forum.naksu.org
 
 

Увага! На форумi введено правила поведiнки >>>

В цьому форумі розглядаються будь-які питання пов'язані з кредитуванням.

стор.:  Попередня123Наступна
Поточна сторінка:2 з 3
Застава ювелірних виробів у кредитній спілці
Автор: кредитор ( )
Дата: 17.07.2012 13:58:02

Я десь чув, що судам наказано приймати рішення лише на користь ДПА, не дивлячись на явну дурість, написану в паперах податківців.

Застава ювелірних виробів у кредитній спілці
Дата: 18.07.2012 10:45:40

Дякую пане Микола.
Виконавча влада завжди тисне на судову ...
Ось яка "правда" надійшла нам зі столиці: [forum.naksu.org] За юридичною якістю цей папірець значно гірший ніж навіть акт районної податкової (а мало ж бути навпаки). Тут раптом до нас приплели "ломбардні операції", але знову - абсолютно нічого щодо наших доводів. Не чують, не помічають, не розуміють, не хочуть ... Чому? А нема чим заперечити. А бажання грабувати сидить у податківця у підсвідомості. Кожен податківець вважає себе таким собі Робін Гудом. Він же не для себе грабує, а для бюджету, для народу ... Святе діло, бач! І не хоче того розуміти, що той самий "славный парень"(рос.) Робін Гуд насправді був не героєм, а звичайним злочинцем ...



Редаґовано 9 раз(и). Останні правки 19.07.2012 19:03.

Застава ювелірних виробів у кредитній спілці
Дата: 18.07.2012 17:34:59

Остання надія - суд. Позов: [forum.naksu.org] Тих, хто слідкує за цим моїм серіалом зауважую, що позовна заява за складом доводів дуже відмінна від скарг, що подавалися до апеляційних інстанцій податкової. Це така тактика. Про деякі недоліки перевірки податкової ми не могли зазначати у скаргах, бо податкова могла виправити ті гріхи. А коли вже діло дійшло до страшного суду, то митарям замолювати гріхи вже пізно ... Ну гаразд, читайте самі ...



Редаґовано 3 раз(и). Останні правки 19.07.2012 19:02.

Застава ювелірних виробів у кредитній спілці
Дата: 19.07.2012 17:14:28

Заперечення ДПІ на наш позов: [forum.naksu.org] і наші думки з того приводу: [forum.naksu.org] та додатково такі: [forum.naksu.org] А ще таке: [forum.naksu.org]



Редаґовано 2 раз(и). Останні правки 19.07.2012 17:34.

Застава ювелірних виробів у кредитній спілці
Дата: 20.07.2012 18:08:05

Аж ось нарешті рішення суду: [forum.naksu.org] Але той, хто думає, що це happy end, тобто happy ending, сильно помиляється. The show must go on. The show must go on любі друзі ... Читайте, насоложуйтесь ... А краще ні. Залиште це до гірших часів, а зараз відпочивати ... Я теж на дачу, на будівництво, на город, на ставок ... З трьома кішками! Цюнь (не він, а вона - Їхня Величність), Маня і Софочка. Теж члени родини. У нас пройшов гарний дощик, тож я зараз на Ниві по багнюці як дам! Красота! Красота буде, як відмиюсь. Гарних вам вихідних!



Редаґовано 3 раз(и). Останні правки 22.10.2012 10:48.

Застава ювелірних виробів у кредитній спілці
Дата: 23.07.2012 15:21:47

Не спостерігаю ніяких коментарів щодо мого серіала ... Хочаб посварили ... Любі друзі, а ну скажіть, - воно оце вам треба, те, що я тут роблю? Здається мені, що я ексгебіціонізмом займаюся. Що відповісте? Треба чи ні?



Редаґовано 1 раз(и). Останні правки 23.07.2012 15:24.

Застава ювелірних виробів у кредитній спілці
Автор: Алексей ( )
Дата: 23.07.2012 15:31:54

Однозначно треба. Дуже корисна інформація. Порвали Ви їх класно. Браво...

Застава ювелірних виробів у кредитній спілці
Дата: 23.07.2012 15:51:11

Порвати не порвав, а так, - трохи вкусив. Але їм те байдуже, - у них шкіра товста ... Я це тут публікую не від бажання спільно з вами поглумитися над недолугими чиновниками з податкової, а з метою поділитися досвідом ... Щось корисне у моїх публікаціях знаходите чи ні? Особливо це стосується (на мою думку) таких, хто працює з закладами ювелірних виробів, бо щось таке теж може зненацька спіткати ...



Редаґовано 1 раз(и). Останні правки 23.07.2012 15:53.

Застава ювелірних виробів у кредитній спілці
Автор: С.Борода ( )
Дата: 23.07.2012 20:10:26

Налоговики признают: "Да, мы дебилы ! И что ?"
С грустью приходится признать, что мы бессильны против воинствующего дебилизма чиновников. Поэтому и сказать нечего. Да и какой смысл ? Никто не услышит. Нам работать надо.
Вон "Розетка" барахталась, барахталась и села на задницу. Против лома нет приема...

[www.pravda.com.ua]

Застава ювелірних виробів у кредитній спілці
Автор: Igor ( )
Дата: 31.07.2012 19:47:05

Гарна праця, п. Вячеслав. Щиро заслуговує на похвалу. І Ваше бажання поділитися знаннями також!

Застава ювелірних виробів у кредитній спілці
Дата: 20.11.2012 22:20:52

З великими труднощами, але все ж таки вдалося загрузити сюди цей файл: [forum.naksu.org]
І це ще не кінець. ДПІ звернулась до суду з касаційною скаргою ...



Редаґовано 1 раз(и). Останні правки 20.11.2012 22:24.

Застава ювелірних виробів у кредитній спілці
Автор: =Сталкер= ( )
Дата: 21.11.2012 09:31:23

Малюк Вячеслав пише:
-------------------------------------------------------
> І це ще не кінець. ДПІ звернулась до суду з
> касаційною скаргою ...
>
1. Да, ГНИды ;), конечно, не туда бьют, полагаю, шо и касацию проиграют. Весь сериал скачал в мемориз, оценив самой высокой похвалой ;) Ваши профкачества.
2. А давайте рассмотрим Ваши (наши) действия, если бы они обвинили нас в нелицензионной деятельности. А ссылка на то, что залог драгметаллов - лицензионная деятельность имеется в Ваших же оскарженнях. Доводы будут?
Я пока не могу найти...



Застава ювелірних виробів у кредитній спілці
Дата: 21.11.2012 10:54:53

Вибачте, =Сталкер=, не маю часу на обговорення. Багато роботи ... Між тим, нажаль, серіал не повний. До повноти картини не вистачає апеляційної скарги ДПІ, нашого заперечення на неї, касаційної скарги ДПІ і нашого заперечення. Але навіть не намагаюсь це викласти, бо чомусь файлова база цього форуму не хоче підвантажувати файли. Я цей останній файл ледь - ледь запхнав сюди. Як отримаємо рішення касінстанції, то викладу, якщо вдасться.
А що значить: "не туда бьют"? Ми законів не порушуєм. А знаєм ми ті закони незрівненно краще ніж працівники ДПІ.
Як не дивно, але спілкування з районною ДПІ, і з податковою службою більш високих рівнів показало, що працівники районного рівня значно краще знають законодавство, ніж їхнє начальство. Але, як повелів московський цар: "подчиненный перед лицом начальствующим должен иметь вид лихой и придурковатый"(рос.). От районна ДПІ і має такий вигляд. ДПІ діє протизаконно. Їм треба виконувати план зі збору податків у казну і корупційної данини, а ми не дали. От і маєм ... Все це звинувачення у порушенні надумане. Правда ще більщ жорстока. Нам достаменно відомо, що нас "замовили". Знаєм навіть хто. "Ноги ростуть" з колишнього Держфінпослуг. Саме туди не дали корупційної данини ...
Але, як то кажуть: все що нас не вбиває, те робить нас міцнішими. От і ця справа, якщо рішення остаточно вийде на користь кредитної спілки, матиме певний судовий прицидент. Там же не тільки про ювелірні вироби ..., там є і інші цікаві і корисні судові висновки ...



Редаґовано 1 раз(и). Останні правки 21.11.2012 11:06.

Застава ювелірних виробів у кредитній спілці
Дата: 21.11.2012 12:04:53

Пане Вячеславе, відкрийте обліковий запис на Гуглі і скористайтесь сервісом "Гугл Диск". Просто і дешево. Завантажуйте будь-які файли та лише постіть на форум посилання на них. Аналогічна байда є на Яндексі. Як на мене - іще зручніше. І там і там до 8 гігабайт всякого можна тримати.

З повагою і вдячністю за Вашу роботу

Застава ювелірних виробів у кредитній спілці
Дата: 21.11.2012 12:22:29

Дякую, Ростислав Вікторович.

Застава ювелірних виробів у кредитній спілці
Автор: =Сталкер= ( )
Дата: 21.11.2012 13:26:58

Малюк Вячеслав пише:
-------------------------------------------------------
> 1. не маю часу на обговорення.
> Багато роботи ...
> 2. А що значить: "не туда бьют"? Ми законів не
> порушуєм. А знаєм ми ті закони незрівненно краще
> ніж працівники ДПІ.
>
1. А я Вас не тороплю ;)... можно вечером или в ближ дни... после работы ;).
2. Дык, я ж показал уже - "работа без лицензии" и если бы ГНИды ;) пограмотнее были... "ну ты меня понял, мужик" ;). И в нарушении з-нов не упрекаю, наоборот, призываю обсудить, как по з-ну КСы могут работать с драгметаллами. Или лицензию проще получить?

Застава ювелірних виробів у кредитній спілці
Дата: 21.11.2012 14:49:17

=Сталкер= пише:
-------------------------------------------------------
> призываю обсудить, как по з-ну КСы могут
> работать с драгметаллами. Или лицензию проще
> получить?
>

Да вот так и работать с драгметаллами, как мы работаем уже более 18 лет. Кто нас только не проверял! ... И та же районная налоговая много раз. Претензий не было. Я же говорю: нас налоговой, областной налоговой, "заказала" (я соответствующий документ видел своими глазами) Дежфинпослуг. Взятку Кищак не дали при проверке, вот и "заказала" ... Непосредственно перед приходом налоговой на предмет операций с драгметаллами нас проверяла Харьковская городская прокуратура и ОБОП независимо друг от друга, но одновременно, - нарушений не выявлено. Чего вдруг проверяли? А все та же Держфинпослуг "заказала". Помпрокурора давал читать письмецо из Держфинпослуг. Кстати, и областная налоговая тоже проверяла непосредственно перед приходом районной, - довідка (укр.). Взяток никому не давали. Не давали не от жлобства, а по принципиальным соображениям ...

Лицензию? Какую лицензию? Нет таких лицензий.

Застава ювелірних виробів у кредитній спілці
Автор: =Сталкер= ( )
Дата: 21.11.2012 16:58:55

Малюк Вячеслав пише:
-------------------------------------------------------

> Лицензию? Какую лицензию? Нет таких лицензий.

Т.е. вот это (цитирую по вашему обжалованию) "Стаття 12. Використання вторинних ресурсів дорогоцінних
металів і дорогоцінного каміння
1. Збирання, облік і здавання відходів та брухту дорогоцінних
металів і дорогоцінного каміння, які утворюються в процесі
виробництва, провадяться суб'єктами підприємницької діяльності
незалежно від форм власності у порядку, визначеному законодавством
України. Збирання і первинна обробка відходів і брухту
дорогоцінних металів та дорогоцінного каміння, дорогоцінного
каміння органогенного утворення та напівдорогоцінного каміння
провадяться суб'єктами господарювання на підставі ліцензії, яка
видається в порядку, встановленому законодавством." не относится к операциям с драгметаллами, а только "Збирання і первинна обробка"? Соглашусь (почти :)).
А какую ж тогда лицензию ломбарды получают?



Застава ювелірних виробів у кредитній спілці
Дата: 21.11.2012 18:23:51

Вот здесь смотреть надо: [zakon2.rada.gov.ua]
Лицензируется добыча и первичная обработка. А какую лицензию получают ломбарды я не знаю.

Застава ювелірних виробів у кредитній спілці
Автор: =Сталкер= ( )
Дата: 21.11.2012 22:34:11

Малюк Вячеслав пише:
-------------------------------------------------------
> А какую лицензию получают ломбарды я не знаю.

Да такую же, как и КС (розпорядження Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг України від 29 грудня 2003 р. N 188):
3. Діяльність кредитної спілки з надання фінансових кредитів за рахунок залучених коштів, крім внесків (вкладів) членів кредитної спілки на депозитні рахунки;
6.1. Діяльність з надання фінансових кредитів за рахунок залучених коштів ломбардом;

И то, и др - бред, конечно, что я показал в "Концепции...", но ГНИды ;) зацепиться могут.
А Вам "респект и уважуха" ;) за правовое обоснование работы КС (сегодняшних ;)) с ювелиркой.



стор.:  Попередня123Наступна
Поточна сторінка:2 з 3


Вибачайте, лише зареєстровані учасники можуть залишати повідомлення.

Вам треба УВIЙТИ НА ФОРУМ >>> або ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ >>>
This forum powered by Phorum.