forum.naksu.org
 
 

Увага! На форумi введено правила поведiнки >>>

Питання, що не увійшли до інших тем, однак пов'язані з діяльністю кредитних спілок.

стор.:  Попередня12345Наступна
Поточна сторінка:4 з 5
КС Капитал-Сервис (Алчевск)
Автор: Yar ( )
Дата: 01.04.2008 08:21:02

Оппа. И правда удалены такие сообщения:

Автор: Shark ( )
Дата: 25.03.2008 19:57:30

Автор: Shark ( )
Дата: 25.03.2008 20:00:36

Автор: krs ( )
Дата: 25.03.2008 22:24:22

Хорошо, что я их сохранил.
А зачем модератор их удаляет???

КС Капитал-Сервис (Алчевск)
Автор: Прус ( )
Дата: 01.04.2008 11:55:40

Уважаемый Sharik, Вы абсотлютно правильно боитесь правоохранительных органов, поскольку назвав своё имя Вы были бы привлечены за клевету, оскорбление чести и достоинства как КС "ФКК"Украинские кредиты","Параллель", ВОО"Надежда украинцев" так и людей работающих в данных организациях.
Давайте расставим точки над "і", вы, действительно ,не имеете никакого отношения к нашим организациям, но при этом пытаетесь делать какие-то выводы, исходя толи из личного трудового опыта, то ли основываясь на сплетнях, но уважаемый Sharik,народная мудрость гласит:"Сплетни не украшают женщин и не достойны мужчин!", надеюсь Вы сделаете соответствующий вывод.

КС Капитал-Сервис (Алчевск)
Автор: Shark ( )
Дата: 01.04.2008 19:17:40

Уважаемая может быть кем-то, но не мной, госпожа прус. К Вашему неудовольствию привлечь меня вам не удастся и не потому, что я аноним, но и потому.сто на всех вас у меня есть доказательства ваших, так сказать, неблаговидных поступков. что касаэтся достоинства мужчин, то я не виноват, что у вас сильно много дорогого нижнего белья. причем, если говорить о выносе сора из избы. то наверно сорного и ссорного. Поэтому мне наплевать на Ваши угрозы, т.к. вообщето я с удовольствием встречусь с вами в суде. где я буду свидетелем, а ваш гражданский муж и отец вашей дочери - обвиняемым. Так что клеветы нет. А вот факт, что работаете вы незаконно - есть. Кроме того, сидите на нашем огороде и капусточку шинкуете нагло и явно. Про это говорят не только люди, но и факты.

КС Капитал-Сервис (Алчевск)
Автор: yobmanuty@ ( )
Дата: 01.04.2008 20:35:30

Я не Прус и не Жамалдинов – я - Сухарев, лить грязь на них не собираюсь. Пусть за меня говорять документы!
Не может, не имеет права Прус выступать от имени и по поручению ВОО (там она никто, её вывели из членов общества раньше, чем она собрала фиктивную конференцію в Красном Луче, где не было достаточного количества представителей от областей, как положено по законодательству для всеукраинско оргнизации и єта конференция фактически была созвана людьми, которые 03.02.2008 года уже не были членами ВОО "Надежда Украинцев".
А вот и подтверждение того, что подпись Жамалдинова и печать ВОО "Надежда Украинцев" не действительны (копия документа – объявление о недействительности подписи и печати, ниже). Следует также заметить, что ни Прус, ни Жамалдинов, ни Склеменок, ни Литвинов никакого отношения к созданию нашей организации не имели. Их взяли, потому, что очень просил Жамалдинов. Даже клялся в своей мужской порядочности. Вы бы, Наталия Валериевна, хоть бы постеснялись! Как не стидно обманывать людей! Организацию создавали те, кто хотел действительно сделать людей благополучными. Кроме меня, это: Геращенко Н.П., Карпенко А.В., Черепенина О.Ф., Тимофеев Е., Симонов А. и другие чесные и порядочные люди. А теперь Склеменок клевещит и дескредитирует их имена. рассылая лживые документы по органам МВД, людей, которые дали ему возможность получить престижную работу, достойный заработок всей команде Жамалдинова и ощастливить их семьи. Вот в этом и проявляются все они полностью!
Уважаемые члены ВГО "Надежда Украинцев", спасибо за внимание. Если моё письмо будет стерто, как я понял из записей в Интернете, уже это имеется, то я ещё раз передам то, что Вы, уважаемые члены общества, сейчас читаете. А выводы делайте сами.
В подтверждение можете распичатать себе копии слудующих документов:
Выписка из Устава ВОО «Надежда Украинцев»
……..5.2. Посадовими особами «Організації» є Голова Ради, члени Ради «Організації». (поэтому Прус Н.В. к руководству в ВОО и к лидерам её отношения не имеет!)
КОНФЕРЕНЦІЯ ОРГАНІЗАЦЇ
5.3. Конференція є вищим керівним органом «Організації».
...........5.5. Делегати ........., які беруть участь у Конференції, реєструються з зазначенням кількості голосів, яку представляє кожний делегат та член «Організації» відповідно до Положення про Конференцію. Цей перелік підписується головою та секретарем Конференції. А в
……….. 5.16. Більшість місцевих осередків «Організації» вправі вимагати скликання позачергової Конференція у будь-який час і з будь-якого приводу. Якщо протягом 20 днів Голова не виконав вказаної вимоги, вони вправі самі скликати Конференцію в порядку, передбаченому цим Статутом та Положенням про Конференцію (а Жамалдинов скрывался от представите лей областей. Препятствовал рабое ревизионной комисси, не реагировал, начиная с конца ноября 2007 года на требования осередкив и Ревизионной комисси по поводу созыва Конференции. Когда Ревизионная комиссия и осередки сообщили ему о своём решении самостоятельно созвать Конференции и пригласили его для отчета, он не приехал, то оказалось, что его никто не знает, и подмись под приглашением на конференцію в Красный Луч фальшивая. Присутствующие на Конференции были крайне удивлены представите лем Луганской области Прус, которая никакого отношеня к Луганской области до этого не имела. Она была «прописана» (и то я не уверен) в Краснолучском осередке. Мы даже начали волноваться, а где же дерся Жамалдинов).
......5.19. Рада в своїй діяльності підзвітна Конференції.
....5.28. Контроль за виконанням цього Статуту, рішень Конференцій, Ради «Організації», дотриманням статутних положень членами «Організації», її місцевих осередків, фінансово-господарською діяльністю «Організації» здійснюється Ревізійною комісією, яка обирається Конференцією з числа членів «Організації» терміном на п'ять років і їй підзвітна.
.....5.30. Перевірки проводяться Ревізійною комісією за дорученням Конференції , Ради організації, з її власної ініціативи або на вимогу більш як 10 відсотків членів «Організації». (20 представителей от ячеек общества подтвердили письменно про свои полномочия а это – 95% представительства членов. Кстати, Прус Н.В. также была на Конференции 30.01.08 года и своей рукой записала свою фамилию в листке регистрации, как делегат от Луганской области, но потом делала попытки сорвать Конференцію, обозвала всех «козлами» и со скандалом покинула зал заседания в Доме ученнях НАН Украины).
.....5.34. Ревізійна комісіія складає висновок по річних звітах та балансах. Без висновку Ревізійної комісії Конференція не вправі затверджувати баланс. (баланс закрывался без выводов комисии, а комисия вынесла решение баланс не утверждать).
5.35. Ревізійна комісія зобов'язана вимагати позачергового скликання Конференції у раз виникнення загрози суттєвим інтересам «Організації» або виявлення зловживань, вчинених службовими особами. (что полностью имеет подтверждение в выводах Ревизионной комиссии, в том числе и серьёзные финансовые нарушения.

Копии писем и сообщений

Надія Українців
Всеукраїнська громадська
організація

04116. Україна м. Київ, вул. Ванди Василевської,
буд. 6, офіс 142.

№ 03/08 від 31 січня 2008 року

При цьому ставимо до Вашого відома, що, як і повідомлялося Вам раніше, 30.01.08 року в м. Києві з успіхом і при повному кворумі пройшла Конференція ВГО «Надія Українців», яка скликалася на підставі суворого дотримання Статуту Ревізійною Комісією ВГО «Надія Українців». В зв’язку із певними рішеннями, прийнятими Конференцією, ВГО «Надія Українців» знаходиться в стадії перереєстрації. Всі інші дії, пов’язані з подальшою діяльністю ВГО, будуть відповідати чинній процедурі організації та діяльності Всеукраїнської громадської організації, як то зазначено чинним законодавством України та Статуту ВГО «Надія Українців».
Конференція винесла рішення, що інтереси ВГО «Надія Українців» знаходяться під погрозою через нестатутні дії з боку певних екс-членів та екс-керівних посадових осіб ВГО.
Враховуючи своє право, як засновника КС ФКК «Українські кредити», прошу Вас прийняти для Бондарцевої Н.Є.; Будкова Ю.А.; Гоменюка В.Г.; Жамалдінова Р.З.; Жидкевича А.А.; Жидкевич Н.М.; Кирилова С.Н.; Кирилова А.Н.; Литвинова В.П.; Склеменка О.В.; Приба Я.А.; Персаня В.В.та Прусс Н.В. телеграми і вручити їх кожному з них особисто.
Щодо КС ФКК «Українські кредити», Конференція вирішила за необхідне негайно скликати Загальні збори КС ФКК «Українські кредити» з метою захисту інтересів членів ВГО «Надія Українців».
Таким чином, мусимо попередити Вас про відповідальність з Вашого боку за непередачу інформації, отриману поштою, що буде розцінюватися, як посібництво з Вашого боку неправоправним діям проти ВГО «Надія Українців».
Дату та місце проведення Загальних Зборів просимо завчасно узгодити з нашим Центральним офісом в м. Києві.


З повагою, за дорученням Конференції
ВГО «Надія Українців»
Голова Ради Сухарєв Ю. О.

_________________________________________________________________________________

Екс-Голові
та екс-члену
ВГО «Надія Українців»
п. Жамалдінову Р.З.

Шановний Резван Зайпулович та інші особи, які Вас підтримують!
При цьому повідомляємо Вам, що наш осередок є структурним підрозділом ВГО «Надія Українців». Звертаємо Вашу увагу, на написання назви ВГО, де слово «Українців» пишеться з великої літери. Тому Ваше запрошення за підробленим підписом Голови ВГО «Надія українців», де слово «українців» пишеться з маленької літери, нами вважається, як запрошення до участі у Вашій конференції ВГО «Надія українців», де наш осередок ВГО «Надія Українців» не може приймати участі через те, що до порядку денного не внесено питання обміну досвідом роботи осередків різних ВГО.
Таким чином, наш осередок не може виконувати Ваші рішення ввіреної Вам іншої, але схожої за назвою, організації.
Конференція нашої ВГО «Надія Українців» була проведена 30.01.08 року в м. Києві. Ви, як особа, яка до 30.01.08 року мала ознаку членства ВГО «Надія Українців», були позбавлені називатися членом ВГО «Надія Українців», і, мабуть через це, намагаєтеся утворити іншу організацію, куди запрошували наш осередок в якості повноцінного учасника. Але члени нашого осередку ВГО «Надія Українців» не збиралися і не мають наміру переходити до іншої організації, або займатися дворушництвом. Таким чином просимо Вас більше не турбувати наш осередок та зважити на те, що Ваші повноваження Голови ВГО «Надія Українців» закінчилися ще 24.12.07 року.
За інформацією, яка була надана нам від інших осередків ВГО «Надія Українців» про те, що такі осередки, як: Київський обласний осередок; Місцевий осередок в м. Києві; Чернігівський обласний осередок; Житомирський обласний осередок;. Херсонський обласний осередок; Донецький обласний осередок; Місцевий осередок в м. Маріуполь; Запорізький обласний осередок; Черкаський обласний осередок; Сумський обласний осередок; Харківський обласний осередок; Полтавський обласний осередок; Вінницький обласний осередок; Львівський обласний осередок; Дніпропетровський обласний осередок; Місцевий осередок в м. Дніпропетровську; Одеський обласний осередок у Конференції в м. Красний Луч 03.02.08 року участі не приймали та на затвердження рішень осередків про вступ, або перехід до Вашої організації, яка має схожу назву з нашою ВГО, заяв не подавали. Таким чином, якщо ця Конференція проводилася під егідою ВГО «Надія Українців», де слово «Українців» пишеться з великої літери,, то вона не могла бути легетимною через відсутність кворуму.
Якщо ця Конференція проводилася під егідою іншої ВГО, то до неї наш осередок ніякого відношення не має, Ваші розпорядження для нас є не обов’язковими для виконання, а ВГО «Надія Українців» сьогодні має керівний склад, до якого Ви особисто не входите.
Нагадуємо Вам, що Ви ще й досі не повернули, незаконно володієте та використовуєте документи, бланки, атрибутику, штампи та печатки і інші ознаки нашої організації для представництва нам невідомої ВГО «Надія українців». Через цю обставину попереджаємо Вас про кремінальну відповідальність, як за шахрайство щодо використання чужих атребутів, штампів і печаток, які Вам необхідно було здати ще 24.12.07 року.
Перепрошуємо за те, що ми вимушені через Вашу нездатність та нечистоплотність у фінансових справах ВГО «Надія Українців» надсилати Вам наш лист не на бланках нашого осередку ВГО «Надія Українців», а також нагадати остаточно, що наш осередок не є осередком Вашої, нам невідомої, ВГО «Надія українців».
Нагадуємо Вам, що Ви маєте передати справи як омога скоріше нашому легитимно обраному на Конференції ВГО «Надія Українців» Голові Ради Сухарєву Юрію Олександровичу на Центральному офісі ВГО «Надія Українців» в м. Києві. В противному разі залишаємо за собою право звернення до правоохоронних органів із заявою про оволодіння та використання Вами атрибутики і печаток нашої організації.
З повагою,

Голова_____________________________
ВГО «Надія Українців» ___________________ Сухарєв Ю.О.
________________________________________________________________________________

Надія Українців
Всеукраїнська громадська
організація

04116. Україна м. Київ, вул. Ванди Василевської,
буд. 6, офіс 142.

№ 04/08 від 31 січня 2008 року

Додаток до телеграми від 01.02.2008 року

Виписка з Протоколу №02/08
щодо рішення Конференції ВГО «Надія Українців»:
1. Перевести Центральний офіс ВГО до м. Києва.
2. Надати оцінку роботі керівництва ВГО «Надія Українців» відповідно до внеску кожного з них для розвитку організації.
- надати позитивну оцінку роботі Сухарєва Ю.О.;
- дати негативну оцінку роботі Жамалдінова Р.З., Литвинова В.П. та Бондарцевій Н.Є.
3. Голосувати за виведення з членів ВГО «Надія Українців» (ВГО «Шлях українців») наступних осіб: списком: Бондарцева Н.Є.; Будков Ю.А.; Гоменюк В.Г.; Жамалдінов Р.З.; Жидкевич А.А.; Жидкевич Н.М.; Кирилов С.Н.; Кирилов А.Н.; Литвинов В.П.; Склеменок О.В.; Приб Я.А.; Персань В.В., Прусс Н.В..
4. За грубе порушення Статуту ВГО «Надія Українців», безпосередню участь, або підтримку по закриттю центрального офісу в м. Красний Луч по вул Інтернаціональній, 21, за непрозору, антидемократичну, грубу поведінку, гальмування у розвитку ВГО «Надія Українців», нехтування правами Ревізійної Комісії, ігнорування рішеннями вищого органу влади у ВГО – Конференцією, непрозорі фінансові операції щодо обігу грошових коштів ВГО і інші неправоправні дії вивести наступних осіб Бондарцева Н.Є.; Будков Ю.А.; Гоменюк В.Г.; Жамалдінов Р.З.; Жидкевич А.А.; Жидкевич Н.М.; Кирилов С.Н.; Кирилов А.Н.; Литвинов В.П.; Склеменок О.В.; Приб Я.А.; Персань В.В.; Прусс Н.В. зі складу членів ВГО «Надія Українців» (ВГО «Шлях українців») за наведеним нижче списком та зобов’язати їх негайно передати справи, ключі, техніку, атрибутику, штампи, печатки тощо ВГО «Надія Українців» до Ревізійної Комісії.
5. Вирішити у робочому порядку питання звернення до слідчих органів щодо питання шахрайства з боку названих вище осіб.
6. В зв’язку із протиріччям у Статуті КС ККФ «Українські кредити» щодо ознаки членства негайно скликати Загальні Збори КС ККФ «Українські кредити» з метою виправлення протиріч.

Вищий орган ВГО «Надія Українців»
Конференція

Издание: Aviso-Киев
Выпуск: № 13 /1460/
от 15.02.2008

Общение > Сообщения > 897: Другие сообщения
Объявлений в рубрике: 29 (показаны с 1 по 29)
Страница: 1


Подать объявление в издания Aviso.
Подать объявление с фото на сайт «ФОТО недвижимость».

Каталог выставок


ВАТ "Київпроект" хоче отримати в Держуправлінні екології м. Києва дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферу стаціонарними джерелами столярна майстерня (деревообробний станок). Свої думки з цього питання мешканці можуть висловити у Печерській райдержадміністрації:
Адрес: вул. Суворова, 15
Тел.: (044) 2801616


В зв'язку із рішенням Конференції ВГО "Надія Українців", яка відбулася 30 січня 2008 року за ініціативою Ревізійної комісії ВГО, щодо перереєстрації ВГО "Надія Українців", підпис екс-голови ВГО "Надія Українців" Жамалдінова Р.З., а також штампи, печатки та інші атрибути з 24.12.07р. вважати недійсним.



Втрачене посвідчення постраждалого від ЧАЄС категорія 3б N565918. Видане держадміністрацією м.Києва, на ім'я Муравинець Тетяни Гордіївни, вважати недійсним.

Остаюсь Ваш Сухарев Ю.А.








КС Капитал-Сервис (Алчевск)
Автор: krs ( )
Дата: 01.04.2008 20:54:38

Как Вас сегодня понесло.....
только немного в сторону.
гордиться нечем - капитал умрет как добробуд,
щербины уедут на машинах (и я думаю не на одной)
Резван с Наташей будут виноваты,
а прикрывать их всех будет умнейший слуга народа Сухарев....

а потом будет все наоборот...

лето 2007 - умер Березин....
весна 2008 - погиб молодой человек который просто пытался осветить правду о некоторых людях....
скоро очередное лето, что ждать....

КС Капитал-Сервис (Алчевск)
Автор: yobmanuty@ ( )
Дата: 01.04.2008 22:31:24

krs пише:
-------------------------------------------------------
> Как Вас сегодня понесло.....
> только немного в сторону.
> гордиться нечем - капитал умрет как добробуд,
> щербины уедут на машинах (и я думаю не на одной)
> Резван с Наташей будут виноваты,
> а прикрывать их всех будет умнейший слуга народа
> Сухарев....
>
> а потом будет все наоборот...
>
> лето 2007 - умер Березин....
> весна 2008 - погиб молодой человек который просто
> пытался осветить правду о некоторых людях....
> скоро очередное лето, что ждать....

Уважаемый, скажите, пожалуйста, а кто этот молодой человек. Для меня Это новость. Что касается того, что я стану прикрывать Резвана с Наташей, то никогда и неи за какие деньги! я, к моему огромному огорчению, поздно понял, их суть. Некоторое время я питал надежду на то. что у них пробудеться чувство ответственности за взятые обязательства и слова, но резван мне нагло и ценично заявил: "А Вы меня накажите, Юрий Александрович". И это тот человек, кому я верил! Теперь я думаю, что пришло время, когда "бог шельму метит".
С уважением к Вам, Сухарев.


КС Капитал-Сервис (Алчевск)
Автор: krs ( )
Дата: 01.04.2008 22:58:09

Юрий Александрович,
хороший Вы человек, но дело не в обидах.....
и Резвана подставляют, поверьте мне.
а юношу звали Антон, работал в Луганске... стажер.
очень умный и способный молодой человек.
Хотел помочь НАМ с ВАМИ.

КС Капитал-Сервис (Алчевск)
Автор: krs ( )
Дата: 01.04.2008 23:03:11

ЖАль только, порядочных людей все меньше и меньше

КС Капитал-Сервис (Алчевск)
Автор: krs ( )
Дата: 01.04.2008 23:09:18

Кстати Березин наверное единственный, кто мог дать отпор Щербинам

КС Капитал-Сервис (Алчевск)
Автор: cred ( )
Дата: 02.04.2008 10:58:01

Невже залишились ..... вкладники, які в таких проблемних кредитних спілках гроші тримають ? Ця безглузда полеміка ні до чого не приведе. Бачите, хлопці, що діла немає - розбігайтеся, створюйте свої спілки і працюйте.

стор.:  Попередня12345Наступна
Поточна сторінка:4 з 5


Цю гілку закрито
This forum powered by Phorum.