forum.naksu.org
 
 

Увага! На форумi введено правила поведiнки >>>

Розділ форуму присвячено питанням законодавства.

стор.:  Попередня1234567891011...ОстанняНаступна
Поточна сторінка:3 з 12
ЧУЖИЙ проти ХИЖАКА
Автор: victor ( )
Дата: 03.08.2010 15:48:17

Война идет не на жизнь, а на смерть........ Вкладчиков, конечно.

[www.creditukraine.com]

ЧУЖИЙ проти ХИЖАКА
Дата: 04.08.2010 13:41:35

Переглянувши кіно з сайту ПКТ. Я дещо змінив своє ставлення до того, що відбувається. Переглядав я те кілька разів, намагаючись не зважати на коментарі авторів тих кліпів. А ще я зразу зауважу, що не вважаю ПКТ кредитною спілкою та і симпатій до його головного керівника не маю. Але переглянувши ті відеоматеріали я теж прихожу до думки, що відбувається ніщо інше як пограбування, або як тепер по-модньому, - рейдерське захоплення. Дії чиновників та адміністратора носять явно протизаконний характер. Та і чиновниками їх якось називати не дуже хочеться. Мені зрозумілий шлях держслужбовця з самого низу аж до владних посад. Але коли людина зразу набуває величезної державнї влади без досвіду, без знань тощо, а завдяки іншим чинникам, то від такої державної людини годі чекати чогось доброго, розумного та законного. Така людина діє у владі так само, як здобувала ту владу. Саме про таке свідчить те кіно. А у кіно я бачу намагання осіб, що зненацька, і хочеться вірити ненадовго, опинилися при владі, використовуючи своє посадове становище захопити чужий бізнес або те що вдасться з нього викрасти.
А отже моя теперішня думка така: не можна залишатись осторонь того, що відбувається. Я думаю, що громада, і перш за все асоціації кредитних спілок усіх ривнів повинні заявити своє обурення незаконними діями працівників ДФП, як на адресу голови ДФП, так і на адресу Уряду, Верховної Ради, Президента і правоохоронних органів, і зажадати негайних кадрових змін у ДФП та притягнення усіх винних до суворої відповідальності згідно законодавства.
Свого часу німці мовчки спостерігали, як нацисти жидів б`ють ... Пам`ятаєте, до чого те привело і чим все те скінчилося? Та і чи скінчилося? [vvolga.pp.ua]
А чим це тимчасове адміністрування скінчиться заєте? Ви впевнені, що не будете наступною жертвою?



Редаґовано 3 раз(и). Останні правки 05.08.2010 10:35.

ЧУЖИЙ проти ХИЖАКА
Автор: victor ( )
Дата: 04.08.2010 17:21:09

Малюк Вячеслав пише:
-------------------------------------------------------
Я
> думаю, що громада, і перш за все асоціації
> кредитних спілок усіх ривнів повинні заявити своє
> обурення незаконними діями працівників ДФП, як на
> адресу голови ДФП, так і на адресу Уряду,
> Верховної Ради, Президента і правоохоронних
> органів, і зажадати негайних кадрових змін у ДФП
> та притягнення усіх винних до суворої
> відповідальності згідно законодавства.

Как говорят в Одессе: "Зачем Вы говорите этих глупостей ? Я Вас умоляю". Какой самоубийца захочет, нагретое за 10-16 лет, теплое место потерять, ввязавшись в драку, неизвестно ради чего ? Какая ассоциация ?









Редаґовано 1 раз(и). Останні правки 04.08.2010 17:22.

ЧУЖИЙ проти ХИЖАКА
Дата: 05.08.2010 10:38:06

В Одессе есть другое выражение: "Вы хотите драки? Их есть у меня".

Пока "ассоциации" или отдельные участники (которые как и ГФУ должны отстаивать интересы кредитно-кооперативного движения и т.п.) стоят в сторонке и смотрят как "мочат" крупнейший КС, не получится ли такая ситуация, что следующими могут стать другие "сладки" КС, страховые, лизинговые компании?

Хотя такое поведение отражает менталитет нации. Но когда дело дойдет до них, оооо, тогда побегут везде куда можно.

ЧУЖИЙ проти ХИЖАКА
Автор: victor ( )
Дата: 05.08.2010 11:57:14

Ольга Юрьевна_

За последний год, наверное сотни две кредитных союзов прекратили свою деятельность, но я не помню случая, чтобы Первое кредитное общество, имея свою партию, газеты, телевидение и прочие возможности конкретно за кого то вступилось.... Это сейчас, когда у них запахло жареным, начали заботиться о кредитном движении в Украине в целом... Что делала партия ВПНДР до этого ?

ЧУЖИЙ проти ХИЖАКА
Дата: 05.08.2010 12:09:34

victor

1. Если не помните, напоминаю. 8 антикризисных форумов, это ли не работа по поддержанию ККД и каждого участника в целом?

1. [www.creditukraine.com]
2. [www.creditukraine.com]
3. [www.creditukraine.com]
4. [www.creditukraine.com]
.
.
n. [www.creditukraine.com]




ЧУЖИЙ проти ХИЖАКА
Автор: victor ( )
Дата: 05.08.2010 13:09:57

Ну и что ? В телевизоре пиариться - это защита КС ? Это не мешки ворочать...;) Мы тоже в форумах принимаем участие. Хотя бы в этом. Кому надо - прочитают.

ЧУЖИЙ проти ХИЖАКА
Дата: 05.08.2010 13:57:20

Конечно не мешки ворочать.
Я же вам не просто написала, а дала ссылку на конкретные документы (http://www.creditukraine.com/ru/press/news/2012.html)
и такой документ не один...



Редаґовано 2 раз(и). Останні правки 05.08.2010 13:58.

ЧУЖИЙ проти ХИЖАКА
Дата: 05.08.2010 14:22:35

Ольга Юрьевна, те лидеры небановской финансовой сферы, организаторы антикризисных форумов - страдающие манией величия самозванцы и выскочки, хозяйва обанкротившихся частных бизнеспроектов, схожих на кредитную кооперацию, но по сути таковыми не являющихся. В завязавшейся драке ПКО и ДФП мы с одной строны видим волка в овечьей шкуре, а с другой - волка в государственном мундире ... Именно поэтому кооперативный финансовый сектор не хочет вмешиваться в чуждые разборки этих хищников. Но опасность состоит в том, что волк в мундире не насытится, а будет убивать дальше ...



Редаґовано 2 раз(и). Останні правки 08.08.2011 18:36.

ЧУЖИЙ проти ХИЖАКА
Автор: кредитор ( )
Дата: 05.08.2010 16:47:00

Ольга Юрьевна_

Я спрашивал, какой конкретно (название) хотя бы один, кредитный союз из сотен закрытых в минувшем и нынешнем году рьяно защищало КС ПКО так, как он сейчас требует от нас ?

Малюк Вячеслав_

Точно сказано о волке в мундире. Я бы только охарактеризовал его действия так, перефразируя известную пословицу: "Заставь дилетанта Богу молиться....."



Редаґовано 1 раз(и). Останні правки 05.08.2010 16:54.

стор.:  Попередня1234567891011...ОстанняНаступна
Поточна сторінка:3 з 12


Вибачайте, лише зареєстровані учасники можуть залишати повідомлення.

Вам треба УВIЙТИ НА ФОРУМ >>> або ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ >>>
This forum powered by Phorum.