forum.naksu.org
 
 

Увага! На форумi введено правила поведiнки >>>

Питання, що не увійшли до інших тем, однак пов'язані з діяльністю кредитних спілок.

стор.:  Попередня123456Наступна
Поточна сторінка:3 з 6
Виконавча служба
Дата: 15.01.2008 15:10:56

Уважаемый cred ! Я прощаю Вам ваши колкости, понимая что это просто от недостатка воспитания. Вы наверное "гениальны" настолько что можете по одному названию юр. лица делать аналитические выводы. Не буду Вам объяснять про отсутствие законодательной базы по переуступке права взыскания, для Вас это будет сложно. Возможно я ничего нового и не написал (кстати я не претендовал на ноу-хау) но изучив все ваши посты у меня вообще сложилось впечатление что вы очень ограниченый человек. В числе наших клиентов очень известные банки, страховые и лизинговые компании. Насколько я понял вы связаны с потреб кредитованием, и мыслите в рамках мелких сумм.
Может дадите ссылочку на хоть одно Ваше умное высказывание и проучите "надувающего щеки на ровном месте" ?

Виконавча служба
Автор: Serzh ( )
Дата: 15.01.2008 15:49:23

до cred:
"викупати" борги - факторинг, ЗУ "Про фінпослуги" віднесено до переліку фінансових операцій.

ЗУ "Про кредитні спілки" Кредитна спілка є фінансовою установою, виключним видом
діяльності якої є надання фінансових послуг, передбачених цим Законом (ч. 2 ст.1).
В ЗУ "Про кредитні спілки" про факторинг не йдеться, тож робимо висновок про можливість здійснення операцій факторингу кредитними спілками.
ІМХО, колись бачив роз'яснення з цього приводу ДФП чи Держпідприємництва.



Виконавча служба
Дата: 15.01.2008 15:51:50

Жаль что вы не понимаете разницу между уступкой права требования и права взыскания

Виконавча служба
Автор: Serzh ( )
Дата: 15.01.2008 17:48:46

це ви до кого?

Виконавча служба
Автор: cred ( )
Дата: 15.01.2008 19:55:53

Пане ПРИВАТНА ВИКОНАВЧА СЛУЖБА ! Чого Ви залізли на наш форум не розголошуючи конкретних даних про себе ? Щоб голослівно нас критикувати ? Ото і все ? Нас є кому вчити і робити висновки щодо нашого професіоналізму. А слова: "В числе наших клиентов очень известные банки, страховые и лизинговые компании" - то лише пусті вихваляння. Та немає у вас таких, "великий графологу". З Ваших постингів я прийшов до висновку, що Ви ще дуже молода, а тому малоосвічена людина, може навіть студент юрфаку, у якої великі амбіції, а мало практичного досвіду. Ви не можете нічого говорити про фірму, яка займається поверненням боргів, бо такої просто фірми не існує. Мало того, Ви зробили чудову антирекламу собі і тому мати справу з подібними "проффесіоналами" я ліпше не буду. Мій юрист на півставки чудово справляється зі своїми обов"язками і з нового року я підвищу йому винагороду. Дякуючи Вам, я лише більш упевнився, що від таких фірм слід триматись подалі.
PS. Вашого "прощаю Вам" - не потребую. Залиште собі.

Виконавча служба
Дата: 16.01.2008 10:16:14

cred +1

до виконавчої служби:
Дайте мені удь ласка невеличку консультацію. Я вважав, що рішення суду є закон котрий треба викнувати тим чи іншим органам виконання. Як зрозуміти Ваш вислів "Есть масса полностью законных методов не исполнения решения суда"?

Виконавча служба
Дата: 16.01.2008 12:04:37

1. На форум я не залазил а зашел. По поводу "конкретных" данных я уже писал, сообщите что именно Вас интересует.
2. По поводу клиентов: ОТР банк, ТАС-комерц банк, Укрсоцбанк, УБРП, Укио банк лизинг, СК Альянс (Росно), Ласка лизинг (ПАРЕКС) ,
Укринкомлиз, могу продолжать, хотя сам не понимаю кто вы, чтоб вам чтото доказывать.
3. Университет я закончил давно, мне 30 лет, наш сайт pvs.com.ua адрес ул. Ярославов Вал, 21-Г оф. 26 (занимаем два этажа) т. 332 000 9
Стажа моего хватит на троих таких как Вы. Кстати по поводу Вашей успешности- освежите в памяти Ваш пост с которого начиналась
ветка: вы сами расписались в своей несостоятельности. Кстати может и вы представитесь?

Для Юрия: решение суда и закон это разные вещи. Решение суда согласно конституции обязательно для исполнения для всех лиц на территории Украины. Принудительным исполнением занимается государственная исполнительная служба согласно закона "Про державну виконавчу службу" руководствуясь при этом ЗУ "Про виконавче провадження" и инструкцией о проведении исполнительных действий.
Учитывая что данный закон, впрочем как и все кодексы, писались "под себя " закон имеет массу лазеек, пробелов, коллизий называйте как хотите. Ими то и пользуются грамотные юристы чтобы взувать самонадеяных граждан с их юристами на пол ставки.

Виконавча служба
Автор: cred ( )
Дата: 17.01.2008 17:09:35

Я подивився сайт pvs.cом.ua. Чомусь (чому ?) там вказана адреса вул.Редутна, 58, а пан ПРИВАТНА ВИКОНАВЧА СЛУЖБА назвав адресу вул. Ярославов Вал, 21-Г . Поштової скриньки немає. Названі партнери Лекснавігатор і Лекснавігатор консалтинг, судячи з сайтів, звичайні юридичні контори і займаються скоріше захистом недобросовісних позичальників, а не кредитодавців. Кількахвилинна розмова з пані з цієї фірми внесла ясність і про деякі деталі. Кредитами менш ніж 30 тис. гривень вони займатися не хочуть і беруть 15% від суми боргу, якщо вдасться борг повернути. Гарантії ніякої. Термінів виконання ніяких. І далі Києва вони не їздять. Так що цей приватновиконавчий хрін за державновиконавчу редьку не солодший. Нам браття спілчани не сюди. Бувайте, (ПРИВАТНА ВИКОНАВЧА СЛУЖБА) . Вас часом не Сергієм кличуть ?

Виконавча служба
Дата: 18.01.2008 17:21:20

Мне жаль дорогой кред что у вас в Луцке вам с вашими мелочными кредитами так не везет. Критикой обычно занимаются умственно ограниченные люди, которым стыдно даже представиться. Смысл спрашивать как меня зовут если вам секретарь сказала что меня зовут Сергей Сергеевич? Вы просто Шерлок Холмс! Адреса у нас два- не комплексуйте.

Виконавча служба
Автор: Igor ( )
Дата: 18.01.2008 17:34:58

Прикро, що Автор: приватна виконавча служба ( ), рекламуючи свої послуги не може розібратись, де проживає Автор: cred ( ). Запевняю, що він в м.Луцьку не проживає, хоча багато в чому наші думки збігаються. Реально ми з однією з подібних фірм в свому регіоні контактуємо. Але це не має ніякого відношення до державних виконавців.

стор.:  Попередня123456Наступна
Поточна сторінка:3 з 6


Вибачайте, лише зареєстровані учасники можуть залишати повідомлення.

Вам треба УВIЙТИ НА ФОРУМ >>> або ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ >>>
This forum powered by Phorum.