forum.naksu.org
 
 

Увага! На форумi введено правила поведiнки >>>

Розділ форуму присвячено питанням законодавства.

стор.:  Попередня123456789Наступна
Поточна сторінка:7 з 9
Розпорядження 1203 - Ваші коментарі
Дата: 24.11.2008 18:29:28

victor, ну Вы же сами ответили на свой вопрос: "независимый адвокат". Адвокатам оно зачем надо? Над адвокатами стоят свои ...: коллегия адвокатов, квалификационно-дисциплинарная комиссия, Минюст и др. А ДФП стоит не над адвокатом, а над кредитными союзами. Для того, чтобы "тусующийся" здесь адвокат подал иск в суд о признании незаконности распоряжения 1203 ДФП к нему должен(-ы) обратиться кредитный союз, или союзы, или ассоциация, или ассоциации кредитных союзов за соответствующей юридической помощью, заключить договор, оплатить услуги, и только тогда адвокат будет иметь право и возможность, представляя конкретного(-ых) своего(-их) клиента(-ов) от его(их) имени обратиться в суд с соответствующим иском. Ведь так? А коль этого нет, нет потому, что: "мы не самоубийцы. Нам люди вверили ... будем отчитываться, несмотря на незаконность распоряжений", то адвокаты "толчут воду в ступе".



Редаґовано 3 раз(и). Останні правки 24.11.2008 18:54.

Розпорядження 1203 - Ваші коментарі
Автор: victor ( )
Дата: 24.11.2008 19:16:18

Г-ну Малюку. Все теперь понятно. Вы, как адвокат, хотите заработать и поэтому развиваете здесь рекламную деятельность. Нормально с Ваше стороны. Но кредитные союзы и их надстройки пока на это не повелись. Не хотят т.с. ....дуть против ветра. Боятся мести чиновников. Замкнутый круг. Поэтому тема 1203 не находит широкой поддержки у публики.

Розпорядження 1203 - Ваші коментарі
Дата: 24.11.2008 19:39:01

Нет, я "здесь рекламную деятельность" не развиваю потому, что уже очень давно в рекламе не нуждаюсь. Я не страдаю от безделия. Я страдаю от переутомления и от катастрофической нехватки времени.



Редаґовано 1 раз(и). Останні правки 24.11.2008 19:41.

Розпорядження 1203 - Ваші коментарі
Автор: Serzh ( )
Дата: 24.11.2008 23:59:34

Малюку Вячеславу:

Природа пайових внесків нерозривно пов’язана з правовим зв’язком, який виникає між засновниками (членами) кредитної спілки- юридичної особи та самою кредитною спілкою- юридичною особою як похідним суб’єктом.
Згідно ст. 167 Гоподарського кодексу корпоративні права — це права особи, частка якої визначається у статутному фонді (майні) господарської організації, що включають правомочності на участь цієї особи в управлінні господарською організацією, отримання певної частки прибутку (дивідендів) даної організації та активів у разі ліквідації останньої відповідно до закону, а також інші правомочності, передбачені законом та статутними документами (зверніть увагу - статутними документами!!!). Нагадаю, що згідно ст. 55 ГК кредитна спілка є господарською організацією.
У випадку з додатковими пайовими внесками члена кредитної спілки маємо справу з корпоративними правами зважаючи на наступне.
Згідно ст. 1 ЗУ «Про кредитні спілки» кредитна спілка — це організація, заснована фізичними особами на кооперативних засадах з метою задоволення потреб її членів за рахунок об’єднаних грошових внесків членів кредитної спілки.
Порядок сплати вступних та інших внесків обов’язково зазначаєтсься в статуті кредитної спілки (п.7 ч.2 ст. 7 Закону).
Майно кредитної спілки відповідно до п.1 ч.1 ст.19 Закону формується за рахунок вступних, обов’язкових пайових та інших внесків членів кредитної спілки (крім внесків (вкладів) на депозитні рахунки). Майно кредитної спілки є її власністю.
Згідно ст. 96 ЦК учасник (засновник) юридичної особи не відповідає за зобов’язаннями юридичної особи, а юридична особа не відповідає за зобов’язаннями її учасника (засновника), крім випадків, встановлених установчими документами та законом. Таким «випадком» є норма , закріплена в ч. 8 ст. 10 Закону, де зазначено, що члени кредитної спілки несуть відповідальність за зобов’язаннями кредитної спілки лише у межах їх пайових внесків.
Згідно ст.3 Закону кредитна спілка несе відповідальність за виконання зобов’язань перед своїми членами, а об’єм такої відповідальності обмежений вартістю майна, яке належить їй на праві власності.
Які ж зобов’язання несе кредитна спілка перед своїм членом за додатковим пайовим внеском, що є її власністю? Ніяких.
До того ж, статтею 21 Закону встановлено, що на договірних умов залучаються внески (вклади) своїх членів на депозитні рахунки, в той час як вступні та обов’язкові пайові та інші внески приймаються . Приймаються відповідно до Статуту – згадуємо зміст п.7 ч.2 ст. 7 Закону.
З моменту виключення з членів кредитної спілки, корпоративні права члена спілки припиняються, і після прийняття рішення про припинення членства/виключення з членів трансформуються в кредиторську заборгованість спілки перед,особою, яка була її членом.

Таким чином, член кредитної спілки, сплачуючи відповідно до Статуту додатковий пайовий внесок , отримує корпоративне право у вигляді можливості одержувати дохід на свій пайовий внесок, якщо інше не передбачено Статутом кредитної спілки(п.5 ч.1 ст.11). Реалізація ж корпоративних прав повинна бути прописана в статутних документах - локальних нормативно-правових актах, а не договорах.


Віктору:

Тут ніхто нікого не переконує виконувати чи не виконувати розпорядження № 1203, хоча для його невиконання, зауважте, немає потреби визнавати його незаконним.

"Однако мы не можем ничего им противопоставить" - так дійсно, «месть чиновников» у випадку невиконання розпорядження № 1203 не виключається, а передбачається. Хоча в актах писатимуть про порушення будь-яких норм, тільки не про невиконання вимог розпорядження № 1203. Саме тому ніхто й не агітує невиконувати;

«кредитные союзы и их надстройки пока на это не повелись» - «надстройки» і створюються в т.ч. для того, щоб уникати помсти :).

Розпорядження 1203 - Ваші коментарі
Дата: 25.11.2008 14:29:57

Serzh, ми (я і Ви) ведемо тут розмову зовсім не за темою. Моя пропозиція: створіть нову тему, наприклад "Письмовий договір про додаткові пайові внески" і через редагування виріжте і перенесіть туди своє те, з чого це почалося. Потім я перенесу своє. Потім Ви своє наступне. Так ми "переїдемо" у діалог за темою. Зрозуміло? Згодні?

Розпорядження 1203 - Ваші коментарі
Автор: М.Тищенко ( )
Дата: 25.11.2008 20:02:55

Не знаю як Serzh, а я цілком згоден. Не треба - свідомо чи несвідомо - "забалтывать" важливу тему. Наша з вами натура(природа) - предмет, далеко важливіший від природи пайових внесків.
Так от, щодо "мстивості" чиновників. Не перебільшуйте. Із цим така ж історія, як, наприклад, із жабами чи пацюками: якщо їх не боятися, вони не такі вже й страшні.

Зі зрозумілих причин я не звертався і не звертаюся до тих, хто справді займається шахрайством. Їм боятися нема чого.

В чому причина страху? У невігластві і маловірстві. Всі ми до певної міри невігласи. Ніхто не знає всього. І не треба. Знати треба достатньо для того, щоб на фундаменті знання звести стіну віри - віри у те, що справа, яку ви робите, праведна. Спробуйте, і побачите: жити й працювати стає не страшно, а цікаво; хоч і нелегко.

Розпорядження 1203 - Ваші коментарі
Автор: victor ( )
Дата: 26.11.2008 00:08:53

В чому причина страху? У невігластві і маловірстві. Всі ми до певної міри невігласи. Ніхто не знає всього. І не треба. Знати треба достатньо для того, щоб на фундаменті знання звести стіну віри - віри у те, що справа, яку ви робите, праведна. Спробуйте, і побачите: жити й працювати стає не страшно, а цікаво; хоч і нелегко.

_________________________________________________________________________________________

г-ну Тищенко. Уроки МАЙДАНА мы помним. И в большинстве случаев весьма успешно пользуемся полученными знаниями. Но, чтобы рисковать по таким пустякам как это распоряжение 1203 и наживать себе врагов ? Не стОит.

Розпорядження 1203 - Ваші коментарі
Автор: М.Тищенко ( )
Дата: 26.11.2008 08:45:20

Ні, братці. Натуру граматикою не прикриєш. Які б великі літери ви не писали, а як не стоїть, то шо ж... Отож.

Розпорядження 1203 - Ваші коментарі
Автор: victor ( )
Дата: 26.11.2008 17:56:08

для Тищенко. Толку мало, что у вас стоИт. Вы же онанизмом занимаетесь.

Розпорядження 1203 - Ваші коментарі
Автор: Serzh ( )
Дата: 26.11.2008 19:53:36

М.Тищенку і В.Малюку: придивіться до homo_sapiens - він диверсант, завдання якого сіяти паніку і розбрат серед учасників форуму – справжніх цінителів теми "Розпорядження 1203" :)

В.Малюку: в мене все – якщо є що додати, створіть тему і виріжче, а потім вставте туди своє те, що дало мені підставу непогодитись з Вашою думкою. Навіть більше – можете скопіювати туди моє «те, з чого це почалося» та інше.

М.Тищенку: пройшло 25-те листопада. Не передумали?

стор.:  Попередня123456789Наступна
Поточна сторінка:7 з 9


Вибачайте, лише зареєстровані учасники можуть залишати повідомлення.

Вам треба УВIЙТИ НА ФОРУМ >>> або ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ >>>
This forum powered by Phorum.