forum.naksu.org
 
 

Увага! На форумi введено правила поведiнки >>>

Розглядаються будь-які організаційні моменти пов'язані з діяльністю кредитних спілок.

стор.:  ПопередняПерша...1314151617181920212223
Поточна сторінка:23 з 23
Фінмоніторинг
Автор: кредитор ( )
Дата: 22.02.2014 21:45:00

Героям Слава ! Починайте, колего, Ви досвідчений юрист, а ми Вас підтримаємо.



Редаґовано 2 раз(и). Останні правки 23.02.2014 23:09.

Фінмоніторинг
Автор: Деловод ( )
Дата: 24.02.2014 11:09:35

Та нє. Нема ніякої проблеми. Якщо всі спілки в змозі викинути 6-10 тисяч на півмісячне навчання свого спеціаліста у Києві ( стосується кожної спілки, бо «вічних» відповідальних не існує, життя є життя) , - я буду радий за всіх і за кожного.

Погоджуюся із тезою про юристів. Так, прийшов їх час ! Хай покажуть, як показав Майдан, що в країні чиновництво, це наймані НАМИ робітники, наймані для того, щоб покращувати НАШЕ життя!!! Саме так, а не навпаки.

Фінмоніторинг
Дата: 24.02.2014 15:06:38

Взагалі те, про що я написав вище і те, про що кредитор, не справа юристів, а справа асоціацій. Але чи потрібно воно асоціаціям?

Фінмоніторинг
Автор: Igor ( )
Дата: 25.02.2014 16:13:03

Обласні асоціації думаю підтримають всі позитивні для спілок зміни. Зокрема, Волинська готова розпочати процес. Потрібна лише кваліфікована допомога для написання звернення.

Фінмоніторинг
Дата: 25.02.2014 21:31:13

Асоціаціям потрібно, Вячеславе.

Якщо вважати вірними повідомлення деяких ЗМІ про те, що Майдан є продуктом міжнародного та доморощеного тероризму, то Держфінмоніторинг у тому вигляді, у якому він є, довів свою повну безкорисність на неефективність. Навіщо платникам податків утримувати орган, який проморгав організаційно-фінансові заходи такого масштабу? Давайте так. Якщо до 10:00 завтра, 26 лютого 2014 року Держфінмоніторинг не зробить заяви про те, що ніяких таких злочинно-терористичних грошових потоків в Україні у період між вереснем 2013 та лютим 2014 року не спостерігалось, будемо вважати, що цього органу не існує.

Я переконаний, що ВАКС, разом із своїм партрнером, "Асоціацією платників податків України", також підтримають ідею економії коштів платників податків, що витрачаються на утримання цього органу роками, без видимих для суспільства результатів. Хтось може повідомити про такі результати?

Як на мене, фінмоніторинг має основне своє спрямування на виявлення та ідентифікацію осіб, які такими пакостями, як відмивання брудних коштів займаються. Вони тим займаються не постійно, а час від часу, коли виникає потреба залякати українське суспільство. Час від часу вони використовують для досягнення своїх злочинних цілей фінансові інститути, до яких вони звертаються як клієнти - споживачі фінансових послуг. Тому їх треба виявити за сукупністю ознак і повідомити куди треба.

У кредитних спілках таких випадкових осіб немає, оскільки кредитні спілки можуть надавати свої послуги лише особам, які ідентифіковані, і які НА ПОСТІЙНІЙ ОСНОВІ користуються послугами свого власного фінансового інституту та дбають про його безпеку. Тобто завдання ідентифікації для нас просто не актуальне, оскільки споживачів, випадкових осіб, у нас просто немає.

Терористу легко заховатись у стотисячнному натовпі клієнтів банку, але його злочинні наміри миттєво стануть відомі менеджерам кредитної спілки, які не втрачають пильності ні на хвилину, за ним постійно слідкують тому, що проходять підвищення кваліфікації у Нацкомфінпослуг та на спеціалізованих тренінгах ВАКС-ПЗВ. Таку людину негайно буде виключено із кредитної спілки, і повідомлено про її злочинні наміри правоохоронним органам.

А якщо серйозно - для нашої асоціації першочерговим залишається завдання зведення до купи інформації про постраждалих та злочини влади у сфері кредитної кооперації у період 2003-2011 років. Ми маємо обмежені ресурси, проте підтримаємо будь-які ініціативи кредитних спілок, спрямовані на відміну процедур Фінмоніторингу для кредитних спілок України, як у судових процесах, так і у царині лобіювання.

Фінмоніторинг
Автор: кредитор ( )
Дата: 25.02.2014 22:11:52

Тут майданівці вже посади ділять... :)) Дивні у нас будуть міністри :))

[forum.pravda.com.ua]

А на посаду голови ДФП нікого з революціонерів не пропонують ? Скажімо, співачку Руслану, або того голого козака Гаврилюка .. :))
А якщо серйозно то я погоджуюся з В.Малюком, що Держфінпослуг можна і ліквідувати... Ця контора була створена Кучмою лише для того, щоб працевлаштувати якогось придворного чинушу...



Редаґовано 5 раз(и). Останні правки 25.02.2014 23:29.

Фінмоніторинг
Дата: 27.02.2014 08:23:34

Василь Волга теж не був великим фінансистом, але маючи такого радника як Андрій Оленчик - більше року успішно керував. Як казав колись сам Андрій Ярославович, головне, щоб до Нацкомфінпослуг було призначено "правильних" людей (маючи при цьому на увазі себе любого, звісно).

стор.:  ПопередняПерша...1314151617181920212223
Поточна сторінка:23 з 23


Вибачайте, лише зареєстровані учасники можуть залишати повідомлення.

Вам треба УВIЙТИ НА ФОРУМ >>> або ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ >>>
This forum powered by Phorum.