділу) не повинен мати непогашеної або не знятої в установленому законодавством порядку судимості за вчинення умисного злочину;

НУ ЦЕ ЩЕ ФІГНЯ: ПОВИНЕН, НЕ ПОВИНЕН....

2.9. Призначення відповідального працівника може бути здійснено після п е р е в і р к и ділової репутації кандидата на посаду відповідального працівника на підставі оригіналів документів: паспорта, трудової книжки, документів про освіту, а також і н ф о р м а ц і ї щодо відсутності в особи судимості за корисливі злочини і за злочини у сфері господарської діяльності, не знятої або непогашеної в установленому законом порядку.

ОТЖЕ, ТРЕБА ПЕРЕВІРИТИ ІНФОРМАЦІЮ

2.10. .....
Підтвердження ділової репутації кандидата на посаду відповідального працівника за результатами її перевірки о ф о р м л ю є т ь с я п и с ь м о в и м в и с н о в к о м, який підписується керівником установи або особами, які робили перевірку ділової репутації, або затверджується відповідним органом управління установи.

КІНЕЦЬ ЦИТАТИ

Отже, отримали, як один казав, "колізію: підпиздесь і підпиздесь".
Тобто, нібито керівник своїм підписом під висновком перебирає відповідальність на себе: він інформацію про кандидата перевірив (не ваше діло, яким чином - адже ви не прописали процедуру перевірки) і вже САМ свідчить, що той "несудимий".
Це - варіант для любителів позаводитися з перевіряльниками, пооскаржувати акти тощо.
Бо я вже "бачу" в акті фрази тіпа "керівником не надано документального підтвердження висновку" і т.ін.
Тому керівник, який більше любить (боїться, поважає, не хоче звязуватися з) ДФП, ніж своїх працівників, пожене кандидата в міліцію брати довідку (поки вони ніби безплатні).

Фінмоніторинг
Дата: 08.06.2011 11:17:59

Я думаю, що достатьо буде того, що працівник підпишеться під тим, що він не судимий. А письмовий висновок, щоб зняти будь-яку персональну відповідальність, перш за все з голови правління, варто затверджувати спостережною радою.
Між тим, не бачу проблеми з отриманням довідки про несудимість. Чи я чогось не знаю?



Редаґовано 1 раз(и). Останні правки 08.06.2011 11:18.

Фінмоніторинг
Автор: Микола Т. ( )
Дата: 08.06.2011 14:22:47

Та все Ви знаєте ;)
Проблеми тут виключно 1) психологічні (бачити ментів завжди неприємно, а ходити до них та щось просити - утричі);
2) морально-етичні. Чому я (ми, ти , ви) ПОВИНЕН ДОВОДИТИ (та ще й документально), що я не верблюд? Є у нас презумпція невинуватості? Я розумію, що будується поліцай-бандитська держава, але носити їм цеглу - дулі.

Фінмоніторинг
Автор: кредитор ( )
Дата: 08.06.2011 16:17:00

Как это челу без судимости на руководящую работу можна претендовать ? У нас почти всех министров поочередно за задницу брали, не говоря уже о мелкоте. Кто сидит, кто ждет посадки, кого уже отпустили. И теперь руководят нами. Низзя начальнику без судимости. Не поймет-с братва. Непарядок... :))

Фінмоніторинг
Автор: Деловод ( )
Дата: 08.06.2011 20:18:57

Малюк Вячеслав пише:
-------------------------------------------------------
> Я думаю, що достатьо буде того, що працівник
> підпишеться під тим, що він не судимий.

Вам працівник кожен день буде давати підписку про несудимість?

Моделюємо:
сьогодні, 08.06.11, ви одержуєте від працівника звістку за його підписом про несудимість і з відчуттям закінченної справи кладете її в особисту справу відповідального;
через 3 місяці ви на вимогу перевіряючого із задоволенням витягуєте цій папірець;
перевіряючий дивиться на дату "документу" та із відчуттям непоборного жалю промовля: " А такої ж, але з сьогоднішньою датою у вас, випадково, немає? Бо ж..." (і далі цитує):


"2.8. Відповідальний працівник повинен мати бездоганну ділову
репутацію та відповідати кваліфікаційним вимогам, установленим
законодавством.
Ділова репутація відповідального працівника установи
(відокремленого підрозділу) повинна відповідати таким вимогам:
відповідальний працівник установи (відокремленого підрозділу)
не повинен мати непогашеної або не знятої в установленому
законодавством порядку судимості за вчинення умисного злочину;
не бути за вироком суду позбавленим права обіймати певні
посади та займатися певною діяльністю."


Тобто підтвердити бездоганність репутації працівника треба на день перевірки, а де у вас справка про несудимість працівника за останні три місяці?

Ваші дії ?





Редаґовано 1 раз(и). Останні правки 08.06.2011 20:20.

Фінмоніторинг
Автор: Mangust ( )
Дата: 09.06.2011 12:47:52

на курсах по фінмоніторингу, заступник директора департаменту фінмоніторингу на це питння відповів однозначно - довідку отримувати не потрібно.

Фінмоніторинг
Автор: Микола Т. ( )
Дата: 09.06.2011 15:19:48

Отак Ви і напишете у своїх запереченнях до акту перевірки - на семінарі дядько сказав ;)

Але давайте по черзі все таки.
Починаємо з того, що я п р и й м а ю на посаду працівника, і якщо йому не 18 років, тобто фізично не встиг хапонути строк, то я ж не знаю - судимий чи ні. Він говорить (або пише): ні. Це що? Це - і н ф о р м а ц і я, ота сама, яку слід п е р е в і р и т и відповідно до п.2.9.
Як її перевіряти - не написано ніде, тому перевіряємо хто як уміє, але апофеоз, звичайно, це запит у органи.

Що ж до можливості отримання вашим працівником судимості уже під час трудових стосунків з вашою організацією - важко уявити, що вам нічого не відомо про вчинення вашим підлеглим ГОСПОДАРСЬКОГО ЧИ КОРИСЛИВОГО злочину, доведеного судом. Навіть якщо він працює неповний робочий день ;)

стор.:  ПопередняПерша...56789101112131415...ОстанняНаступна
Поточна сторінка:10 з 23


Вибачайте, лише зареєстровані учасники можуть залишати повідомлення.

Вам треба УВIЙТИ НА ФОРУМ >>> або ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ >>>
This forum powered by Phorum.