forum.naksu.org
 
 

Увага! На форумi введено правила поведiнки >>>

Питання, що не увійшли до інших тем, однак пов'язані з діяльністю кредитних спілок.

Фінансові новини
Автор: кредитор ( )
Дата: 23.06.2014 14:02:07

Як на мою думку, то залишилась одна надія, що банки не допустять цього дерибану, бо вони теж в такому становищі як і КС. У них авторитету і можливостей більше... А взагалі то краще б наша нинішня влада активізувала свої зусиллля на повернення вкрадених капіталів минулою владою, а не займалась обкладанням податками обкраденого, зубожілого народу... Але це тема інших форумів...

Фінансові новини
Дата: 24.06.2014 19:37:45

Вам, шановний кредиторе, все справедливосты хочеться. Де вкрадене Вам допоможе дізнатись отака собі людинка непримітна

Знайшла свою старезну публікацію у пожовклому журналі, перечитала й подумала: "А чи не геній я фінансовий, незаслужено забутий? Чи на смітник ту статтю викинути, а може запатентувати свій винахід?" Ні, вирішив, нагадаю про себе, опублікую на УкрКСюінфо. Нехай читають.

Останнє, що від тієї особи чула широка публіка - створення "факторингової компанії" - монополіста для забезпечення дерибану 300 кредитних спілок, разом із Оленчиком та за допомогою В. Волги. Ото була теорія, ото-часи!

А ця новина - так собі - жалюгідний сполох жевріючого смітника. А й то п'ять зірочок схопив! Значить-ціла команда теоретиків працює... [ukrks.info]

Фінансові новини
Дата: 24.06.2014 21:16:50

кредитор пише:
-------------------------------------------------------
> Чорт ногу зломить, читаючи ту маячню. І вздовж і
> впоперек читали - все ж...па. Може до другого
> читання поправлять ? Хоча сумнівно, що наші
> депутати порозумнішають. Асоціації !!! Агов !!! Не
> сидіть, тупо спостерігаючи, як нищать КС. Якщо
> знищать нас, то і вам гаплик. Хто має телефон
> автора цього законопроекту ? Позвоніть тому деб...
> депутату, поясніть, що негоже добивати лежачих ...


Той Шніцель мстливий забанив мене, ну то я із дозволу більш толерантної та культурної громади прокоментую тут ;)

Прочитав я того законопроекта. Дурня, звичайно, але приводу для паніки особливого не бачу. Ну не розуміє автор цих змін, що прибуток, який включається до собівартості перестає бути прибутком, а депозит у жодній країні світу не називають "капіталом". Час усе поправить. Згоден, читається важко, але ВАКСі все-таки треба вчитись читати перед тим, як роздмухувати істерику на всю країну. Іще не відомо що гірше - ті запропоновані зміни чи волання ВАКСу запровадити для всіх 5%. Може 0% для тих, у кого доходи на рік менше 410 ПМ все-таки краще?

Ми завтра на громадській раді підтримаємо пропозицію про виключення словосполучення "та кредитні спілки" із 2 абзацу п. 153.16 і теж звернемось куди треба. Проте говорити, що ці зміни загрожують самому існуванню кредитно-кооперативного руху в Україні як на мене не варто. Йому загрожує банда ВАКСи та розпліднені ним чиновники, злочинну діяльність яких продовжує координувати Оленчик - це факт, але більшість із тим вже навіть якось звиклась.

Мене дивує, що податкова політика мало змінилась за своїм глибинним змістом, та більше спрямована на наповнення державного бюджету, ніж на формування управлінських посилів. Чому відправною точкою визначено абсолютну величину річного доходу? Кого він так дратує? Це-політика розкуркулення багатих. Насправді важливіше дати сигнал ринку до зниження процентних ставок. Скажімо - якщо дохід на депозит більше, ніж 15% річних - оподатковувати. Якщо менше - ні. У мить кредити для підприємців стали би доступнішими, а національна грошова одиниця - стабільнішою. Ну чомусь у цій площині не думають. Чи освіти не вистачає, чи фантазії...

Фінансові новини
Автор: кредитор ( )
Дата: 25.06.2014 13:17:33

Ростислав Гайдаєнко пише:
-------------------------------------------------------
> Вам, шановний кредиторе, все справедливосты
> хочеться. Де вкрадене Вам допоможе дізнатись отака
> собі людинка непримітна
>
> Знайшла свою старезну публікацію у пожовклому
> журналі, перечитала й подумала: "А чи не геній я
> фінансовий, незаслужено забутий? Чи на смітник ту
> статтю викинути, а може запатентувати свій
> винахід?" Ні, вирішив, нагадаю про себе, опублікую
> на УкрКСюінфо. Нехай читають.
>
> Останнє, що від тієї особи чула широка публіка -
> створення "факторингової компанії" - монополіста
> для забезпечення дерибану 300 кредитних спілок,
> разом із Оленчиком та за допомогою В. Волги. Ото
> була теорія, ото-часи!
>
> А ця новина - так собі - жалюгідний сполох
> жевріючого смітника. А й то п'ять зірочок схопив!
> Значить-ціла команда теоретиків працює...

Гм... Так вчора Оленчик на каналі БТБ закликав населення не довіряти сліпо банкам. Розповідав, як банки дурять вкладників. Типу треба народу творчо підходити до розміщення депозитів в банківських установах, не вестись на високі відсотки і тд і тп бо ... жадібність фраєра губить . Натякнув, що грошей Фонду гарантування, де він зараз керує, на всіх обдурених не вистачить, тобто вкладник сам дурень і сподіватись на державу не варто. Ну це давно відомо...

Але я про інше... Оподатковувати похоронні гроші в сумі, скажімо, 10000 грн. які моя теща відкладала з пенсії на свої похорони - це кидалово. Кажуть, що колись навіть гопники, які віджимали гаманці в підпилих пізніх перехожих, залишали їм трохи грошей на дорогу... А сьогодні те що робиться - це свавілля вищого гатунку... Деруть останнє... І чого дивуватись, що в мирній, здавалось, Україні війна розпочалась ? Дістали народ... Красти не треба було...

П.М. А я не соромлюсь, що хочу справедливості. Це нормальне людське почуття... Інакше жити не можна...



Редаґовано 2 раз(и). Останні правки 25.06.2014 13:20.

Фінансові новини
Дата: 25.06.2014 15:01:01

Я думаю якби Андрію Ярославовичу дали волю, він би хоч зараз по другому колу дерибан кредитних спілок а-ля В. Волга влаштував. Є у нас такий документик про справжні наміри тієї особи, але до часу оприлюднювати його не будемо. Хто треба нехай глибше проникне у його суть. Це я до того, що податки ті не обгрунтовані і з економічної точки зору безглузді. Це - правда. Але то - квіточки у порівнянні із планами, які ще й досі виношує команда ВАКС-ПЗВ оленчиків, дзьобаків і т.п. служак диявола. А щодо справедливості - то ми із Вами по одну сторону барикади ;)

Фінансові новини
Дата: 26.06.2014 10:25:41

Доргі колеги та коліжанки !!! Сё ся сталося з тією ВАКСою-ПЗВ?

Вся міжнародна громадськість глибоко занепокоєна та потребує пояснень. Чи часом вони вже не в Ростові? ВАКС роздмухала істерію стосовно законопроекту 4101а у електорнних ЗМІ, закидала всю громадську раду при Нацкомфінпослуг пропозиціями щодо негайного розгляду цього надважливого для нас всіх питання і... На засідання Громадської Ради вчора о 16:00 не з'явилась !!! Всі чекали доповіді п. Волковської, емоційної, чесноїі, як завжди безкомпромісної у питаннях захисту інтересів кредитних спілок, а пані Волковська просто не прийшла доповідати питання, розгляд якого сама ж і ініціювала! Така поведінка флагманів кредитно-кооперативного руху не могла бути спричинена банальним запізненням, безвідповідальністю або нещирістю позиції пані Волковської. Тож я боюсь найгіршого.... ВАКС та ПЗВ вже не існує? Чи може як раз на той самий час викликали до Прокуратури? Пане Іване Вишневський, ми знаємо, що Ви більше не є членом Громадської Ради, але може хоч Ви, як постійний дописувач цього форуму та особа, братньо близька до ВАКС, поясните що відбувається? Тільки заради Бога, не починайте із того, що своїм постом я образив пані Волковську як жінку...

Фінансові новини
Автор: кредитор ( )
Дата: 26.06.2014 11:11:21

Кіно !

[ukrks.info]

Фінансові новини
Дата: 26.06.2014 12:41:43

Треба розуміти, що той фонтан самостійно не заткнеться. Такі зазвичай нормальні людські якості як скромність, сором та здатність до визнання власних помилок (якщо то не були цілеспрямовано скоєні злочини), не притаманні людям як В.Янукович, М. Азаров, В.Суслов, А.Оленчик, М. Чечетов, О.Єфремов, В. Олійник та багато таких подібних. Тому сподіватись на совість А. Оленчика просто не приходиться.

Натомість Всеукраїнська Асоціація КС Військовослужбовців та Працівників Силових Відомств оголошує своїм основним курсом примушення ВАКС-ПЗВ до миру шляхом самоліквідації останніх, та приєднання їх бувших членів до інших, більш виважених та послідовних асоціацій. Це дозволить консолідувати кредитно-кооперативний рух та зробити його сукупну публічну позицію більш осмисленою.

Щодо пастирів та натхненників ВАСК-ПЗВ, то ми вимагаємо повної (і жорстокої) люстрації А.Оленчика і В.Суслова, як осіб, безпосередньо причетних до знищення кредитно-кооперативного руху в Україні, до чого і всіх інших закликаємо.

Фінансові новини
Дата: 27.06.2014 10:26:32

Стало зрозумілим чому пані Волковська проігнорувала засідання Громадської Ради при Нацкомфінпослуг. Чого йти туди, де треба нести відповідальність, якщо можна йти туди, де можуть дати грошей? Зазвичай малоінформативні новини на сайті ВАКС дають відповідь на це запитання - від 25.06.14 новина "Представники ВАКС, НУФ і GІZ/DGRV обговорили можливу співпрацю" (культурне осилання на ті новини технічно не працює, так само, як сайт УкрКС.інфо не дає можливості оцінити новину із відміткою менше трьох зірочок). Ось вам і вся відкритість та демократичність;)

Фінансові новини
Автор: кредитор ( )
Дата: 09.07.2014 23:12:22

Банки не віддають депозити

[business.vesti.ua]



Вибачайте, лише зареєстровані учасники можуть залишати повідомлення.

Вам треба УВIЙТИ НА ФОРУМ >>> або ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ >>>
This forum powered by Phorum.