forum.naksu.org
 
 

Увага! На форумi введено правила поведiнки >>>

Розділ форуму присвячено питанням законодавства.

стор.:  1234567891011...ОстанняНаступна
Поточна сторінка:1 з 12
ЧУЖИЙ проти ХИЖАКА
Автор: Микола Т. ( )
Дата: 28.07.2010 19:05:54


Те, що витворяє пірат-підводник та його команда в Одесі, попри всю дикість форми, все ж особливого подиву не викликає, оскільки цілком вписується в сучасний владний контекст: чого ж чекати від предводителя лівих сил та ще й родом із Донбасу? Здивувати могло б хіба що мовчання ринку, яке так і хочеться назвати „мовчанням ягнят”. Проте, ознайомившися з темою глибше (нп., [www.creditukraine.com]), починаєш розуміти, що не так усе просто на цій війні. Пару цитат:

„из 36 кредитных союзов существовавших до кризиса в г. Одессе, осталось работать только одно – «Первое Кредитное Общество». Многие даже шутили «Первое и единственное…”

„А кто же собственно остался после кризиса…. какая-то часть мелких кредитных союзов практически без активов, какая-то часть средних, но которые испытывают большие трудности из-за отсутствия рефинансирования и работающий «монстр» КС ПКО.”

„За рубежем на Всемирных Форумах кредитных союзов, мало кто знал, что такое Украина, но все знали, что такое «Первое Кредитное».

Таким чином, ПКТ позиціонує себе цілком однозначно: „Первое и единственное…”
„Немає й Бога, тільки я...”. ПКТ звернулося до Всесвітньої ради кредитних спілок. Але, очевидно, вважає нижче власної гідності звернутися до українських КС. А може, й справді щиро гадає, що їх не існує. „Страшно далеки они от народа...”
Оце, на мою думку, і є причиною мовчання ринку. Нам нема на чий бік ставати. Нема за кого і вболівати. Характерно, що вкладники ПКТ, здається, відчувають те ж саме.

Але висновки робити треба. „Фільми жахів”, демонстровані на сайті ПКТ, повинні стати для нас учбовим матеріалом в сенсі того, до чого слід бути готовим. Особисто я виснував таке: вила треба тримати у сінях.

ЧУЖИЙ проти ХИЖАКА
Автор: кредитор ( )
Дата: 28.07.2010 22:14:52

Никогда не одобрял действия ПКО. Много хвастовства, бравады, нахрапистости, политиканства. Но посмотрел предлагаемое Микола Т. ( ) многосерийное кино и стало страшно. [www.creditukraine.com]
Действительно, это напоминает фильм-ужас о коварных космических пришельцах (читай "кредитных союзах"), прилетевших с другой планеты для того, чтобы уничтожить человечество. И мужественный терминатор (читай "Госфинуслуг") в одиночку бесстрашно борется со злом. И в последней серии, конечно же, победит злого врага. И ерунда, что при этом 90% человечества (читай "вкладчиков") потеряют свои средства. Главная цель - уничтожение кредитных союзов - этих кровопийц - достигнута. Кажется мы это уже проходили..... в 1917 году. Мелкие кредитные союзы конечно будут раздавлены как букашки, руководство пересажают по надуманным ментами предлогам и никто об этом не узнает. Может, пока не поздно, закрыться самим ? И гори оно все огнем ясным. Пусть Госфинуслуг думает где сельскому жителю взять 5000 грн. кредита на покупку запчастей к еще советскому трактору, купить поросят на откорм, отремонтировать свинарник, полечить грыжу или зубы самому, справить свадьбу дочери.....и т.д. Или не это главное в работе КС ? Главное, чтобы нормативы соблюдались ? Несмотря на кризис и на то, что государство само в долгах по зарплате как в шелках.Редаґовано 1 раз(и). Останні правки 28.07.2010 22:48.

ЧУЖИЙ проти ХИЖАКА
Дата: 29.07.2010 11:53:52

"Нам нема на чий бік ставати. Нема за кого і вболівати"

ЧУЖИЙ проти ХИЖАКА
Автор: Oleksandr ( )
Дата: 29.07.2010 12:29:47

Якщо відкинути емоції,то:
1. ПКТ вистояло в " кооперативній кризі "- факт.(Решта одеських монстрів просто кинули людей,
не зважаючи на приналежність до обласних та всеукраїнських Асоціацій, зрощених паном Оленчиком);

2."хвастовства, бравады, нахрапистости, политиканства" - це суб'єктивне сприйняття конкретної особистості;
3.Управляти таким механізмом при зменшенні активів протягом двох років- потрібен не аби який розум,уміння,навички і характер.Все решта - демагогія(заздрощі) кредитно-кооперативного простору;
4.Люди- особистості не ідеальні,а керівник ПКТ - особистість лідер до того ж фахівець;
5.А кредитно кооперативного руху в Україні немає, не дивлячись на ВЕЛИКІ ЗУСИЛЛЯ КАНАДСЬКОЇ ПРОГРАМИ.
6.Діючі Асоціації в скрутну хвилину відхрестилися від своїх членів, нарешті замислившись над тим, звідки ж ті такі "нечесні" ,"некласичні " спілки на протязі тривалого часу вносили свій грошовий внесок .
7.Причина відсутності консолідації лише в трьох особистостях по алфавіту:
Гайдаєнко, Козинець,Оленчик...
8.І на останок.... НЕ СУМНІВАЙТЕСЯ ! У ВИПАДКУ ВІДСУТНОСТІ ВІД СПІЛОК ХОЧА БИ ПИСЬМОВИХ ПРОТЕСТІВ ЧИ ЗВЕРНЕНЬ ,- КОЖНА ІЗ РЕШТА СПІЛОК МОЖЕ БУТИ НАСТУПНА....
ФОРМАЛЬНИХ ПІДСТАВ- ПРЕДОСТАТНЬО. ЯКЩО ВВАЖАЄТЕ ЗА ПОТРІБНЕ ,- ПЕРЕКОНУЙТЕ СВОЇХ КЕРІВНИКІВ АСОЦІАЦІЙ.( ХОЧА В ДЕЯКИХ АСОЦІАЦІЯХ СУВОРА ДИСЦИПЛІНА-ІНАКОДУМЦІВ ГЕТЬ!)

ЧУЖИЙ проти ХИЖАКА
Дата: 29.07.2010 18:36:23

У цій конкретній бійці "Нам нема на чий бік ставати. Нема за кого і вболівати", взагалі "КОЖНА ІЗ РЕШТА СПІЛОК МОЖЕ БУТИ НАСТУПНА...." теж вірно, і те ми розуміємо, і не сумніваємося, що буде, обов`язково буде ...
А причин відсутності консолідації значно більше ... Треба об`єднуватись, але на зовсім інших принципах ніж це робило НАКСУ, ніж це зараз робить ВАКС, і зовсім не так, як те прагне зробити новоявлена, чи то новоперетворена, всеукраїнська асоціація збанкрутілих псевдокредитних псевдоспілок.Редаґовано 1 раз(и). Останні правки 29.07.2010 18:41.

ЧУЖИЙ проти ХИЖАКА
Автор: Крот ( )
Дата: 29.07.2010 19:01:44

Oleksandr пише:

> 8.І на останок.... НЕ СУМНІВАЙТЕСЯ ! У ВИПАДКУ
> ВІДСУТНОСТІ ВІД СПІЛОК ХОЧА БИ ПИСЬМОВИХ
> ПРОТЕСТІВ ЧИ ЗВЕРНЕНЬ ,- КОЖНА ІЗ РЕШТА СПІЛОК
> МОЖЕ БУТИ НАСТУПНА....
> ФОРМАЛЬНИХ ПІДСТАВ- ПРЕДОСТАТНЬО. ЯКЩО ВВАЖАЄТЕ ЗА
> ПОТРІБНЕ ,- ПЕРЕКОНУЙТЕ СВОЇХ КЕРІВНИКІВ
> АСОЦІАЦІЙ.( ХОЧА В ДЕЯКИХ АСОЦІАЦІЯХ СУВОРА
> ДИСЦИПЛІНА-ІНАКОДУМЦІВ ГЕТЬ!)
>


А якщо ознайомитесь із законопроектом на сайті держфінпослуг то взагалі жахливо становиться, я лише у найстрашнішому сні бачив про відсторонення загальних зборів від керування спілкою.
Доречи ознайомитись можна тут - [www.dfp.gov.ua][tt_news]=12282&tx_ttnews[backPid]=62&cHash=3bbb54205e

ЧУЖИЙ проти ХИЖАКА
Автор: Oleksandr ( )
Дата: 29.07.2010 19:56:24

Не вдаваючись в глибоку полеміку зауважу , що "достойні " результати роботи є і в глибокоповажних паном Малюком інших асоціаціях.
Чого тільки варта " Турбота" з ПЗВ, або наприклад "Фортеця" з НАКСУ.( А якщо підрахувати сумарно втрачені активи ,то далеко не втікли... від "збанкрутілих псевдокредитних псевдоспілок.") .

Достовірно відомо,що там є і інші проблеми, які ретельно приховуються та перекриваються за рахунок "ОЙЙОКОКРЕДИТУ",обставляючись широкою громадською роботою чи то з канадською програмою чи з німецькою кооперативною громадою .

І дуже важливо, і вкрай прикро ,що все так відбувається...... (Прочитайте про сусіда і про корову).
Я про інше...
За 15 років нічогісінько путнього не зробили... Систему не тільки не збудували,а і вкрай зруйнували.
Звичайно ,залишилися переважно на ринку спілки, де голови правлінь, або спостережних рад працюють всією ріднею на своїх коштах (що більше схоже на приватне підприємство ), маючи в обороті в середньому до 2-5 мільонах гривень, здаючи в оренду для спілки власне майно, і дуже ретельно готуючись до наступних загальних зборів. Бо у випадку подій "не за планом",або непередбаченої зміни керівництва спілка проіснує недовго...

ЧУЖИЙ проти ХИЖАКА
Автор: кредитор ( )
Дата: 29.07.2010 22:44:17

Oleksandr пише:

> Звичайно ,залишилися переважно на ринку спілки, де
> голови правлінь, або спостережних рад працюють
> всією ріднею на своїх коштах (що більше схоже на
> приватне підприємство ), маючи в обороті в
> середньому до 2-5 мільонах гривень...

А может так и должны работать кредитные союзы ? Семейный бизнес - самый крепкий бизнес. Не забыли еще лозунг ? "Свій до свого по своє - разом до добробуту !"

ЧУЖИЙ проти ХИЖАКА
Автор: Oleksandr ( )
Дата: 30.07.2010 00:18:11

Може воно й так, шановний Кредитор!
Тільки не потрібно у такому випадку прикриватися гаслами "Все для громади!"
А ще у такому випадку потрібно сплачувати державі всі податки, і не нараховувати "сумлінним" членам спілки доходи на пайові внески , що "не перевищують" подвійну процентну ставку по внескам (вкладам ) на депозитний рахунок.

ЧУЖИЙ проти ХИЖАКА
Дата: 30.07.2010 01:35:34

"чи то новоперетворена, всеукраїнська асоціація збанкрутілих псевдокредитних псевдоспілок". Я понимаю ход вашей мысли, но когда инициативная группа обманутых вкладчиков (500 членов),маленький регион, поднимает вопрос об создании своего счета для ТОБО или выделении части баланса, общее собрание из 12 000 членов (половина мёртвые души), а на собрании (несостоявшемся, хоть и по доверенностям) итого меньше нашей группы, нет 75% голосов. Что то сделать невозможно . Давайте выделим новую тему: "Зачем нужен статус всеукраинских КС"?


стор.:  1234567891011...ОстанняНаступна
Поточна сторінка:1 з 12


Вибачайте, лише зареєстровані учасники можуть залишати повідомлення.

Вам треба УВIЙТИ НА ФОРУМ >>> або ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ >>>
This forum powered by Phorum.