forum.naksu.org
 
 

Увага! На форумi введено правила поведiнки >>>

Розглядаються будь-які організаційні моменти пов'язані з діяльністю кредитних спілок.

стор.:  Попередня12345678910Наступна
Поточна сторінка:6 з 10
Создание кредитного союза
Дата: 29.07.2010 14:13:08

Подскажите, при регистрации юр. лица КС, что писать в строке вид деятельности по КВЕДУ. И ещё где указываеться керывник писать данные председателя правления или пред. наблюдательного совета?

Создание кредитного союза
Дата: 02.08.2010 13:03:08

При регистрации, в бланке 1Ф, в строке засновники кого писать, что всех 50 человек или как? Гос.регистратор не знает, т.к. в её практике это первый КС.

Создание кредитного союза
Автор: Oleh ( )
Дата: 02.08.2010 15:35:17

Писать нужно всех 50, т.е. всех кто указан в реестре учредителей. Писать лучше правильно и по идентификационным кодам, а то потом налоговая застопорит. У меня было пару несовпадений, потеряли 2 недели. В графе руководитель - ФИО председателя правления, если он был выбран сразу же на учредительском собрании.

Создание кредитного союза
Дата: 10.08.2010 19:46:27

Спасибо Олегу за консультацию. А не подскажите ли ещё один вопрос, по поводу уставного фонда? Я эту графу оставил пустой, т.к. особых требований к уставному фонду я не нашёл, его просто нет как-такового. Если я вдруг не прав, вступительный членский взнос относиться к уставному фонду? или писать только размер обязательного паевого взноса? Буду признателен всем откликнувшимся. В сентябре выходит с отпуска гос.регистратор, хочу всё оформить в кратчайшие сроки.

Создание кредитного союза
Автор: Oleh ( )
Дата: 11.08.2010 09:58:05

Не указывается. Пусто во всех графах : розмір статутного фонду, розмір сплаченого внеску до статутного фонду, дата закінчення формування статутного фонду.

Создание кредитного союза
Автор: Cаша ( )
Дата: 27.09.2010 16:49:28

Доброго дня. Вже пів року не можемо отримати статус фінансової установи. Документи готуємо, враховуючи чималий досвід роботи в кредитній спілці. Постійно чіпляються за дрібниці. Підкажіть будь ласка, чи взагалі можливо зареєструватись некорупційним шляхом, тому що складається враження, що це буде продовжуватись завжди...

Создание кредитного союза
Автор: іван ( )
Дата: 14.12.2010 18:44:42

Скажіть будьласка чи можеКС працювати без ліцензії, на додаткових пайових внесках!

Создание кредитного союза
Автор: Микола Т. ( )
Дата: 14.12.2010 20:01:43

У нас усе можна. І без додаткових теж.

Создание кредитного союза
Автор: кредитор ( )
Дата: 14.12.2010 22:25:45

На додатковых даже лучше. Меньше придираться будут.

Создание кредитного союза
Автор: іван ( )
Дата: 15.12.2010 15:30:30

Я на форумі бачу дуже багато жалоб стосовно того що важко зареєструватись ДФП як фінансова установа, реально скільки потягне коштів реєстрація. І чи взагалі воно того варто? Нас зібралось декілька чоловік в сільскій місцевості і хотілось би створити КС, але скажем так великих мільйонних активів немає тому що можете порадити нам.

стор.:  Попередня12345678910Наступна
Поточна сторінка:6 з 10


Вибачайте, лише зареєстровані учасники можуть залишати повідомлення.

Вам треба УВIЙТИ НА ФОРУМ >>> або ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ >>>
This forum powered by Phorum.