forum.naksu.org
 
 

Увага! На форумi введено правила поведiнки >>>

Розглядаються будь-які організаційні моменти пов'язані з діяльністю кредитних спілок.

стор.:  Попередня12345678910Наступна
Поточна сторінка:8 з 10
Создание кредитного союза
Автор: Микола Т. ( )
Дата: 20.12.2010 12:21:14

Див. пост В.Малюка вище

Создание кредитного союза
Дата: 22.12.2010 14:52:06

Подивіться сюди на пункт три: [www.dfp.gov.ua][tt_news]=12656&tx_ttnews[backPid]=1&cHash=f072ddaf94
Ми всі думаємо, що створити зараз нову кредитну спілку практично неможливо. А ні, бачите, можливо. Я не хочу писати тут їх назви, щоб не створювати ніякої реклами. Може засновники тих кредитних спілок порядні люди, може їм дивним чином пощастило, може я помиляюсь у своїх здогадках, але щодо першої мене дивує назва (про яку таку націю там ідеться?), а щодо другої, - деякі підозри виникають щодо міста (не місця, а саме міста) її знаходження. І виникають у мене думки: а чи не пов`язане сучасне, не інакше, як чарівне, набуття новоствореними кредитними спілками статусу фінустанов з нашим фюрером, а чи не розчищає місце наш фюрер, знищуючи існуючі кредитні спілки, щоб побудувати замість них свої?



Редаґовано 3 раз(и). Останні правки 22.12.2010 15:22.

Создание кредитного союза
Автор: Микола Т. ( )
Дата: 22.12.2010 15:20:31

Фюрер німецькою - провідник. А лайно - не провідник. Та й навіть не напівпровідник. Та й навіть ізолятор з нього, як з лайна.

Создание кредитного союза
Дата: 22.12.2010 15:43:33

Не згоден з Вами Микола. Колись я досить непогано знав (знав та забув) німецьку мову і майже вільно спілкувався.
Німецьке слово Fuhrer перекладається, як лідер, вождь, керівник. Дієслово fuhren - керувати, направляти, вести тощо. Між тим, дісно, одне зі значень слова Fuhrer - провідник (це я взнав тільки сьогодні).
Правільно записати ці слова німецькою мовою на цьому форумі не вдається (можете самі спробувати). Замість букви "u" має бути така сама, але з двома крапками зверху (у-умляут).



Редаґовано 2 раз(и). Останні правки 22.12.2010 15:58.

Создание кредитного союза
Автор: Микола Т. ( )
Дата: 22.12.2010 16:07:17

Так я не зрозумів - згодні Ви чи ні, що лайно не може бути провідником?

Создание кредитного союза
Дата: 22.12.2010 16:39:01

Лайно не повинно бути Fuhrer'ом. Лайно повинно бути там, звідки воно не заважає людям дихати.

Создание кредитного союза
Автор: Igor ( )
Дата: 22.12.2010 17:20:00

п. Вячеслав! Ваші міркування щодо відкриття нових спілок збігаються з нашими. Проте це лише доповнює загальну картину в діяльності держрегулятора.
А щодо іншої піднятої Вами теми, зайдіть в приватні повідомлення.

Создание кредитного союза
Автор: Микола Т. ( )
Дата: 22.12.2010 18:13:58

Щодо відкриття я теж не те, що згоден, а майже і не сумніваюся; а от щодо закриття, чи то пак, зачисток... Логіку напівпровідників збагнути важко, а витлумачити й геть неможливо, проте не тільки недофюрерам, а й пересічній амебі первісні інстинкти диктують: жерти чи ховати нахапане слід десь у заростях, а не посеред витоптаного та випаленого поля.

Про конкуренцію кредитних спілок я вже говорив - нас на квадратний кілометр менше, ніж ескімосів на Чукотці. Кому там ми заважаємо.

Создание кредитного союза
Автор: Gamerman ( )
Дата: 29.12.2010 11:09:41

Бачу, що в Україні є багато організацій, які беруться за створення кредитної спілки. Як визначити чи лохотрон це чи дійсно вони надають допомогу?

Создание кредитного союза
Автор: victor ( )
Дата: 29.12.2010 12:08:20

Правило 1. Якщо Ви хочете стати вкладником і бачите щоденно в газеті чи по ТБ нахабну рекламу типу - приймаємо депозити під високі проценти - не зв"язуйтесь.
Правило 2. Якщо Ви хочете отримати кредит і бачите, в оголошеннях - надаємо кредити, скажімо, 10000 - 100000 грн. під 1-5 % річних на 20-30 років без довідки про доходи - теж обходьте мимо цю контору.

Нормальна кредитна спілка реклами не потребує і за вкладниками і позичальниками не бігає. Про неї знають з розповідей тих, хто вже користувався і користується її послугами. А це ваші знайомі, родичі, сусіди. Запитайте у них. Добрі справи самі себе рекламують.

стор.:  Попередня12345678910Наступна
Поточна сторінка:8 з 10


Вибачайте, лише зареєстровані учасники можуть залишати повідомлення.

Вам треба УВIЙТИ НА ФОРУМ >>> або ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ >>>
This forum powered by Phorum.