forum.naksu.org
 
 

Увага! На форумi введено правила поведiнки >>>

Розділ форуму присвячено питанням законодавства.

стор.:  ПопередняПерша...23456789101112Наступна
Поточна сторінка:10 з 12
ЧУЖИЙ проти ХИЖАКА
Автор: Микола Т. ( )
Дата: 27.07.2011 09:14:03

От чим від боцмана відрізняється Шарік із Простоквашина?
Адекватністю. Той прямо говорить "А моя жизнь - бесплатная...". А це - дметься, як жаба, ніби воно комусь хоч за півкопійки потрібне... Мученик... нєвідімого фронта.

ЧУЖИЙ проти ХИЖАКА
Дата: 27.07.2011 11:58:00

Точно.



Редаґовано 3 раз(и). Останні правки 08.08.2011 18:22.

ЧУЖИЙ проти ХИЖАКА
Дата: 28.07.2011 18:40:37

Микола Т. пише:
-------------------------------------------------------
>
> Особисто я свою заяву про злочини посадових осіб
> ДФП передаю на Різницьку 13/15 вже в понеділок.
> Саме час.

Пане Микола, передали? Дуже цікаво що там у Вас? Можна почитати? Справа у тому, що на днях збираюсь накатати скаргу на ім`я голови ДФП щодо діянь її святості великого інквізитора преподобной - директора інспекційного департаменту ДФП та її опричниці - керівника шостого інспекційного відділу та поставити питання про відповідність посадам, які вони обіймають у ДФП, а також підкрипити те скаргою до Генеральної прокуратури. Є у мене цікаві документи про їхню плідну працю ...





Редаґовано 3 раз(и). Останні правки 08.08.2011 18:23.

ЧУЖИЙ проти ХИЖАКА
Автор: кредитор ( )
Дата: 28.07.2011 20:26:31

Ви нас заінтригували. Нам також цікаво ваші детективи почитати... :))

А тут ще один детектив [www.pravda.com.ua]

В яку погану компанію ми встряли, діточки ?



Редаґовано 2 раз(и). Останні правки 28.07.2011 21:14.

ЧУЖИЙ проти ХИЖАКА
Автор: Микола Т. ( )
Дата: 29.07.2011 09:37:15

Та які там детективи, історія ж примітивна, як і її герой...
Був колись, ще за часів СССР, такий фільм "Кому он нужен, этот Васька?". Вартий "этот Васька" не більше того лайна, у яке маленьких кошенят бгають носом, щоб вони більш такого не робили. Отож нам головно про кошенят ідеться, а лайно... воно завжди знайдеться.

В.А., я Вам висилаю (приватно) тексти, які ми вже, звісно, передали, як колись говорили, "куди слід".
Не можу це помістити на форум - все ж таки це заява про злочин, і хоч злочини несумнівні, але ж судом ще не визнані в рамках кримінальної справи, тому оприлюднювати почекаємо. Проте в приватному порядку (комусь може знадобитись як взірець) можу ознайомити КОЖНОГО зацікавленого, давайте адреси. Нічого там аж такого, просто алгоритм подачі ситуації. На мій погляд, варто спробувати; не так для того, щоб покарати цю мерзоту, як "в назіданіє" наступникам.

ЧУЖИЙ проти ХИЖАКА
Дата: 29.07.2011 10:00:45

Дякую. Те, що маю, я поки що обнародувати не буду. Спочатку воно піде до голови ДФП і ГПУ, а потім вже можна і на широкий загал ...

ЧУЖИЙ проти ХИЖАКА
Автор: Микола Т. ( )
Дата: 29.07.2011 16:38:02

Волгу залишили у в'язниці
П'ятниця, 29 липня 2011, 15:54
Версія для друку Коментарі 1
Екс-глава Держфінпослуг Василь Волга залишиться під арештом.

Апеляційний суд Києва залишив в силі відповідне рішення Печерського райсуду, повідомляє Обком з посиланням на Українські новини.

Адвокат Волги Олег Король подав скаргу до Апеляційного суду Києва 22 липня і просив скасувати постанову Печерського райсуду.

Апеляція розглядалася на засіданні суду без участі Волги і його адвоката.

[www.pravda.com.ua]

ЧУЖИЙ проти ХИЖАКА
Автор: Микола Т. ( )
Дата: 29.07.2011 18:45:30

[www.creditukraine.com]

Н-да... За ступенем нахабства і відсутністю адекватності Андрій Святославович ще й Волзі фору дасть.
Здається мені, що оцією публікацією було би класно завершити цю тему, оскільки за законом циклічності вона прийшла у початкову, вихідну точку - подивіться перший пост.
Ну, а нам, як сказав поет, своє робить.
"Всіх панів д'одної ями,
Буржуїв за буржуями..."

О, та й дата підходяща - один рік і один день...



Редаґовано 1 раз(и). Останні правки 29.07.2011 18:47.

ЧУЖИЙ проти ХИЖАКА
Дата: 29.07.2011 19:08:49

Репресивна машина діє ... Наш герой, без сумніву, - злочинець (мені того слідством і судом доводити не треба ...) і тримати його треба за гратами. Я розумію, що суди діють у інтересах слідства (чи під тиском), але закон має бути однаковим для всіх, і права людини повинні дотримуватись, і Конституція країни, і кримінально-процесуальний кодекс теж. Це є запорукою того, що за гратами сидітимуть справжні злочинці, а не невинні люди.




Редаґовано 5 раз(и). Останні правки 08.08.2011 18:25.

ЧУЖИЙ проти ХИЖАКА
Дата: 29.07.2011 19:24:46

Микола Т. пише:
-------------------------------------------------------
> >
> Н-да... За ступенем нахабства і відсутністю
> адекватності Андрій Святославович ще й Волзі фору
> дасть.
>
Читати просто гидко ...





Редаґовано 2 раз(и). Останні правки 08.08.2011 18:27.

стор.:  ПопередняПерша...23456789101112Наступна
Поточна сторінка:10 з 12


Вибачайте, лише зареєстровані учасники можуть залишати повідомлення.

Вам треба УВIЙТИ НА ФОРУМ >>> або ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ >>>
This forum powered by Phorum.