forum.naksu.org
 
 

Увага! На форумi введено правила поведiнки >>>

Розділ форуму присвячено питанням законодавства.

стор.:  ПопередняПерша...23456789101112Наступна
Поточна сторінка:9 з 12
ЧУЖИЙ проти ХИЖАКА
Автор: Микола Т. ( )
Дата: 22.07.2011 13:43:43

Ну, на волю не вийде, де ж ви її в Україні бачили... Волі взагалі зовні немає; воля буває тільки всередині, та й то не у кожного...
Ну, то філософія, а на практиці - нічого поганого не буде, якщо і невеликі асоціації, і невеликі спілки скористаються ІНФОРМАЦІЙНИМ ПРИВОДОМ - (на жаль, це так, а не більше), щоб трохи поборотися за свої права. Ось же приклад, що подеколи (при збігу, звичайно, багатьох обставин) дещо виходить

[www.creditukraine.com]
(тут понад годину балачок,
але нижче - екстракт:

[www.epravda.com.ua]

з отаким резюме:

"В розпалі цього протистояння влада, скоріш за все, забуде про кредитні спілки, які стрімко втрачають свої позиції на тлі економічної кризи. За даними учасників ринку, 50 найбільших спілок акумулюють 80% активів, і з них 40 перебувають на обліку департаменту тимчасового адміністрування.
За прогнозами учасників ринку, якщо все залишиться як є, то через рік-два ринок кредитних спілок може скоротитися на 90%, а самі фінансові установи перетворяться на каси взаємодопомоги радянської доби."

Додам, що тут під "ринком" розуміються активи, суттєвого скорочення кількості спілок Азаров не передбачає.

У такому разі - жду, не діждуся, коли ж настане те "через рік-два ". І щоб влада забула про кредитні спілки....




Редаґовано 1 раз(и). Останні правки 22.07.2011 16:52.

ЧУЖИЙ проти ХИЖАКА
Дата: 22.07.2011 17:11:25

Ну чого ж не вийде? Не так давно кредитні спілки були зовсім вільні, а нагляд НБУ за здійсненням ними кредитних операцій носив досить формальний характер. Я думаю (і далеко не тільки я), що справжні кредитні спілки, тобто незалучаючі депозити, знаходяться під гнітом ДФП зовсім безпідставно. Регулятору, і НБУ теж, абсолютно нема чого там регулювати. Якщо у діяльності кредитних спілок виникають якісь проблеми, то для їх вирішення цілком достатньо судової і державної виконавчої систем, правоохоронних органів у кінці кінців. Ну, наприклад, не втручається ж ДФП у проблеми стягнення кредитними спілками з членів спілок - боржників неповернутих кредитів, - кредитні спілки самі добиваються правди у суді. То, чому з іншого боку члени спілок мають бути додатково захищені державним органом. Та і кого насправді той орган захистив? Я бачу, що він потрібен тільки самому собі, тобто чиновникам, що там працюють для одержання зарплат і хабарів, та підтримання свого соціального статусу. Практичної користі а ні фінансовим установам, а ні споживачам їхніх послуг, а ні державі, а ні народу України від ДФП нема ніякої. Це теоретично виводилось, що ДФП потрібно, а практикою доведено, що такої потреби нема, бо замість користі - тільки шкода.



Редаґовано 2 раз(и). Останні правки 22.07.2011 17:38.

ЧУЖИЙ проти ХИЖАКА
Автор: Микола Т. ( )
Дата: 22.07.2011 20:57:16

Я ж пояснюю, чому не вийде: нема її, волі. Або скажу так: вільний простір для вас тим менший, чим ви більші. Знаєте кульовий млин? Це така пустотіла сталева куля, заповнена меншими. Засипають туди те, що хочуть перемолоти, і починають трусити. Ну, як от у нашій країні. Кулі називаються податкова, менти, бандити, ДФП тощо. І ото живий ти доти, доки або до стінки не припре, або між тими кулями не опинишся... Чим часточка менша, тим довше вдається ій своєї долі уникати.
Я розумію і поділяю Ваше прагнення міркувати і говорити, як у парламенті. Та, на жаль, ми з Вами не в парламенті.
Ми з Вами у джунглях. Кожна потолоч тебе хоче як не зжерти, то хоч вкусити. Класно було б нам з Вами бути сенаторами; а доводиться бути опришками - і людям трохи допомогти, та й самому якось викручуватись...

ЧУЖИЙ проти ХИЖАКА
Автор: Микола Т. ( )
Дата: 23.07.2011 11:49:17

Повертаючись до філософії.
Виглядає ніби дивним, що на 4-й день після арешту боцмана-хабарника навколо цього вже є пару сотень публікацій, і про що там тільки не говориться, але що вражає, так це фактичне мовчання середовища підкнтрольних ДФП ринків! (Трубні гласи на сайті ПКТ можна не лічити - там особисте). Єдино НАКСУ помістила стримано-об'єктивне повідомлення (яке, на мій погляд, тепер просто зобовязує асоціацію дати так само обєктивний, але не стримуючи емоцій, коментар).
Ось тут
[www.radiosvoboda.org]
і тут
[www.obozrevatel.com]
ілюстрація того, як ситуацію представляють суспільству. Не кажу - неправильно, вона дійсно багатогранна. Але ХОЧ БИ СЛОВО було сказане про КРЕДИТНІ СПІЛКИ - справжні, не ПКО, не "Флагман" тощо... Я можу зрозуміти, коли А.Азаров презирливо через губу говорить про "670 дрібних спілок, які є ,власне, касами взаємодопомоги радянського взірця".
Я розумію, чому мовчить ВАКС, а також рядові співробітники ДФП.
Я навіть розумію, чому мовчать ті 670. Як пише Д.Павличко
"Напевне, дуже добре пам'ятали,
Що здох тиран, але стоїть тюрма".

Але. Тільки у ПКТ вимагали хабар? Ніхто не платив за ліцензію? Ніхто не сидить без ліцензії по кілька кварталів, одержуючи вп'яте - всьоме - удванадцяте відповіді на заяву: "а тепер ви кОму поставили, але не там"?

Особисто я свою заяву про злочини посадових осіб ДФП передаю на Різницьку 13/15 вже в понеділок.
Саме час.

ЧУЖИЙ проти ХИЖАКА
Автор: кредитор ( )
Дата: 23.07.2011 16:03:35

А ще тут прочитайте.
Кредитні спілки скорочують свій кредитний портфель, а ломбарди — тільки нарощують.

[news.dt.ua]


ЧУЖИЙ проти ХИЖАКА
Автор: Микола Т. ( )
Дата: 25.07.2011 11:01:45


[www.president.gov.ua]
УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ № 771/2011
Про звільнення В.Волги з посади Голови Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг України
Звільнити ВОЛГУ Василя Олександровича з посади Голови Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг України відповідно до пункту 6 частини першої статті 30 Закону України «Про державну службу» за порушення Присяги державного службовця.

Президент України Віктор ЯНУКОВИЧ

25 липня 2011 року


Приплив боцман.

ЧУЖИЙ проти ХИЖАКА
Автор: кредитор ( )
Дата: 25.07.2011 11:34:46

Слідуючим етапом боротьби з корупцією в ДФП має бути ревізія всіх т.з. нормативних актів, які сприяли хабарництву та доводили фінансові установи до банкрутства.

ЧУЖИЙ проти ХИЖАКА
Автор: Микола Т. ( )
Дата: 25.07.2011 12:40:48

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ № 775/2011
Про звільнення В.Адамовича з посади члена Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг України – директора департаменту тимчасового адміністрування фінансово-кредитних установ
Звільнити АДАМОВИЧА Віктора Володимировича з посади члена Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг України – директора департаменту тимчасового адміністрування фінансово-кредитних установ відповідно до пункту 6 частини першої статті 30 Закону України «Про державну службу» за порушення Присяги державного службовця.

Президент України Віктор ЯНУКОВИЧ

25 липня 2011 року

[www.president.gov.ua]

Ой Божечку, вся комісія полетіла... І куди ж тепер нам, сиротам?! У схрони, чи що? ;)

ЧУЖИЙ проти ХИЖАКА
Автор: Микола Т. ( )
Дата: 25.07.2011 21:02:20


Волгу допитують цілий день
Понеділок, 25 липня 2011, 20:13
Версія для друку Коментарі 7
Допит Василя Волги в Генпрокуратурі триває вже більше 8 годин.
"Допит ще йде", - сказав агентству "Інтерфакс-Україну" керівник прес-служби Союзу лівих сил Дмитро Заборін.
Волга є лідером цієї політичної сили.
Як відомо, у понеділок на 10:30 продовжився перший допит арештованого за підозрою в отриманні хабара в особливо великих розмірах екс-голови Держкомфінпослуг.

[www.pravda.com.ua]

А все одно, зараза, не розкаже і сотої частки того, що ми б могли розказати...

ЧУЖИЙ проти ХИЖАКА
Автор: кредитор ( )
Дата: 27.07.2011 00:16:31

Волга заявляет об угрозе его жизни

Бывший председатель Государственной комиссии по регулированию рынка финансовых услуг Украины Василий Волга считает, что его жизнь может находиться под угрозой.

[news.liga.net]

[glavcom.ua]

____________________________________________________________
От і розумій автора статті як хочеш.
Або Волга, цим хоче сказати, що є лише виконавцем чужої волі і мафія його прибере як свідка ? Або може поскаржився лікарю, що його чутливий шлунок тюремної баланди не сприймає і він від діареї померти може ?



Редаґовано 1 раз(и). Останні правки 27.07.2011 00:50.

стор.:  ПопередняПерша...23456789101112Наступна
Поточна сторінка:9 з 12


Вибачайте, лише зареєстровані учасники можуть залишати повідомлення.

Вам треба УВIЙТИ НА ФОРУМ >>> або ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ >>>
This forum powered by Phorum.