forum.naksu.org
 
 

Увага! На форумi введено правила поведiнки >>>

В цьому розділі розглядаються питання бухгалтерії у діяльності кредитних спілок.

стор.:  Попередня1234567Наступна
Поточна сторінка:5 з 7
Програмне забеспечення для роботи кредитних спілок/ Программное обеспечение для работы КС
Дата: 09.04.2012 13:14:12

Браво Гайдаенко, вы в своем репертуаре,( приятно осознавать, что есть, что то постоянное в этом бушующем мире) угрозы, издевки, а самое главное клекат всех ваших выступлений, постов, блогов можно подытожить так:
1. Сам дурак.
2. Все вокруг придурки, кроме меня любимого, моих друзей ну и тех кто меня уважает потому что боятся, правда чего боятся, я же мягкий и пушисты, а то что делаю проблемы всем вокруг, так я это чисто из благих намерений.
3. Все в жопе только Всеукраинская ассоциация кредитных союзов Военнослужащих самая, самая (или НАУКС, кто вас там разберет)
4. Критика, кто такая критика, короля критиковать нельзя, он же король, хоть и голый.
5. Понять и простить, правда за что простить, ведь я же ГЕНИЙ или ГЕЕНА финансового рынка.

Програмне забеспечення для роботи кредитних спілок/ Программное обеспечение для работы КС
Дата: 09.04.2012 13:38:00

Браво, НЕСКОРЕНИЙ ЗНОВУ !!! Ни слова в отношении предмета дискусии! Отлично ! Вы - на лопатках и это всем понятно. А лично я - не червонец, чтобы всем нравиться. И речь тут шла не обо мне, а о политике госрегулятора, руководимого в свое время конкретными людьми. Так что Ваша злоба - только подтвержнение неправоты и бессилия перед хорошими аргументами. И именно поэтому г-н Оленчик боится со мной оказаться в одном помещении, а не потому, что я ему рыло начищу ;)

Ваши выводы, так сказать, вполне сообразны и Вашему воспитанию и Вашему мировоззрению. Они простираются аж за горизонт, а по сути и сказать-то Вам нечего.

Програмне забеспечення для роботи кредитних спілок/ Программное обеспечение для работы КС
Дата: 09.04.2012 13:56:16

Продолжайте свой клекат, мы уже все привыкли :))

Програмне забеспечення для роботи кредитних спілок/ Программное обеспечение для работы КС
Дата: 09.04.2012 14:11:42

А чего вы ему морду не набили 2 марта в Украинском доме?. Или все таки сыкнули, признайтесь. Мы все поймем. А то моя ставка с Миколою Т не сыграла, вы как обычно за канаты по нужде удалились :), это нормально и стесняться нечего, мы все люди, хотя нет, вы у нас «БОГ»,а «БОГУ» надо делать два раза ку, ку.

Програмне забеспечення для роботи кредитних спілок/ Программное обеспечение для работы КС
Дата: 09.04.2012 15:02:30

Вы не внимательно читаете, дорогой Нескорений - ДВА. Если бы у меня была цель набить ему морду, я бы это уже давно сделал. Цель у меня совсем другая, и я ее обязательно достигну.

А 2 марта я его и не заметил. А где он был? Неужели я прошел мимо и не заметил такого человека? А Вы тоже с ним были вместе? И Вас я не заметил? Ну как Вас заметить, коль Вы за кличками прячетесь? Или Он делился с Вами своими спечатлениями от какого-то мероприятия, и не имел ничего другого рассказать, кроме как о том, что я его не заметил?

Вообще Вы молодец. Можно сказать цели своей на половину добились. Разговор увели с программного обеспечения и коэффициентов, со злоупотреблений Вашего кумира на мою скромную персону. А впрочем - чем бы дитя не тешилось ;)))

Програмне забеспечення для роботи кредитних спілок/ Генію PEARLS присвячується
Автор: Василь Ч ( )
Дата: 09.04.2012 15:40:45

Звертаюсь до настоящого Ростасилава Гайдаєнка.

На одній з гілок форуму читав, що він в середині 90 х пвроваджував аналітичну систему PEARLS в Україні.
Мабуть розумний він мужик. Раз в ті тяжку часи, майже без нормальної звітності та нормального обліку міг такі серйозні речі робити.

Таке враження, що в цій гілці форуму хочуть його якимось непонятливим чи недоумком виставити. Не вірю, що він зараз не може розібратися в нормативах і не може прочитати розпорядження № 4122, в якому, ще в 2005 році написали, що " 3.1. Програмне забезпечення для надання кредитними спілками фінансових послуг повинне забезпечувати: 3.1.10. Можливість автоматичного розрахунку критеріїв та
фінансових нормативів діяльності кредитної спілки та автоматичного формування фінансових звітів та звітних даних, що передбачені нормативно-правовими актами Держфінпослуг."

Не вірю, що настоящий Гайдаєнко в цьому не розібрався, це знову хтось на нього наклепи наводить і хоче показати, що він з часом почав нерозуміти прості банальні речі.

Програмне забеспечення для роботи кредитних спілок/ Генію PEARLS присвячується
Дата: 09.04.2012 16:40:26

Ну вот... Еще один пример глубокого невежества и неумения вести дискусию. И множатся, как клопы, простите за ввражение. Смотрите сколько их навалилось. И опять кроме персональной атаки на бедного Р. Гайдаенко - ни слова по существу предложенной им к обсуждению проблемы. Если вы думаете завалить меня количеством - вряд ли получится. Нужны, друзья, серьезные аргументы, и при этом имеющие прямое отношение к предмету обсуждения.

Приведенное Вами постановление № 4122 излагает требования к программному обеспечению, но опять же, не содержит никаких спецификаций. Сколько ни ищите, а в нем Вы не найдете как посчитать коэффициент (или финансовый норматив) с помощью калькулятора.

Понимаете, если сказать человеку, чтобы он допрыгнул до Луны, он не сможет этого сделать, если его не обеспечить средствами доставки (например ракетой). Так же и производителю программного обеспечения если сказать:

" 3.1. Програмне забезпечення для надання кредитними спілками фінансових послуг повинне забезпечувати:
.....................................................
3.1.10. Можливість автоматичного розрахунку критеріїв та фінансових нормативів діяльності кредитної спілки та автоматичного формування фінансових звітів та звітних даних, що передбачені нормативно-правовими актами Держфінпослуг."

это не то же самое, что объяснить КАК ИМЕННО нужно рассчитать эти коэффициенты. Опять же что откуда взять и что на что поделить. Именно в сознательном сокрытии этих алгоритмов рассчетов я и обвиняю автора всех этих многочисленных нормативных актов ДФП.

Я же не спорю, что есть программисты, которые за откат получили доступ к этим алгоритмам и написали свои великолепные программы. Честь им и хвала. Я просто говорю, что не смотря на все достижения технического прогресса, не плохо было бы иметь принципиальную возможность в суде, например, достать калькулятор и помочь судье посчитать коэффициент, на основании которого кредитный союз, скажем, исключили из реестра финучреждений.

Боюсь, Вы, Василь, пошли не на свою территорию. Вам со мной будет трудно на поле коэффициентов и нормативных актов ДФП. Вы их сейчас начали ситать, а я говорил о проблеме тогда, когда ее только создавали. И читал, поверьте, повнимательнее.

Вы, так же, как и Ваш предшественник, передергиваете и цитируете документы, не имеющие отношения к предмету спора. Не буду этот предмет в очередной раз формулировать, Вы все равно ничего не запоминаете.

Следующий пожалуйста... Может производители ПО что хотят сказать?

Програмне забеспечення для роботи кредитних спілок/ Генію PEARLS присвячується
Дата: 09.04.2012 17:29:20

Вы не могли меня заметить , ведь меня там не было, я в это время работал, отличии от вас. Я вас на фото видел, которую выставили потребители финансовых услуг, которых вы сперва перед этим обокрали, а потом начали защищать. Но это тема другого форума, Кужелевского –ведь вы тоже там слюной брызжете. А что до Оленчика, вы не могли его не заметить видеть он выступал, (куда очи ці дивилися, так само як ті руки, що не крали) жаль но я с ним лично не знаком, но я так понимаю, вам на всех мнение все равно плевать.
А вот свами я знаком, и вы меня непременно вспомните. Пусть это будет для вас тайной, вы же не думаете, что вы только на рынке кредитных союзов напортачили. Включите логику, она у вас есть признаю, хоть и извращенная.

Програмне забеспечення для роботи кредитних спілок/ Программное обеспечение для работы КС
Дата: 09.04.2012 21:52:06

Ростислав Гайдаєнко пише:
-------------------------------------------------------
> ... Смотрите сколько их навалилось ...
>
На відмінність від інших, я де у чому згоден з Ростислав Гайдаєнко, і перш за все у тому, що ДФП вкрай погано виклало нормативи, особливо з огляду на потреби створення програмних продуктів, де мають розраховуватись ті нормативи, та формуватися звітні дані. З яких причин те сталося, - зі злого умислу чи від недостатності розуму, мені невідомо. Схиляюсь до останнього ...



Редаґовано 2 раз(и). Останні правки 09.04.2012 21:56.

Програмне забеспечення для роботи кредитних спілок/ Программное обеспечение для работы КС
Дата: 09.04.2012 22:37:38

От вже чого не буде - так це моїх спроб знайти людину, яка ховається за ніком "Нескорений - ІІ". Той хто кричить, що інший - крадій, напевне сам не чистий на руку. От узяти хоча б ім'я. Якби я не мав свого імені, або з тих чи інших причин боявся б від свого імені висловлюватись, я напевне пішов би на "сайт Кужель" і почитав там не завжди об'єктивні (усі ми люди), але досить цікаві виступи людини із ніком "Нескорений".

І якби у мене зовсім не було фантазії, я взяв би таке саме чуже ім'я, і виступив би на форумі НАКСУ, додавши до нього "-ІІ".

Проте досить на вас витрачати час. Дякую, пане Вячеслав, за небайдужість і за висловлену думку. Ви очевидно добра людина, і тому вірите у необізнаність авторів нормативних актів ДФП періоду 2003-2008 років, їх так би мовити слабку компетентність.

Так, помилок багато, я із Вами погоджуюсь. Але якби не очевидна навність особистої користі.

Ось ці вигоди, які із недоречностей та протиріч у законодавстві продовжує вилучати для себе та своїх приспішників їх ватажок, схиляють мене до думки про злий умисел. Це ж як приємно. Уявляєте - усі плутаються, матюкаються, ребуси розгадують, а ти такий розумний, усе знаєш, на круглих столах та прес-конференціях тлумачення даєш, передрікаєш як воно усе буде надалі змінюватись. Стаєш значною і потрібною фігурою, а не тим, ким ти був би, якби висловлювався просто та лаконічно.

Та повернімося до реакції програмістів. Бачите, вони на нас всіх цикнули, попередили, настращали і.... зникли. Очевидно, що монополістом бути приємно. Не вдалося їм спростувати мого простого твердження. А це ж - інтелектуали, цвіт нації.

Я погоджуюсь, що це абсолютно інша тема, але переконаний, що члени кредитних спілок зовсім і не є "споживачами фінансових послуг", яких братії чиновників необхідно захищати. Адже члени кредитних спілок мають ті можливості впливати на фінансову та операційну політику кредитних спілок, на кадрові питання, які і не снились клієнтам банків та ломбардів. Чому усе це не працює, чому члени спілок цим не скористались? Я думаю, - треба знову у Андрія Оленчика запитати. Він точно знає чому нас вчили канадійці після закриття американського проекту, про що читали лекції професори полтавської кооперації, співпрацівники підлеглого йому департаменту кредитних установ. І чому в результаті функції ревізійних комісій сьогодні масово виконують прокурори, слідчі та судді. Теж скажете некомпетентність? Е-е-е-е-х... Добра Ви людина

стор.:  Попередня1234567Наступна
Поточна сторінка:5 з 7


Вибачайте, лише зареєстровані учасники можуть залишати повідомлення.

Вам треба УВIЙТИ НА ФОРУМ >>> або ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ >>>
This forum powered by Phorum.