forum.naksu.org
 
 

Увага! На форумi введено правила поведiнки >>>

Розділ форуму присвячено питанням законодавства.

стор.:  Попередня1234567891011...ОстанняНаступна
Поточна сторінка:4 з 12
ЧУЖИЙ проти ХИЖАКА
Автор: Крот ( )
Дата: 05.08.2010 17:57:07

Зачекайте панове, кожен з нас має свою окрему думку з приводу подій навколо одеського товариства.
Я розумію точку зору Ольги Юріївни та не можу не погодитися з нею. Той, як висловився пан Малюк, "вовк у овечій шкурі" намагався боротися із "вовком у мундирі" своїми вовчими засобами.
Але не можна не звернути увагу на те, що з боку НАКСУ взагалі не приймалося будь-яких дій. Якщо я не правий виправте мене.
Справа в тому, що завдяки нашому менталітету ми закриваємо очі та намагаємось уявити, що те, що робиться навколо нас не стосується та ніяким чином не може нас зачепити.
Я так вважаю, що ніхто з присутніх й не звертався з пропозиціями до ВПНД. Всі ми намагалися подолати власні проблеми власними силами. Тому говорити про те, що всі ті форуми були “ДСС” (до самісінькій ...) не зовсім коректно.
Мене лякають схеми які закладаються ДФП у закони задля створення аналогу процедури банкрутства. Всі ми знаємо як збагатіли арбітражні керуючи розкрадаючи державні підприємства. На цей час більше там розкрадати нічого, а отже вони знайшли собі інші джерела прибутку. І це на мою думку не повинно відбутися.

ЧУЖИЙ проти ХИЖАКА
Автор: Микола Т. ( )
Дата: 06.08.2010 09:07:18

кредитор пише:
-------------------------------------------------------
> "ЩО РОБИТИ", коли завтра прийдуть до нас, хотілося
> поговорити....
> А Вы что предлагаете делать ? Забаррикадироваться
> и отстреливаться ? А потом последнюю пулю себе в
> лоб ? ;)) Не смешите нас своими баснями.
>

"Отчего же? — сказал князь Андрей. — Убить злую собаку даже очень хорошо."(с)
Лев Толстой, "Война и мир", т.2


ЧУЖИЙ проти ХИЖАКА
Дата: 06.08.2010 09:36:09

Кстати.... Сегодня 9 антикризисный форум в Одессе. Будут приглашены специалисты КС, страховых, лизинговый компаний и прочих участников и экспертов.

Уверена результаты будут интересны всем...

ЧУЖИЙ проти ХИЖАКА
Автор: Микола Т. ( )
Дата: 06.08.2010 11:19:20

Ольга Юрьевна,
з усією апріорною презумпцією щирості Ваших почуттів і переконань -
дозвольте запевнити, що як на цьому форумі, так і в довколишньому середовищі ще зберігається критична маса людей, у яких пафос судьбоносних з'їздів, які, звичайно ж, усе у нашому житті визначали та вирішували, нічого, крім ідеосинкретичних рефлексів, не викликає.

"Будьте проще, и к вам потянутся люди" (с)

ЧУЖИЙ проти ХИЖАКА
Автор: Oleksandr ( )
Дата: 06.08.2010 11:57:01

Звідки така МАНІЯ у одного українця ,- "осаджувати" іншого. ???
Не "вилазь,не висовуйся,будь таким , як я - сірим,(без образ)!!!Так на всіх рівнях державної влади.

Озирніться....В нас що при владі на місцевих рівнях скрізь розумні , порядні люди?

Ну мислить людина іншими категоріями, що в цьому поганого? Ви чули від ПКТ образи в свій бік?
Чому розцінюються дії ПКТ , як ігнорування інтересів більшості?
Як на мене просто в них вистачає свого клопоту...,але нічого не заважає консолідації спільних зусиль -тільки "менталітеттттттт"!...

ЧУЖИЙ проти ХИЖАКА
Автор: Нюша ( )
Дата: 06.08.2010 12:07:20

„из 36 кредитных союзов существовавших до кризиса в г. Одессе, осталось работать только одно – «Первое Кредитное Общество». Многие даже шутили «Первое и единственное…”

„А кто же собственно остался после кризиса…. какая-то часть мелких кредитных союзов практически без активов, какая-то часть средних, но которые испытывают большие трудности из-за отсутствия рефинансирования и работающий «монстр» КС ПКО.”

„За рубежем на Всемирных Форумах кредитных союзов, мало кто знал, что такое Украина, но все знали, что такое «Первое Кредитное».


а как после таких заявлений люди должны реагировать???


Oleksandr пише:
-------------------------------------------------------
> Чому розцінюються дії ПКТ , як ігнорування
> інтересів більшості?



ЧУЖИЙ проти ХИЖАКА
Автор: Igor ( )
Дата: 06.08.2010 14:54:14

Відстоювати інтереси кредитного руху асоціаціями потрібно (частина обласних асоціацій ховатися від проблем не буде), але як правильно написали учасники форуму - потрібно прослідкувати шлях становленння і поведінку ПКТ.
Особисто в мене позитивних вражень від заочного знайомства в телефонному режимі з менеджерами ПКТ, які відкривали філію в м.Луцьку не залишилось. Вели себе як пуп землі і навязували як потрібно працювати.

ЧУЖИЙ проти ХИЖАКА
Дата: 06.08.2010 15:04:51

Igor пише:
-------------------------------------------------------
> Відстоювати інтереси кредитного руху асоціаціями
> потрібно (частина обласних асоціацій ховатися від
> проблем не буде), але як правильно написали
> учасники форуму - потрібно прослідкувати шлях
> становленння і поведінку ПКТ.
> Особисто в мене позитивних вражень від заочного
> знайомства в телефонному режимі з менеджерами ПКТ,
> які відкривали філію в м.Луцьку не залишилось.
> Вели себе як пуп землі і навязували як потрібно
> працювати.
>
> Лащук І.Н. - Голова ОВАКС


Заодно проанализируйте поведение ГОСФИНУСЛУГ.
Действия и бездействия до и во время кризиса.
Проанализируйте поведение ГФУ в отношении руководителей КС "Фортеця".
Проанализируйте поступки, после которых руководители КС кончали жизнь самоубийством.

ЧУЖИЙ проти ХИЖАКА
Автор: Igor ( )
Дата: 06.08.2010 15:57:50

Якщо Ви вже згадали про "Фортецю", то перегляньте наступний сайт: [stalker-fort.narod.ru]

ЧУЖИЙ проти ХИЖАКА
Автор: victor ( )
Дата: 06.08.2010 16:14:24

Некоторые защитники ПКО настойчиво намекают нам, чтобы мы восприняли сложившуюся ситуацию с ПКО как горе всеукраинского масштаба. Нас запугивают, типа - если не поддержите нас, то завтра придут к вам и вам придется остаться нищими и покончить жизнь самоубийством или в лучшем случае сесть в тюрьму. Ребята, ви что хотите,чтобы мы в регионах устраивали акции гражданского неповинования, перекрывали улицы, стройными колоннами шли на митинги и пикетировали органы власти ? Зачем вам это ? То, что вы делаете сейчас, имея в руках телевизионные камеры, массмедиа, партии, общественные организации и пр. рычаги влиянияния - нам и не снилось. Так что продолжайте, а мы посмотрим, что у вас получится. А если получится - мы вступим в ВПНДР :))



Редаґовано 2 раз(и). Останні правки 06.08.2010 16:30.

стор.:  Попередня1234567891011...ОстанняНаступна
Поточна сторінка:4 з 12


Вибачайте, лише зареєстровані учасники можуть залишати повідомлення.

Вам треба УВIЙТИ НА ФОРУМ >>> або ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ >>>
This forum powered by Phorum.