forum.naksu.org
 
 

Увага! На форумi введено правила поведiнки >>>

Розглядаються будь-які організаційні моменти пов'язані з діяльністю кредитних спілок.

стор.:  Попередня12345678910Наступна
Поточна сторінка:9 з 10
Создание кредитного союза
Автор: Gamerman ( )
Дата: 29.12.2010 12:28:53

Вікторе, Ви мене не вірно зрозуміли.

Мене цікавить не кредитна спілка, а організації, які займаються РЕЄСТРАЦІЄЮ (створенням) кредитної спілки.

Можна, звичайно, знайти спілку, яку вони зареєстрували, і поцікавитися як пройшла реєстрація. Але як?

Создание кредитного союза
Автор: іван ( )
Дата: 29.12.2010 12:43:13

я теж знаходив такі оголошення і вартість іхніх послуг складають десь від 5000 у.о.а чи дійсно вони виконують це незнаю!!

Создание кредитного союза
Дата: 11.09.2011 16:06:27

Вот пришел очередной отказ на внесение в ДРФУ.Причина: в положении про фин.услуги не прописан механизм переказу грошей.Скажите пожалуйста, хотя бы одна спилка смогла открыть корреспондентский счет в НБУ и вообще кто-нибудь пользуется правом ведения такой деятельности?

Создание кредитного союза
Автор: Микола Т. ( )
Дата: 12.09.2011 10:45:33

Павел Николаевич,
а для чого Ви задаєте це питання?
Ну, скажімо, хтось це робить. Або ніхто не робить. Яке значення має це для ВАШОГО положення? Ви ж не збираєтеся предявити це ДФП в якості аргумента?
У Вас у положенні написано, що спілка здійснює переказ коштів?
Виходів два:
1. Викиньте це з положення. Все одно не будете здійснювати.
2. Опишіть ПОРЯДОК надання цієї послуги (не механізм, а ПОРЯДОК, як вимагає п.п.1.4. абз. "в"). У довільній формі, довільнитми словами. Все одно не будете здійснювати.

Інша справа, якщо у положенні переказу коштів немає.

Создание кредитного союза
Дата: 12.09.2011 14:06:08

Приєднуюсь до поради Миколи Т. про "Викиньте це з положення". Взагалі, не пишіть нічого зайвого. Ваше головне завдання "влізти" до того ДРФУ. А як вже будете у реєстрі, то можете правити свої положення за власними потребами ...

Создание кредитного союза
Дата: 13.09.2011 14:01:15

В положении нет.Просто у ДФП повод отказать,чтоб я саму заяву переписал(бюрократы).А этот вид деятельности для КС только на бумаге.Ведь НБУ открывает корреспондентские счета только для банков.

Создание кредитного союза
Автор: Микола Т. ( )
Дата: 13.09.2011 18:23:40

Тобто у вашому положенні не заявлено такої діяльності?!

А адмінсуд у вас є?

Создание кредитного союза
Дата: 14.09.2011 18:15:14

До суда я думаю не дойдёт. Они в принципе правы.Мне легче вычеркнуть этот вид деятельности из заявления и регистрационной карточки.
Думаю всё таки дешевле было бы дать на лапу, чем пол года платить аренду и сидеть в бездеятельности.

Создание кредитного союза
Автор: кредитор ( )
Дата: 14.09.2011 22:28:07

Проконсультируйтесь с экспертами КС "Первое кредитное общество" из Одессы как правильно дать на лапу. У них это профессионально получилась :))



Редаґовано 2 раз(и). Останні правки 15.09.2011 16:21.

Создание кредитного союза
Дата: 15.09.2011 15:11:03

Пол года???!!! Мы три !!! года не могли втиснуться в реестр ... "легче вычеркнуть этот вид деятельности из заявления и регистрационной карточки". Обязательно вычеркните. Оставьте только кредитование членов кредитного союза и все. Потом, будучи уже в реестре, будете расширять виды деятельности, если они вам надо.

стор.:  Попередня12345678910Наступна
Поточна сторінка:9 з 10


Вибачайте, лише зареєстровані учасники можуть залишати повідомлення.

Вам треба УВIЙТИ НА ФОРУМ >>> або ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ >>>
This forum powered by Phorum.