forum.naksu.org
 
 

Увага! На форумi введено правила поведiнки >>>

Розділ форуму присвячено питанням законодавства.

стор.:  1234567891011Наступна
Поточна сторінка:1 з 11
Юристам
Автор: 999 ( )
Дата: 27.01.2010 12:34:35

Шановні юристи допоможіть. ЗУ "Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг " ст.5п.1 Чи може СПД займатись і зареєструватись в Держфінпослуг по наданню фінансових послуг, а саме надання кредитів за власний рахунок. Наперед вдячний

Юристам
Автор: Юлия I ( )
Дата: 01.02.2010 13:50:06

Виникло питання. Якщо кредитна спілка являється фінансовою установою, то вона регулюється положеннями про банківську таємницю чи про комерційну?

Юристам
Дата: 01.02.2010 14:53:29

999: Ні.
Юлии I: Еврея спрашивают: "Сколько будет дважны два?" Ответ: "А мы покупаем или продаем?" Так и я, хоть и не еврей, спрашиваю: "А зачем Вам?"



Редаґовано 1 раз(и). Останні правки 01.02.2010 15:08.

Юристам
Автор: Юлия I ( )
Дата: 01.02.2010 18:44:44

Вячеслав, логичнее было не портить столько своего драгоценного времени и просто ответить, если Вы конечно занете

Юристам
Автор: Микола Т. ( )
Дата: 01.02.2010 21:19:29

Та він-то знає;
справа, думаю, в іншому. У мене таке ж питання, як і у В.А.:
Чи не можна навести хоча б одну позицію з тих 10, що передбачені ст.21 Закону про КС, яка б містила в собі ознаки комерційної таємниці (НЕ конфіденційної інформації про членів та їхні рахунки, а саме комерційної таємниці).
Нагадую, що все, що поза межами ст.21, кредитній спілці просто заборонено.

Юристам
Автор: Юлия I ( )
Дата: 01.02.2010 22:29:10

здається ви не зрозуміли суть мого питання. Те що зазначене в ст.21 і являється конфіденційною інформацією може бути як банківською таємницею (оскільки кредитна спілка є фінансовою установою) так і комерційною таємницею, якщо щодо даних положень ЗУ про БіБД не діє. А обидва види інформації являються таємною, але по суті мають різне правове регулювання. То відповідь я зможу почути...

Юристам
Автор: Микола Т. ( )
Дата: 02.02.2010 11:13:02

Щоб зрозуміти суть Вашого питання, В.Малюк і задавав Вам "навідне", бо пряма відповідь на Ваше перше питання
("кредитна спілка ... регулюється положеннями про банківську таємницю чи про комерційну?")
міститься у статуті спілки і виглядає приблизно так: "Спілка у своїй діяльності керується Законами України ..." і далі по тексту. (я розумію, що там немає про БіБД, але це і є відповідь :))

Юристам
Автор: lopil75 ( )
Дата: 02.03.2010 11:21:39

Підкажіть будь-ласка, хто може бути головою правління кредитної спілки?

Юристам
Автор: victor ( )
Дата: 02.03.2010 14:37:34

lopil75
На сайті ДФП є серйозна бамага. Називається "Кваліфікаційні вимоги до голів правління КС та гол. бухгалтерів...... Отам все сказано і навіть забагато лишнього.

Юристам
Автор: Mangust ( )
Дата: 16.03.2010 12:34:01

Шановні колеги!

Така ситуація: Позичальник зник. По непідтверженим даним він знаходиться за кордоном. Є рішення третейського суду про розірвання договору та стягнення на користь спілки боргу. Районний суд тричі переносить засідання про видачу виконавчого листа в зв'язку з тим, що Відповідач не повідомлений про розгляд справи, хоча всі листи та повістки суду повертаються за терміном зберігання, або адресат вибув. Оголошення в газеті суд до уваги не приймає. Мало того, суд попередив, що якщо не буде поштового підтвердження, що відповідач отримав повістку, нам буде відмовлено в отримані виконавчого листа. Що ж виходить? Якщо всі Позичальники будуть відмовлятися отримувати пощту, то можна по кредитам не платити і їм нічого за це не буде?
Прошу, якщо хтось знає як законно отримати виконавчий лист у такій ситуації, відгукніться!?!

Дякую.

стор.:  1234567891011Наступна
Поточна сторінка:1 з 11


Вибачайте, лише зареєстровані учасники можуть залишати повідомлення.

Вам треба УВIЙТИ НА ФОРУМ >>> або ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ >>>
This forum powered by Phorum.