forum.naksu.org
 
 

Увага! На форумi введено правила поведiнки >>>

Питання, що не увійшли до інших тем, однак пов'язані з діяльністю кредитних спілок.

стор.:  12345Наступна
Поточна сторінка:1 з 5
КС Капитал-Сервис (Алчевск)
Автор: Yar ( )
Дата: 17.07.2007 08:39:51

Итак, я влип в эту организацию.
Если есть кто-нибудь ещё такой же или кто-нибудь знает об этом МММ, давайте делиться своими впечатлениями.
Что делать, чтобы вернуть свои (хотя бы часть) деньги??

КС Капитал-Сервис (Алчевск)
Автор: vst04 ( )
Дата: 17.07.2007 10:03:53

Вкаком смысле влип*?*
Подробней опиши сутацию, мож кто то что то и подскажет ))

КС Капитал-Сервис (Алчевск)
Автор: Yar ( )
Дата: 17.07.2007 10:37:02

КС не возвращает деньги (паевые взносы) по причине тяжелого финансового положения (непокрытый убыток 6 млн. при выданных кредитах на 10 млн., и паевых вкладах 20 млн.).
Собственно, вот статейка:
[www.renata.com.ua]

КС Капитал-Сервис (Алчевск)
Автор: vst04 ( )
Дата: 17.07.2007 13:57:00

Тяжелый случай, но методы борьбы должны быть (хоть какие то). Поищем варианы.......

КС Капитал-Сервис (Алчевск)
Автор: Yar ( )
Дата: 18.07.2007 14:20:57

Да какие тут варианты.. Только выводы.
Не связываться с кредитными союзами. А если уж связались, то быть начеку, регулярно требовать отчетные данные, протоколы заседаний и т.п. и т.д. и молиться "Авось пронесёт и всё будет хорошо".
Умные учатся на чужих ошибках, а я вот на своих...

КС Капитал-Сервис (Алчевск)
Автор: vst04 ( )
Дата: 18.07.2007 14:38:23

(( Варианты есть, но только в том случае, если денежные средства были каким то образом "задержаны" правоохранительными органами. Только тогда возможно что то забрать и то на эти операции потребуется много временим и нервов. Если же деньги "следов" не оставили то тут действительно не варианты искать надо, а выводы делать...

КС Капитал-Сервис (Алчевск)
Автор: М.Тищенко ( )
Дата: 19.07.2007 19:26:21

Висновки типу "Не связываться с кредитными союзами" - дуже достойне і логічне продовження того, що до таких "висновків" привело. Насправді ж висновки зроблено вже давно. Памятаєте: "Пока живут на свете дураки..." ? І зробили ці висновки не ми з вами, а вони. Величезний масив буратін, у яких не тільки носи пороблено з дерева, з необхідністю, як казали класики марксизму-ленінізму, породжує халатових, мавроді та інших аліс, так само як купа гною з необхідністю породжує мух і червів. Ображатись тут нема на кого (не на буратін же?). І кредитні спілки до цього не мають аж ніякого відношення.

КС Капитал-Сервис (Алчевск)
Дата: 20.07.2007 11:42:32

Кредитні спілки тут дійсно нідо чого, бо згідно ч.1 ст.1 ЗУ"Про КС" "Кредитна спілка - це ... організація, заснована на кооперативних засадах". Думаю, що кооперативності у тій організації і близько не було. А раз так, то то не кредитна спілка, а організація, що належить одній, чи кільком особам, а інші - клієнти. Тож за таких обставин висновок: бажано "Не связываться с кредитными союзами", якщо приходиш у таку організацію, не як співвласник, не як співуправлінець, а як клієнт, - є правільним. Але чи всі такі організації під вивісками - "кредитна спілка" "кидають" своїх клієнтів? Практика свідчить, що ні! Чому? Тому що хороших людей більше ніж поганих. Але ложка дьогтю псує діжку меду. Я з 1994 р. у кредитноспілковому русі, але не знаю жодної кредитної спілки, якаб на мою думку абсолютно відповідала "кооперативним засадам". Спостерігається дуже цікава зворотня прогресія - чим більше членів тим меньше кооперативності, а за певною межею кооперативність зникає зовсім. Тож ті хто зайшов за ту межу вже не є кредитними спілками. Нещодавно я отримав №1 Вісника кредитної кооперації (додатка до тижневика "Україна BUSINESS"). Якщо у Вас є такий то перегляньте. На сторінках 12 - 21 є цікаві аналітичні таблички. На стор. 15 є мал.5., а на ньому стовпчики сині і сірі. Подивіться на зріст тих стовпчиків. У КС від 20 до 50 млн. вищим є сірий стовпчик, тобто: % членів до загальної кількості членів кредитних спілок, а після 50 млн. синій стовпчик, тобто: % активів до загальної кількості активів. Що це значить? Що десь на цій межі відбувається якісна зміна такої організації. Уважно подивіться на цій сторінці на табл. 6 і 7. Цікаві цифри. Вони свідчать, що десь на рівні активів 10 - 50 млн. відбувається якісне перетворення. До межі у 20 млн. членство зростає середньопропорційно до активів, а після відбувається різке якісне перетворення: мале членство для величезних активів. Що це? А це і є та межа за якою кредитні спілки зовсім перестали бути кредитними спілками не тільки за кількістю членів, а і за якістю активів. Я завжди виступав і продовжую за законодавче обмеження розміру капіталу кредитних спілок до того рівня, який не дозволяв би їм вириватся за межі кооперативності. Рівень кооперативності, кількість членів і розмір активів це взаємопов`язані величини. Одночасно треба позбавити кредитні спілки прав на залучення депозитів (як би вони у кредитних спілок не називалися), бо це явище не кооперативного світу фінансів, де "свій до свого по своє", а явище світу підприємництва, де не член кредитної спілки, а клієнт, де не самоврядування, а захист прав споживачів тощо. Один крок на цьому шляху ДФП вже зробило поділивши (з 1.01.08) кредитні спілки на три режими регулювання. Але, думаю, що варто йти далі і "зареголювати" кредитні спілки першого рівня до того, щоб бути такими булоб вкрай невигідно, і щоб вони змушені були ставати тим, чим є насправді за якісними ознаками, тобто або іншими ніж кредитні спілки фінансовими установами, або банками.

КС Капитал-Сервис (Алчевск)
Автор: Yar ( )
Дата: 23.07.2007 14:03:43

Весь трагизм ситуации в том, что ещё год назад я думал примерно как М.Тищенко. Никогда бы не подумал, что стану одним из буратин. Видно не только от сумы и чумы зарекаться нельзя..
Что касается моего вывода не связываться с кредитными союзами, то это самый надёжный способ сохранить свои деньги. Вот по данным господина Козинца 20% от общего числа КС являются убыточными (http://times.liga.net/articles/gs010462.html). Может ли при этом человек, вкладывающий туда деньги, быть уверенным в их возврате? Конечно же нет. Вот и был сделан такой вывод.
Если я не прав, скажите, как простому смертному понять в порядочную ли организацию от несёт деньги или нет?
В прошлом году сделал вклад в два КС под одинаковые проценты. Один из них нормально работает и сейчас, второй - см. выше.
Но я создал эту тему не для посыпания головы пеплом, а преследовал две цели. Первая, это вопрос к знающим людям, если у кого были такие ситуации, как непокрытый убыток КС, когда всё-таки можно ожидать возвращения хоть части средств? И вторая, хочу пообщаться с братьями по несчастью. Поделиться известиями и т.д. и т.п.

КС Капитал-Сервис (Алчевск)
Автор: М.Тищенко ( )
Дата: 23.07.2007 21:03:00

Слухайте, давайте відверто. Що, в Маріуполі мало КС, які працюють по 6-8-15(є така!) років? А понесли в щойно відкриту, бо захотілося великих відсотків? А що вища доходніссть означає пропорційно (експоненційно, до речі) вищий ризик - цьому навіть у школі не вчать, бо всі й так знають.
Може, хтось скаже, що треба поспівчувати. Кому? Людям, які читають оголошення "Спілка приймає внески під 36% річних, видає кредити під 24% річних"(саме так!) - І ВСЕ ОДНО НЕСУТЬ ТУДИ ГРОШІ !?

Щодо повернення коштів - боюся, що не для того їх у Вас видурювали, щоб повертати. І при чому тут збитки, і при чому тут кредитні спілки як такі?? Організаційно-правовою формою фірми Базіліо та Аліси взагалі було садово-городнє товариство, і теж спрацювало на славу.

А як хочете про збитки КС та повернення вкладів - міг би Вам багато розказати про спілку, яка була впродовж 3-х років збитковою, але жодного платежу своїм вкладникам не затримала, і через це збитковою бути перестала. Але ж то кредитна спілка. (Див вище постінг В.Малюка)


стор.:  12345Наступна
Поточна сторінка:1 з 5


Цю гілку закрито
This forum powered by Phorum.