forum.naksu.org
 
 

Увага! На форумi введено правила поведiнки >>>

В цьому розділі розглядаються питання бухгалтерії у діяльності кредитних спілок.

стор.:  Попередня1234567Наступна
Поточна сторінка:3 з 7
Програмне забеспечення для роботи кредитних спілок/ Программное обеспечение для работы КС
Дата: 06.03.2012 21:38:59

Оце читаю я те, що ви тут пишите, і надумку йдуть слова Т.Г.Шевченка:

"Неначе люде подуріли,

Німі на панщину ідуть

І діточок своїх ведуть!

І не в однім отім селі,

А скрізь на славній Україні

Людей у ярма запрягли

Пани лукаві... Гинуть! Гинуть!

У ярмах лицарські сини,

А препоганії пани

Жидам, братам своїм хорошим,

Остатні продають штани..."

Ви просто заслуговуєте того місця і стану, де ви зараз є, і того що з вами роблять усякі Держ... чи то тепер НацКомБезглуздПослуг, ДержБезглуздМоніторинг, ДержБезглуздПерсональнихДаних тощо ... Де ваша гідність, Раби?!



Редаґовано 2 раз(и). Останні правки 06.03.2012 21:49.

Програмне забеспечення для роботи кредитних спілок/ Программное обеспечение для работы КС
Автор: кредитор ( )
Дата: 07.03.2012 14:07:52

Згідні, думаю, з Вами всі , пане Малюк. Дійсно, зашугали нас. Носа боїмося висунути, але вже звикли пристосовуватися під дурість чиновників. А куди подінешся ? Посадити кожного з нас - як два пальці об асфальт .... Придумають, за що ... Міністри сидять.

От тільки не зрозуміло, чому не виконують своїх прямих функцій різні, створені для захисту КС асоціації ?
Замість того, щоб опротестовувати кожний крок чиновницького свавілля, вони тут же підключаються до грабунку, пардон, до платного навчання, публікаціЙ, семінарів, тощо... Навіщо нам цей чиряк на .... ?

Скоро вибори. Пора щось в нашій консерваторії міняти...

Виставляйте, пане Малюк свою кандидатуру на виборах до ВР - ми за Вас проголосуємо.... ;))

Програмне забеспечення для роботи кредитних спілок/ Программное обеспечение для работы КС
Автор: Алексей ( )
Дата: 07.03.2012 15:27:34

Згоден, теж віддам свій голос..))))

Програмне забеспечення для роботи кредитних спілок/ Программное обеспечение для работы КС
Дата: 07.03.2012 23:49:50

Дякую, друзі, за високу довіру, але по-перше: не маю бажання тусуватися з тією сволотою, а по-друге (і це головне): не вірю у те, що вистачить голосів :))

Програмне забеспечення для роботи кредитних спілок/ Программное обеспечение для работы КС
Автор: С.Борода ( )
Дата: 08.03.2012 11:27:45

Звичайно, що не вистачить. Навіть, якби за Вас 100% виборців проголосували. Нормальних людей туди не пропустять. А ще, мало того, що купа грошей псу під хвіст піде, так ще й лайном з ніг до голови обіллють. Однак ввязатись можна і треба, поки нас зовсім не задвили... Подумайте...
Коротше, куди гроші на виборчу кампанію висилати :))

Програмне забеспечення для роботи кредитних спілок/ Программное обеспечение для работы КС
Автор: Шуруп ( )
Дата: 16.03.2012 14:45:31

Здравствуйте, коллеги. Разобрались мы с тем, что получение логина и пароля, возможно, будет сопровождаться с определенными трудностями. Меня волнует другой вопрос: а где сама программа? На сайте ДФП ее не нахожу. Это со мной что то не так?

Програмне забеспечення для роботи кредитних спілок/ Программное обеспечение для работы КС
Автор: Юра ( )
Дата: 16.03.2012 15:12:16

Шуруп пише:
-------------------------------------------------------
> Здравствуйте, коллеги. Разобрались мы с тем, что
> получение логина и пароля, возможно, будет
> сопровождаться с определенными трудностями. Меня
> волнует другой вопрос: а где сама программа? На
> сайте ДФП ее не нахожу. Это со мной что то не так?
Здорово разобрались!
Как раз в тот момент, когда ДФП передумала и сообщение с сайта сняла!
А с вами все так. Программы действительно обнаружить не удается. Это наверное для улучшения работы КС, чтоб не отвлекались до поры до времени на всякие глупости!
Вот закончится квартал и где-то числа 20 апреля ее и вывесят


Програмне забеспечення для роботи кредитних спілок/ Программное обеспечение для работы КС
Автор: Шуруп ( )
Дата: 16.03.2012 15:16:36

Мда...будем надеятся, что это хотя бы будет бесплатно

Програмне забеспечення для роботи кредитних спілок/ Программное обеспечение для работы КС
Автор: Шуруп ( )
Дата: 23.03.2012 10:18:59

Скажіть, хто знає, як йдуть справи з новим програмним забезпеченням та триманням логіну та паролю?

Програмне забеспечення для роботи кредитних спілок/ Программное обеспечение для работы КС
Дата: 30.03.2012 17:02:42

Малюк Вячеслав пише:
-------------------------------------------------------
> А я пропоную на все те не звертати ніякої уваги
> ...
>
> "... Сами предложат и сами всё дадут". Булгаков
> М.А., з роману "Мастер и Маргарита".
>
>

А ось тепер дивіться сюди: [www.dfp.gov.ua] Інформаційне повідомлення Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг щодо порядку видачі фінансовим установам логінів та паролів для роботи з «Комплексною інформаційною системою Держфінпослуг» по формуванню, прийманню, зберіганню та обробці звітних даних піднаглядних установ.

"3. Логіни та паролі будуть також відправлені листом з повідомленням фінансовим установам, які не зареєстровані в м.Києві та які не мали можливості отримати їх нарочно до 21 квітня 2012 року."



Редаґовано 3 раз(и). Останні правки 30.03.2012 17:06.

стор.:  Попередня1234567Наступна
Поточна сторінка:3 з 7


Вибачайте, лише зареєстровані учасники можуть залишати повідомлення.

Вам треба УВIЙТИ НА ФОРУМ >>> або ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ >>>
This forum powered by Phorum.