forum.naksu.org
 
 

Увага! На форумi введено правила поведiнки >>>

Питання, що не увійшли до інших тем, однак пов'язані з діяльністю кредитних спілок.

стор.:  ПопередняПерша...7071727374757677787980Наступна
Поточна сторінка:78 з 80
Фінансові новини
Автор: кредитор ( )
Дата: 10.11.2014 13:57:51

НАКСу таки працює.

[ukrks.info]

Фінансові новини
Дата: 11.11.2014 15:52:54

кредитор пише:
-------------------------------------------------------
> НАКСу таки працює.

Воно ж, звісно, правільно, але не треба було... Нехай би згодом усі побачили ту чиновницьку дурість та правову безграмотність...



Редаґовано 1 раз(и). Останні правки 11.11.2014 22:36.

Фінансові новини
Автор: Igor ( )
Дата: 13.11.2014 11:15:52

Для ведення підприємницької діяльності печатки більше не потрібні
[dzerkalo-zakarpattya.com]

Фінансові новини
Автор: кредитор ( )
Дата: 18.12.2014 20:08:46

Це добра новина ?
Уряд планує ліквідувати державну виконавчу службу

[www.dw.de]

Фінансові новини
Дата: 19.12.2014 15:33:15

На жаль думаю, що це недобра новина. Про необхідність приватних виконавців я говорю мабуть так з року 91-го. Але почитавши статтю, думаю, що готується чергова помилка. На мою думку, запроваджуючи інститут приватних виконавців, не можна знищувати державну виконавчу службу. Звісно, що штат державної служби треба суттєво скоротити. Але державна виконавча служба має обслуготвувати усіх державних стягувачів, а також будь-яких фізичних і юридичних осіб, які бажають звернутитися саме до державної виконавчої служби.



Редаґовано 1 раз(и). Останні правки 19.12.2014 15:52.

Фінансові новини
Автор: кредитор ( )
Дата: 19.12.2014 16:55:31

Ото і я так думаю...

Фінансові новини
Автор: кредитор ( )
Дата: 23.12.2014 17:28:12

.....зараз в Україні триває перший етап, у ході якого Мінекономрозвитку розробило пакет документів, що скорочує державне регулювання у підприємницькій діяльності....

[www.kmu.gov.ua]

___________________________________________________________________________________________

А як там на рахунок Нацфінпослуг ? Чи планують ліквідувати ?

Фінансові новини
Дата: 24.12.2014 11:37:01

«Це означає що всі контролюючі та регулюючі органи повинні будуть самі довести свою необхідність. Протягом року вони повинні будуть це доводити перед незалежною комісією. Якщо вони не зможуть довести це - їх діяльність буде припинена», - пояснив Міністр.

Це якесь безглуздя довжиною та вартістю у один рік. Треба неупереджено проаналізувати результати діяльності за попередні роки у динаміці і зважити: чого більше користі чи шкоди, а також спрогнозувати на перспективу, зважаючи на цілі, які стоять перед держорганом: чого буде більше користі чи шкоди. Я не знаю як там інші держоргани, а щодо Держ-Нац-комфінпослуг, то на мою думку у динаміці у перший рік діяльності (не існування у тексті закону, а саме діяльності) від цього органу було більше користі ніж шкоди, а згодом шкода стала переважати, і все більше і більше, і аж до відверто злочинної діяльності. Тобто, десь так за рік цей орган виконав поставлені перед ним завдання, а потім перетворився у суцільну шкоду, як державі, так і споживачам фінансових послуг, а також самим фінансовим установам. З того висновок: потреби у такому органі нема. І не тілки нема потреби, а і не було потреби. Треба було добре написати законодавство, що більш-меньш і зробив Держ-Нац-комфінпослуг, тобто здійснити регулювання законодавством, а не адміністративно, а далі фінустанови мали працювати у рамках того законодавства. Порушення законодавства мало усуватися іншими держорганами: судами, прокуратурою, міліцією, захистом прав споживачів тощо.



Редаґовано 2 раз(и). Останні правки 02.02.2015 17:36.

Фінансові новини
Автор: Igor ( )
Дата: 02.02.2015 12:21:18

Голова Нацфінпослуг - Пашко Ігор Володимирович

[видалено модератором]




Редаґовано 1 раз(и). Останні правки 02.02.2015 15:20.

Фінансові новини
Автор: admin ( )
Дата: 02.02.2015 14:27:41

Шановні!
За нашою інформацією Пашко Ігор Володимирович, призначений головою Нацкомфінпослуг не має відношення до вищезгаданого Пашка Ігоря Володимировича, [рідного брата заступника голови Держмитслужби України ...].

стор.:  ПопередняПерша...7071727374757677787980Наступна
Поточна сторінка:78 з 80


Вибачайте, лише зареєстровані учасники можуть залишати повідомлення.

Вам треба УВIЙТИ НА ФОРУМ >>> або ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ >>>
This forum powered by Phorum.