forum.naksu.org
 
 

Увага! На форумi введено правила поведiнки >>>

Питання, що не увійшли до інших тем, однак пов'язані з діяльністю кредитних спілок.

стор.:  Попередня1234Наступна
Поточна сторінка:2 з 4
О Фонде
Дата: 18.10.2012 22:25:00

На одном ныне по просьбе АЯ убитом сайте некая девушка с кликухой "Оленка" (ничего имячко не напоминает?) сказала, что в свободное от работы время увлекается драматургией РГ. Поскольку в этом жанре я ничего другого не писал, речь идет видимо об опубликованной на этом сайте пьесе "Сходка". Она также для верности опубликована здесь: [groups.google.com] Почитайте на досуге, =Сталкер=, сопоставьте факты, Вам известные, публикации в прессе того периода. Может все и станет на свои места.

Кстати, приятные новости по случаю праздника для кооператоров со стажем и лично для АЯ. КС "Турбота", который некоторые облили грязью и практически похоронили, волею судеб и доброю волею честных людей, возобновил свою деятельность и выплаты по обязательствам. Соратница АЯ по фамилии Билинская, свергнувшая и обличившая в свое время Г.С. Жулинскую в несовершенных ею преступлениях, уже спрыгнула, подтвердив документально, что передала всю документацию КС некоему гражданину Нелину. Гражданин Нелин, укравший печати и кредитный портфель союза, и его компания теперь голову ломают как объяснить исчезновение из КС нескольких сотен тысяч (около миллиона) денег и неправомерные выплаты гр. Прилюку, раздувшему скандал, по фальсифицированному подельниками решению суда.

Так что все возвращается на круги своя, и награды найдут своих героев ;)



Редаґовано 1 раз(и). Останні правки 18.10.2012 22:35.

О Фонде
Дата: 18.10.2012 22:26:11

Всех участников ветки с Праздником



Редаґовано 1 раз(и). Останні правки 18.10.2012 22:33.

О Фонде
Автор: Оленка ( )
Дата: 20.10.2012 12:29:33

Одразу ж прошу у всіх учасників вибачення за оффтоп, але не могла не відреагувати.


Ростислав Гайдаєнко пише:
-------------------------------------------------------
> На одном ныне по просьбе АЯ убитом сайте некая
> девушка с кликухой "Оленка" (ничего имячко не
> напоминает?) сказала, что в свободное от работы
> время увлекается драматургией РГ. Поскольку в этом
> жанре я ничего другого не писал, речь идет видимо
> об опубликованной на этом сайте пьесе "Сходка".


Ростиславе Вікторовичу, змушена Вас засмутити: які б фантазії не викликало у Вас слово "Оленка", у наведеному Вами прикладі це не "кликуха", а все ж таки ім"я. Жіноче. Моє.

Ваші співрозмовники, звісно ж, не в курсі вищенаведеного, і тому Ви чомусь трохи лукавите:

По-перше: я представилася в тому ж пості, в котрому розповіла про свої захоплення. І от, пічалька - комплімент Ви вже півроку пам"ятаєте, а ім"я і прізвище - навіть не зауважили. Ех, такі вони, знаменитості... :)

По-друге: щодо вбитої гілки форуму (а не сайту, знову Ви чомусь перебільшуєте) адмін форуму надіслав всім учасникам "перестрілки" листа з питанням, чи варто продовжувати тему, в котрій немає обговорення, а є майже суцільний "гон". Не можу з певністю зараз назвати всіх адресатів листа, але в тому, що він був направлений і Вам, готова заприсягтися. Чи АЯ на дозвіллі адмініструє форуми? Що ж, у кожного своє хоббі, але звучить це, погодьмося, малоймовірно.

По-третє: сайт, до котрого "прикріплений" форум, належить громадянському руху, котрий очолює пані Кужель, з якою, якщо вірити інтернет-ресурсам, саме Вас пов"язують давні ділові стосунки. На тому ж форумі водночас була і гілка обговорень, присвячена особисто Вам, котра (як не дивно) теж була "вбита", причому навіть раніше за ту, котру Ви наводите у своєму прикладі. То, по-Вашому, АЯ так турбується за Вашу репутацію, що просить адміністраторів пані Кужель (!) вбити і цю гілку? Тоді цей вчинок таки гідний поваги! :)

А от щодо твору Ви абсолютно праві - мова йшла саме про нього. Читати Вас, повторюся, справді цікаво, тому продовжувати писати Вам, на мою думку, варто. Тільки не забувайте додавати на початку твору "Всі імена та події у цьому творі вигадані". Тоді читачі зможуть дозволити собі не писати подібні моїм уточнення, а просто насолоджуватися гарним текстом.

п.с.: Принагідно і Вас зі святом (хоч і навздогін).

О Фонде
Дата: 20.10.2012 17:59:56

Бачте, пані Оленко, людині властиво забувати. Щоб моє прізвище не забувалось, я у кожному постингу його нагадую. Воно так автоматично робить, якщо людина під своїм ім'ям реєструється. Я так роблю на всіх форумах, де виступаю. Мені здається, так з усіх боків правильно, і тому у мене немає проблем із самоідентифікацією.

Про те, що Ви на цьому форумі і є та сама "Оленка", що дописувала на форумі "opirnarodu" ми (я так само, як і всі, хто був і там і там), дізналися лише вчора. За це Вам окремий респект. Тепер я і інші розуміємо, що Вашу увагу не час від часу, а постійно привертають постинги, що стосуються участі відомих нам всім осіб у діях кримінального характеру. Ми не будемо розбиратись чи Вас веде прагнення глибоко розібратись та докопатись до суті проблеми та встановити істину, чи просто "тягне", але те, що Ви "не утримались" та написали тут на цю тему, вважаю фактом встановленим.

Метою мого попереднього постингу було лише невинне бажання дати моєму давньому приятелеві =Старкеру= почитати п'єсу, яка свого часу привернула і Вашу увагу. Я лише прагну допомогти йому розібратись у деяких питаннях, бо він про те просив. Чіпляти Вас я не мав ніякого наміру, оскільки, повторюсь, чи мало по Україні на форумах виступає Оленок? Якщо Ви представлялись на тому форумі, який тепер вже закрито, Вам ніщо не заважає представитись тут знову, хоча б з елементарної поваги до учасників цього обговорення, які не ходили на "opirnarodu". Думаю, це не важко. Так що Ваші звинувачення у лукавстві я, пробачте, вважаю не обгрунтованими та не приймаю. Просто я би порадив Вам представлятись вчасно і по можливості повно, для того, щоб користуватись повагою та належною увагою до Вашої персони колег у майбутньому, та уникнути необхідності давати з цього приводу будь-які пояснення.

Думаю, від учасників цього форуму не всклизнула Ваша особлива увага до моєї скромної п'єси під назвою "Сходка". Зізнаюсь, мені дуже приємно, що Ви окремо відмітили її як драматургічний твір. Я знаю, що цю п'єсу читало багато людей, проте ніхто, окрім Вас, не наважився зробити мені публічний комплімент сказавши, що аж "захоплюється" моєю драматургією. Були приватні подяки, в цілому позитивні відгуки на неї, але так, як Ви - ніхто не реагував. Тож Вам окрема моя особиста подяка за високу оцінку мого скромного таланту. Я сподіваюсь, це не погано, що цю п'єсу тепер матиме можливість прочитати у тому числі і =Сталкер=?

Нажаль, ми втратили можливість почитати ті повні змісту та емоцій публікації, які на весні з'явились на форумі "opirnarodu" у гілці "Оленчик, Суслов - хронологія злочину", але я дозволю собі відмітити, що Ви як ніхто інший, глибоко вхопили основний зміст та запам'ятали все те, що там було написано. Більше того, Ви знаєте хто кому які листи писав за лаштунками, і очевидно хто кому коли дзвонив. Проте я бачу, що Вам відомо іще не все щодо хронології знищення цієї гілки. Дозвольте нагадати.

Не маючи аргументів спростувати звинувачення, спрямовані автором даної гілки (це не я) проти згаданих у її назві осіб, особи, що виступали у дискусії виключно під вигаданими іменами як адвокати чиновників (окрім Вас, шановна пані Олено), вдалися до тактики елементарного засмічування форуму. Це було зроблено просто для того, щоб його було не зручно та не цікаво читати. Там був такий "Правдоруб", "Нескорений-2" і всяке таке інше, які разів вісім підряд робили елементарні кати-пейсти одного й того самого повідомлення, зміст якого зводився до того, що не Оленчик і Суслов, а Гайдаєнко і Мельниченко розвалили кредитно-кооперативний рух України, і вкрали у населення щось трохи більше мільярда грошей.

Розуміючи, що дискусія складається не на їх користь, і що в них немає у руках ні аргументів ні документів (на відміну від їх опонентів), ці фантазери відкрили окрему гілку, яку гучно назвали "Гайдаєнко - Кримінальний геній кооперативного руху". Я доречі ніякого фактажу у гілці про Оленчика-Суслова не давав, і мені досі не відомо чому "самізнаєтехто" вирішив, що саме я і створив і підтримував цю гілку, починаючи із січня 2012 року. Ну, в кого що болить...

Я зателефонував адміністратору сайту та задав просте запитання. Гілка "Оленчик-Суслов - хронологія злочину" розміщена у розділі "Оприлюднення дій влади Страна беспредела, книга Ганьби". Ну я іще можу зрозуміти, що там обговорюються діяння (та бездіяння) бувших посадових осіб ДФП, що призвели до колосальних втрат на ринку. Мова йшла про підписання ними сотень ліцензій, нормативних актів, розпоряджень, доручень на перевірки тощо. А при чому тут взагалі Гайдаєнко, який ніколи не був чиновником, підписи якого не стояли на державних документах того періоду? Адміністратор зрозумів слушність мого зауваження та вилучив ту гілку, що провісила аж 2 дні. Доречі, не знаю чому Вам прийшов лист від адміністратора (чи кому іншому, із ким Ви відверто обговорювали дані питання), але мені адміністратором не було стосовно закриття гілки направлено ніяких повідомлень. Тут Ви також помиляєтесь.

Після цього очевидно ті, хто створенням гілки про мене хотів відволікти увагу грмадськости від своїх власних посадових злочинів, подзвонили тому самому адміністраторові, і, ображені та у сопельках, як дітки у дитячому садку, попросили вилучити також і ту, першу гілку, де йшлося про них. "Ганно Петрівно, а Ваня також кидався у мене пісочком. Якщо Ви його не сварите, то й мене з куточка звільність ы кашки дайте". Ну, адміністратор вирішив, як це зробила б напевне і Ганна Петрівна, що це буде справедливо, і знищив і ту першу гілку також.

Доречі, якщо гілку про злочини посадових осіб прочитало більше 10000 відвідувачів, дописувачі всі разом наваяли близько 28 повних сторінок постингів за 4 місяці, то тепер там

[forum.opirnarodu.com] - тобто нічого.

Пробачте, що так багато не по темі, але я лише хотів заповнити вакуум у Ваших знаннях щодо того, чому гілка про Гайдаєнка зникла раніше, ніж гілка про Оленчика, та відповісти на Ваші запитання.

У зв'язку із тим, що цю гілку було відкрито певним чином як наслідок піднятих мною проблем, і вона присвячена обговоренню професійних питань фінансового ринку, прошу Вас на майбутнє дотримуватись тематики та не засмічувати форум персональною перепискою.

І останнє. Стосовно власне твору. Я написав те, що написав. Уточнень воно на мій погляд не портебує. Мої герої - це ті, хто є, і Ваші поради щодо того як і що мені писати, кого і якими словами називати, я, з Вашого дозволу, залишу "без розгляду". Тільки не ображайтесь. Знову таки сподіваюсь, що іншим буде його читати так само цікаво, як Вам, і принагідно дякую за його популяризацію.



Редаґовано 3 раз(и). Останні правки 21.10.2012 00:24.

О Фонде
Автор: Оленка ( )
Дата: 20.10.2012 21:23:27

Модератору: урочисто обіцяю, що це - мій останній допис "не по темі" на цьому форумі. І все ж прошу його залишити.

1) Ростиславе Вікторовичу, як Ви зауважили, тепер і Вам і іншим зрозуміло, що моу увагу "не час від часу, а постійно привертають постинги...", а далі Ви, за своєю усталеною звичкою, подаєте своє власне розуміння ситуації за незаперечну істину. Так от, мою увагу справді вже більше року привертають форуми, на яких йде обговорення проблем ошуканих вкладників загалом, і в кредитній кооперації - зокрема. Чому це мене болить - для читачів опорународу (і для Вас, в тому числі) я пояснювала на тому форумі, а читачі форуму НАКСУ мені таких питань не задають. Чому мою увагу привертають саме форуми, а не офіційні публікації, думаю, теж всім зрозуміло - тому що саме на форумах є можливість поміж купи тролів таки почути щось вартісне. Тепер вже факт можна вважати встановленим, а мій інтерес - обгрунтованим.

2) спасибі за бажання заповнити вакуум у моїх знаннях - ніколи б інакше не повірила, що ті публікації можуть зачепити непричетних людей аж настільки, щоб дзвонити адміну. Але раз вже маю інформацію з перших вуст - не залишається жодних підстав Вам не вірити :) Очевидність же ще якихось дзвінків адміністратору, окрім Вашого власного, поки-що продовжує залишаєтися під сумнівом.

3) щодо листа - то, боячись надати тут недостовірну інформацію, зайшла зараз на опірнароду: гілка видалена, але приватні повідомлення збереглися. Якщо Ви заглянете у свою скриньку, то, безумовно, побачите лист адміна і Вам. Якщо ж не побачите, значить - адмін чомусь надав мені недостовірну інформацію, коли назвав Ваше прізвище у переліку адресатів. До цього посту у прикріпленому файлі додаю щойно зроблений скрін, сподіваюся, Андрій Петрович не видалить його хоча б із почуття солідарності з колегою-адміном, хай навіть з іншого форуму.

І останнє. Стосовно власне представлення. На форумах, де право на спілкування мають Масяня, Мавка, Вкладник та інші симпатичні персонажі, я збираюся і надалі представлятися детально рівно настільки, наскільки сама вважатиму за необхідне. Повага, на мою думку, залежить дещо від інших чинників. Не заважає ж мені з повагою ставитися до Кредитора той факт, що я не маю анінайменшого уявлення про те, хто спілкується під цим ніком. Тому Ваші поради стосовно того, як мені представлятися і що про себе розповідати, я залишу, з Вашого дозволу, "без розгляду". Тільки не ображайтеся. Знову таки сподіваюся, що наступний мій пост буде викликаний все ж таки бажанням почути фахову думку учасників форуму, а не необхідністю спростовувати Ваші інсинуації. Але в будь-якому випадку, залишаюся уважною читачкою і надалі.

Приєднані матеріали: ñêð³í.JPG (115kB)  
О Фонде
Автор: Джентльмен ( )
Дата: 20.10.2012 22:57:57

Какой изысканный слог, Оленка.
Какая выверенная аргументация.
Перлы так и шлепаются с характерным звуком в сие уродливое интеллектуальное и моральное болото. Но разве неясно, что вашему контрагенту все это эстетическое излишество ни к чему. Ведь на лицо явно выраженные симптомы быстро прогрессируещей паранойи, основанной на паталогической ненависти и неистребимом желании сведения личных счетов с конкретно взятой исторической личностью. Кстати, к моему огромному сожалению, ранее не имел удовольствия непосредственно пообщаться с этой самой личностью, чтобы сформировать свое личное отношение к столь популярному персонажу. Но, судя из того, что по странному стечению обстоятельств (а может и не по странному, и не по стечению) абсолютно беспрепяятственно вещает гр. Гайдаенко на этом форуме, о этом человеке у меня уже сложилось определенное мнение: он всеведущ, всевидящ, всеслышащ, всюду успевает, всем управляет... И это при его то загрузке по совершенно недетской реформе в банковской системе. А я раньше думал, что такое бренному телесному человеку просто не под силу. Но этим очевидно диагноз Ростислава Викторовича не ограничивается. Еще и странные метаморфозы с формальной логикой и провалы памяти. Оказывается кто-то увел несколько сотен тысяч трудовых гривен с Турботы. Но здесь то сразу понятно, кто это сделал (смотри диагноз выше). Все тот-же призрак из Венской оперы.Но вот все равно остается непонятным, куда же делись те 8 лимонов, которые "безвинно оболганная" Жулинская ранее вывела по фиктивным документам, о чем, между прочим, громогласно сообщила, собственноручно написав расписку, до сих пор свободно гуляющую по интернету. Гр. Гайдаенко как многолетний ближайший финансовый советник Жулинской уж точно должен был бы на сей предмет о чем-то догадываться. Но кажется не догадывается. И я ему верю. Где же ему разобраться с проявлениями полтергейста и других аномальных явлений в Турботе, если он сам стал жертвой мистического исчезновения трех лимонов с возглавляемого им же ОКС "Сузір'я". Вот такая вот психиатрически-паранормальная фигня получается.
К слову, Кредитор, спасибо за упоминание сайта Стрийской инициативы. О нижнем белье ничего говорить не буду, ибо каждый видит в первую очередь то, что для него особо актуально. Но вот все остальное внимательно просмотрел. И в поведении АЯО меня удивило не то, что он собственно говорил. Хотя, судя по вашей небезразличной реакции, Кредитор, оно все-таки работает. Лично меня удивило то, что взрослому состоявшемуся человеку с какой-то профессиональной историей в тот момент было абсолютно по барабану, что о нем скажут или подумают другие, тем более столь уважаемая публика, как завсегдатаи сего форума. Он просто делал и говорил то, что считал нужным. В этом то праве мы пока друг другу не отказываем? Не так ли? Не так ли...
И последнее для разнообразия в тему. Не волнуйтесь вы так, господа, о фонде гарантирования вкладов. Его для кредитных союзов в обозримом будущем не будет. Впрочем как и других более-менее взрослых системных решений. Так сказать личиком не вышли. Равзе что по случаю могут чего нибудь запретить. Но, наблюдая за тем, что происходит на столь демократичном форуме, невольно вспоминаешь анекдот: больной спрашивает врача - Доктор, а я буду жить? - а врач, задумчиво гляда на пациента, отвечает - А смысл?
Напоследок, хоть и с опозданием, всех с профильным праздником. Будем надеяться, не последним.

О Фонде
Дата: 20.10.2012 23:19:22

Джентльмену - спасибо за оригинальное и синхронное с Оленкой выступление. И огромное человеческое спасибо за то, что кредитным союзам не грозят никакие "системные решения", особенно в области гарантирования вкладов. Действительно успокоили. Не факт, правда, что вы можете гарантировать исполнение хотябы и ваших собственных слов. Поэтому отнесемся к ним как обычно, философски.

А на счет "Турботы" скажу так. Даже маленькому ребенку понятно, что если КС работает, вероятность получить в нем деньги выше, чем если он не работает. Или не понятно? Ну, а злиться по поводу того, что известной команде людей не удалось полностью блокировать работу союза и раздеребанить его активы, не стоит. Не конструктивно как то выглядит в глазах общественности. Что подумают о вас наши читатели?



Редаґовано 2 раз(и). Останні правки 21.10.2012 00:09.

О Фонде
Дата: 20.10.2012 23:50:59

Шановна пані Оленко, Ви правильно вирішили зупинитись і вірно підмітили, що Вам тут ніхто ніяких запитань не задавав. Бо чим більше Ви розпалюєтесь, тим більш очевидною є Ваша особиста заангажованість, а ніяк не професійний інтерес до того, що відбулося із вкладниками банків та кредитних спілок під час кризи.

Наведений Вами скріншот доводить лише те, що адмін направив повідомлення Вам, і нічого більше. Моя поява на тому форумі не була випадковою, і Вам це відомо. Вам також відомо, що якийсь мерзотник (а може й мерзотниця) 19 січня 2012 року, реагуючи на публікації на сайті "opirnarodu", розпочаті "нескореним" 05 січня, вдався до вчинку, якого доти не знала сучасна історія української кредитної кооперації. Від мого імені ним було розіслано по всіх кредитних спілках листа-фальшивку, написати яку могла лише психічно хвора людина. У тій фальшивці, доречі як і у Ваших постингах тут, мені приписувались політичні та бізнесові зв'язки із пані Олександрою Кужель, від мого імені просилось грошей для фінансування її діяльності, і багато чого іншого. Якщо Ви захочете перечитати той бруд, Ви легко можете його знайти. Тож щодо моєї "непричетності" - без ілюзій, будь ласка. Я нікого не чіпав - це мене публічно образили і примусили реагувати. Тож чому там на форумі з'явився я, публіці зрозуміло. А от те, що Ви туди зайшли з науковим інтересом, викликає дедалі більший сумнів.

Але то вже справа давня і нікому окрім Вас не цікава. Тут усім усе ясно. Після того, як я заповнив пробілини у Ваших знаннях, гадаю, Вам теж.

Так що повірте, чим більш переконливою і компетентною Ви намагаєтесь виглядати у війнах піврічної давнини, тим більш очевидним стає те, як глибоко Вас особисто зачепили і моя п'єса, і звинувачення форуму "opirnarodu" на адресу А. Оленчика. Тримайте емоції під контролем. Вони Вам іще знадобляться.

Сподіваюсь, Ви дотримаєтесь свого твердого жіночого слова, і більше не будете писати тут не по темі. Я зі свого боку обіцяю, що не відповідатиму на Ваші ремарки, єдиною метою яких очевидно є привернути до себе увагу та перевести дискусію у непрофесійне русло.

О Фонде
Дата: 20.11.2012 21:44:21

Чого нам туди вступати?

[hvylya.org]

О Фонде
Дата: 21.11.2012 11:49:39

Не знаю, понимает ли руководитель проекта, что проведение данного опроса скорее направлено на монополизацию рынка программного обеспечения для КС, чем на развитие конкуренции в этом сегменте? Но похоже на то, что кто-то решил сделать масштабный анализ на эту тему и выяснить для себя позиции конкурентов ПОД ПРИКРЫТИЕМ проекта.

В пользу такого видения - тот факт, что аналогичный опрос не производит НАКСУ, а также то, проект предлагает на сайте что организации, представляющей интересы весьма незначительного сегмента КС Украины, принять участие в опросе ВСЕМ БЕЗ ИСКЛЮЧЕНИЯ кредитным союзам Украины.

Чтобы отбросить некоторые опасения, нужно дождаться обработки результатов и такой же открытой, как сам опрос, публикации его результатов. Надеемся, проект понимает это, а также то, что по морально-этическим соображениям опрос было бы правильнее организовать непосредственно на сайте проекта, а не на сайте одного из участников рынка.

"http://www.pzv.net.ua/?nid=news|403"



Редаґовано 1 раз(и). Останні правки 22.11.2012 20:10.

стор.:  Попередня1234Наступна
Поточна сторінка:2 з 4


Вибачайте, лише зареєстровані учасники можуть залишати повідомлення.

Вам треба УВIЙТИ НА ФОРУМ >>> або ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ >>>
This forum powered by Phorum.